Článek

Jako běloška bys byla hezčí, vzkázala fanynka Rihanně! Co na to kráska z Barbadosu?

 
Čokoládová kráska Rihanna je hrdá na své barbadoské kořeny a svoji rodnou hroudu navštěvuje a propaguje tak často, jak to jenom jde. Proto ji zarazilo, že ji někdo nerespektuje takovou, jaká je, a vnucuje jí něco jiného. Jako jedna nevkusná fanynka, která jí poslala vybělenou fotku.
20.03.2016 08:00 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka Rihanna tváří Barbadosu!

 
Karibská kráska Rihanna (24) byla jmenována oficiální tváří svého rodného Barbadosu! Od září bude její fotografie zdobit letáky propagující tento ostrovní stát v Karibiku.
14.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Nenalíčená Rihanna: Krásná panenka z Barbadosu, nebo vosková figurína?

 
Na populární ikonu "Rihannu":http://www.extra.cz/tema/rihanna (25) čekají fotografové na každém kroku. Kráska původem z Barbadosu si vyšla z hotelu v Manchesteru, kde zrovna koncertuje, naprosto civilně.
13.06.2013 14:27 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Zkolabovala další fanynka! Kvůli klukům ze SuperStar

 
Neuvěřitelné! Další fanynka na Česko Slovenské SuperStar zkolabovala. Když dozpívala trojice zpěváků Martin Kurc, Martin Harich a Petr Ševčík, fanynka během hodnocení poroty omdlela. Na pomoc jí přišla ochranka a v zákulisí pak doktoři.
08.05.2011 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (38 článků) , Martin Kurc (22 článků) , Martin Harich (58 článků)

Nemocnice Na Bulovce má čtyřnohého »doktora« Fanynka léčí láskou, srstí a svým teplem!

 
„Naše Fanynka!“ Tohle nadšené zvolání zní z pokojů i sesterny na oddělení následné péče II. interny v pražské Nemocnici Na Bulovce. Po chodbě se radostně žene půlroční fenka zlatého retrívra a nakukuje za otevřené dveře. Všichni ji vítají, hladí, mazlí se s ní a přemýšlejí, co dobrého by jí dali. Jenže mlsat nesmí, piškotky jsou jen za odměnu. Fanynka tu není na rozmazlování. Její budoucí úkol, na který se tu připravuje, bude hodně důležitý!
27.01.2013 05:20 |

podobné články

Správná vlastenka! Rihanna se stala tváří Barbadosu: Podívejte, jak láká turisty do své domoviny

 
Zpěvačka Rihanna  (24) je pyšná na svůj původ a je velkou patriotkou. Jako rodačce z Barbadosu jí byla udělena role stát se tváří její země a nafotit pro ni kampaň. RiRi byla spatřena, jak oděná do krásných žlutých šatů pózuje na písečné pláži své domoviny. Zpěvačka podepsala tříletou smlouvu s Barbados Tourist Authority (BTA), v níž se zavázala k podpoře země.
11.08.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna jako slon v porcelánu: Narvala se do těsného body a pořádně si ji tam dole zařízla

 
Nikdo nemůžeme Rihanně (29) upřít, že je úžasná zpěvačka a v obličeji pohledná žena. Bohužel i ten největší fanoušek by si měl uvědomit, že zpěvačka není v poslední době zrovna v nejlepší formě. Spíš naopak. Kyne stále víc a nechce si to přiznat. Proto většina jejích outfitů vypadá směšně a Rihanně se pak stávají trapné situace jako tahle...
16.01.2018 21:00 |

podobné články

Rihanna předvedla své vnady na festivalu v Barbadosu

 
Rihanna vystavovala své skoro-nahé tělo na festivalu v Barbadosu. Celou dobu byla obklopena fanoušky a místními. Někdo se dokonce dostal až moc blízko. Celý zážitek ale hodnotila kladně a festival si prý užila.
02.08.2011 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Téměř nahá Rihanna byla ve skvostném kostýmu zlatým hřebem karnevalu na Barbadosu

 
Divokou karibskou duši v sobě Rihanna  (27) rozhodně nezapře. Každý rok se ráda vrací domů a dělá to vždy v tom samém období, kdy se v jejím rodném Barbadosu koná karneval. Její nejoblíbenější je přitom průvod Kadooment Day Parade, který je takovým menším festivalem v Riu...
06.08.2015 09:35 |

podobné články

Psala o Rihanně, použila ostřejší slovník a stálo ji to místo

 
Šéfredaktorka nizozemského magazínu Jackie Eva Hoekeová si s textem o barbadoské zpěvačce Rihanně příliš těžkou hlavou nedělala. V profilovém článku použila několik expresivních slov, na něž umělkyně ještě ostřeji zaregovala. Výsledek? Hoekeová už v listu nepracuje. Další články k tématu: RECENZE: Rihanna se prý živí zpěvem. Praha toho ale svědkem nebyla RECENZE: Rihanna má na to, aby udávala popová pravidla Špatná koupě. Rozzlobená Rihanna prodává své sídlo, je plné závad Rihanna je módní chameleon. Styly střídá jak na běžícím pásu
22.12.2011 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

