Článek

Ital nejdřív vraždu popsal v detektivce, pak ji podle popisu i spáchal

 
Sedmatřicetiletý Ital ve své nevydané detektivce Růže a lev popsal brutální vraždu prostitutky a pak ji přesně podle svého popisu i spáchal. Jen s jedním rozdílem - jeho hlavní postava po činu spáchala sebevraždu, to Itala poslal turínský soud na 25 let vězení, informoval list The Times. 
02.07.2015 17:26 |

podobné články

Podobné články

Trojan si zahraje v detektivce za 70 milionů!

 
Herec a čtyřnásobný držitel Českého lva Ivan Trojan (46) si zahraje v detektivce s politickým nádechem. Snímek s názvem Ve stínu režíruje David Ondříček.
14.03.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (217 článků) , David Ondříček (154 článků)

Šinkorová končí na Primě! Vařit bude (zase) Ital Ridi!

 
Je to přesně půl roku, co na Primě na hodinu skončil Ital Emanuele Ridi (38) a obrazovky obsadila nová relace Daniely Šinkorové (39) a profesionálního kuchaře Jaroslava Sapíka Česko na talíři. Kuchař Eman se údajně nemohl domluvit na výši honoráře, přičemž jeho pozici nenapomáhala ani klesající sledovanost. Teď je ale sympatický Ital zpátky!
19.05.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (273 článků) , Emanuele Ridi (79 článků)

Muže podezřelé z vloupání dopadli brněnští strážníci díky udanému popisu

 
V pátek dopoledne byli strážníci telefonicky upozorněni na vloupání do rodinného domu v ulici Chaloupky v Brně s tím, že pachatelé se mají ještě stále nacházet v blízkém okolí. Protože v oznámení nechyběl ani popis obou údajných pachatelů, zahájily hlídky v blízkých ulicích pátrání. V krátké době se pak jedné z hlídek opravdu podařilo najít dva muže přesně odpovídající popisu, a to mezi ulicí Chaloupky a Olbrachtovým náměstím.
05.08.2014 00:40 |

podobné články

Policisté z PMJ Praha o víkendu zadrželi 5 osob podezřelých z vloupání do auta a z krádeže horského kola

 
Policisté pohotovostní motorizované jednotky o uplynulém víkendu zadrželi ve dvou případech pět osob. Konkrétně se v prvním případě jednalo o vloupání do vozidla v blízkosti křižovatky ulic Sládkovičova a Tajovského v Praze 4. Policisté na místo vyjížděli deset minut po páté hodině ráno, kdy se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté podle popisu pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

ŠOKUJÍCÍ SVĚDECTVÍ: "Dívku odpovídající Míšině popisu jsem viděl cestou do Mostu ve vesnici u Lovosic!"

 
Je to přesně sedm dní, kdy zmizela z Ústí nad Labem cestou do školy dvanáctiletá dívka Michaela Muzikářová. Od té doby policisté pročesávají každý kout, ale zatím bohužel bezvýsledně. Bylo zřízeno i speciální call centrum, kde mohou lidé volat každou informaci, která by vedla k nalezení dívky. Nyní se ozval i muž, který tvrdí, že dívku, která odpovídá popisu Míši, viděl cestou do Mostu ve vesnici u Lovosic.
17.01.2017 15:45 |

podobné články

Recenze: Druhé Stránky světa nabyly na objemu - víc akce ale i víc zbytečných popisů

 
Noční země nabyla proti prvním Stránkám světa na objemu. Bohužel to pro knihu není vždy pozitivní věc. Kai Meyer si bohužel ani přes kritiku prvního dílu neodpustil svou výřečnost a tak se z magického příběhu o knihách stává epos plný ambivalentních úryvků plných popisů a akce. Čtenáři, kteří si oblíbili Furii a svět bibliomantiky tak možná budou další díl číst pouze ze setrvačnosti.
06.11.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kai Meyer (2 články)

Byla to láska jako z románu. Pak začal Afričan svou německou přítelkyni týrat a vše skončilo pokusem o vraždu

 
Ve spolkové zemi Hesensko došlo v posledních dnech k dalšímu znásilnění. Policie doposud nezná identitu pachatele, ale z jeho popisu vyplývá, že má přistěhovalecké kořeny. V Lipsku pro změnu začal soud s marockým migrantem za pokus o vraždu.
19.12.2017 12:55 |

podobné články

Byl tak opilý, že nevěděl, co dělá: Soud osvobodil Uzbeka viněného z pokusu o dvojnásobnou vraždu

 
Soud osvobodil Uzbeka Chusana Bobajeva, který podle obžaloby spáchal před třemi lety pokus o dvojnásobnou vraždu v Praze na Žižkově. Nařídil také jeho propuštění z vazby. Soud sice nepopřel, že Bobajev skutek spáchal, v době činu se ale prý nacházel ve stavu tzv. patické opilosti, a byl tedy nepříčetný. Rozsudek není pravomocný, státní zástupkyně se na místě odvolala. Podala také stížnost proti propuštění Bobajeva z vazby.
04.04.2016 16:10 |

podobné články

Nejdřív ubodal manželku, pak střelil matku do hlavy: Ve vězení si odsedí 30 let!

