Článek

Ital od Ivety Bartošové se zase zamiloval: Koho hrabě Martucci sbalil pro letošní léto?

 
Italský hřebec, který se proslavil hlavně románkem se zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou, už zase cukruje jako zamilovaná hrdlička. Svou novou lásku dokonce vzal tam, kde trávil žhavé noci se slavnou pěnicí a klidně několik dní nevylezli z postele. Bude neznámá blondýnka taky tak vášnivá, jako byla Iveta?
01.08.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)
Podobné články

Koncert Ivety Barotošové: Dorazil Martucci a ukázal Macurovi, jak se chová gentleman!

 
Koncert Ivety Bartošové (47) v Mostě se neobešel bez skandálu. Na koncert totiž nedorazil Zdeněk Macura (39), ale další muž Ivetina života italský hrabě Domenico Martucci (37)! Poté, co Iveta zjistila, že je hrabě v sále, chtěla ho nechat vyvést, s tím ale nepochodila. Martucci se ale zachoval jako gentleman. Co udělal?
20.12.2013 23:52 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Bartošové Ital zešílel: Nejdřív prodává Ivety dům, teď tvrdí, že měl pletky s Ochotskou

 
Italský hrabě, nový milenec zpěvačky Ivety Bartošové  (45) Dominico Martucci  (34) se očividně zbláznil. Nejdříve tvrdil, jak je uznávaný hrabě, který vlastní v Itálii řadu zámků. Když paparazzi přijeli do Itálie, ukázalo se, že mu patří polorozpadlý hrad, ruina, kde jsou obyvatelné jen dvě místnosti a koupelna.
21.06.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Hrabě Martucci: Kdyby byla Iveta Bartošová u mě na zámku, budu ji krýt

 
Do případu únosu nebo útěku Ivety Bartošové se vložil už také italský hrabě Domenico Martucci, který se zpěvačkou krátce chodil před Josefem Rychtářem. Martucci asi tuší, kde Iveta je, ale nikomu to nechce prozradit.
09.07.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Martucci dál pálí ostrými: Jak našel závěť, jaký plán má Štaidl a co poradil bezradné kriminálce!

 
"Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) neúnavně brojí proti poslednímu správci "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) "Josefu Rychtářovi":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), který vyhrál mediální přestřelku na téma "Kdo má v ruce důležitější závěť":http://www.extra.cz/dalsi-zvrat-v-kauze-iveta-martucci-ma-zavet-bartosove-a-jde-pry-o-miliony, a i když se zdá, že "se svou závětí":http://www.extra.cz/exkluzivne-mame-posledni-telefonat-bartosove-dukaz-ktery-znamena-v-cele-kauze-zasadni-obrat, kterou prý Iveta "schovala u něj v knihovně":http://www.extra.cz/nocni-zvrat-v-kauze-iveta-mame-zhave-lejstro-martucii-tasil-dalsi-protizavet-valka-testamentu-jaka-tu-nebyla, neuspěl, pokračuje v boji s vdovcem, kterého se snaží dostat před soud a dokázat, že se podílel na Ivetině smrti a "dědit":http://www.extra.cz/tema/posledni-vule si nezaslouží!
04.06.2014 09:15 |

podobné články

Hrabě Martucci si dal pauzu v zachraňování Bartošové a zahrál si ve filmu. Máme fotky z natáčení

 
Další bizarní postavičkou, která rozšíří už tak barvitou sestavu herců ve filmu Modelky s.r.o. , je Domenico Martucci  (37) . Italský hrabě, zpěvák a dobyvatel srdce Ivety Bartošové  (47) získal od tvůrců filmové komedie nabídku zahrát si agenta italské modelingové agentury a bez váhání na ni kývl. Jak jinak.
05.09.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Bulvární novinářka po mně chtěla sex, řekl expartner Bartošové Martucci

