Článek

Jak agent Plavec doplaval z Moskvy až do Bruselu. Komentátor Semín sepsal záhady životopisu Jaromíra Štětiny

 
Novinář Michal Semín se na webu Petra Hájka Protiproud.cz rozepsal o europoslanci Jaromíru Štětinovi (TOP 09). Rozhodně ho nešetřil, když konstatoval, že invaze z roku 1968 sice Štětinu vyléčila z příklonu ke komunismu, ale postupem času došel k tomu, že se klaní Spojeným státům, Bruselu a varuje před zhoubným vlivem Ruska. Stojí za pozornost, že Evropskou unii označuje Semín za říši.
22.08.2015 20:02 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Štětina (282 článků) , Michal Hájek (12 článků)
Podobné články

Kalousek obviňoval Bátoru, teď je viněn sám. Boží mlýny, píše Semín

 
Předseda Akce D.O.S.T. Michal Semín píše na serveru Česká pozice o tom, že TOP 09 loni zničila úředníka Ladislava Bátoru. Nyní mluví o estébáckých praktikách ministr financí Miroslav Kalousek. Semín je rád, že nyní Kalousek ví, jaké to je.
15.07.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Plavec Micka má bronz z MS juniorů na 400 m kraul v rekordu

 
Plavec Jan Micka je prvním českým medailistou z mistrovství světa juniorů v historii. Na šampionátu v Dubaji doplaval v dnešním finále na 400 metrů volný způsob v čase 3:48,32 minuty, čímž navíc překonal jedenáct let starý český rekord Květoslava Svobody o plných 2,12 sekundy. 
26.08.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Květoslav Svoboda (1 článek) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků)

V Bruselu jsou z Trumpa na prášky, prostě paráda. Odpudivá a mstivá Clintonová by byla schopná rozpoutat celosvětovou válku. Znalec USA promlouvá

 
ROZHOVOR Bývalý ředitel proamerického Občanského institutu Michal Semín, který se s neokonzervatismem a OI rozešel, říká, že Hillary Clintonová je „z nejodpudivějších tváří současné americké politické scény, arogantní, mocichtivá, mstivá bisexuálka, důvodně podezřelá z mnoha závažných zločinů a schopná rozpoutat celosvětový válečný konflikt.“ „Po Brexitu další studená sprcha. Budou se tvářit děsně diplomaticky, ale jsou z toho na prášky. Prostě paráda,“ říká Semín o tom, jak se tváří v Bruselu.
11.11.2016 04:35 |

podobné články

Phelps může mít problémy kvůli reklamě. Nic neprovedl, brání ho agent

 
Americký plavec Michael Phelps by mohl mít problémy a v krajním případě přijít i o medaile z Londýna. Objevil se totiž v reklamě Louis Vuitton v období, kdy to mají olympijští sportovci zakázáno. "Žádné pravidlo neporušil," brání Phelpse jeho agent Peter Carlisle. Další články k tématu: Nikdy nepůjdu úplně dohola, prohlásil plavec Michael Phelps Phelps se s kariérou loučí 18. zlatem, v bazénu znovu padaly rekordy Slavný olympionik Phelps prodává svůj byt. Samozřejmě s bazénem Po olympiádě v Pekingu jsem byl tlusťoch, přiznal hvězdný Phelps
20.08.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Louis Vuitton (87 článků) , Michael Phelps (80 článků) , Peter Carlisle (1 článek)

Legendární plavec Thorpe přiznal deprese a boj s alkoholem

 
Pětinásobný olympijský vítěz v plavání Ian Thorpe napsal autobiografii, v níž odhalil i stinné stránky svého života. Prozradil, že strávil většinu svého života bojem s depresemi, byly chvíle, kdy přemýšlel o sebevraždě, a uchyloval se k hojné konzumaci alkoholu. Další články k tématu: Jak si užít debakl? Plavec Thorpe to umí. Legenda myslí na Rio 2016 Legendární Thorpe si po návratu k plavání olympiádu nevybojoval Thorpédo lítá pomalu. Slavný plavec po návratu září leda v kuchyni Plavecký obr se trápí, je z tempa. První vážný test Thorpeovi nevyšel Legenda Thorpe je zpět, v Singapuru skončil sedmý v polohové stovce
13.10.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ian Thorpe (24 článků)

Plavec Micka na medaili v osmistovce nedosáhl, pokořil však český rekord

 
Plavec Jan Micka se v závodě na 800 metrů volný způsob na mistrovství Evropy v Berlíně umístil na pátém místě. Devatenáctiletý plavec se po většinu závodu držel na třetí pozici, v poslední stovce však klesl na pátou pozici. Na konto si přesto může připsat jeden významný úspěch - svým časem 7:52,19 minut zlepšil český rekord.
22.08.2014 20:55 |

podobné články

Kokršpaněl přežil dva pády z útesů a ještě si doplaval míli pro pomoc

 
Známé úsloví říká, že má kočka několik životů. Někdo tvrdí, že sedm, jiní si stojí za číslem devět. Ale i psi mají více životů, jak ukazuje kokršpaněl Buddy z Velké Británie. Ten přežil dva pády z útesu a ještě si čubičkou doplaval pro pomoc k jeden a půl kilometru vzdálené jachtě.
14.08.2009 08:45 |

