Článek

Jak podváděl poslanec ANO Fichtner, který si může vydělat až deset milionů, se služebním vozem? Máme dokumenty, které jen tak někdo nespatří

 
ParlamentníListy.cz exkluzivně získaly dokumentaci čtyři roky staré záležitosti, jež způsobila řadu nepříjemností poslanci hnutí ANO Matěji Fichtnerovi. Příběh je jednoduchý. Používal služební auto a nehlásil jízdy, kdosi mu ho poničil a on to nějak zapomněl, pak si vzpomněl… Ale postupně.
20.12.2015 06:20 |

podobné články

Podobné články

Auto a ukopnuté zrcátko. Server propírá Babišova poslance, který přišel z TOP 09

 
Matěj Fichtner, který byl zvolen poslancem za ANO, má za sebou kariéru v TOP 09. Server Týden.cz připomíná, že z TOP 09 musel odejít po tom, co vyšlo najevo, že služební auto zneužívá k osobním účelům. Prozradilo se to při patálii s ukopnutým zrcátkem. Fichtner nicméně tvrdí, že šlo o špinavý boj tehdejších spolustraníků.
22.11.2013 08:12 |

podobné články

Policista služebním vozem přerazil na chodníku pět sloupků

 
Muži zákona by měli jít příkladem, zvláště pokud jsou ve službě. Bizarní nehoda v britském městě Norwich ovšem ukazuje, že se to nemusí vždy podařit. Policista tam na zcela přehledném úseku silnice najednou ztratil kontrolu nad služebním vozem a najel přímo na kovové sloupky na chodníku. Vše nasvědčuje tomu, že usnul.
04.06.2012 21:30 |

podobné články

Dluh stovek tisíc korun zmizel. Poslanec ANO, který chce řídit Prahu, má ohromný škraloup z minulosti

 
EXKLUZIVNĚ V únoru a březnu letošního roku šlo o velký problém. Místostarosta Prahy 8 a poslanec ANO Matěj Fichtner totiž v minulosti nedodal text a radnice proto za čtvrt milionu přetiskla celý měsíčník. Padala silná slova o trestním oznámení a vzduchem létaly sta tisíce. ParlamentníListy.cz jako jediné médium získaly informace, jak se na kauzu spojenou s poslancem hnutí tvářil Andrej Babiš a jak se má celá věc dnes.
14.11.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8284 článků)

Dluh stovek tisíc korun zmizel. Poslanec ANO, který chce řídit Prahu, má ohromný škraloup z minulosti

 
EXKLUZIVNĚ V únoru a březnu letošního roku šlo o velký problém. Místostarosta Prahy 8 a poslanec ANO Matěj Fichtner totiž v minulosti nedodal text a radnice proto za čtvrt milionu přetiskla celý měsíčník. Padala silná slova o trestním oznámení a vzduchem létaly sta tisíce. ParlamentníListy.cz jako jediné médium získaly informace, jak se na kauzu spojenou s poslancem hnutí tvářil Andrej Babiš a jak se má celá věc dnes.
14.11.2015 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8284 článků)

Tahle lumpárna, které může zničit i vás, se musí zastavit, říká poslanec od Babiše

 
ROZHOVOR Poslanec Matěj Fichtner, místopředseda pražské organizace ANO v Poslanecké sněmovně předkládá důležitou novelu, která má významně omezit hrací automaty. K hazardu se vyjadřuje poměrně nelichotivě a je odhodlán ho zásadně omezit a vysvětlil jak. Vyjádřil se i k dalším politickým otázkám a fungování ANO.
09.04.2014 06:35 |

podobné články

Tahle lumpárna, která může zničit i vás, se musí zastavit, říká poslanec od Babiše

