Článek

Jak zabít nudu? NHL chce zastavit 'fotbalizaci' hokeje

 
Někdo vidí řešení ve větších rozměrech kluziště, pro jiného je východiskem štíhlejší brankářská výbava. Další chce rozměry výstroje zachovat a naopak rozšířit velikost branek. Všichni kritici se však shodují v jednom – v NHL padá každým rokem čím dál tím méně gólů a je potřeba s tím něco udělat.
13.03.2016 21:40 |

podobné články

Podobné články

Recenze NHL 16 – návrat na led ve velkém stylu!

 
Nebudeme si nic nalhávat, NHL 15 byl průšvih a pro fanoušky videoherního hokeje něco jako vlastňák. Režimů bylo pomálu a zmizely i ty nejoblíbenější funkce. NHL 16 je však něco jiného. Při hraní máte pocit, že vývojáři v EA Sports nedělali nic jiného, než že se káli za své chyby z loňska a naslouchali fanouškům. NHL 16 je pecka, famózní sportovní titul, od kterého se nehnete do vydání následujícího ročníku.
20.09.2015 19:35 |

podobné články

NHL 17 recenze – krasojízda na ledě, která končí gólem

 
Rok se s rokem sešel a je tu další ročník hokejového virtuálního svátku. NHL 17 je opět vypilovaný sportovní titul, který si užijí všichni fandové ledního hokeje. Grafika je skvělá, ovládání s mnoha možnostmi sedne do ruky každému a licence na nejdůležitější a nejznámější ligu je zužitkována na maximum. Našince navíc potěší přítomnost Extraligy ledního hokeje a česká lokalizace.
19.09.2016 20:55 |

podobné články

Zaháníte jídlem nudu? Vědci vás naučí s tím bojovat

 
Jídlo nemusí nutně sloužit jenom k uspokojení hladu. V některých případech jím lidé zahánějí nudu, nebo ho používají jako rozptýlení např. při nezáživném televizním programu. Jak předejít takovémuto pokušení? Podle odborníků na výživu bychom se měli naučit poznat pocit sytosti. 
20.07.2015 10:45 |

podobné články

Míří Paroubek na sjezd? Rozčeřil by nudu v Brně

 
Brněnský sjezd ČSSD pokračuje druhým dnem a voleno je vedení strany. To vše bez účasti Jiřího Paroubka. Dopoledne se mezi delegáty roznesla fáma, že bývalý předseda přeci jen přijede a při té příležitosti vystoupí ze strany. Petr Dimun to ale popírá. Podle něj někdo oznámil jeho příjezd proto, aby rozvířil nudu, která na sjezdu panuje.
19.03.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Proměna: Modřín z chalupy vyhnal nudu z dětského pokojíčku

 
Anitka s Viktorkou měly provizorní dětský pokoj. Staré skříně, málo místa, psací stůl úplně chyběl. Designérka Zuzana Bernasovská z pokoje vyhnala nudu a stylově jej upravila. Každá z dívek má teď svoje zázemí, a navíc usínají na postelích z milovaného modřínu z chalupy.
23.05.2016 06:20 |

podobné články

Hvězda Ordinace Kerestešová: Pořídila jsem si dítě, abych zahnala nudu

 
Většina maminek touží po miminku z různých důvodů, slovenská herečka Andrea Kerestešová (33) měla ale důvod, který šokuje. Dítětem totiž zahnala svoji neustálou nudu.
18.10.2017 10:20 |

podobné články

NHL 13 posune kupředu nový systém bruslení

 
Sami EA to nazývají největší novinkou od NHL 07, kdy se ve hře objevil Skill Stick. Novému a řádně vylepšenému bruslení se říká True Performance Skating a jedná se v podstatě o bruslení na základě reálných fyzikálních zákonů. Bruselní, coby základ hokeje, má být v NHL 13 vylepšeno natolik, že má prý přesně replikovat “výbušnost, energii a maximální rychlost...
10.12.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2160 článků)

NHL 12 – nový ročník skvělého hokeje

 
Perfektní simulátor hokeje nabízí v novém ročníku především vylepšení fyzikálního modelu, který hru posunuje zas o kousek blíž realitě.
23.09.2011 11:25 |

podobné články

Vladko chce rozfofrovat výhru s o dvacet let starším milencem! Rodina neuvidí ani floka...