podobné články

Operní pěvec doplaval za šest dní z Písku do Prahy

 
Z Písku do Prahy chladnými vodami Vltavy doplaval sólista Státní opery Richard Haan. Vzdálenost 135 kilometrů urazil bez použití neoprenu za šest dní! Dal si tak dárek ke svým šedesátým narozeninám.
13.08.2009 15:35 |

podobné články

Filip se antikomunisty Štětiny nebojí. Nás nezrušíte, říká směle

 
Ač o zrušení KSČM usiluje nejen skupina kolem senátora Jaromíra Štětiny, ale podle aktuálního výzkumu i více než polovina Čechů, sami komunisté se podobným snahám smějí. O zákazu strany prý nemůže být ani řeč.
25.02.2011 20:30 |

podobné články

Uhl (ČSSD): Marný boj senátora Štětiny proti BIS

 
Těžko mě může něco tak moc zvednout ze židle jako společná akce senátora Jaromíra Štětiny a jeho chráněnce „disidenta“ Vladimíra Hučína.
11.10.2011 18:30 |

podobné články

Štětina ke Štrougalovi: Ať si užívá svobody slova. KSČM patří před soud

 
Podle senátora Jaromíra Štětiny si může bývalý komunistický premiér Lubomír Štrougal užívat svobody slova. Dokazuje to prý jeho výroky na podpisové akci k jeho nové knize. Přitom právě to před lety podle Štětiny komunisté potlačovali.
06.01.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Štrougal (83 článků) , Jaromír Štětina (282 článků)

Klausovec Semín: Pád Dvojčat se v USA někomu náramně hodil

 
Na české i americké pravici se vedou spory ohledně nutnosti invazí USA v Iráku a Afghánistánu po 11. září. Mezi výrazné odpůrce těchto válek patří Michal Semín, který na toto téma poskytl ParlamentnímListům.cz rozhovor.
11.09.2011 16:25 |

podobné články

Bátoru v čele Akce D.O.S.T. nahradí Klausovi blízký Semín

 
VÍME PRVNÍ Ladislav Bátora tento týden informoval, že končí ve funkci konzervativní euroskeptické tradicionalistické Akce D.O.S.T. Podle informací ParlamentníchListů.cz by ho měl nahradit bývalý ředitel Občanského institutu a současný ředitel katolického Institutu sv. Josefa Michal Semín.
09.12.2011 14:25 |

podobné články

Bátoru v čele D.O.S.T. vystřídal Semín

 
Novým šéfem konzervativní iniciativy D.O.S.T. se stal Michal Semín, který řídí Institut svatého Josefa na podporu katolických rodin. Uskupení dosud vedl někdejší kontroverzní úředník ministerstva školství Ladislav Bátora, rozhodl se ale z funkce odejít. Iniciativa změnu ve svém čele oznámila dnes na diskusním večeru v Praze.
13.12.2011 07:55 |

podobné články

Klausovec Semín: Havel nás vedl na cestu do otroctví

 
Nový předseda konzervativní vlastenecké Akce D.O.S.T. Michal Semín v druhé části rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiblížil více své názory na rozpad Evropské unie, ekonomickou krizi či hrozbu světovlády a havlismu.
08.01.2012 10:00 |

podobné články

Klausovec Semín: Havel nás vedl na cestu do otroctví

 
Nový předseda konzervativní vlastenecké Akce D.O.S.T. Michal Semín v druhé části rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiblížil více své názory na rozpad Evropské unie, ekonomickou krizi či hrozbu světovlády a havlismu.
08.01.2012 10:50 |

podobné články

Opět pochod homosexuálů v Praze. Prohradní Semín mluví o provokaci

 
Ve druhé polovině prázdnin proběhne další Pražský pochod hrdosti – Prague Pride 2012 gayů a lesbiček. Přestože pochod proběhne až za několik týdnů, jeho odpůrci se šikují k odporu už teď. Předseda prohradně orientované Akce D.O.S.T. Michal Semín se pohoršuje především nad faktem, že by pochod měl začít na Václavském náměstí.
21.06.2012 08:00 |

podobné články

Za střelbu na Klause může i Viewegh, myslí si Semín

 
Předseda Akce D.O.S.T. Michal Semín v souvislosti se střelbou na prezidenta Václava Klause kritizuje spisovatele Michala Viewegha. Ten ve své nové knize Mráz přichází z Hradu Klause poměrně nevybíravě pomlouvá – a podle Semína to je podněcování nenávisti ve společnosti. Napsal to pro server Česká pozice.
29.09.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Viewegh (166 článků) , Václav Klaus (9025 článků)

Semín si na Hájkově webu vyšlápl na Obamu: Uvalit sankce na Putina si netroufne

 
Novinář Michal Semín se na webu Petra Hájka Protiproud.cz rozepsal o tom, co všechno prý americká strana skrývá za sankce spojené se situací na Krymu. Zatímco si vláda v čele s Barackem Obamou netroufne uvalit sankce na prezidenta Vladimira Putina, uvaluje je na poslankyni, která usiluje o záchranu rodiny v Ruské federaci.
29.03.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Barack Obama (2407 článků) , Michal Hájek (12 článků)