 
Bývalý přítel Ivety Bartošové Domenico Martucci Della Torre je stále single. V Show Jana Krause se nabídne bulvární novinářce, která prý za ním přijela až na zámek v Itálii a chtěla sex za to, že nebude psát lži. Další články k tématu: Domenico Martucci: Kdybych se chtěl zviditelnit, mohl jsem to udělat dřív Martucci oznámil konec s Bartošovou, aby v klidu odjela z nemocnice
04.11.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1019 článků) , Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

To je úlovek! Hrabě Martucci si do Itálie stěhuje tyhle neskutečné krásky

 
Zpěvák a italský hrabě Domenico Martucci  (35) , bývalý přítel Ivety Bartošové, má velkou slabost pro opačné pohlaví. Donedávna se často ukazoval ve společnosti svůdné malířky Adély Taş , která pro své obrazy používá sémě českých celebrit . Teď už si směle může dělat zálusk na jednadvacetiletou pražskou krásku Lucii Šonkovou, která už také přijala pozvání na jeho rodinné sídlo v italské Peschici.
03.05.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Domenico Martucci: Za kolaps Ivety může Rychtář

 
Kolaps Ivety Bartošové (45) je pořád zahalen rouškou tajemství. Zpěvačka to, co se odehrálo minulé úterý a po čem ji odvezla záchranka, nechce komentovat. A její ochránce Josef Rychtář (53) bez svolení Bartošové nic neřekne a přísně drží bobříka mlčení. Exmilenec zpěvačky Ital Domenico Martucci (35) však tvrdí, že Bartošovou mohla vykolejit myšlenka, že o svého milého může přijít.
13.02.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Ani Ivetu Bartošovou takhle nemiloval: Domenico Martucci je znovu na scéně a má prý životní lásku

 
Exmilenec Ivety Bartošové  (✝48) , Ital Domenico Martucci  (39) , se na mnoho měsíců ztratil ze světa šoubyznysu. Nyní se po hodně dlouhé době objevil na párty. "Byl jsem v Itálii, v Africe, dělal jsem tam charitu, teď ji dělám tady, dělám pro dětský domov," řekl Super.cz Martucci na Look párty v kostele Sacre Coeur.
22.12.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Martucci nechal v Itálii Bartošovou vyšetřit, neměla prý cestovat

 
Zpěvák Domenico Martucci na svém Facebooku popsal, jak probíhal pobyt Ivety Bartošové v Itálii. Zatímco jí pomáhala Martucciho rodina, Macura prý chtěl prodat její fotky bulváru a Rychtář se násilím snažil dostat do zpěvákova italského sídla. Nakonec ji odvezl i přes doporučení lékařů, aby necestovala. Další články k tématu: Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem
14.07.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Martucci žaluje Rychtáře kvůli smrti Ivety Bartošové (†48): Neposkytl jsi jí první pomoc!

 
Na Josefa Rychtáře (56) se sesypala lavina žalob. Bývalý přítel Ivety Bartošové (†48), italský hrabě Domenico Martucci (37), na něj podal hned dvě. Za výhrůžky a za to, že zpěvačce neposkytl první pomoc. Podle Martucciho totiž o její plánované sebevraždě věděl už čtyři dny před tím, než Bartošová skočila pod vlak, informovaly VIP zprávy.
02.05.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Smrt Bartošové: Martucci dnes chystá překvápko pro Rychtáře! Večer se budou dít věci! Tušíme, o co jde...

 
Hrabě "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37), toho času v Itálii, přebírá otěže kauzy "Smrt Ivety":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka ve velkém stylu.
15.05.2014 14:40 |

podobné články

Děsivé prokletí milence Ivety Bartošové: Moje babička byla taky těžká alkoholička

 
Italský hrabě Domenico Martucci  (34) , kterého proslavil milostný románek se zpěvačkou Ivetou Bartošovou  (45) , moc dobře ví, jaké to je stýkat se s alkoholikem. Kromě své milenky totiž delirium zažil i u babičky. Přesně tedy ví, co ho při odvykačce jeho milé čeká. "Moje matka strašně nesnáší alkohol. U nás v domě ho nesmí být ani kapka. Babička totiž měla také velké potíže s pitím," svěřil se Super.cz Martucci, který se v pondělí večer kvůli pracovním povinnostem vrátil do Prahy z Itálie, kde nechal Ivetu samotnou. "Čtyřiadvacet hodin ji hlídá naše služka, nehne se od ní na krok," tvrdí hrabě.
28.06.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Bartošová sepsala závěť už loni, tvrdí hrabě Martucci. Komu odkázala svoje dluhy?

