Článek

Italský umělec bojuje proti mužské obřízce! Čím? No přece sochami z předkožky!

 
Vincenzo Aiello rozjel mediální kampaň proti mužské obřízce. Sám o předkožku před devíti lety přišel a nyní vede válku proti všem, kteří ji podporují. Pokud mu pošlete peníze na kampaň, získáte skvělé ceny!
26.03.2015 20:06 |

podobné články

Podobné články

V Dakaru ženy protestovaly proti obřízce

 
Několik set žen demonstrovalo v sobotu na jihu Senegalu proti ženské obřízce a předčasným sňatkům. Ženy ze Senegalu a Guineje-Bissau po pochodu městem předaly prefektovi města Kolda rezoluci žádající pomoc státu v boji proti těmto praktikám.
04.04.2011 08:30 |

podobné články

Švandová prozradila recept na mládí: Používá mast z pánské předkožky!

 
Některé herečky udělají pro mladší vzhled cokoliv. A šestašedesátiletá Jana Švandová není vyjímkou. I přesto, že byla provdaná za plastického chirurga, přišla na chuť jinému zkrášovadlu. Na pleť si dává zázračnou mast z pánské předkožky.
18.12.2013 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (185 článků)

Jana Švandová: Vyzkoušela jsem krém z předkožky, manželovi to smrdělo

 
Šestašedesátiletá herečka Jana Švandová vypadá skvěle a v Show Jana Krause prozradila recept na krásu. Zavzpomínala také na kamarádku, která žije ve Spojených státech, a pochlubila se, že si tam koupila krém na obličej z pánské předkožky. Další články k tématu: Jana Švandová o Varech: faux pas s Holubovou a večírek do rána Švandová bude babičkou, vnučku ale jen tak neuvidí StarDance počtvrté – loučí se Jana Švandová se Zdeňkem Fenčákem
20.12.2013 09:42 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (185 článků) , Jan Kraus (980 článků)

Obřezaní muži jsou lepší milenci

 
Obřezaný penis snižuje riziko přenosu viru HIV z infikované ženy na muže. A úd bez předkožky je také hygieničtější a méně rizikový z hlediska nákazy dalšími pohlavními chorobami. V Ugandě ale teď zjistili, že muži po obřízce jsou rovněž lepšími milenci.
26.07.2009 10:40 |

podobné články

Gigantické ryby z PET lahví

 
Známá pláž Botafogo v Rio de Janeiru se minulý týden změnila v přírodní „muzeum“. K vidění je tu mimo jiné i několik obřích ryb vyrobených z vyhozených PET lahví. Anonymní umělec se jejich instalací pokouší upozornit na problém s použitými plastovými obaly, o čemž svědčí i slogan „Recyklujte svůj postoj“ umístěný před sochami. Na ryby, které mají údajně symbolizovat rodinu, jsou namířeny reflektory a skulptury tak mohou návštěvníci obdivovat i v noci.  
28.09.2012 14:25 |

podobné články

Při sexu a po sexu mě bolí penis od předkožky až ke špičce penisu. Čím to je?

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
25.05.2013 12:05 |

podobné články

Šokující přiznání Jany Švandové: V pubertě se pokoušela o sebevraždu!

 
Nestárnoucí herečka Jana Švandová (66) poslední dobou šokuje čím dál víc. Nedávno přiznala, že si obličej maže mastí z pánské předkožky, nyní jen tak mezi řečí promluvila o svých tragických zážitcích z puberty. Z nešťastné lásky prý páchala sebevraždy...
16.01.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (185 článků)

Stát pomáhá faráři vybojovat u soudu barokní schodiště i se sochami

 
Příběhy navracení církevního majetku jedou stále podle stejného scénáře. Úředníci státních institucí buď majetek vrátí, nebo je čeká soudní přetahovaná s advokáty farností a řádů. Ale nic není černobílé a najdou se výjimky, kdy stát a církve nestojí proti sobě, ale jdou pospolu.
05.01.2016 09:20 |

podobné články

Instagram jako boj proti předsudkům. Transgender umělec odhalil na fotkách své soukromí

 
Americký umělec otevřel své soukromí světu, aby ukázal, jak může vypadat běžný život transgender člověka. Muž sdílí na Instagramu selfíčka, která ho zachycují například v práci nebo nahého před zrcadlem v koupelně. Mladý umělec tak chce dodat odvahu ostatním lidem a nezkreslovat problematiku, jak to často podle něj dělají média.
04.03.2016 10:00 |

podobné články

Simoncellimu HROZÍ SMRT! Italský jezdec po BRUTÁLNÍ NEHODĚ bojuje o život! VIDEO

 
Italský motocyklový závodník Marco Simoncelli se v nedělním závodě Moto GP při VC Malajsie dostal do ošklivé kolize s Colinem Edwardsem a Valentinem Rossim. Momentálně v nemocnici bojuje o život, ale jeho vyhlídky nevypadají vůbec dobře.
23.10.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Colin Edwards (6 článků) , Marco Simoncelli (16 článků)

Co mu to provedli? Jednoho z nejhezčích chlapů světa Češi zmalovali jako...