 
Za vraždu osmdesátileté matky ze Štarnova na Olomoucku potrestal soud jejího syna Leopolda Ťuku výjimečným trestem 30 let vězení. Muž svou matku střelil do hlavy z bezprostřední blízkosti v jejím rodinném domě. Už v minulosti za jednu vraždu seděl. Dříve ubodal svou manželku. Za její vraždu dostal 12,5 roku, z vězení byl podmíněně propuštěn v roce 1995.
28.01.2015 15:17 |

podobné články

Recenze: I malebná městečka skrývají strašná tajemství. Co odhalí Černé lekníny?

 
Půvabné městečko Giverny, domov impresionisty Clauda Moneta, je posledním místem, kde byste čekali vraždu. Do světa květin, leknínů, umění a slunečního svitu se něco tak brutálního a pokleslého nehodí. Alespoň na první pohled. Ale i místa jako vystřižená z pohlednice mají svá temná tajemství. Jedno takové odhalí čtenářům oblíbený francouzský autor Michel Bussi v originální detektivce Černé lekníny. A že bude stát za to!
30.08.2017 08:45 |

podobné články

Za vraždu taxikáře hrozí mladíkovi až 20 let

 
Kriminalisté na Vysočině stíhají dvacetiletého muže ze Žďárska pro vraždu taxikáře. Mladík podle nich spáchal vraždu s loupežným úmyslem. Taxikáři zasadil deset bodných ran do krku a hrudníku.
28.07.2010 14:50 |

podobné články

Za vraždu Tofla soud poslal Sobotku i Trkana na 19 let do vězení

 
 Brněnský krajský soud dnes poslal za vraždu bývalého policisty Michala Tofla na 19 let do vězení se zvýšenou ostrahou Radka Sobotku. Stejný trest udělil spolupachateli Tomáši Trkanovi. Tofl údajně vedl gang vyděračů. Vraždu si podle soudkyně Jaroslavy Bartošové objednal údajně kvůli finančním neshodám podnikatel Petr Pavel Bezděkovský. Policie jej sice také dopadla, loni v červnu ale spáchal ve vězení sebevraždu. 
16.10.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (183 článků)

Nejdřív se střelil do rozkroku, pak spáchal sebevraždu: Orlický vrah Kopáč zemřel před 12 lety

 
Orlické vraždy byly jedním z případů, který otřásl Českem a nechvalně se zapsal do dějin kriminalistiky. Gang pěti Čechů se svých obětí zbavoval obzvláště odporným způsobem – jejich bezvládná těla (často ukrytá v sudech s louhem) shazoval na dno Orlické přehrady. Dnes je to 12 let, co zemřel šéf gangu Karel Kopáč (†44). Ve vězení spáchal sebevraždu.
15.04.2016 19:00 |

podobné články

Vězeň, který odpykával ve Valdicích trest za vraždu kamaráda, se oběsil

 
Muž odsouzený za pokus o vraždu svého známého, Stanislav Blahuš, spáchal ve vězeňské cele sebevraždu. K pokusu o vraždu došlo loni v září na silnici u Bochova na Karlovarsku.
10.12.2013 13:00 |

podobné články

Novým trenérem Paris Saint-Germain se má stát Ital Ancelotti

 
Italský fotbalový trenér Carlo Ancelotti by měl podle pátečních informací serveru magazínu France Football brzy převzít tým lídra francouzské ligy Paris Saint-Germain, kde by nahradil ve čtvrtek údajně odvolaného Antoine Kombouarého. Zkušený Ital se už prý dohodl s vedením klubu na smlouvě.
23.12.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Carlo Ancelotti (30 článků)

Kdo chtěl ,,odkráglovat" Andreje Babiše?

 
Dopis s jedem poslal českému ministrovi financí Andreji Babišovi čtyřiadvacetiletý Ital, kterého zatkli ve Slovinsku už 22. prosince. Dostal za to údajně zaplaceno. Ital je prý prozatím jediným zatčeným v této kauze, ale policisté podle slovinských novin vědí o jeho dalších komplicích v zahraničí. O případu píše MF Dnes.
14.01.2015 09:32 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13048 článků)

Ital Ridi, kterého si dobírali kvůli alkoholu: Víno tu pijí všichni!

 
Místo hodnocení tanečního výkonu se Emanuele Ridi (42) dočkal narážek na své popíjení alkoholu během soutěže. Ital to nechápe, protože podle něj tam pijí všichni! Má pocit, že ho nemají rádi.
24.10.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Emanuele Ridi (79 článků)

Student (†16) spáchal sebevraždu: Napsal sms mámě a skočil z okna školy!

 
Rozloučil se s maminkou esemeskou a spáchal sebevraždu! Student prvního ročníku Střední hotelové školy ve Vršovicích vyskočil z okna ve třetím patře školy. Podle lékařů byl na místě mrtvý. Proč sebevraždu spáchal nyní vyšetřuje policie.
22.10.2013 17:05 |

podobné články

Martin Koller vypráskal odpůrce Číny. A pak přesně popsal atav naší armády... Nic příjemného

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller tentokrát věnuje svou pravidelnou rubriku na ParlamentníchListech.cz přesnému popisu stavu naší armády. Coby podplukovník v záloze a někdejší pracovník ministerstva obrany odsuzuje jak její velení, tak zbrojní vybavenost a zejména politické úkolování.
30.03.2016 07:45 |

podobné články