Článek

Jaké spojení je mezi Zemanem a Babišem? Do odhalování se pustil Dimun

 
Petr Dimun odhalil na Deníku Referendum spojení mezi prezidentem Milošem Zemanem a ministrem financí Andrejem Babišem. Oba totiž mají zájem na destrukci politického systému a zároveň je pojí i jejich „přirozený cynismus“.
05.02.2016 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12440 článků) , Miloš Zeman (20484 článků)
Podobné články

Dimun šije do ČSSD. Tentokrát Hašek a Zeman

 
Petr Dimun, VIP blogger portálu VašeVěc.cz Jiřího Paroubka, se ve svém novém příspěvku pustil do místopředsedy ČSSD Michala Haška a jeho údajného spojení s Milošem Zemanem a jeho Zemanovci.
27.08.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Petr Zeman (281 článků) , Michal Hašek (2319 článků) , Miloš Zeman (20484 článků)

Dimun končí, vrátil se z dovolené a je už z ČSSD unavený

 
Petr Dimun končí ve funkci šéfa PR a marketingu ČSSD. Rozhlasové stanici Frekvence 1 řekl, že je unavený, poslední kapkou prý byla kritika od místopředsedy soc. dem. Romana Onderky. Dimun tvrdí, že se rozhodl sám. O tom, že skončí k 1. červenci, přitom Právo informovalo jako první už ve čtvrtek.
25.06.2010 14:40 |

podobné články

Dimun: O Dalíkově schůzce vím už tři roky. MF Dnes také

 
Někdejší šéf marketingu ČSSD a pravá ruka Jiřího Paroubka Petr Dimun zveřejnil informaci o tom, že deník MF Dnes věděl již dříve právě od něj o žádosti o úplatek ze strany Marka Dalíka v kauze Pandury. MF Dnes o tom přitom informovala až nyní, píše Dimun na webu VašeVěc.cz.
11.05.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Jiří Marek (308 článků) , Petr Marek (154 článků) , Jiří Marek (308 článků) , Jiří Dalík (27 článků)

Dimun: ČSSD je pro "intouše". Chybí Paroubek

 
Někdejší bývalý šéf PR a marketingu ČSSD Petr Dimun rozebírá v Lidových novinách „dnešní“ ČSSD poté, co ji opustil jako lídr Jiří Paroubek. "ČSSD se stáhla z role viditelného lídra politické diskuse a místo autoritativních řešení jde cestou nabízení alternativ a diskuse," nabízí v článku svůj pohled na věc Dimun, který býval kdysi nepostradatelným Paroubkovým mužem.
24.05.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Dimun kritizuje ČSSD bez Paroubka: Moc ´baronů´ narůstá

 
Bývalý šéf PR a marketingu ČSSD Petr Dimun rozebírá v Lidových novinách ČSSD poté, co ji opustil jako lídr Jiří Paroubek. "ČSSD se stáhla z role viditelného lídra politické diskuse a místo autoritativních řešení jde cestou nabízení alternativ a diskuse," tvrdí Dimun.
24.05.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Dimun: k vyloučení z ČSSD mě nepozvali. Doporučený dopis dokazuje opak

 
Pravá ruka Jiřího Paroubka a bývalý šéf PR a marketingu Lidového domu Petr Dimun zpochybňuje vyloučení z ČSSD tvrzením, že nebyl pozván na stranickou konferenci, kde se o jeho osudu rozhodlo. Vedení chomutovské ČSSD ale pozvánku doporučeně Dimunovi zaslalo. Ačkoliv pošta doručila pozvánku hned na dvě adresy, Dimun ji nepřijal. V takovém případě je považována za doručenou.
08.06.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Jaké jsou ženy po třicítce?

 
Žena je stvoření pro drtivou většinu mužů těžko pochopitelné a v mnoha ohledech hodně složité. Ne nadarmo se proto říká, že muži ženám mnohdy nerozumí a mají problém se v nich vyznat. Jenže pozor – často nevědomě netápou pouze muži, i samotné ženy kolikrát narazí. Jedním z nejdůležitějších milníků v životě ženy jsou třicáté narozeniny, o kterých se říká, že jsou odrazovým můstkem do nejlepších a nejatraktivnějších let v životě každé ženy. Proč se tedy my samy někdy ptáme, jaké jsou ženy po třicítce? Jaké jsou ženy po třicítce? Jaké mají sny a plány? Co je těší a z čeho naopak mají strach? Jaké obavy je sužují a co jim v životě dělá radost? Ať už jste si svých třicet svíček na dortu již sfoukla, nebo vás tento milník teprve čeká, pojďte si přečíst náš dnešní článek, který je tak trochu branou do života třicátnic. Jaké jsou ženy po třicítce? Říká se, že je každá žena jiná. Máme jiné záliby, jiné životní cíle, často se lišíme i v preferencích, které upřednostňujeme. Přesto je ale dokázané, že většinu žen okolo třicítky několik věcí spojuje. Jaké věci to jsou? To vám prozradí následující řádky! Zklamání z neúspěchů Jakmile na dortu sfoukneme třicet svíček, najednou nám hlavou začnou vířit věci, které jsme chtěli stihnout, ale z nějakého důvodu jsme tak neučinili. Ať už je to manželství nebo třeba povýšení v práci – po třicítce máme pocit, že teď už to půjde jen z kopce a nadáváme samy sobě, že jsme svůj život nevzali dříve do svých rukou a nevydali se po cestičce, kterou jsme si nalajnovali. Strach ze stárnutí Každá žena chce být krásná a vypadat dobře za jakékoli situace. Jakmile dovršíte věku třiceti let, je naprosto logické, že vám vaše tělo najednou začne dávat najevo, že už vám není dvacet. Kolem očí... Čtěte více Příspěvek Jaké jsou ženy po třicítce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Pro Prahu: Petr Dimun se dopustil podvodu. Prodal námět loga našeho politického hnutí dvakrát

