Článek

Jak zabránit nejčastějším trávicím potížím?

 
Trápí vás zažívací potíže, jako je například plynatost, zácpa nebo pálení žáhy? Nebojte se, můžete se jich snadno zbavit a to i bez užívání...
03.05.2015 14:30 |

podobné články

Podobné články

Jak zabránit vykradení?

 
Letní dovolená či zimní pobyt na horách na prodloužený víkend – ať už vyrážíme kamkoli, v každém případě bychom se měli zamyslet nad tím, jak zabránit vykradení a předejít tak odcizení našeho majetku či jeho poškození. Pokud někam s rodinou odjíždíte a necháváte tak svůj domov bez dozoru, neměli byste nic ponechat náhodě. Kriminální živly jsou čím dál vynalézavější, drzejší, ničeho se nebojí a jen tak něco je nezastaví. Nezáleží na tom, na jak dlouhou dobu odjíždíte – zabezpečením domácnosti chráníte nejen svůj majetek, ale především své soukromí! Víte, jak zabránit vykradení? Když za sebou zavíráte domovní dveře, klíče ukládáte do kapsy nebo do kabelky a míříte vstříc práci, zábavě nebo odpočinku – napadne vás zamyslet se nad tím, jak od svého domovu odlákat nezvané hosty? Nebo jste se upřímně nad tímto problémem nikdy nepozastavili? A víte vůbec, jak zabránit vykradení, které by pro vás znamenalo nejen zásah do soukromí, ale i ztrátu majetku či jiné finanční škody? Zamkněte na deset západů! Když se na to podíváme logicky, jako první nás napadnou vchodové dveře. Ty jsou bránou do vašeho domu, vašeho soukromí, vašeho bezpečí. Možná byste se divili, jak snadné je dostat se skrze klasické vchodové dveře – kolikrát stačí pár šikovných pohybů a zloděj je u vás doma dříve, nežli byste stačili mrknout. Není proto na škodu investovat a pořídit si bezpečnostní dveře, které mají hned několik výhod. Hlavní výhody bezpečnostních dveří: jisticí bod do podlahy, digitální kukátko, protipožární odolnost, zvuková izolace, moderní design, možnost instalace dalších bezpečnostních prvků. Nezapomínejte na otevřená okna! Zvláště v letních měsících, kdy venku panují nesnesitelná vedra a doma je doslova na padnutí, často větráme – a právě otevřená okna, na která ve spěchu při odchodu z domu zapomeneme, jsou velmi častou chybou. Lupičům pak nedělá problém dostat se skrze škvírky v oknech dovnitř... Čtěte více Příspěvek Jak zabránit vykradení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.01.2017 09:15 |

podobné články

Účinné masážní hmaty proti bolesti břicha a nadýmání miminek

 
Mnoho dětí trpí tříměsíčními kolikami, nadýmáním a bolestí bříška. Pomocí následujících hmatových technik můžete těmto trávicím potížím účinně předcházet:...
23.05.2012 00:10 |

podobné články

Utonutí patří k nejčastějším příčinám úmrtí Čechů: Jak plavat ve vlnách?

 
Letošní léto ukazuje, že našinci mají často namále i u rybníka, moře však má jiné nástrahy, a tak není divu, že utonutí patří k nejčastějším příčinám úmrtí Čechů v zahraničí.
14.07.2015 12:05 |

podobné články

Muslimská jména válcují Evropu: Nejčastějším jménem v Oslu je Mohammed!

 
Norský statistický úřad oznámil, že nejčastějším jménem v hlavním městě skandinávského království je Mohammed. Je to poprvé v historii města a vypovídá to o tom, že se do Osla v posledních letech přistěhovalo velké množství muslimů z různých koutů světa. „Je to velmi vzrušující,“ uvedl šéf úřadu Jørgen Ouren.
04.09.2014 08:20 |

podobné články

Automatické řízení aut povede k nebývalému nárůstu sexu za volantem

 
Sex za volantem je nejčastějším zpestřením pohlavního života dnešních lidí. Po posteli je auto nejčastějším místem, kde si dvojice dělá vzájemně dobře. Jenže podle kanadských odborníků to často dělají i během řízení, což ohrožuje bezpečí dopravy. Počítačová automatizace řízení ale celou situaci podle nich ještě zhorší. Lidé se nebudou muset věnovat řízení téměř vůbec, tak se budou věnovat sexu.
05.05.2016 14:05 |

podobné články

Máme malé důchody, stěžují si lidé ombudsmance. A ta říká...

