Článek

Jak to dělá? Sexy herečka z Transformers je dokonalá i cestou z posilovny

 
Tělesné přednosti Rosie Huntington-Whiteley  (28) vyniknou nejen v módních kampaních a na filmovém plátně. Tato kráska je atraktivní i poté, co se potila ve fitku.
18.11.2015 17:15 |

podobné články

Podobné články

Megan Fox opuští Transformers

 
Herečka Megan Fox došla k rozhodnutí, že další, v pořadí již třetí díl, Transformers se obejde bez ní. Kdo asi zastoupí její místo? Ve třetím díle Transformers se již neobjeví jedna z hlavních hrdinek – čtyřiadvacetiletá Megan Fox. Ačkoliv Megan oficiálně prohlásila, že to bylo čistě její rozhodnutí, spekuluje se o tom, že se jednalo spíše [...]
20.05.2010 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

O osudu Transformers 3 je rozhodnuto

 
Před nedávnem jsem Vás informovali o tom, že Megan Fox se rozhodla opustit Transformers. Spekulacím, kdo ji v dalším díle nahradí, je konec.  Hlavní roli si střihne modelka Rosie Huntington-Whiteley…. Již před nedávnem kráska Megan Fox prohlásila, že v dalším díle Transformers se neobjeví. Spekulovalo se tak o tom, kdo ji nahradí. Ve hře byla například [...]
30.05.2010 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků) , Megan Fox (299 článků)

Obrovský Metroplex na videu z Transformers: Fall of Cybertron

 
Vývojáři ze studia High Moon od začátku tvrdí, že chtějí chystanému titulu Transformers: Fall of Cybertron vtisknout temnější tón, a každé další video ukazuje, že od slov přešli k činům. Do čehokoli, co je Transformers, poblázněný rozhodně nejsem a předchozí dvě hry jsem viděl jen z rychlíku, a pak to cuklo. Fall of Cybertron se mi ale skrze efektní videa, jako...
14.12.2010 19:50 |

podobné články

České celebrity zhlédly Transformers ve 3D

 
Slavnostní premiéra a první promítání velkolepého 3D hitu Transformers 3 proběhlo v úterý v kině IMAX. Mezi první diváky akčního spektáklu Transformers 3 patřili včera na slavnostní premiéře filmu Otakar Brousek ml. s rodinou, Lucie Zedníčková s přítelem Petrem, Jan Tuna se synem, Josef Carda nebo frontman skupiny Support Lesbians Kryštof Michal.
29.06.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Carda (41 článků) , Kryštof Michal (52 článků) , Lucie Zedníčková (95 článků)

Soutěžte s Nedělním Bleskem o filmové balíčky Transfomers 3!

 
Vyhrajte dárkový balíček k filmu Transformers III., ve kterém najdete některé z následujících cen: hračky HASBRO, hry XBOX nebo PS3, ovladač pro XBOX od Microsoft, XBOX, DVD Tarnsformers, DVD Transformers: Pomsta poražených nebo DVD Transformers III.
06.11.2011 00:10 |

podobné články

Sledujte finální trailer na Transformers: Fall of Cybertron

 
Zabijte mě, mučte mě, odsuďte mě, ale každý další trailer na Transformers: Fall of Cybertron mě utvrzuje v tom, že tvůrci z High Moon Studios se s každým dalším dílem své Transformers mini trilogie zlepšují, a tento třetí bude opravdu stát za zahrání. Jasně, z mé strany je dojem postavený kompletně jen na trailerech a dojmech hráčů nebo kolegů novinářů, protože...
20.08.2012 20:00 |

podobné články

Transformers: Fall of Cybertron - recenze

 
Transformers. Jedna z nejoblíbenějších hraček v historii. Určitě není nic snadného, vyrovnat se vysněným světům, které si její fanoušci odmalička zdokonalovali a hýčkali. Na druhou stranu je nad slunce jasné, že v zájmu svých oblíbených hrdinů dokáží tito fanoušci i leccos odpustit. Předchozí díl Transformers s podtitulem Dark of the Moon by však nespasilo, ani...
17.09.2012 20:40 |

podobné články

Hvězda Transformers Rosie: Nahá pouze v kabátu!

 
Britská modelka Rosie Huntington-Whiteley (24) se nechala v nové kampani na parfém nafotit nahá pouze v kabátu značky Burberry, které dělá tvář. Fotografie dává volný prostor fantazii a není se čemu divit, že modelka a nyní herečka, která zazářila v novém pokračování filmu Transformers, byla nedávno prohlášena za nejvíc sexy ženu světa.
13.07.2011 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Jessica Biel tráví hodiny v posilovně!

