Článek

Izrael zadržel Švéda. Je to prý špión Hizballáhu

 
Izraelské úřady zatkly občana Švédska. Obviňují ho z toho, že byl špiónem libanonského hnutí Hizballáh. Zadržený Švéd byl v neděli oficiálně obviněn. 
09.08.2015 18:25 |

podobné články

Podobné články

Izrael zadržel 480 pasažérů flotily pro Gazu

 
Izrael v úterý zadržel 480 lidí, kteří se nacházeli na palubách lodí s humanitární pomocích pro Gazu, na kterou v pondělí zaútočilo izraelské námořní komando.
01.06.2010 07:55 |

podobné články

Při explozi zemřel velitel Hizballáhu. Zabili ho prý islámští radikálové

 
Vysoce postavený velitel teroristů z Hizballáhu Mustafa Badraddín je po smrti. Zemřel při explozi v Sýrii, kde řídil tamní operace. Za atentátem prý stojí islámští radikálové.  V libanonském Bejrútu drželi za Badraddína smutek a nad hlavami lidí putovala jeho rakev.
14.05.2016 11:15 |

podobné články

Paroubek: Přispěje k mírovému spořádání vztahů Palestinci zabití syna exlídra Hizballáhu?

 
Bojovníci Hizballáhu prý, podle tvrzení izraelských médií, připravovali na syrském území raketové útoky na izraelské území.
20.01.2015 06:27 |

podobné články

Do Prahy měl přijet špion z KLDR. Aby sledoval strýce Kim Čong-una

 
V Praze se zřejmě potuloval severokorejský špion. Plnil misi pro vůdce KLDR Kim Čong-una, který počátkem roku 2015 vyslal svého strýce Kim Pchjong-ila jako velvyslance do České republiky. Špion měl vůdcova strýce potají sledovat. Na svých webových stránkách to uvedl jihokorejský deník Čoson ilbo s odvoláním na nejmenovaného činitele jednoho státem financovaného politologického ústavu.
08.02.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1303 článků)

Izraelský vrtulník zabil šest teroristů: Mezi nimi i syna předáka Hizballáhu!

 
Libanonské radikální hnutí Hizballáh dnes oznámilo smrt šesti svých bojovníků při útoku izraelského vojenského vrtulníku na Golanských výšinách. Oznámila to agentura AFP s odvoláním na mluvčího Hizballáhu. Útok potvrdily i zdroje z izraelské armády.
18.01.2015 18:46 |

podobné články

Kdo je Fajád, kvůli kterému jeli Češi do Libanonu: Poradce Janukovyče a člen extremistického Hizballáhu

 
Svoboda pro Alího Fajáda výměnou za život pětice unesených Čechů! To je jedna z nejpravděpodobnějších verzí případu zmizení českých občanů v Libanonu. Stopa od vězněného obchodníka se zbraněmi přitom vede na Ukrajinu i k Hizballáhu.
21.07.2015 12:25 |

podobné články

Hamas se rozmyslel a navrhl příměří, Izrael odmítl

 
Izrael v neděli odmítl návrh palestinckého hnutí Hamas na prodloužení humanitárního příměří. Ještě v sobotu však samotný Izrael navrhoval prodloužit klid zbraní, Hamas však tento návrh ignoroval a zahájil ostřelování . Sedmidenní příměří navrhl také americký ministr zahraničí John Kerry, i to však Izrael odmítl.
27.07.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: John Kerry (171 článků) , John Kerry (146 článků)

Berdych porazil na exhibici v Budapešti Švéda Söderlinga

 
Český tenista Tomáš Berdych porazil na exhibici v Budapešti Švéda Robina Söderlinga.
30.10.2010 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Berdych (1389 článků) , Robin Söderling (41 článků)

Nové knihy: Delacourt, Jonasson, Štráfeldová, Kallentoft i Ferguson

 
Novinky uvádí citlivá próza Francouze Grégoireho Delacourta. Pokračuje připomínka románu Švéda Jonase Jonassona i prózy Mileny Štráfeldové. Bohatá nabídka detektivních příběhů je od anglických manželů Nicci Gerrardové a Seana Frenche píšících pod pseudonymem Nicci French, Američanů Lincolna Childa a Douglase Prestona po Švéda Monse Kallentofta. Mnoho čtenářů si najde životopis Alexe Fergusona. A nádavkem dva komiksy.
30.05.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Alex Ferguson (104 článků) , Douglas Preston (8 článků) , Alex Ferguson (105 článků)