 
Kreativita tvůrců VyVolených dostoupila vrcholu v nanejvýš originálním závěru reality show. Jak zabít nekonečnou nudu? Pustíme tam ty výtečníky rovnou všechny a uvidíme, co to udělá. Během noční zábavy došlo na celkem intenzivní zpověď soutěžících ze strany návštěvníků Vily. A díky tomu se provalilo, co chce udělat Vladko s výhrou!
25.11.2013 12:32 |

podobné články

Vladko chce rozfofrovat výhru s o dvacet let starším milencem! Rodina neuvidí ani floka...

 
Kreativita tvůrců VyVolených dostoupila vrcholu v nanejvýš originálním závěru reality show. Jak zabít nekonečnou nudu? Pustíme tam ty výtečníky rovnou všechny a uvidíme, co to udělá. Během noční zábavy došlo na celkem intenzivní zpověď soutěžících ze strany návštěvníků Vily. A díky tomu se provalilo, co chce udělat Vladko s výhrou!
25.11.2013 18:07 |

podobné články

Alkoholik Fleury usiluje o návrat do NHL. Chce si napravit reputaci

 
Zlobivé dítě kanadského hokeje Theoren Fleury se ve svých 41 letech pokouší o návrat do NHL.
11.08.2009 07:40 |

podobné články

Nova se bojí hokeje, je ochotna v neděli zrušit SuperStar

 
Televize Nova s odůvodněním, že přeje českým hokejistům, věří v jejich postup až do finále a chce vyjít vstříc zájmu hokejových fanoušků, je ochotná kvůli přímému přenosu z hokeje na ČT 4 zrušit i nedělní přímý přenos zpěvácké soutěže Česko Slovenská SuperStar a přesunout ho na pondělí.
11.05.2011 20:25 |

podobné články

Divnolidi v letadle: Nejvtipnější pasažéři, které můžete za letu potkat!

 
Létání je dlouhé a každý z nás má jiný recept na to, jak zabít nudu a ve zdraví let přežít. Někdo sáhne po alkoholu, jiný po prášcích na spaní a někteří mají opravdu bizarní metody, jak se v letadle zabavit.
09.01.2017 19:45 |

podobné články

Chat s ministrem školství Marcelem Chládkem: Jak chce zastavit chuligány na fotbale?

 
Násilí, krev a nadávky. V hledištích českých fotbalových stadionů jde o život. „To chceme zastavit a Blesk v tom pomohl,“ nechal se slyšet ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek. Jak to chce provést? Jak chce mít přehled o fanoušcích na tribunách? Na vaše otázky odpovídal v exkluzivním chatu na Blesk.cz.
15.04.2014 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

Hříšné Las Vegas a chlapi z NHL: Jak dopadl Jágr s mladíčkem Palátem?

 
Neóny osvícené pouštní město hazardu Las Vegas je místem nekonečných flámů, nečekaných svateb a také symbolem nadějí. S těmi bylo spojené i vyhlášení cen pro nejlepší hráče letošní sezony NHL, které se zde konalo. Mezi nominovanými byl i legendární Jágr (New Jersey) a panic velkého hokeje Palát z Tampy Bay.
25.06.2014 20:20 |

podobné články

Křečkovi tipují výsledky hokeje! Jak dopadne zápas Česko - Norsko?

 
Na čí stranu se přikloní štěstí v dnešním očekávaném hokejovém mači Česko - Norsko? To tipuje i naše rodina hlodavců, kterou můžete už několik měsíců sledovat nonstop online na webu Blesk.cz v reality show Křečkovi. Dnes svým svérázným způsobem tipují i výsledky hokeje!
12.05.2016 13:20 |

podobné články

BP zkouší opět zastavit únik ropy, tentokrát ventilem

 
Společnost BP přiznala selhání ve snaze zastavit únik ropy z poškozeného vrtu v Mexickém zálivu a rozhodla se použít jinou metodu, jak únik ropy zastavit.
30.05.2010 19:00 |

podobné články

Jan Jandourek radí, jak zastavit Babiše. Co nejvíce lidí prý musí vidět, co je zač

 
Hnutí ANO Andreje Babiše v předvolebních průzkumech stále roste. Zdá se, že Babiše není možné zastavit. Sociolog a publicista Jan Jandourek v textu pro Forum24.cz Pavla Šafra napsal, že pravděpodobného příštího premiéra ještě lze zastavit, a to díky samotnému Babišovi, který je údajně největším tahákem hnutí ANO, jenže současně představuje také jeho největší slabinu.
02.07.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13092 článků) , Pavel Jandourek (9 článků)

Zlomené hokejky v NHL 11

 
Podívejte se na nástřel novinek, které přinese nový ročník hokeje NHL.
12.07.2010 11:20 |

podobné články