 
Politické hnutí Pro Prahu bylo včera médii informováno o tom, že PR agentura SPIN PR, s.r.o, bývalého poradce Jiřího Paroubka Petra Dimuna, která se podílela v roce 2013 na vzniku ideového konceptu (námětu) loga Pro Prahu, odprodala původní ideový koncept jinému politickému subjektu. A to přes to, že mezi oběma stranami existuje dohoda o ceně za návrh, kterou sám Petr Dimun politickému hnutí Pro Prahu předložil.
20.08.2014 18:47 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Dimun, Volfová a miliardář Passer. Skandál v Praze bude řešit soud

 
Kdo komu v Praze sebral logo, název a ideový koncept předvolební kampaně, není úplně jasné. Na jedné straně lídr Pro Prahu, miliardář Zbyněk Passer, na druhé straně nástupkyně Jany Bobošíkové, Jana Volfová z České Suverenity ve spojenectví s hnutím PRO. Mezi nimi někdejší poradce Jiřího Paroubka a majitel reklamní agentury Petr Dimun, dnes provozovatel portálu Česká justice. Máme vyjádření Dimuna, který zbohatlému politickému benjamínkovi vypálil rybník a netají se tím.
20.08.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

Paroubkův poradce Petr Dimun: Kampaň ODS? To bude lejnomet!

 
Jeden z nejbližších spolupracovníků Jiřího Paroubka Petr Dimun více jak hodinu odpovídal na otázky čtenářů Blesk.cz. A co prozradil? Třeba, že když si naposledy měřil IQ, tak mu vyšlo 148 bodů.
28.07.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Sobotka nebo Hašek? Dimun s Tvrdíkem mají jasno, komu pomůžou

 
Odcházející předseda ČSSD Jiří Paroubek ještě z čela strany ani neodešel a jeho nejvěrnější Jaroslav Tvrdík a Petr Dimun se už poohlížejí po tom, komu budou dál věrně "sloužit". Bude to první místopředseda Bohuslav Sobotka nebo jihomoravský hejtman Michal Hašek?
04.06.2010 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Michal Hašek (2319 článků) , Jaroslav Hašek (100 článků) , Jaroslav Hašek (100 článků)

Mediální mág Dimun u Paroubka skončil

 
Po odchodu Jiřího Paroubka z postu předsedy ČSSD odcházejí postupně i jeho lidé. Po bývalém volebním manažeru Jaroslavu Tvrdíkovi je to nyní šéf PR sekce Lidového domu Petr Dimun.
24.06.2010 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Dimun už nebude šéfovat PR ČSSD. Je prý unavený

 
Petr Dimun skončil ve funkci šéfa PR oddělení Lidového domu. Prostřednictvím SMS zprávy sdělil, že se tak rozhodl už po sněmovních volbách.
25.06.2010 14:45 |

podobné články

Onderka: Dimun je lhář a pletl si tiskovky s kanonádou

 
Petr Dimun po čtyřech letech v Lidovém domě končí. Prý mimo jiné kvůli hádce s místopředsedou strany Romanem Onderkou. Ten jej nyní navíc označil za lháře.
28.06.2010 20:15 |

podobné články

Dimun: Měl jsem spory s Tvrdíkem. V ČSSD ale zůstávám

 
Odcházející šéf marketingu a PR Lidového domu Petr Dimun nelituje svého působení v sociální demokracii pod předsednictvím Jiřího Paroubka.
29.06.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

Dimun: Michale Hašku, nepaktuj se s VV. Jsou to populisti

 
Bývalý blízký spolupracovník Jiřího Paroubka, šéf marketingu a PR ČSSD Petr Dimun se ve svém textu opřel do vystoupení jihomoravského hejtmana Michala Haška v České televizi.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Michal Hašek (2319 článků)

Vylučovaný Dimun hovoří. Lže, panikaří nebo se brání?

 
Petr Dimun pro ParlamentníListy.cz okomentoval své vyloučení z ČSSD. Stále má za to, že se stal nepohodlným pro nové vedení a to nejen na celostátní úrovni. O Dimunově definitivním vyloučení bude rozhodovat okresní výkonný výbor strany v Chomutově. Jeho člen Radek Scherfer se až do zasedání výboru odmítl k celé kauze vyjadřovat a označil Dimunovy výroky za panikaření.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (180 článků)

Krvavé vylučování Dimuna. Paroubkův muž ukazuje i na Haška

 
Bývalý šéf PR oddělení ČSSD Petr Dimun byl vyloučen ze strany, zatím nepravomocně. Sám Dimun má za to, že je to důsledek vnitrostranického boje o post předsedy. Člen okresního výboru ČSSD v Chomutově Radek Scherfer považuje podobné spekulace za naprostý nesmysl.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (180 článků)

Dimun: Nejen já. ČSSD má seznam lidí, které chce odstranit

 
Bývalý PR manažer ČSSD Petr Dimun má za to, že existují celé seznamy nepohodlných spolupracovníků expředsedy Jiřího Paroubka, kteří mají být odejiti z ČSSD. Předseda Krajského výkonného výboru Ústeckého kraje Arno Fišera to popírá.
09.02.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků) , Jiří Fišer (34 článků)