Na D1 zadrželi Švéda převážejícího uprchlíky z Kosova

 
Švéda, který převážel tři kosovské běžence, zadrželi policisté minulý týden na Vysočině při běžné dálniční kontrole na D1. Dva muži a žena prchali z Maďarska přes Česko pravděpodobně dál na Západ.
16.02.2015 15:40 |

podobné články

Pořádná ostuda: Švéda na pochodu pro Palestinu napadli na Slovensku kvůli vlajce

 
Aktivista Benjamin Ladraa si ze Slovenska neodnese jen ty nejlepší vzpomínky. Švéda, který je na pochodu z rodné země do Palestiny, aby poukázal na problémy v zemi, zbil muž, který se mu pokoušel vzít palestinskou vlajku, kterou s sebou nese. Celému incidentu přihlížela dcerka agresora.
12.11.2017 21:20 |

podobné články

Dopadli jsme vraha unesených a zavražděných chlapců, tvrdí Izrael

 
Izrael zadržel vůdce teroristické skupiny, která má na svědomí únos a vraždu tří chlapců.  Právě po zabití mladíků se vyostřil konflikt mezi Izraelem a palestinským hnutím Hamas v Pásmu Gazy. Od úterního rána tam ale po téměř měsíci zavládlo mezi znepřátelenými stranami třídenní příměří.
06.08.2014 09:30 |

podobné články

Hizballáh se připravuje na válku, bojí se Izrael

 
Izraelští politici jsou ostražití vůči islamistickým radikálům z libanonského Hizballáhu. Dokonce se obávají nového válečného konfliktu.
15.08.2010 08:05 |

podobné články

Nejsem žádný špion. Edward Snowden, kterému vyhrožují vydáním do USA, vytáhl zásadní důkaz

 
Na důkaz, že není špion, poukázal whistleblower Edward Snowden. Reagoval na nepodloženou zprávu amerických CBS News, že jej prý Rusko chce vydat do USA jako dar nově zvolenému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Píše o tom server Britské listy.
11.02.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3638 článků) , Edward Snowden (23 článků)

Policista ZADRŽEL DEALERA přímo na ulici! Měl falešné doklady

 
Kriminalista v Praze zadržel dealera drog, měl navíc i falešné doklady.
12.10.2011 15:20 |

podobné články

Výbuch, střelba! Ozbrojenec se zabarikádoval a držel 4 hasiče jako rukojmí. Proč to udělal?

 
Dramatické chvíle prožívali čtyři hasiči, ti byli drženi jako rukojmí ozbrojeného muže. Ten chtěl vyřešit finanční problémy, proto je zavolal tisňovou linkou. Když přijeli, zadržel je. Muže při zásahů policisté nakonec zastřelili. Přečtěte si, proč hasiče zadržel.
11.04.2013 07:30 |

podobné články

Interpol v Německu zadržel právníka Altnera známého sporem s ČSSD

 
Interpol v těchto dnech v Německu zadržel právníka Zdeňka Altnera, který je známý sporem s ČSSD o víc než 20 miliard korun kvůli vyhranému soudu o sídlo strany - Lidový dům. Evropský zatýkací rozkaz byl vydán na Slovensku, kde je podle médií Altner podezřelý z maření konkurzního řízení a hrozí mu až pětileté vězení.
24.10.2013 19:06 |

podobné články

Pachatel se podruhé vloupal do novostavby, zadržel ho na místě majitel objektu

 
Příbramští kriminalisté sdělili podezření 34letému muži z trestného činu krádeže. Na pozemku novostavby v katastru obce Nečín dotyčného pachatele zadržel majitel nemovitosti a přivolal policii přes linku 158. Událost se stala dne 19. března ráno.
21.03.2014 17:40 |

podobné články

Strážník z Plzně zadržel cestou do práce pachatele vloupání do nápojového automatu

 
Další strážník Městské policie Plzeň prokázal i ve svém volnu, že je mužem na svém místě. Zadržel muže, který se vloupal v úterý brzy ráno do automatu na nápoje venkovního baru v centru města. Strážník v civilu měl zrovna namířeno do práce, když procházel kolem a uslyšel podezřelý zvuk cinkajícího skla. V tom i uviděl podezřelou osobu, jak ukládá láhve do pytle.
19.08.2014 23:25 |

podobné články