 
ROZHOVOR Poslanec Matěj Fichtner, místopředseda pražské organizace ANO v Poslanecké sněmovně, předkládá důležitou novelu, která má významně zredukovat hrací automaty. K hazardu se vyjadřuje poměrně nelichotivě, je odhodlán ho zásadně omezit a vysvětlil jak. Vyjádřil se i k dalším politickým otázkám a fungování ANO.
09.04.2014 07:15 |

podobné články

Jak si uchovávat fotky a dokumenty na internetu: Zázrak jménem 'cloud' není bez problému

 
Ukládáte si fotky, hudbu, videa či psané dokumenty na internetových úložištích? Cloudové skladování dat má nepochybně výhodu v tom, že pokud přijdete o počítač či notebook, dokumenty uložené na cloudu vám zůstanou. Nakolik je však skladování dat na internetu skutečně bezpečné a jak dobře je o vaše dokumenty postaráno?
10.08.2016 15:30 |

podobné články

Čtvrt milionu za Borhyovou zaplatili zastupitelé ANO. Vyhne se tak stíhání

 
Před rokem nechala místostarostka Prahy 8 Alena Borhyová (ANO) dvakrát vytisknout radniční časopis Osmička. První vydání nařídila skartovat, jelikož její kolega Matěj Fichtner nedodal do uzávěrky text, a tak místo sloupku vyšlo bílé místo. Dvojím tiskem vznikla škoda čtvrt milionu korun. Za Borhyovou se ale postavili všichni zastupitelé a jak zjistil Blesk.cz, škodu nedávno uhradili společně.
26.01.2016 05:05 |

podobné články

Policisté ve služebním voze srazili školáka (13): Chlapec bojuje o život

 
Teprve třináctiletý chlapec bojuje po vážné dopravní nehodě o život! Policisté v Bratislavě srazili v pátek večer služebním vozem školáka Lacka. Chlapce museli s vážnými zraněními převézt do nemocnice.
03.12.2016 11:55 |

podobné články

Co se děje? Jednání špiček pražského ANO se nečekaně zúčastní i Babiš

 
Pražského předsednictva ANO se dnes na žádost předsedy hnutí Andreje Babiše zúčastní i členové celostátního vedení. ČTK to řekl místopředseda pražského ANO Matěj Fichtner. Předseda hnutí Andrej Babiš ČTK v SMS zprávě potvrdil, že se odpoledního jednání na magistrátu zúčastní. Členové pražského ANO schůzku naplánovali kvůli sobotnímu krajskému sněmu, který bude volit nové vedení.
13.11.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8284 článků)

ANO: Pražský volební sněm potvrdil současné vedení, které stojí za skvělými volebními výsledky

 
Pražský krajský sněm hnutí ANO dnes potvrdil ve funkci předsedkyně organizace Radmilu Kleslovou. Získala 37 hlasů ze 46. Jejím prvním místopředsedou se stal poslanec a předseda organizace v Praze 8 Matěj Fichtner. Dalšími místopředsedy jsou Radek Lacko a Pavel Klaška.
25.01.2015 18:58 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (181 článků)

Jak si bez práce vydělat? Japonské ženy pronajímají svá stehna

 
Mladé Japonky přišly na to, jak si vydělat vydělat a příliš se nenadřít. Pronajímají totiž svá stehna firemním logům a vydělají si tak měsíčně pěkný balík peněz.
24.07.2013 13:15 |

podobné články

Jak to vypadá s hlasováním poslanců ANO? Podívali jsme se

 
Když se před časem objevil na stránce Neovlivní.cz článek, který mapuje budoucnost některých poslanců ANO v dalším volebním období, zazněla i tato věta: „Martin Komárek, Jiří Holeček či Matěj Fichtner. Když se v politickém zákulisí hnutí ANO mluví o tom, kdo má opětovnou kandidaturu nahnutou, tato tři jména padají nejčastěji." ParlamentníListy.cz se na některé jednotlivce podívaly optikou jejich účasti na hlasování.
02.02.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (18 článků)

Občas přijde a zahlasuje, tak to prý vypadá s jedním poslancem ANO. Podívali jsme se mu na kobylku