 
Bývalý partner Ivety Bartošové, italský hrabě Domenico Martucci, vyrazil všem dech, když zveřejnil nová fakta v případu zesnulé zpěvačky. Disponuje prý závětí, kterou Bartošová sepsala už minulý rok v létě. Co v závěti stojí a proč se zpěvačka takto "pojistila" dlouhou dobu dopředu?
01.06.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Neuvěřitelný trapas: Italský hrabě Martucci se cítil být slavný. Tohle mu srazilo hřebínek!

 
Světská sláva, polní tráva, říká se. A je to stoprocentní pravda. Jenže v některých situacích by se chtělo dodat: pokud vůbec nějaká sláva je! Italský hrabě Domenico Martucci  (38) , který posledních pár let bojuje coby bývalý přítel Ivety Bartošové  (✝48) s jejím posledním sedmiměsíčním mužem Josefem Rychtářem, zažil ostudu par excellence.
20.11.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Hrabě Martucci balil tuhle neskutečnou kost. U mě nemáš šanci, odpálkovala ho

 
Bývalý přítel Ivety Bartošové  (45) Domenico Martucci  (35) má sice přezdívku italský hřebec, tentokrát měl ale u klisničky smůlu. Když vyzkoušel rozehrát svoje balící umění na okouzlující malířku Adélu Taş, hvězdu primáckého cestopisného pořadu Ženy na cestách, tvrdě narazil. „Jste krásná, slečno. Pojeďte se mnou na zámek,“ žadonil Martucci. Kráska se ale na sebevědomého Itala jen soucitně usmála.
09.03.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Domenico Martucci prodává byt: Vyhnali mě sousedi kvůli hlučnému sexu

 
Hrabě Domenico Martucci  (35) se zbavuje svého bytu, který má v Praze-Vršovicích. Zatímco většina majitelů realit jde do lepšího, bývalému milenci Ivety Bartošové  (46) jde především o to, aby byl dobře izolovaný. „Už mám plné zuby stížností sousedů, kterým vadí, že jsem se svými přítelkyněmi příliš hlučný,“ postěžoval si Super.cz Martucci.
09.05.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Náhrada za Ivetu Bartošovou: Martucci si nabalil tuhle svalnatou striptérku

 
Po něžné, křehké a závislé duši Ivety Bartošové  (46) učaroval italský hrabě Domenico Martucci  (35) o mnoho drsnější ženě! Krásná Markéta Charvátová má 29 let, svaly jak hrom, u tyče to umí jak málokterá a hravý Domenico má před ní respekt. „Radši se ji nesnažím rozčílit, zmlátila by mě,“ řekl Super.cz Martucci.
11.05.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků) , Domenico Martucci (365 článků)

Šílený Martucci vstal z mediálního hrobu a nezklamal, už si přihřívá polívčičku na zdecimované Žambulce: Na Facebooku zveřejnil směšný traktát!

 
"Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) se rozhodl, že se "zachová přesně podle ranní předpovědi eXtra.cz":http://www.extra.cz/martucci-ma-dnes-velky-medialni-den-okoli-jeho-ruiny-uz-kvuli-padle-ivete-obsadili-paparazzi-z-cech a okamžitě k vlastnímu prospěchu zneužije neštěstí nejslavnější středoevropské alkoholičky "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47), která se prý nachází v jeho "panství" v Peschici v italském mikroregionu Gargano.
09.07.2013 14:50 |

podobné články