Článek

Jak je nejzdravější sedět na WC?!

 
Německá mikrobioložka Giulia Endersová se rozhodla bourat tabu týkající se defekace neboli vyměšování stolice. Mladá vědkyně dokonce napsala o tomto tématu knihu, v níž odkrývá různé pochody lidského těla a nabízí také pohled z mikrobiologického hlediska. Mimo jiné se zabývá tím, jak vylučovat stolici co nejzdravěji. Třeba v podřepu. Místo při sezení na míse.
22.05.2015 13:05 |

podobné články

Podobné články

Nejzdravější úprava jídla: Vařit, péct nebo grilovat?

 
Víte, který způsob úpravy jídla je nejzdravější? Jak máte stravu upravovat, abyste zachovali zásady zdravého stravování a „nezadělávali“ si na různé choroby zažívaní?
20.11.2011 06:05 |

podobné články

Odborník připravil nejzdravější jídlo světa. Co to je? To se budete divit!

 
Pokud jste milovníky italské kuchyně a myslíte si, že se při hubnutí do plavek budete muset obejít bez oblíbené pizzy, zbystřete. Světlo světa totiž spatřila údajně nejzdravější pizza na světě. Je prý dokonce zdravější než zeleninový salát!
21.05.2013 11:55 |

podobné články

Muži napříč kontinenty: Kde jsou NEJtlustší, NEJzdravější a kde NEJprůměrnější? Víme to!

 
Nejvyšší je Holanďan, nejtlustší Američan a nejzdravější Japonec. Totálně průměrným mužem je pak kupodivu Francouz. Kontroverzní umělec Nickolay Lamm nabídl zajímavý pohled na mužskou typologii v závislosti na národnosti. Výsledky vás zaručeně překvapí.
15.10.2013 13:15 |

podobné články

Nejzdravější srdce na světě mají amazonští Indiáni. Vděčí za to dlouhé chůzi

 
Nejzdravější srdce na světě mají příslušníci indiánského kmene, který žije hluboko v amazonském pralese. Stav jejich cév podle lékařů odpovídá o 28 let mladšímu věku, než je tomu u obyvatel západních zemí. Riziko vzniku kardiovaskulárních chorob má jen jeden z deseti příslušníků kmene. Zjistili to američtí kardiologové, kteří výsledky svého výzkumu zveřejnili v časopise Lancet.
18.03.2017 17:10 |

podobné články

Nejzdravější sporty jsou téměř zadarmo!

 
Pohyb je všelék! Takže pokud se ještě nehýbete, začněte! Žádné výmluvy, že nemáte čas nebo peníze. Stačí pár minut denně, které snad najdete. A že to něco stojí? Kromě vůle už skoro nic. Právě ty nejzdravější sporty vaši peněženku nezatíží téměř vůbec. Třeba na chůzi, která je obzvláště prospěšná, potřebujete jen boty. A ty snad doma máte.
01.06.2017 14:20 |

podobné články

Taková zášť. Nový poslanec ODS odmítá sedět vedle Grebeníčka

 
Sedět ve sněmovně podle abecedy řada poslanců moc nechce. Musí to však vydržet do doby, než si schválí nový zasedací pořádek. "Proč mne pánbůh trestá?“ Napsal na Facebooku poslanec ODS Holeček, když zjistil, že bude sedět vedle komunistického poslance Grebeníčka. Server iHNed.cz píše, že při první schůzi tak budou vedle sedět například komunisté s lidovci.
25.11.2013 11:02 |

podobné články

Jarolím z VV Nečasovi nevěří: Nemohl bych s ním sedět ve vládě

 
Místopředseda strany Věcí veřejných označil v rozhovoru pro Deník.cz premiéra Petra Nečase za člověka, který neplní sliby. Kvůli němu prý nechce sedět ve vládě, protože by nedokázal sedět s člověkem, který neumí držet slovo.
01.06.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9263 článků)

Místopředseda VV Nečasovi nevěří. Ve vládě by s ním sedět nemohl

 
Místopředseda strany Věcí veřejných Tomáš Jarolím označil v rozhovoru pro Deník.cz premiéra Petra Nečase za člověka, který neplní sliby. Kvůli němu prý nechce sedět ve vládě, protože by nedokázal sedět s člověkem, který neumí držet slovo.
01.06.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9263 článků)

Hvězda seriálu Hra o trůny jezdí metrem, ale rozzlobené ženy si stěžují, že zabírá místo! Má právo sedět?!?