 
Když se před časem objevil na stránce Neovlivní.cz článek, který mapuje budoucnost některých poslanců ANO v dalším volebním období, zazněla i tato věta: „Martin Komárek, Jiří Holeček či Matěj Fichtner. Když se v politickém zákulisí hnutí ANO mluví o tom, kdo má opětovnou kandidaturu nahnutou, tato tři jména padají nejčastěji." ParlamentníListy.cz se na dané jednotlivce podívaly optikou jejich účasti na hlasování.
02.02.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (18 článků)

Vokřál, Jermanová, Kleslová a Volný se stali místopředsedy ANO

 
Místopředsedy ANO se na dnešním sněmu v prvním kole volby stali brněnský primátor Petr Vokřál, místopředsedkyně sněmovny Jaroslava Jermanová a pražská šéfka hnutí Radmila Kleslová. Čtvrtý místopředsednický post obsadil až ve třetím kole volby poslanec Jan Volný. Delegátům to oznámil člen volební komise Matěj Fichtner.
28.02.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (181 článků)

Do předsednictva ANO zamířili ministři Brabec a Stropnický

 
Do předsednictva hnutí ANO zamířili na dnešním sněmu ministři životního prostředí a obrany Richard Brabec a Martin Stropnický i bývalý novinář, poslanec Martin Komárek. Oznámil to delegátům předseda volební komise Matěj Fichtner. Členů předsednictva mělo být původně osm. Delegáti ale nakonec rozhodli o jejich snížení na sedm potom, co se jim jedno místo nepodařilo obsadit ani ve třech volebních kolech.
01.03.2015 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1432 článků) , Richard Brabec (243 článků) , Matěj Stropnický (377 článků)

Babišův superposlanec vydělá na placených funkcích přes deset milionů. Prý zaslouženě, dře i o víkendu, vzkázali nám z hnutí

 
Matěj Fichtner, jednatřicet let, někdejší člen TOP 09, nyní zástupce hnutí ANO Andreje Babiše. Několika tituly ověnčený politik s údajnou minulostí analytika pro Vojenské zpravodajství. Že jste jeho jméno doposud neslyšeli? To prakticky ani ParlamentníListy.cz. Fichtnerovo pražské působení je ovšem více než zajímavé.
08.10.2015 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8284 článků)

Ředitelé škol zuří, hrozí jim odvolání bez udání důvodu. Kvůli šikaně učitelky

 
Novela školského zákona vzbudila opět rozruch, tentokrát mezi řediteli vzdělávacích institucí. Poslanec za ANO a místostarosta Prahy 8 Matěj Fichtner předložil pozměňovací návrh, díky kterému by měl zřizovatel školy právo odvolat jejího ředitele bez udání důvodu. Prý kvůli nedávnému případu brutální šikany učitelky průmyslovky Na Třebešíně, kdy tamní ředitel odmítl po incidentu odstoupit. Podle zástupců vzdělávacích institucí jde ale jen o prostředek, jak mít ředitele „pod palcem“.
24.02.2016 06:15 |

podobné články

Babiš potopil Krnáčovou. V čele pražského ANO ji nechce

 
Předsednictvo pražského ANO se dnes sejde na mimořádném jednání. ČTK to řekli místopředsedové Matěj Fichtner a Radek Lacko. Podle Fichtnera bude strana řešit situaci v pražské koalici a organizační záležitosti před krajským sněmem, který bude 14. listopadu nominovat nového předsedu kraje za odcházející Radmilu Kleslovou. Předseda hnutí Andrej Babiš ČTK řekl, že o vývoji v pražské organizaci rozhodnou její členové. Svého favorita na nového lídra pražské buňky neprozradil, nepodporuje ale primátorku Adrianou Krnáčovou (ANO).
04.11.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8284 článků) , Radmila Kleslová (181 článků) , Adriana Krnáčová (550 článků)