 
Herečka Jessica Biel vážně nechce přibrat. Kila navíc jsou její noční můrou. Kolik hodin denně stráví cvičením v posilovně? Herečka, která na sebe nedávno prozradila, že dokáže sníst pouze poloviční porce, tráví v posilovně denně pět hodin! „Musím cvičit pět hodin denně, někdy je to víc, když zrovna trénuji na nějakou filmovou roli nebo něco takového,“ říká Jessica. „A je to těžké – je to velmi náročné!“ Nicméně si herečka tu a tam dovolí i nějaké malé zhřešení. Například začátkem tohoto roku během svého pobytu v Londýně do posilovny nemohla. A skončila s horou lívanců na pokoji. „Prostě jsem přestala dělat to, co dělám obvykle. Neměla jsem vůbec čas. Posilovat v Londýně je velmi obtížné, jak jsem zjistila. Není to tak snadné jako v L.A. nebo New Yorku, kde prostě vejdete do posilovny a cvičíte si, co potřebujete,“ říká Jessica. Hvězda v současné době chodí se zpěvákem Justinem Timberlakem. Doslova jsem pocítila, že můj denní stereotyp tady nezvládnu, tak jsem to nechala být. Potom co jsem zjistila, jak jsou vynikající lívance, musela jsem je mít denně. A to pěkně zaútočilo na mou linii.“
30.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (260 článků) , Jessica Biel (121 článků)

Megan Fox v Transformers nahradila modelka Rosie

 
Herečka Megan Fox zuří! Stále se nemůže vyrovnat s tím, že ji ve filmu Transformers 3 nahradila "obyčejná" modelka. Sexy kráskou, která tentokrát zazáří ve filmu o robotech, se stala Rosie Huntington Whiteley.
27.06.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků) , Megan Fox (299 článků)

Sexy kráska z Transformers předvedla ploché bříško v bikinách: Toto dokonalé tělo střeží známý akční hrdina

 
Modelka a příležitostná herečka Rosie Huntington-Whiteley  (27) se sice dosud objevila jen ve filmu Transformers 3, ale diváci na ni nezapomněli. Jediná role jí zajistila popularitu, jakou jí můžou podstatně zkušenější herečky závidět.
05.10.2014 18:25 |

podobné články

Playmate Mottlová by si do posilovny neoblékla tepláky: Své pevné trojky halí málem do plavek

 
Ani sexy herečka Barbora Mottlová  (27) se v zimním období necítí úplně ve formě, a tak si jako mnoho dalších dala v novém roce předsevzetí se do tvarování svého těla pořádně opřít. A její návštěva posilovny vzbudila velký humbuk.
23.02.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (105 článků)

Megan Fox je posedlá krásou

 
Asi už jste o ní někdy slyšeli. Americká kráska Megan Fox (23), hvězda filmu Transformers, občasná modelka a nejvíc sexy žena planety roku 2008! Slušná vizitka, že? Nedávno okouzlila svět svým odhaleným zadečkem při natáčení pokračování Transformers s podtitulem Pomsta poražených.
09.06.2009 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Režisér Transformers a jeho akční sexy reklama (s kočkama)

 
Režisér Transformers Michael Bay propaguje spodní prádlo!
08.12.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (66 článků)

Třetí díl Transformers láká na sexy tělo a stroje

 
Ve trojrozměrném formátu nabídnou kina třetí díl ságy o mimozemšťanech maskovaných za auta, kteří spolu s lidmi vedou boj za záchranu světa se zákeřnou vesmírnou civilizací. Akční sci-fi Transformers 3, která v originále nese podtitul Temná strana měsíce, bude mít českou premiéru 30. června.
27.06.2011 21:20 |

podobné články

Megan Fox se naváží do své následovnice

 
Přesto, že Megan Fox údajně opustila Transformers  dobrovolně, nemůže se smířit s tím, že ji nahradila Rosie Huntington-Whiteley. O své následovnici se Megan vyjadřuje dosti nelichotivě… Herečka Megan Fox, jež byla ústřední postavou filmu Transformers I. a II., se nemůže smířit s tím, že v nově připravovaném třetím díle ji nahradila modelka Rosie Huntington-Whiteley.  Megan se [...]
30.07.2010 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků) , Megan Fox (299 článků)

Šokující tajemství: Steven Spielberg vykopl Megan Fox z filmu Transformers 3 kvůli Hitlerovi

 
Americká herečka Megan Fox  (25) se stala hvězdou přes noc. Půvabnou bývalou modelku znal jen málokdo do doby, než ji režisér Michael Bay (46) v roce 2007 obsadil do jedné z hlavních rolí megafilmu Transformers.
20.06.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (144 článků) , Michael Bay (66 článků) , Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků) , Michael Fox (17 článků) , Michael Fox (17 článků)

Kočička z Transformers může rovnou chodit nahá: Na premiéře šokovala v šatech pro mimořádně odvážné ženy

 
Režisér Michael Bay vsadil ve čtvrtém dílu sci-fi ságy Transformers na neokoukanou hvězdičku, což se mu vyplatilo. Málokterá herečka dokáže na červeném koberci vzbudit takové nadšení jako teprve devatenáctiletá Nicola Peltz.
30.07.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (66 článků) , Nicola Peltz (2 články)

Scarlett Johansson je posedlá hubnutím: Hned 2. ledna zamířila rovnou do posilovny!

 
Herečka Scarlett Johansson před svátky přiznala, že neodolá dobrotám a tudíž se od Vánoc do konce roku nehlídá a dopřává si. Jenže hned po Novém roce se její režim radikálně změní, nastoupí dieta a především cvičení. Hned 2. ledna zamířila do posilovny, aby začala spalovat nadbytek kalorií, které o svátcích nahromadila.
07.01.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (294 článků)