 
V poslední době se všude a bez přestání mluví o ženě, která "má právo sedět v metru":http://www.extra.cz/neuveritelna-scenka-z-prazskeho-metra-silena-zena-na-vsechny-sproste-rvala-protoze-si-chtela-sednout a žádná tlustá bába si nebude dávat na sedačku kufr. Má ovšem právo sedět také velká herecká hvězda, která se proslavila v seriálu Hra o trůny? Někteří si myslí, že rozhodně ne.
19.09.2013 21:10 |

podobné články

SPECIÁL O SOLI: Jaká je zdravá a jak zachránit přesolená jídla?

 
Říká se sůl nad zlato. Jenomže pokud do omáčky obrátíte celou slánku, nebude to k jídlu. A není také sůl jako sůl. Přinášíme vám pár rad, která sůl je nejzdravější, kolik byste jí měli denně jíst a jak zachráníte přesolené jídlo.
05.05.2013 10:10 |

podobné články

Nikam necourat, sedět. Zaorálek má plán, jak vylepšit sjezd ČSSD

 
Místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek přišel s plánem, jak straníkům na nadcházejícím sjezdu největší opoziční strany zmařit zákulisní pikle. Nechá delegáty sedět vedle sebe jako v divadle, aby omezil neustále odcházení ze sálu do zákulisí. Poprvé v novodobé historii strany se tak nebude jednat v tradiční hale s dlouhými stoly.
13.03.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2406 článků)

Zdravé hubnutí: praktické tipy a rady

 
Nejzdravější způsob, jak zhubnout, není ani v drastických dietách, ani v přehnaném cvičení.
01.02.2010 14:40 |

podobné články

Jablka: Nejzdravější plody na světě

 
Jablka jsou to »nejobyčejnější« ovoce v našich krajích. Mezi exotickými druhy ovoce často podceňované, ale ve skutečnosti nad zlato. Jak říká stará lidová moudrost, stačí jedno jablko denně a nebudete potřebovat lékaře. Je výtečné syrové, jako mošt, sušené i v teplé kuchyni.
18.09.2010 05:10 |

podobné články

Je čas počít dítě: Na jaře mají muži kvalitnější spermie

 
Jestli se chystáte založit rodinu, pak je teď ten nejlepší čas. Muži mají totiž na jaře nejzdravější a nejrychlejší spermie, jak vyplynulo ze studie izraelských vědců.
19.03.2013 07:15 |

podobné články

Olejový tahák: Nejzdravější je řepkový!

 
Každý dnes už ví, že pokud se chceme zdravě stravovat, měli bychom minimalizovat živočišné tuky a dávat přednost kvalitním rostlinným olejům. A protože je v kuchyni používáme každý den, je dobré kupovat si kvalitní značku. Víte ale, který je nejdravější a jak je v kuchyni správně použít?
03.09.2013 05:15 |

podobné články

TEST UTOPENCŮ: Obstály jen jedny! Zbytek je jak podivná paštika!

 
Česká kuchyně nepatří zrovna mezi ty nejzdravější. Kromě knedlíků, svíčkové nebo bramboráků je českou specialitou i utopenec. Kupované špekáčky ovšem šéfkuchař veskrze odsoudil.
11.11.2013 18:21 |

podobné články

Štědrovečerní jídlo v Česku je podle Britů DRUHÉ NEJZDRAVĚJŠÍ v Evropě! Jak je to možné?

 
Britský deník Daily Mail sestavil žebříček nejzdravějších štědrovečerních jídel v Evropě. Česká republika vyšla s překvapivě dobrým výsledkem. Umístila se hned na druhé pozici!
16.12.2013 17:40 |

podobné články

Žebříček nejzdravějších štědrovečerních večeří: Skončili jsme druzí! Podvodem...

 
Češi na sebe můžou být pyšní. Co se týče štědrovečerní večeře, je ta naše prý druhá nejzdravější v Evropě, hned za Francií! A jak je to možné? Jde o malý podvod...
21.12.2013 23:52 |

podobné články

Šokující vědecké odhalení: Mateřské mléko obsahuje smrtelné viry a bakterie!

 
Méte pocit, že mateřdké mléko je to nejzdravější, co může být. A možná jste ho ochutnali i jako dospělí. V některých zemích ho dokonce dospěláci běžně kupují jako náhražku normálního mléka. Jak lékaři zjistili, je to obrovská chyba...
19.06.2015 12:05 |

podobné články