Článek
Podobné články

Allianz upozorňuje, že ani svátek zamilovaných není dnem bez zlodějů

 
Říká se, že klasickým valentýnským dárkem, který ženy nikdy neomrzí, jsou květina a šperk. Právě šperky, ať už v tradičním tvaru srdce a s červenými rubíny, ale i zcela jiných tvarů s drahými kameny i bez nich, jsou častým dárkem k Valentýnu. A protože příležitostí, kdy darovat šperk, je samozřejmě během celého roku víc, mají hlavně ženy doma pestrou sbírku prstenů, řetízků, přívěsků, náušnic, náramků, hodinek… Často ani netuší, jakou hodnotu léty nastřádané šperky mají.
13.02.2014 10:40 |

podobné články

Den svatého Valentýna: Svátek nejen zamilovaných

 
Dnes je svátek svatého Valentýna. Oslava patrona zamilovaných se do střední a východní Evropy dostala po pádu komunismu z anglosaských zemích, kde lidé svým blízkým tradičně dávají kartičky se vzkazem.
14.02.2012 08:00 |

podobné články

Svátek zamilovaných je za dveřmi: Připravte se na žhavý Valentýn!

 
Jak nejlépe strávit svátek všech zamilovaných? No přeci ve dvou! Dámy, poradíme vám, jak být na Valentýna proklatě sexy. A pánové, vám poradíme, čím udělat své drahé polovičce na Valentýna radost.
03.02.2014 16:05 |

podobné články

Video: Tímto sexy líčením pomotáte svému drahému na Valentýna hlavu!

 
Ani se nenadějeme a už tu zase po roce bude svátek zamilovaných. Trápíte se, milé dámy, jak svého miláčka příjemně překvapit a být neuvěřitelně sexy? K tomu vám dopomůže snadné valentýnské líčení.
05.02.2016 08:31 |

podobné články

Valentýn v zoo: Levharti na svátek zamilovaných nečekali

 
Na nedělní svátek zamilovaných se již naladili levharti perští v královédvorské zoo. Návštěvníci i ošetřovatelé se stali svědky námluv mezi Pearlem (12) a Deinou (9), které skončily pářením na sněhu.
13.02.2010 05:15 |

podobné články

Na svátek zamilovaných vystavila vyšehradská bazilika lopatku sv. Valentýna

 
Bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě vystavila v pondělí relikviář s ostatky svatého Valentýna, patrona zamilovaných.Svátek sv. Valentýna si připomněly také katolické páry, které se přihlásily na Pouť snoubenců, ta se konala na Vyšehradě už potřetí.
14.02.2011 18:15 |

podobné články

Na svátek zamilovaných vystavila vyšehradská bazilika lopatku sv. Valentýna

 
Bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě vystavila v pondělí relikviář s ostatky svatého Valentýna, patrona zamilovaných.Svátek sv. Valentýna si připomněly také katolické páry, které se přihlásily na Pouť snoubenců, ta se konala na Vyšehradě už potřetí.
14.02.2011 18:25 |

podobné články

Erbová a Řepka oslavili společně svátek zamilovaných

 
Kapitán pražské Sparty Tomáš Řepka a modelka Vlaďka Erbová neslavili svátek zamilovaných sami doma, ruku v ruce vyrazili na valentýnskou párty. Vlaďka dostala k Valentýnu od Tomáše puget frézií. V úterý slaví pár znovu, tentokrát páté narozeniny modelčiny dcerky Viktorky.
15.02.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (777 článků) , Vlaďka Erbová (854 článků)

Dara a Rytmus spolu neoslaví svátek zamilovaných. Víme, proč je dnes dělí tisíce kilometrů

 
Svátek zamilovaných stráví nejzamilovanější pár československého showbyznysu odděleně. Nelekejte se, na obzoru není žádná vztahová krize. Koučové Hlasu Česko Slovenska Dara Rolins  (39) a Patrik Rytmus Vrbovský  (34) se stále milují na plné obrátky.
14.02.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2057 článků)

Čtyřletý kluk rozbil prasátko a vzal rozvedenou mámu na valentýnskou večeři

 
Čtyřletý Max Shofield z Anglie šetřil celý rok drobné do prasátka, aby mohl svou mámu vzít na valentýnskou večeři. Chlapce prý trápilo, jak je osamělá po rozvodu s jeho otcem. A na čtrnáctého února ji pozval do pizzerie se speciálním valentýnským menu. Dojatá k slzám nebyla jen ona, ale také zaměstnanci podniku v Torquay v hrabství Devon.
17.02.2016 19:05 |

podobné články

Kde oslavit svátek zamilovaných? Samozřejmě, že v Benátkách!

