Článek

Jak si padesátka Elle Macpherson udržuje perfektní postavu? Zásaditou dietou!

 
Když se řekne The Body, jen málokdo by tápal, o koho se jedná. Elle Macpherson (52) ale neumí popřít zákony času, jen ví, co její tělo potřebuje. Jaké je tedy její tajemství? Pije elixír mládí! A to nejsme daleko od pravdy…
06.05.2016 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)
Podobné články

Padesátka Elle Macpherson ukázala perfektní postavu, jak si ji udržuje?

 
Modelka Elle Macpherson ukázala přepychovou figuru, a to jí bylo už padesát tři let...
20.09.2017 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Pomerančová kůže si nevybírá, dostihla už i Elle MacPherson, dřívější topmodelku s nejkrásnějším tělem

 
Letošní dovolenou trávila Elle MacPherson (48) na slunné Ibize proslavené nejlepšími tanečními party na světě. Místo obrážení diskoték si však raději se syny a nejspíš i se svým novým přítelem pronajala menší jachtu a nechala se kolébat mořskými vlnami. Elle, jež patřila do takzvané zlaté éry topmodelek, se mohla pyšnit titulem ‚Body‘. Tato přezdívka naznačovala, že právě ona byla majitelkou bezchybného těla. A přestože je i dnes její postava skvělá, ani Elle se nevyhnuly počínající dolíčky na hýždích.
24.07.2012 11:35 |

podobné články

Téhle krásce táhne na padesát? Elle Macpherson je skutečný přírodní úkaz

 
Jedna z nejznámějších představitelek zlaté éry modelingu Elle Macpherson, která byla na vrcholu slávy v 80. a 90. letech, zanedlouho oslaví půlstoletí. Ačkoli se to zdá být při pohledu na její svěží tvář a bezchybnou postavu k neuvěření, Elle zbývají do padesátky již jen necelé tři roky. V upnutých zlatých šatech ke kolenům se australská modelka ukázala na akci kosmetické značky Myer v Sydney.
24.10.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Bývalá topmodelka s božským tělem Elle MacPherson sbalila jednoho z nejbohatších mužů světa

 
Australanka Elle MacPherson (49) je jednou z nejznámějších topmodelek 80. a 90. let, a tak si jistě během své letité kariéry stihla našetřit slušný balík peněz, ale v kombinaci se svým novým partnerem jsou skutečně za vodou. Elle, které se pro její dokonalé tělo přezdívalo ‚The Body‘, se podařilo klofnout jednoho z nejbohatších mužů světa, britského bankéře Rogera Jenkinse (56). Dvojice již společně navštívila několik společenských událostí a rovněž společně trávila dovolenou na Ibize.
02.08.2012 06:10 |

podobné články

Božská Elle MacPherson trefila terno! Randí s miliardářem

 
Bývalá modelka Elle MacPherson (49) to s muži opravdu umí. Elle byla partnerkou mnoha zámožných mužů, ale až nyní se trefila do černého. Australanka totiž randí s bankéřem Rogerem Jenkinsem (56), který patří mezi nejbohatší muže světa
02.08.2012 10:25 |

podobné články

Elle Style Awards – „módní Oscaři“ poprvé v ČR!

 
Elle Style Awards jsou nejznámější a nejpompéznější událostí v oblasti módy. V zahraničí se jim říká „módní Oscaři“. Každoročně se organizuje v různých zemích světa a téměř všechny celebrity si v koutku duše přejí zúčastnit se slavnostního gala večera. Elle tuto soutěž vyhlašuje už v 16 zemích. Letos poprvé udělí své módní Oscary také Česká republika. Galavečer Elle Style Awards se bude konat 5. listopadu 2009 v Praze za účasti zvučných jmen domácích i zahraničních celebrit. Spekuluje o účasti světových topmodelek. Podle neoficiálních informací by na první ročník této módní show do České republiky měly dorazit topmodelky Cindy Crawford a Claudia Schiffer . Elle Style Awards je celosvětově uznávaná soutěž, ve které jsou oceňovány osobnosti pohybující se v oblasti módy a stylu. Každá ze zemí, ve které se tato módní událost koná, si může zvolit své vlastní soutěžní kategorie a nominovat do nich projekty, které uzná za vhodné. Všechny vyhlašované kategorie ale pojí jedna základní myšlenka – móda a styl. Vyhlašovací ceremoniál je ve světě showbusinessu událostí číslo 1, na které se schází spousta hostů z fashion odvětví, klientů časopisu Elle, novinářů a VIP hostů. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21.08.2009 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (202 článků) , Claudia Schiffer (103 článků) , Kylie Minogue (349 článků) , Cate Blanchett (118 článků) , Courtney Love (162 článků) , Naomi Campbell (300 článků) , Amy Winehouse (390 článků) , Sienna Miller (63 článků) , Vivienne Westwood (45 článků) , Cindy Crawford (186 článků) , Sam Cooper (27 článků)

Elle MacPhersonová se podruhé vdala, vzala si miliardáře

 
Australská modelka Elle MacPhersonová se provdala za miliardáře Jeffreyho Soffera. Svatbu měli na ostrově Fidži za přítomnosti rodiny a přátel. Vzali se jen pár měsíců po letošních zásnubách. Další články k tématu: MacPhersonová se zasnoubila s miliardářem, který přežil pád vrtulníku Bývalá modelka s nejkrásnějším tělem Elle Macphersonová je volná Módní trapas: MacPhersonová ve špatném neoprenu ukázala (ne)opálení Nejlepší modelka všech dob Elle Macphersonová končí Elle MacPhersonová je hrdá na své tělo Elle MacPhersonová si stále zaslouží přezdívku Tělo
05.08.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Modelka Elle Macpherson má prsa o dvě čísla větší! Byla na tajné plastice?