 
Je to chlapák se vším všudy, ale dělají z něj zženštilou osobu! Řeč je o Antonínu Beránkovi, mladíkovi, který se stal Mužem roku 2013 a ve finále celoplanetární soutěže mužské krásy se umístil na šestém místě . Ten spolu s Blážou Hlasovou, čím dál vyhledávanější a nebezpečně vyhlížející holohlavou modelkou, vytvořil sérii fotografií, na nichž je skoro stejně zmalovaný jako mužské umělkyně v travesti show!
24.01.2014 06:00 |

podobné články

České obce zažívají stavební boom - blíží se komunální volby

 
V poslední době se doslova roztrhl pytel s novými chodníky, kašnami i sochami v centrech měst a obcí.
30.07.2010 23:30 |

podobné články

VIDEO: V Číně vyrostlo barevné ledové království

 
Další ročník festivalu ledu a sněhu v čínském Harbinu přilákal statisíce turistů z celého světa. Organizátoři ale očekávají, že jich budou miliony. Působivé město z ledu se sochami a skluzavkami bude návštěvníkům k dispozici až do února.
04.01.2011 16:40 |

podobné články

Český pavilón v Itálii zaplní sochami Dominik Lang

 
Český výtvarník Dominik Lang na letošním benátském bienále vystaví upravené sochy svého otce Jiřího Langa. Deformované a zasazené do nových souvislostí mají evokovat nedávnou historii Česka, především pak „uměleckou šeď 50. a 60. let“. Instalace nazvaná Spící město bude slavnostně představena 2. června.
18.05.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lang (83 článků)

Pardubice: Restaurátoři opravují mariánské sousoší

 
Odborná firma začala v těchto dnech s opravou soklu, balustrády, podstavců pod sochami, rohových plastik lvů a nárožních volutových podstavců a středových polí s kartušemi na mariánském sousoší morového sloupu na Pernštýnském náměstí.
13.08.2011 15:50 |

podobné články

Oprava pražského orloje: Smrtka je na »léčení«!

 
Smrtka z orloje na Staroměstském náměstí v Praze je na »léčení«! Poté, co ji v polovině ledna spolu se sochami Marnivce, Lakomce a Rozkoše sejmuli, »mládne« pod rukama restaurátorů.
22.01.2012 12:10 |

podobné články

NPÚ: Znovu se otevírá barokní perla, národní kulturní památka Hospitál Kuks

 
Po komplexní dvouleté obnově se slavnostně otevírá hospitál Kuks, dominanta barokního areálu hraběte Františka Antonína Šporka, proslaveného sochami Ctností a Neřestí od jednoho z nejvýznamnějších evropských barokních sochařů Matyáše Bernarda Brauna. Prvotřídní umělecká památka získala zpět svůj lesk a s ním i nové využití díky podpoře z Integrovaného operačního programu.
24.03.2015 09:46 |

podobné články

Průmyslový palác dál chátrá, místo křídla stojí stan. Podívejte se dovnitř

 
Na pražském Výstavišti stojí Průmyslový palác od roku 1891. Původně ho tvořila bohatě prosklená ocelová konstrukce a průčelí zdobil majestátní portál se sochami českých osobností. V 50. letech minulého století získal podobu, jakou známe dnes. Palác ale stále chátrá a místo levého křídla navíc po požáru stojí stan.
05.12.2015 06:00 |

podobné články

Otazník na Vltavě nebo obří ruka: Festival soch Sculpture Line oživí Prahu

 
Instalace oživí šeď metropole. Po prvním ročníku přichází sochařský festival s dvaceti sochami, které organizátoři v následujících dnech rozmístí po Praze. Možnost prohlédnout si instalace budou mít Pražané až do 30. září. Při velkém úspěchu by se však mohly stát stálou expozicí.
01.06.2016 16:50 |

podobné články