Jágr bude hrát za Panthers. Z New Jersey přechází na Floridu

Pittsburgh, Washington, New York Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston, New Jersey – všechny tyto týmy si už vyzkoušel legendární český útočník Jaromír Jágr. A nyní má před sebou další stěhování. Z New Jersey ho totiž vyměnili do týmu Florida Panthers. Devils za to získali právo výběru ve druhém kole letošního draftu a třetím kole příští rok.
27.02.2015 09:21 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

New Jersey si v sérii s Floridou vynutilo sedmý zápas

Hokejisté New Jersey Devils vyhráli v sérii s Floridou šestý zápas 3:2 po prodloužení a vyrovnali tak na 3:3 na zápasy, sedmý zápas se bude hrát na ledě Panthers ve čtvrtek.
25.04.2012 07:40 |

Jágr končí na Floridě: Čeká ho Kladno?

Jaromír Jágr pořád neví, kde a jestli vlastně vůbec bude příští sezónu hrát. Jedno je ale jisté, za Floridu to nebude. Nedomluvil se totiž na podmínkách u Panthers. I když o něj měl klub nadále zájem, nedohodli se na jeho platu. Co bude s nejlepším českým hokejistou teď? Neuvažuje o návratu na rodnou hroudu? Třeba do Kladna, odkud jako mladý muž vyrazil za slávou do světa?
01.07.2017 18:40 |

Radost v New Jersey. Eliáš i Brodeur jsou připraveni hrát

Český hokejový útočník Patrik Eliáš z New Jersey dnes trénoval a bude podle svých slov připraven na čtvrteční úvodní zápas Devils v nové sezoně NHL na ledě Pittsburghu. Po pohřbu otce se vrátil do přípravy New Jersey také brankář Martin Brodeur.
01.10.2013 09:30 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (247 článků) , Martin Brodeur (13 článků)

Jágr i Eliáš skórovali, ale New Jersey prohrálo po nájezdech

Hokejisté New Jersey v dramatickém pondělním utkání NHL podlehli v Edmontonu 4:5 po samostatných nájezdech. V základní hrací době se za poražené Devils, kteří v zápase promarnili vedení 3:0, poprvé v sezoně trefili Jaromír Jágr i Patrik Eliáš. Letní posila Jágr otevřela skóre utkání a Eliáš po obratu Oilers zachránil hostům v závěrečné minutě gólem v oslabení alespoň bod.
08.10.2013 10:55 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , Patrik Eliáš (247 článků)

A zase ten Jágr! Kladenský Ďábel rozhodl proti Kings a dotáhl se na legendy

Hvězdný útočník Jaromír Jágr zase dokázal, jak moc je důležitý pro New Jersey. V NHL se střelecky prosadil už ve třetím zápase za sebou. Tentokrát v prodloužení rozhodl o výhře New Jersey 2:1 na ledě Los Angeles. Byla to už jeho devátá trefa sezony a hlavně 690. kariéry. Jágr tak vyrovnal na deváté příčce historické střelecké tabulky Maria Lemieuxe a v počtu vítězných tref se s 121. zásahy dotáhl na držitele rekordu Gordie Howea.
22.11.2013 08:07 |

Jágr se neprosadil, zažil ale vítězný debut. Florida porazila Buffalo

Jaromír Jágr nastoupil první utkání po stěhování z New Yersey na Floridu. V dresu Panthers strávil na ledě přes 17 minut a ačkoliv nebodoval, byl na ledě vidět a podílel se na vítězství nad krajanem Neuvirthem, který hájí branku Buffala.
01.03.2015 11:31 |

Jágr si může se svojí přitelkyní na Floridě užívat další rok, Panthers s ním prodloužili smlouvu!

Jaromír Jágr bude i v následující sezóně v NHL oblékat dres Floridy Panthers. Radost má nejen sám hráč, ale i jeho dívka, která si svůj nový domov nemůže vynachválit.
05.05.2016 22:25 |

JÁGR PROMLUVIL! Čeká ho posledních 10 zápasů za New Jersey?