To je podívaná: Krásná Rihanna dováděla v moři na Barbadosu v malinkých bikinách

 
Že je popová princezna Rihanna  (23) pořádně sexy, ví snad každý včetně jí samotné, a proto se rozhodně nestydí dovádět v moři před mnoha fotografy. A to klidně v bikinkách, které mohou směle aspirovat na nejtitěrnější plavky celebrit. Konkurují možná i těm, které si na focení pro kalendář Pirelli oblékla Kate Moss  (37) . Ty byly přitom mnohými médii titulovány jako nejmenší bikiny na světě. Rihanna se v ‚úsporném‘ plavkovém modelu ohnivých barev vyřádila během vánočních svátků ve své domovině na Barbadosu.
31.12.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků) , Rihanna (884 článků)

Penélope Cruz si užívá na Barbadosu: Bříško jako ozdoba k bikinám!

 
Podruhé těhotná herečka Penélope Cruz (38) si užívá dovolenou na Barbadosu. Bříško pyšně vystavuje na sluníčku v titěrných bikinách a i bez make-upu s neuhlazeným culíkem je...
16.03.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (229 článků)

Kam se poděla Rihanna? Lenoší u bazénu na rodném Barbadosu a je u toho pořád dost sexy

 
Idylické vytržení ze sychravé zimy Rihanna  (27) řeší pokaždé stejně, vyráží na rodnou hroudu za svými nejbližšími. Zpěvačka na Barbadosu jako již tradičně tráví vánoční svátky, ale minimálně ještě jednu událost v roce si nikdy nenechá ujít. Jde o místní karneval Crop Over pořádaný začátkem srpna. V pondělí paparazzi načapali RiRi s kamarádkou u bazénu jedné z místních malebných vilek.
29.12.2015 22:10 |

podobné články

Rihanně plavky na šňůrkách ozdobily snědé tělo

 
Zpěvačka Rihanna (23) v tom umí chodit. Na pláži v Barbadosu oslnila v bílých plavkách, které držely pouze na rafinovaných šňůrkách.
06.08.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Poznáte, která temperamentní zpěvačka vyrostla z této obyčejné dívenky?

 
Je slavná, úspěšná, krásná, ale nemá štěstí ani čas na lásku. Zpěvačka, která v současnosti obsazuje přední příčky hitparád, pochází z Barbadosu, což už mnohé napoví. Ano. Řeč je o smyslné karibské dračici Rihanně  (23) .
29.11.2011 06:20 |

podobné články

Brutální vražda v rodině světoznámé zpěvačky: Rihanně chladnokrevně zastřelili bratrance!

 
Neskutečný žal v těchto dnech prožívá světoznámá zpěvačka Rihanna (29). Na rodném Barbadosu zastřelili jejího bratrance (†21), se kterým předtím trávila Vánoce. Rihanna po tragédii vyzvala k ukončení nesmyslného násilí.
27.12.2017 10:45 |

podobné články

Rihanna: Doma chodím nahá, jsem z Barbadosu

 
Zpěvačka Rihanna se před koncem roku svěřuje a pro pány to musí být potěšení i zklamání zároveň. Poté, co přiznala, že má ráda muže s velkým údem, nechala se slyšet, že doma pobíhá úplně nahá. Pochází totiž z Barbadosu a jak sama tvrdí, tam je to naprosto normální.
24.11.2009 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna randí se svým prvním klukem, na Barbadosu má přezdívku "bůh lásky"

 
Barbadoská rodačka Rihanna má teď zřejmě pocit, že nejlepší milenci žijí právě na Barbadosu. Její první kluk pocházel z tohoto karibského ostrova a ona v něm opět našla zalíbení. Vůbec jí přitom nevadí, že není jedinou ženou jeho srdce a že mu Barbadosanky přezdívají „bůh lásky“. Negus Sealy jí přitom nabídl k vybrečení náruč, když dostala nakládačku od expřítele Chrise Browna.
05.08.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků)

Sexy Rihanna v neposedných mini bikinách dovádí na Barbadosu

 
Konec roku tráví zpěvačka Rihanna (23) zaslouženým odpočinkem - náročné turné Loud, v rámci nějž vystoupila i v Praze, má úspěšně za sebou, tak proč si doma trochu nezadovádět? Vytáhla proto miniaturní oranžové bikiny a vyrazila na pláž v rodném Barbadosu. Máme pro Vás exkluzivní fotky z její dovolené.
30.12.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihanna prožila Vánoce doma na Barbadosu a na internet poslala svou sexy fotku v bikinách

 
Rihanna dokončila před Vánocemi své turné Loud v Londýně a zamířila odtud přímo do rodného Barbadosu, aby si tam užila svátky. Prožila je v ulicích karibské domoviny veřejnými oslavami.
01.01.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)