 
Problémy spojené se stanovením výše starobního důchodu patří k nejčastějším potížím, s nimiž se lidé obracejí na ombudsmanku Annu Šabatovou. Některým z nich Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) důchod chybně vypočítá, protože jim neuzná všechny doby zaměstnání nebo období, na něž zákon hledí tak, že bylo za ně řádně hrazeno sociální pojištění. Nejde přitom jen o chybu úřadu, ale i seniorů.
26.05.2015 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (348 článků)

Nejčastější psychické poruchy ve stáří

 
K nejčastějším duševním potížím u osob starších pětašedesáti let patří deprese a demence. Deprese bývá dobře léčitelná, je-li včas rozpoznána. Starší člověk, který začne být smutný bez příčiny, bez zájmu o věci, které ho těšily, může být tak považován za bolestínského nebo vyžadujícího pozornost a málokoho napadne, že by ho měl vyšetřit lékař.
05.05.2016 08:10 |

podobné články

EU je stále nejednotná v postoji vůči finančním potížím Řecka

 
Evropská unie je stále nejednotná v postoji vůči finančním potížím Řecka. Itálie evropskou pomoc Řecku zcela podporuje, uvedl dnes italský premiér Silvio Berlusconi.
22.03.2010 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (207 článků)

Brněnský fotbalista Večeřa ukončil kvůli zdravotním potížím kariéru

 
Fotbalista Karel Večeřa z Brna se rozhodl nepokračovat v aktivní kariéře kvůli vleklým potížím s poraněným kolenem.
29.04.2010 12:20 |

podobné články

Sagvan Tofi seděl kvůli střevním potížím na záchodě, uletělo mu letadlo

 
Sagvan Tofi se nemohl podílet na hatricku hokejového týmu hvězd HC Olymp. Parta kolem herce Martina Dejdara už potřetí bodovala na Česko-Slovenských hokejových hrách v belgickém Bruselu. Tofi ale gólem nepřispěl. Zůstal kvůli těžkým střevním potížím v Praze.
30.05.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků) , Sagvan Tofi (291 článků)

Filmovou legendu Alaina Delona museli operovat kvůli potížím se srdcem

 
Operaci kvůli potížím se srdcem musel ve středu dopoledne podstoupit legendární herec Alain Delon. Hospitalizovaný 76letý veterán francouzského filmu se listu Le Parisien svěřil, že šlo o plánovaný zákrok, který proběhl „moc, moc dobře“.
04.04.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Alain Delon (73 článků)

Ministerstvo dopravy se vrací ke starému registru vozidel

 
Ministerstvo dopravy se chce kvůli potížím s novým registrem vozidel vrátit k původnímu systému, který spravovalo ministerstvo vnitra. Ministerstvo dopravy se chce kvůli potížím s novým registrem vozidel vrátit k původnímu systému, který spravovalo ministerstvo vnitra.
11.07.2012 19:20 |

podobné články

VELKÁ SÁZKA NA NOVĚ: Bude moderátor pít kávu ze zvířecích výměšků?

 
Redaktor Víkendu Martin Vencl přistoupil na neobvyklou sázku: když pozře něco, co už pozřel někdo jiný, moderátor Snídaně s Novou Aleš Lehký to udělá taky. Martin se proto rozhodl, že vypije kávu, která prošla trávicím ústrojím cibetek! Jak se Aleš se sázkou popere?
26.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (24 článků) , Martin Vencl (3 články)

Rybář chytil tresku s vibrátorem v žaludku! Jak se tam dostal?!

 
Čtyřiašedesátiletý Bjørn Frilund z Norska nevěřil svým očím, když začal kuchat macatou tresku. Ryba si totiž smlsla na červeném želatinovém vibrátoru. Zřejmě si myslela, že se jedná o barevného hlavonožce. Plastovou erotickou pomůcku určenou k dráždění vagíny a klitorisu ale samozřejmě nedokázala strávit, takže jí trvale uvízla v trávicím traktu.
16.04.2014 11:40 |

podobné články

HRŮZA: Mladík snědl hřebíky, jehly a připínáky!

 
Velmi neobvyklá pátrací akce v úterý probíhala v Praze. Policisté pátrali po mladíkovi, který měl v trávícím traktu hřebíky, jehly a připínáčky.
08.03.2011 18:35 |

podobné články

Probiotika jsou ochranným štítem proti infekcím

 
Naše tělo je neustále vystavováno náporu bacilů, volných radikálů i stresu. Hlavní zbraní je přirozený obranný systém, který z největší části sídlí v trávicím ústrojí. Tyto poznatky využívají lidé již od dob antiky, kdy ke zlepšení trávicích funkcí organismu a prevenci nebo léčbě infekcí konzumovali rozmanité mléčné produkty.
11.07.2011 13:50 |

podobné články

Kanaďan spolkl ukradený diamant, policie neustále hlídá jeho záchod

 
Kanaďan spolkl kradený diamant za 400 tisíc korun. Policie teď čeká, až kámen projde jeho trávícím ústrojím.
18.05.2012 08:10 |

podobné články

Muž našel na pláži velrybí výměšek za milióny

 
Vypadá to jako špinavý kámen, který navíc nevábně páchne, pro Angličana Kena Wilmana je to ale životní nález. Z tříkilové hroudy se totiž vyklubala vzácná substance ambra, vznikající v trávicím traktu velryb. Používá se při výrobě parfémů a je velmi ceněna. Nalezený kus může mít hodnotu v přepočtu více než tří miliónů korun, informovala agentura Reuters.
01.02.2013 12:15 |

podobné články

Pivaři, dali byste si? O japonské pivo ze sloního trusu je obří zájem!

 
Už jste určitě slyšeli o cibetkové kávě, která je nemravně drahá a svou specifickou chuť má jen proto, že kávová zrna prošla trávicím ústrojím cibetek. Tak teď se připravte na to, že nejen káva se dělá z výkalů, ale je to i pivo.
04.05.2013 13:25 |

podobné články