 
Přemýšlíte, jak překvapit svou lásku na Valentýna? Potom se spolu vydejte do města zamilovaných. Právě Benátky jsou tím pravým místem, kde strávíte ty nejromantičtější chvíle. Tenhle výlet vás navíc přijde oba jen na necelé 2 000 korun.
21.01.2014 10:15 |

podobné články

Řepka s Erbovou slavili svátek zamilovaných

 
Kapitán pražské Sparty Tomáš Řepka (37) má sice před čtvrtečním zápasem s anglickým Liverpoolem na pilno, ale na oslavu svátku zamilovaných si čas našel. Své přítelkyni Vlaďce Erbové (29) přinesl pugét jejích oblíbených frézií a dárek, který si oba nechali pro sebe.
15.02.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (777 článků) , Vlaďka Erbová (854 článků)

To je lásky: Dcera kosmonauta Remka tokala s manželem Ondřejem Brouskem

 
I když nebyl svátek zamilovaných, na koncertě v pražském Lucerna Music Baru to tak vypadalo. Tolik zamilovaných dvojic jsme už dlouho neviděli. Ať už starých, nebo nových.
22.05.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brousek (82 článků)

Oslava svátku všech zamilovaných: Jaké legendy a zvyklosti se tradují ke dni svatého Valentýna?

 
Život svatého Valentýna, patrona zamilovaných, obestírají mnohá tajemství, stěžejní jsou dvě legendy – křesťanská a pohanská. Jeho svátek se slaví 14. února, kdy měl být "Valentýn":http://www.extra.cz/tema/valentyn popraven. Rok je nejistý, historikové se domnívají, že zemřel mučednickou smrtí v letech 268 až 273, následně byl prohlášen za svatého.
13.02.2014 16:15 |

podobné články

Když láska děsí: 10 nejšílenějších valentýnských fotek zamilovaných párů!

 
Svátek všech zamilovaných přímo vybízí k tomu, aby se zamilované páry společně vyfotily. Někdo by si ale měl své snímky nechat pro sebe, protože často svérázné fotografie jsou ostatním k smíchu. Podívejte se sami, co všechno dokážou hrdličky na Valentýna zveřejnit.
14.02.2015 18:45 |

podobné články

Orangutani slavili Valentýn: Tričko jim zamotalo hlavu

 
Samice Žaneta, její syn šestiletý Besar a čtyřměsíční samička již předčasně oslavili svátek sv. Valentýna, tedy svátek všech zamilovaných. Z překvapení, které pro ně bylo nachystáno, byli unešení a hned se vrhli ho prozkoumávat.
11.02.2011 15:10 |

podobné články

Retro vzpomínky: Jak Gott mluvil před 10 lety o sexu? Ivano, tohle radši nečti!

 
Sotva dnes ráno otevřete oči a vyjdete do ulic, zahltí vás všudypřítomné balónky a polštářky ve tvaru srdíček. Prodejci vám do rukou budou cpát letáčky s těmi nejlepšími radami a dárky, které můžete na svátek sv. Valentýna v jejich obchodě pořídit. Jak se ale slavil svátek zamilovaných před deseti lety? Karel Gott si užíval sexu. A to nejen na Valentýna...
14.02.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4003 článků)

Svatý Valentýn, svátek nejen zamilovaných…

 
Ať už jste tento svátek přijali za vlastní, ještě váháte, nebo ho prostě nemáte rádi, protože není „náš“, tedy český, podívejme se na den...
08.02.2010 11:30 |

podobné články

Valentýn může být nebezpečný svátek, pojistěte se proti zranění!

 
Nejen láska a štěstí, ale katastrofy provázejí svátek zamilovaných – sv. Valentýna. „V tento den se každoročně stanou stovky pojistných událostí. Kromě běžných domácích kalamit, nehod na silnici a obvyklých úrazů, souvisejí některé s vyznáním lásky,“ říká mluvčí Allianz pojišťovny Václav Bálek. Operátoři si v telefonátech u hlášení případů vyslechnou mnohdy těžko uvěřitelné příběhy ze života, v nichž počáteční láska nakonec skončila kalamitou a naopak původní katastrofa vyústila v milostný vztah. Život je pestrý a zároveň nevyzpytatelný, i na Valentýna. Posuďte sami…
14.02.2012 12:30 |

podobné články