Článek

Jak podváděl poslanec ANO Fichtner, který si může vydělat až deset milionů, se služebním vozem? Máme dokumenty, které jen tak někdo nespatří

 
ParlamentníListy.cz exkluzivně získaly dokumentaci čtyři roky staré záležitosti, jež způsobila řadu nepříjemností poslanci hnutí ANO Matěji Fichtnerovi. Příběh je jednoduchý. Používal služební auto a nehlásil jízdy, kdosi mu ho poničil a on to nějak zapomněl, pak si vzpomněl… Ale postupně.
20.12.2015 06:20 |

podobné články

Podobné články

Finální podoba kandidátky se výrazně liší od toho, co schválil krajský sněm, říká poslanec ANO Fichtner

 
Matěj Fichtner, který se na kandidátce ANO dostal z volitelné pozice až na jedenáctou, téměř nevolitelnou, nyní vysvětluje svůj pohled na věc. „Nerozumím tomu, nikdo mi nic neavizoval a přišlo to jako blesk z čistého nebe. Podoba kandidátky, kterou odsouhlasil krajský sněm, včetně pana předsedy Stropnického, byla jiná," říká poslanec Matěj Fichtner.
28.06.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (446 článků)

Potvrzeno. Na kandidátce ANO nebude poslanec Čihák. Jeho kolega Fichtner se propadl až na jedenáctou pozici

 
Jak se ParlamentnímListům.cz podařilo zjistit z okolí magistrátu hlavního města Prahy, na příští volební období může zapomenout poslanec ANO Pavel Čihák. O tom jsme jako první informovali již na začátku června. Sešup z volitelné pozice ovšem ke všeobecnému překvapení zažil i Matěj Fichtner, současný poslanec hnutí a místopředseda mandátového a imunitního výboru.
27.06.2017 12:10 |

podobné články

Jak chodí do práce váš poslanec? Někteří voliči budou hodně nemile překvapeni

 
„Nejsme jako politici. Makáme,“ tak znělo heslo hnutí ANO před minulými sněmovními volbami. Poslanec Matěj Fichtner však příliš heslo nenaplňuje. Jak uvádí dnešní MF Dnes, Fichtner chyběl při největším procentu sněmovních hlasování.
29.07.2017 07:25 |

podobné články

Auto a ukopnuté zrcátko. Server propírá Babišova poslance, který přišel z TOP 09

 
Matěj Fichtner, který byl zvolen poslancem za ANO, má za sebou kariéru v TOP 09. Server Týden.cz připomíná, že z TOP 09 musel odejít po tom, co vyšlo najevo, že služební auto zneužívá k osobním účelům. Prozradilo se to při patálii s ukopnutým zrcátkem. Fichtner nicméně tvrdí, že šlo o špinavý boj tehdejších spolustraníků.
22.11.2013 08:12 |

podobné články

Policista služebním vozem přerazil na chodníku pět sloupků

 
Muži zákona by měli jít příkladem, zvláště pokud jsou ve službě. Bizarní nehoda v britském městě Norwich ovšem ukazuje, že se to nemusí vždy podařit. Policista tam na zcela přehledném úseku silnice najednou ztratil kontrolu nad služebním vozem a najel přímo na kovové sloupky na chodníku. Vše nasvědčuje tomu, že usnul.
04.06.2012 21:30 |

podobné články

Dluh stovek tisíc korun zmizel. Poslanec ANO, který chce řídit Prahu, má ohromný škraloup z minulosti

 
EXKLUZIVNĚ V únoru a březnu letošního roku šlo o velký problém. Místostarosta Prahy 8 a poslanec ANO Matěj Fichtner totiž v minulosti nedodal text a radnice proto za čtvrt milionu přetiskla celý měsíčník. Padala silná slova o trestním oznámení a vzduchem létaly sta tisíce. ParlamentníListy.cz jako jediné médium získaly informace, jak se na kauzu spojenou s poslancem hnutí tvářil Andrej Babiš a jak se má celá věc dnes.
14.11.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Dluh stovek tisíc korun zmizel. Poslanec ANO, který chce řídit Prahu, má ohromný škraloup z minulosti

 
EXKLUZIVNĚ V únoru a březnu letošního roku šlo o velký problém. Místostarosta Prahy 8 a poslanec ANO Matěj Fichtner totiž v minulosti nedodal text a radnice proto za čtvrt milionu přetiskla celý měsíčník. Padala silná slova o trestním oznámení a vzduchem létaly sta tisíce. ParlamentníListy.cz jako jediné médium získaly informace, jak se na kauzu spojenou s poslancem hnutí tvářil Andrej Babiš a jak se má celá věc dnes.
14.11.2015 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Tahle lumpárna, které může zničit i vás, se musí zastavit, říká poslanec od Babiše

 
ROZHOVOR Poslanec Matěj Fichtner, místopředseda pražské organizace ANO v Poslanecké sněmovně předkládá důležitou novelu, která má významně omezit hrací automaty. K hazardu se vyjadřuje poměrně nelichotivě a je odhodlán ho zásadně omezit a vysvětlil jak. Vyjádřil se i k dalším politickým otázkám a fungování ANO.
09.04.2014 06:35 |

podobné články

Jak si uchovávat fotky a dokumenty na internetu: Zázrak jménem 'cloud' není bez problému

 
Ukládáte si fotky, hudbu, videa či psané dokumenty na internetových úložištích? Cloudové skladování dat má nepochybně výhodu v tom, že pokud přijdete o počítač či notebook, dokumenty uložené na cloudu vám zůstanou. Nakolik je však skladování dat na internetu skutečně bezpečné a jak dobře je o vaše dokumenty postaráno?
10.08.2016 15:30 |

podobné články

Tahle lumpárna, která může zničit i vás, se musí zastavit, říká poslanec od Babiše

