Článek

Jak si poradit se závěrečnými pracemi ke zkouškám?

 
Čeká vás rigorózní nebo třeba bakalářská zkouška a nejste si jistí, jak ve víru mnoha povinností zvládnete přípravu podkladů vaší závěrečné práce tak, aby obstála před zkušební komisí? Zajistěte si podklady včas a u odborníků. Kvalitní rešerše na dané téma se pro vás stane výchozím bodem pro sepsání vaší práce. Odrazový můstek pro vědeckou práci Rigorózní práce by neměla být pouhým souhrnem nastudovaných faktů doplněných o osobní postřehy získané ověřením v praxi. Prostudované informace se zde stávají pouze odrazovým můstkem k vlastnímu vědeckému výzkumu a jeho prezentaci. Vypracování podkladů pro rigorózní práce je přitom úkolem velice náročným na čas a energii. Proto je výborné, když vám někdo zpracuje souhrn, že kterého už můžete čerpat. Vy tím pádem získáváte více času na skutečnou vědeckou práci. Ulehčíme vám diplomovou přípravu Diplomová práce znamená úspěšné ukončení vysokoškolského studia. Svým rozsahem cca 50 NS by měla být na poměrně vysoké odborné úrovni, což ovšem vyžaduje shromáždění dostatečného množství relevantních odborných informací. Vzhledem k tomu, že se jako studenti připravujete k celému souboru státních zkoušek, nemáte mnoho času nastudovat do hloubky celou problematiku. Proto jistě uvítáte, když vám zabezpečíme napsání podkladů pro diplomovou práci a vy už potom budete moci jenom ladit detaily jejího cíle.  I nižší stupně studia kladou nároky Bakalářská zkouška je sice nejnižším stupněm vysokoškolského studia, ale přesto jsou na ni a na bakalářské práce, které by měly mít 30-40 NS, kladeny vysoké nároky. Orientují se výrazně praktickým směrem, ovšem u některých oborů praktická část odpadá a pohybuje se jenom v teoretické rovině. Zejména v takových případech je vhodné, když má student možnost získat rešerše s předstihem a na odborné úrovni. Příspěvek Jak si poradit se závěrečnými pracemi ke zkouškám? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2015 08:15 |

podobné články

Podobné články

Práce na hlavním nádraží finišují. Skleněnou střechou je opět vidět nebe

 
Nová skleněná střecha zdobí hlavní nádraží v Praze. Opravy trvaly téměř tři roky, nyní už se finišuje se závěrečnými pracemi. Hotovo by mělo být do konce listopadu.
17.07.2017 17:50 |

podobné články

Američané našli u San Franciska loď používanou k jaderným zkouškám

 
Vědci objevili u břehů San Franciska americkou letadlovou loď z druhé světové války, která byla využívaná ke zkouškám atomové bomby. Na začátku 50. let byla potopena na tajném místě, patrně z bezpečnostních důvodů. 
18.04.2015 09:35 |

podobné články

Zatímco si kluci hrají, holky uklízejí: Děvčata tráví domácími pracemi o 40 % více času než chlapci

 
Děvčata tráví neplacenými domácími pracemi o 40 procent více času než chlapci. Ve světovém měřítku představuje tento rozdíl 160 milionů „extra“ hodin denně. Uvádí se to ve zprávě Dětského fondu OSN (UNICEF), o níž dnes informovala stanice BBC na svém webu.
07.10.2016 06:55 |

podobné články

Fotbalisté Anglie se budou proti Slovinsku zachraňovat na MS

 
Na fotbalovém mistrovství světa se dnes rozhodne o dalších čtyřech osmifinalistech. Ve skupinách C a D nemá jistou účast ve vyřazovacích bojích před závěrečnými třetími zápasy žádný z týmů.
23.06.2010 10:05 |

podobné články

Soud se žháři z Vítkova. Jeden obžalovaný litoval popálenou Natálku

 
Závěrečnými řečmi zbývajících tří advokátů a obviněných u Krajského soudu v Ostravě pokračovalo projednáváním loňského žhářského útoku na domek Romů ve Vítkově na Opavsku.
06.10.2010 08:10 |

podobné články

Francie má blízko k vítězství Davisova poháru, vede nad Srbskem 2:1

 
V Bělehradě v neděli závěrečnými dvouhrami vyvrcholí finále Davisova poháru. Po dvou hracích dnech mají k zisku trofeje blíž hostující Francouzi, kteří se díky vítězství ve čtyřhře nad domácím Srbskem ujali vedení 2:1 na zápasy.
05.12.2010 11:00 |

podobné články

Vrbata táhl Phoenix do play-off gólem a asistencí

 
V prestižní kanadsko-americké NHL vrcholí základní část závěrečnými zápasy o postup do play-off. V noci na sobotu z českých hokejistů zazářil především Radim Vrbata z Phoenixu, důležitými góly se blýskli Zbyněk Michálek a Pavel Kubina.
09.04.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kubina (20 článků) , Zbyněk Michálek (30 článků) , Radim Vrbata (96 článků)

Chci teď myslet jen na Velikonoce, ať už je pátek 13. tady, loučil se Bárta po soudu

 
Vít Bárta a Jaroslav Škárka, kteří jsou ústředními aktéry údajné úplatkářské aféry ve Věcech veřejných po pátečním jednání soudu, které vyvrcholilo závěrečnými vystoupeními, nechtěli jakkoliv předjímat verdikt soudu. Rozsudek by měl být vynesen příští týden v pátek.
06.04.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2828 článků) , Jaroslav Škárka (520 článků)