Zdá se, že spojení Jaromír Jágr a New Jersey Devils může brzy skočit. Česká hokejová ikona s číslem 68 naznačila, že v týmu, který nemá šanci vyhrát Stanley Cup, příští rok hrát nechce.
24.03.2014 14:30 |

Jaromír Jágr ani ve druhém utkání v dresu New Jersey nebodoval. Při domácí premiéře navíc stejně jako pět jeho spoluhráčů včetně Patrika Eliáše neuspěl v penaltovém rozstřelu a Devils podlehli New Yorku Islanders 3:4 po samostatných nájezdech.
05.10.2013 07:10 |

Fleischmann rozhodl přestřelku v Calgary, hokejisté New Jersey padli v prodloužení

Útočník Floridy Panthers Tomáš Fleischmann vstřelil vítěznou branku svého celku v divoké přestřelce na ledě Calgary. Naopak hokejisté New Jersey ztratili v prodloužení body ze zápasu, ve kterém dvakrát vedli.
10.01.2015 11:21 |

Osobnosti: Tomáš Fleischmann (63 článků)

NHL: Ďáblové usmažili Pantery, Brodeur má rekord

Hokejisté New Jersey Devils porazili ve čtvrtek večer Floridu Panthers 4:0 a vyrovnali stav série na 2:2 na zápasy, asistenci zaznamenal "Ďábel" Marek Židlický.
20.04.2012 08:15 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Střídání stráží? Zacha v New Jersey debutoval, Eliáš zřejmě skončil

Zbývalo šestnáct vteřin do konce zápasu, základní části a v případě New Jersey i do konce ročníku, když Patrik Eliáš udělal svojí přesnou trefou gólovou tečku za 19. sezonou v dresu Ďáblů. A zřejmě i tou poslední. Čtyřicetiletému útočníkovi končí v létě smlouva a nové už se pravděpodobně nedočká. Pokud se tento scénář naplní, bude jeho odchod z New Jersey vskutku symbolický – jeho poslední zápas se totiž kryje s debutem o jednadvacet let mladšího českého forvarda Pavla Zachy.
11.04.2016 19:35 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (247 článků)

JÁGR je pan ÚŽASŇÁK a v New Jersey to dobře vědí! Nová smlouva přinese 120 milionů

Nestárnoucí Jaromír Jágr potvrzuje, že věk je skutečně jenom číslo. Příští rok mu bude už 43, ale i přesto ho fanoušci znovu uvidí v NHL. S New Jersey Devils, kde působil už v minulé sezóně, se dohodl na nové smlouvě. A přijde si na lepší peníze než vloni.
01.05.2014 06:45 |

New Jersey vyhrálo v Los Angeles 3:1 a odvrátilo první mečbol

Hokejisté New Jersey zůstávají ve hře o Stanleyův pohár. Devils i díky brance českého útočníka Patrika Eliáše dokázali zvítězit ve čtvrtém utkání finálové série play off na ledě Los Angeles 3:1 a odvrátili první mečbol soupeře. O tom, že si Kings musí na premiérový zisk Stanleyova poháru ještě počkat, rozhodl v čase 55:29 vítěznou trefou Adam Henrique. Páté utkání se hraje v hale New Jersey.
07.06.2012 09:55 |

„Lidé padali jako kuželky.“ V New Jersey vletěl vlak na nástupiště

Ve městě Hoboken v americkém státě New Jersey narazil ve čtvrtek v ranní špičce příměstský vlak do místního nádraží. Zraněno bylo 108 lidí, řekl guvernér New Jersey Chris Christie. Minimálně jeden člověk zemřel. Christie také řekl, že záchranáři během několika hodin vyprostili z poškozené soupravy všechny uvězněné pasažéry.
29.09.2016 15:55 |

Hvězdný hokejový útočník Jaromír Jágr dal gól i ve svém třetím vystoupení za Philadephii, když vstřelil do sítě Martina Brodeura z New Jersey ve třetí třetině vítězný gól na 2:1.
30.09.2011 08:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , Martin Brodeur (13 článků)

Jágr se dnes rozhodne, zda už po zranění třísel nastoupí

Hokejový útočník Jaromír Jágr se v úterý rozhodne, zda se po zranění vrátí na led už v domácím zápase Philadelphie proti Winnipegu. Devětatřicetiletý nejproduktivnější Evropan historie NHL si před deseti dny v duelu s New Jersey obnovil problémy s třísly a k léčení využil přestávku soutěže pro Utkání hvězd. V pondělí po pauze se spoluhráči absolvoval celou přípravu v klubovém tréninkovém centru ve Vorheesu v New Jersey.
31.01.2012 09:25 |

Krejčí řádil jako uragán a hattrickem srazil New Jersey, dva body si připsal i Jágr

Druhý hattrick v kariéře zaznamenal při výhře 4:3 po prodloužení nad New Jersey bostonský David Krejčí, branky zaznamenali také Eliáš, Jágr a Rozsíval.
02.03.2012 08:10 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)