Článek

Internetový seriál Pizza Boy od 20. ledna na Streamu

 
Série Pizza Boy je po Kanceláři Blaník dalším počinem internetové televize Stream.cz. Premiéra bude hodně netradiční, seriál se totiž 20. ledna objeví na internetu celý.
15.01.2015 10:36 |

podobné články

Podobné články

Zpěvák Boy George seká latinu a výrazně zhubl

 
Jednapadesátiletý zpěvák Boy George byl v posledních letech téměř k nepoznání. Po problémech s drogami a vězení kvůli znásilnění prostituta přibíral na váze. Zpěvák se ovšem rozhodl s kily navíc zabojovat a vystavil na odiv štíhlou figuru. Další články k tématu: Boy George byl po čtyřech měsících propuštěn z vězení Zpěvák Boy George dostal 15 měsíců za násilí na prostitutovi Boy George a Lucca s Pavlíčkem rozbouřili Mácháč
18.02.2013 14:30 |

podobné články

Pizzu pálivou jako pepřový sprej dojedlo jen devět z 1307 strávníků

 
Asi nejznámější ďábelská paprička světa Bhut Jolokia není schopná konkurovat pálivosti, kterou strávníkům přináší Saltdean Sizzler pizza v britské restauraci Paul's Pizza. Zatímco Bhut Jolokia disponuje pálivostí zhruba 1,6 miliónu Scovilleho jednotek, pizza pálí dvojnásobně. Její tvůrce Paul Brayshaw totiž používá k její výrobě navíc tzv. kapsaicinový extrakt.
28.03.2013 14:40 |

podobné články

Internetové seriály v Česku: Žánr, kterým režiséři opovrhují

 
Rozhovor s režisérem seriálu Pizza Boy o natáčení pro internet i receptu na úspěšný internetový projekt.
09.04.2015 14:01 |

podobné články

Na festivalu ve Varech vyvrcholí internetový seriál Pěstírna

 
Na filmový festival v Karlových Varech se opět dostal internetový seriál, letos je to seriál Pěstírna o strastech pěstitelů marihuany.
16.06.2017 15:30 |

podobné články

Změna formátů audio streamů: Český rozhlas mění staré technologie za nové

 
Český rozhlas dokončil revizi podporovaných formátů audio streamů pro svůj přehrávač.
23.11.2015 14:41 |

podobné články

Ze Streamu odcházejí největší hvězdy: Kazma, Tonda Blaník i kuchař Vaněk!

 
Internetová televize Stream.cz přichází podle našich informací o své největší hvězdy. Dosavadní šéf Streamu Lukáš Záhoř zde totiž ukončil spolupráci a do konce roku odchází. S jeho působením jsou spojeny ty největší hvězdy jako Kazma, Roman Vaněk či tvůrce Tondy Blaníka Milan Kuchynka. A ti z internetové televize odcházejí a přerušují spolupráci.
12.11.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kuchynka (1 článek)

Zpěvák Boy George je po čtyřech měsících venku z vězení

 
Britský zpěvák Boy George byl v pondělí po čtyřech měsících ve vězení propuštěn na svobodu. Za mřížemi si původně odpykával patnáctiměsíční trest za omezování svobody norského prostituta.
12.05.2009 09:00 |

podobné články

Boy George byl po čtyřech měsících propuštěn z vězení

 
Bývalý člen skupiny Culture Club Boy George je po čtyřech měsících za mřížemi na svobodě. Do vězení se dostal poté, co omezoval svobodu norského prostituta, nyní byl propuštěn za dobré chování.
12.05.2009 16:05 |

podobné články

Český kaskadér z filmu Hell Boy 2 nominován na americkou cenu

 
Český kaskadér Jan Petřina byl nominován na americkou cenu Taurus, obdobu hereckých Oscarů. Nominaci získal spolu s několika americkými a čínskými kaskadéry za americký snímek Hell Boy 2, který se natáčel v Maďarsku, řekl šéf společnosti Filmka a bývalý zápasník Ladislav Lahoda.
13.05.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Lahoda (3 články)

Nová alba: Divokej Bill, Fall Out Boy a Debbi

 
Divokej Bill oslavuje patnáct let existence a činí tak vydáním v pořadí šestého studiového alba. Američtí Fall Out Boy se vrátili na scénu po čtyřech letech a udělali velmi riskantní krok. Debbi přichází se svým druhým albem, které je velice ambiciózní. Jsou tu ale i další zajímavé novinky.
17.04.2013 08:20 |

podobné články

Vzpomínáte na oplácaného zženštilého zpěváka Boy George? Dnes byste ho rozhodně nepoznali!