 
ROZHOVOR Poslanec Matěj Fichtner, místopředseda pražské organizace ANO v Poslanecké sněmovně, předkládá důležitou novelu, která má významně zredukovat hrací automaty. K hazardu se vyjadřuje poměrně nelichotivě, je odhodlán ho zásadně omezit a vysvětlil jak. Vyjádřil se i k dalším politickým otázkám a fungování ANO.
09.04.2014 07:15 |

podobné články

Valachová projezdila za tři měsíce služebním autem 25 tisíc kilometrů. Já nejezdila po kampani, já bydlím v Brně, vysvětlovala

 
Bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) je dnes členkou mandátového a imunitního výboru sněmovny a jako zpravodajka má na starosti policejní žádost o vydání budoucího premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání. Ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu prozradila některé informace o policejní žádosti. Stranou její pozornosti ale nezůstala snaha Andreje Babiše o sestavení menšinové vlády a její vlastní cestování služebním ministerským vozem.
29.11.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Policisté ve služebním voze srazili školáka (13): Chlapec bojuje o život

 
Teprve třináctiletý chlapec bojuje po vážné dopravní nehodě o život! Policisté v Bratislavě srazili v pátek večer služebním vozem školáka Lacka. Chlapce museli s vážnými zraněními převézt do nemocnice.
03.12.2016 11:55 |

podobné články

Čtvrt milionu za Borhyovou zaplatili zastupitelé ANO. Vyhne se tak stíhání

 
Před rokem nechala místostarostka Prahy 8 Alena Borhyová (ANO) dvakrát vytisknout radniční časopis Osmička. První vydání nařídila skartovat, jelikož její kolega Matěj Fichtner nedodal do uzávěrky text, a tak místo sloupku vyšlo bílé místo. Dvojím tiskem vznikla škoda čtvrt milionu korun. Za Borhyovou se ale postavili všichni zastupitelé a jak zjistil Blesk.cz, škodu nedávno uhradili společně.
26.01.2016 05:05 |

podobné články

Jak si bez práce vydělat? Japonské ženy pronajímají svá stehna

 
Mladé Japonky přišly na to, jak si vydělat vydělat a příliš se nenadřít. Pronajímají totiž svá stehna firemním logům a vydělají si tak měsíčně pěkný balík peněz.
24.07.2013 13:15 |

podobné články

Co se děje? Jednání špiček pražského ANO se nečekaně zúčastní i Babiš

 
Pražského předsednictva ANO se dnes na žádost předsedy hnutí Andreje Babiše zúčastní i členové celostátního vedení. ČTK to řekl místopředseda pražského ANO Matěj Fichtner. Předseda hnutí Andrej Babiš ČTK v SMS zprávě potvrdil, že se odpoledního jednání na magistrátu zúčastní. Členové pražského ANO schůzku naplánovali kvůli sobotnímu krajskému sněmu, který bude volit nové vedení.
13.11.2015 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

ANO: Pražský volební sněm potvrdil současné vedení, které stojí za skvělými volebními výsledky

 
Pražský krajský sněm hnutí ANO dnes potvrdil ve funkci předsedkyně organizace Radmilu Kleslovou. Získala 37 hlasů ze 46. Jejím prvním místopředsedou se stal poslanec a předseda organizace v Praze 8 Matěj Fichtner. Dalšími místopředsedy jsou Radek Lacko a Pavel Klaška.
25.01.2015 18:58 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků)

Jana Šimončíková: Jak radnice „demokraticky“ rozhoduje o zřizování modrých zón

 
Modré zóny (zóny placeného stání - ZPS) – pro některé lidi úleva, že zaparkují před svým domem, ale pro spoustu lidí problém. Problém pro příbuzné, kteří se chtějí vzájemně navštěvovat a každý bydlí v jiné části Prahy nebo někdo z nich nebydlí v Praze vůbec. Problém pro děti, které chtějí pomáhat svým starým rodičům. Problém pro podnikatele – ne každý si může dovolit platit 12 000 až 36 000 Kč za rok za povolenku, problém pro firmy, které drží pohotovost a zaměstnanci parkují služebním vozem před svým domem. ZPS mohou ovlivnit i podnikatelskou činnost ve smyslu, že omezují parkování pro zákazníky. Lidi v pronájmu bez trvalého bydliště nemají na povolenku vůbec nárok. (Nechápu, proč nemůže být vystavena povolenka po předložení nájemní smlouvy ).
17.03.2017 17:40 |

podobné články

Jak to vypadá s hlasováním poslanců ANO? Podívali jsme se

 
Když se před časem objevil na stránce Neovlivní.cz článek, který mapuje budoucnost některých poslanců ANO v dalším volebním období, zazněla i tato věta: „Martin Komárek, Jiří Holeček či Matěj Fichtner. Když se v politickém zákulisí hnutí ANO mluví o tom, kdo má opětovnou kandidaturu nahnutou, tato tři jména padají nejčastěji." ParlamentníListy.cz se na některé jednotlivce podívaly optikou jejich účasti na hlasování.
02.02.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Policie se srazila s osobním vozem. Chlapečci (3 a 4) mají poraněné hlavy

 
Ve čtvrtek ráno se v Ocelkově ulici v Praze 14 stala dopravní nehoda. Srazil se tam černý automobil značky Škoda se služebním vozem policie. Na místě zasahovali i hasiči a zdravotníci, dva malé chlapce museli se zraněním hlavy převézt do nemocnice.
20.04.2017 10:20 |

podobné články