Podívejte se na Pavelkovo geniální sólo! Liberci zajistilo skvělý bod v Seville

 
Fotbalisté Liberce pokračují ve spanilé jízdě Evropskou ligou! Na hřišti španělské Sevilly remizovali 1:1 a před závěrečnými dvěma utkáními skupiny jsou na nejlepší cestě postoupit do jarní části soutěže.
07.11.2013 23:06 |

podobné články

Ve sporu o evidenci Babiše u StB mají zaznít závěrečné řeči

 
Závěrečnými řečmi má ve čtvrtek u bratislavského okresního soudu pokračovat líčení ve věci žaloby českého ministra financí Andreje Babiše, který se domáhá verdiktu, že ho komunistická tajná policie StB neoprávněně evidovala coby svého agenta s krycím jménem Bureš. Není vyloučeno, že soudkyně pak vynese rozsudek.
25.06.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9365 článků)

Švýcary dělí od triumfu ve finále Davis Cupu jediný bod

 
Před závěrečnými nedělními dvouhrami jsou blíže k triumfu ve finále Davis Cupu tenisté Švýcarska. V sobotní čtyřhře totiž Roger Federer se Stanem Wawrinkou na antuce v Lille porazili francouzský pár Julien Benneteau, Richard Gasquet 3:0 na sety a svůj tým poslali do vedení 2:1 zápasy.
22.11.2014 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

V kauze Nagyové a rozvědky pokračují před soudem závěrečné řeči

 
Závěrečnými řečmi před soudem dnes pokračuje projednání případu bývalé ředitelky kabinetu premiéra Jany Nečasové, dříve Nagyové. Žalobce pro ni navrhl 3,5 roku vězení, podle něj zneužila svou pravomoc, když úkolovala vojenskou tajnou službu kvůli soukromým účelům. Se svým vystoupením jsou na řadě obžalovaní. Kromě Nečasové jsou v kauze obvinění dva bývalí šéfové Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník a Milan Kovanda a někdejší zpravodajec Jan Pohůnek.
26.05.2015 06:36 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1508 článků) , Jana Nagyová (1501 článků)

KAUZA PETR K.: Poprvé u soudu zazněl motiv, proč musela zemřít i Klárka (†8)!

 
Nenávist jako motiv vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8)! Soud s Petrem K. (37) včera pokračoval závěrečnými řečmi obou stran, kdy zazněl naplno již několikrát opatrně zmíněný motiv. Státní zástupce žádá pro Petra K. výjimečný trest 30 let, obhájkyně chce pro svého klienta naopak zproštění viny. Sám Kramný řekl, že je nevinný. Soudkyně Renata Gilová odročila jednání na 7. ledna 2016, kdy chce vynést rozsudek.
19.12.2015 05:15 |

podobné články

Proklínané Vrbětice u soudu: Za zakázané miny až 12 let vězení

 
Státní zástupce Leo Foltýn žádá pro pět obžalovaných v případu skladování min v muničním areálu ve Vrběticích na Zlínsku tresty od tří let do 6,5 roku, dvěma podmíněné. Firmám Excalibur Army a Real Trade Praha Foltýn navrhl peněžité tresty ve výši deset a pět milionů korun. Miny byly podle obžaloby zakázané. Jednání pokračuje závěrečnými návrhy obhajoby. Obviněným hrozí až 12 let, firmám i zrušení. Vinu popírají.
21.07.2016 12:55 |

podobné články

Pavel Blažek si nechá o jmenování Bradáčové poradit. Kdo a jak mu poradí?

 
Nový ministr spravedlnosti Pavel Blažek se o postupu ve věci nového zákona o státním zastupitelství i jmenování Lenky Bradáčové hodlá poradit jak s Renátou Veseckou, tak i s Marií Benešovou, jakožto bývalými nejvyššími státními zástupkyněmi. Obě dámy se však ve svých radách ministrovi nejspíš značně rozejdou.
09.07.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (544 článků) , Pavel Nový (347 článků) , Pavel Nový (246 článků) , Lenka Benešová (21 článků)

Jak si poradit s úzkostí bez léků: Pár tipů, které vám ulehčí život

 
Úzkost je otravná věc, ať už přichází nárazově, nebo člověka trápí vytrvale. Pokud však máte pocit, že to ještě není ve stavu, kdy byste museli vyhledat pomoc terapeuta a brát anxiolytika, můžete si s ní zkusit poradit sami. Jak na to?
24.07.2016 15:20 |

podobné články

Burian: Musím se poradit s vedením, co bude dál

 
Jan Burian, který má znovu nastoupit jako šéf Národního divadla, si není jistý, co bude dál. Prohlásil, že se musí poradit se zaměstnanci, zda a jak budou spolupracovat.
02.08.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Burian (176 článků)

Nechte si poradit s cestou ke spokojené dovolené!

 
Každý z nám si přeje zažít nezapomenutelnou dovolenou, proto ho nečekané komplikace rozruší natolik, že mu dokáží tento vysněný čas i zkazit. Nechte si poradit, jak na to, aby byla vaše dovolená nezapomenutelným zážitkem bez zbytečných stresů.
18.06.2014 00:10 |

podobné články

Ochota a schopnost poradit aneb desatero dobré lékárny

 
Jak poznáte kvalitní lékárnu? Její personál by měl být vstřícný jako v jakémkoli dobrém obchodě, ale zároveň by jej měli tvořit profesionálové schopní poradit a pomoci, a to ochotně a především – přesně na míru pacientovi a jeho potížím. Zde je desatero, které by měla dobrá lékárna beze zbytku naplňovat:
21.04.2015 07:15 |

podobné články