 
Hvězda diskoték 80. a 90. let Boy George v posledních dvou letech prošel neuvěřitelnou proměnou. Radikální úbytek na váze a vousy ze zpěváka udělaly úplně jinou osobu - alespoň po vizuální stránce. Ženské líčení a bláznivý klobouk se naopak z jeho image nevytratily...
27.04.2013 12:00 |

podobné články

Nová alba: Sophie Ellis-Bextor, Boy George, Jan Pivec, Jitka Zelenková

 
Zajímavými novinkami na hudebním trhu jsou nesporně nová dílka britské zpěvačky Sophie Ellis-Bextor nebo jejího kolegy, zpěváka Boy George. Z našich luhů a hájů vycházejí pozoruhodné kompilace písniček Jitky Zelenkové či Evy Olmerové a nová deska jazzmana Jana Pivce.
05.02.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Sophie Ellis Bextor (2 články) , Jitka Zelenková (169 článků) , Jan Pivec (2 články) , Sophia Ellis (3 články) , Eva Olmerová (16 článků) , George (8 článků)

Jsem oběť módy, vysvětlil Boy George svůj monokl na Brit Awards

 
Zpěvák Boy George na sebe vždy rád upozorňoval módními výstřelky a také za to schytávala políčky od módní policie. Na předávání britských hudebních cen proto přišel jako "oběť módy" s rudým monoklem, který mu vytvořil vizážista.
20.02.2014 11:15 |

podobné články

Boy George: Brit Awards byly sborovým šňupáním kokainu

 
Sám dlouhá léta zápasil se závislostí na drogách. Teď dvaapadesátiletý zpěvák Boy George ukazuje prstem na kolegy, kteří se před veřejným vystoupením posilňují kokainem. Ve středu 19. února přišel na předávání hudebních cen Brit Awards 2014. A nestačil se prý sám divit, co se dělo v zákulisí. Ozýval se tam podle něj sbor šňupání.
27.02.2014 20:05 |

podobné články

Boy George: Brit Awards bylo sborovým šňupáním kokainu

 
Sám dlouhá léta zápasil se závislostí na drogách. Teď dvaapadesátiletý zpěvák Boy George ukazuje prstem na kolegy, kteří se před veřejným vystoupením posilňují kokainem. Ve středu 19. února přišel na předávání hudebních cen Brit Awards 2014. A nestačil se prý sám divit, co se dělo v zákulisí. Ozýval se tam podle něj sbor šňupání.
05.03.2014 09:20 |

podobné články

Boy George: V posteli je se mnou nuda

 
Zpěvák Boy George se podivuje nad tím, proč mají lidé problém s homosexualitou a připadá jim odporná. Když přitom heterosexuálové mají tolik bizarních úchylek, které on neprovozuje. Jeho pohlavní život je prý příliš normální, takže by většině lidí připadal dost nudný. V roce 2008 byl ale odsouzen za znásilnění a bití prostituta.
29.03.2014 10:30 |

podobné články

Módní fanoušci v Praze tleskali modelovi s přezdívkou Zombie Boy

 
Na pražském módním víkendu se dnes při jedné z přehlídek představil model Rick Genest, hvězda světového modelingu přezdívaná Zombie Boy. Obličej mu totiž zdobí tetování s motivem lebky a mozku, potetované má i téměř celé tělo. To ale diváci přehlídky modelů návrháře Antonína Šimona neviděli, Rick předvedl jediný jeho model, zelený balonový plášť v délce ke kolenům. Módní přehlídky v aule Právnické fakulty pokračují v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Weekend až do neděle.
05.09.2014 18:15 |

podobné články

Je to vůbec on? Bizarní zpěvák Boy George má šediny a po make-upu ani památky

 
Britský popový veterán Boy George je neodmyslitelně spojený s extravagantním oblečením, klobouky a především obličejem zmalovaným jako klaun. Jeho současná podoba má však do jeho androgynního vzhledu z období 80. let minulého století, kdy se svou kapelou Culture Club vydal největší hity, daleko.
08.11.2014 06:25 |

podobné články

Bad Karma Boy interview: Údolia a kopce jsou metaforou života

 
"Od roku 2007 doteď se na kytarové scéně moc nového neudálo,"  míní zpěvák bratislavského tria Bad Karma Boy a kytarista kapely Para Juraj Marikovič. O tom, co inspirovalo jeho a Adelu Tihlárikovou posunout to svojí hudbou o kousek dál a proč se navzdory názvu kapely nepovažují za fatalisty, jsme si povídali ve vršovické kavárně Jiná Krajina.
11.01.2015 18:28 |

podobné články

Osobnosti: Bad Boy (2 články)