 
Topmodelka Elle Macpherson (48), která se pyšní přezdívkou "Tělo" pro svou dokonalou postavu, si zřejmě nechala pomoci od plastických chirurgů. Doteď modelka tvrdila, že je bez jakýchkoli kosmetických úprav na těle. Její prsa se ale nyní zdají být o dvě čísla větší a americká média tvrdí, že si nechala udělat silikonová ňadra.
02.11.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Jak se modelka s nejdokonalejším tělem na světě proměnila za čtvrt století: Křivky zůstaly, ale co ten odulý obličej?

 
Jedna z nejslavnějších světových topmodelek, jejichž hvězdná kariéra dosahovala vrcholu v osmdesátých a devadesátých letech, je australská hvězda "Elle Macpherson":http://www.extra.cz/tema/elle-macpherson (49). Kráska s neuvěřitelně dlouhýma nohama a dokonalými křivkami dostala v módní branži okamžitě přezdívku "The Body" (Tělo).
17.02.2014 12:15 |

podobné články

Elle MacPherson: Nohy jako suchá švestka!

 
USA – Věk nepřemůže! To si stále neuvědomuje herečka a modelka Elle MacPherson. Doby, když se jí přezdívalo „Tělo“ jsou pryč.
13.07.2009 12:10 |

podobné články

Elle MacPherson: Celulitida postihla i tuhle 'kost'!

 
Ani takové tělo, jakým se pyšní bývalá australská supermodelka Elle MacPherson (45), není dokonalé. Zub času se »zakousl« minimálně do jejích stehen, na kterých je patrná rozsáhlá celulitida a hluboké vrásky v oblasti nad kolenem.
20.07.2009 05:05 |

podobné články

Tak jde čas s exmodelkou a herečkou Elle Macpherson

 
Na supermodelce Elle Macpherson (46) se už teď začíná projevovat věk, tu a tam ji paparazzi zastihnou nanalíčenou, nebo s celulitidou. V devadesátých letech ovšem platila za majitelku nejkrásnějšího těla na této planetě.
24.08.2010 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Elle Macpherson: Té že je 48 let?

 
Australská modelka Elle Macpherson sice už řemeslo pověsila na modelingový hřebík, ale krása a podnikavost jí zůstaly.
30.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Topmodelka Elle Macpherson je k mání, dramaticky se rozešla s americkým boháčem

 
Australská supermodelka Elle Macpherson (47) je volná. Po dvou letech ukončila vztah s americkým miliardářem Jeffem Sofferem. Blondýnka tak učinila krátce poté, co bylo oznámeno, že její bývalý snoubenec a otec jejích dvou synů Arpad Busson čeká dítě s herečkou Umou Thurman.
11.03.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (220 článků) , Elle Macpherson (24 článků)

Bývalá topmodelka Elle Macpherson v titěrných bikinkách kuchala na jachtě ježovky a syrové je jedla

 
Mívala přezdívku The Body kvůli svým bezchybným křivkám, ale jistě by se uchytila i v některé z restaurací nabízejících středomořskou kuchyni. Řeč je o bývalé australské topmodelce Elle Macpherson (48). Ta se během dovolené na Ibize věnovala skutečně originální činnosti. Na plavbu menší jachtou s rodinou si připravila potřebné náčiní a kuchala ježovky. Ty následně zasyrova pojídala.
15.07.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Australská topmodelka Elle MacPherson: »Na stará kolena« klofla miliardáře!

 
Zřejmě nejštědřejšího boháče světa si namluvila slavná australská modelka Elle MacPherson (49), zvaná »The Body«, tedy »Tělo«. Její stále fantastická postava byla totiž u moře na španělské Ibize k vidění po boku britského miliardáře Rogera Jenkinse (56), který se rozvádí se svou manželkou Dianou. Té bez mrknutí oka slíbil polovinu svého majetku, takže dostane 4,5 miliardy korun!
04.08.2012 05:05 |

podobné články

Elle Macpherson je vdanou paní. O víkendu řekla 'ano' tomuto mladšímu miliardáři

 
Bývalá topmodelka s přezdívkou The Body (Tělo) Elle MacPherson (49) se podruhé vdávala. Jejím vyvoleným se stal o šest let mladší americký miliardář Jeffrey Soffer. Své ano si řekli necelých pět měsíců od zásnub na ostrově Fidži.
05.08.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)

Souboj titánek: Heidi Klum vyfoukla slavné kolegyni miliardový kšeft! Která kráska ostrouhala?

 
Modeling je jeden velký byznys, a proto je mnohdy i nemilosrdný. Jaké to je, být po pětadvaceti letech hozena přes palubu, nyní zjistila supermodelka Elle MacPherson (50). Ta na vrcholu kariéry, ve svých pětaadvaceti, zakládala pod značkou Bendon Lingerie úspěšnou řadu spodního prádla nesoucí její jméno. Elle MacPherson Intimates ale už brzy nahradí Heidi Klum Intimates...
20.10.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (552 článků)

Bývalá modelka s nejkrásnějším tělem Elle Macphersonová je volná

 
Elle Macphersonová se i v sedmačtyřiceti letech může chlubit krásnou postavou, která jí vynesla přezdívku Tělo. A tohle tělo je teď znovu k mání. Po dvou letech totiž modelka dala kopačky americkému miliardáři Jeffu Sofferovi. Další články k tématu: Módní trapas: MacPhersonová ve špatném neoprenu ukázala (ne)opálení Nejlepší modelka všech dob Elle Macphersonová končí Elle MacPhersonová je hrdá na své tělo Elle MacPhersonová si stále zaslouží přezdívku Tělo
05.03.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Elle Macpherson (24 článků)