Článek

Internetová studnice vědomostí slaví 15 let: Co o ní (ne)víte

 
Největší internetová encyklopedie s otevřeným rozsahem, který vytvářejí sami uživatelé, dnes slaví 15 let let od svého založení. Na Wikipedii najdete více než 35,5 milionu článků v 290 jazycích, z čehož nejvíc jich je samozřejmě v angličtině. Co byste o ní měli vědět?
15.01.2016 18:35 |

podobné články

Podobné články

Vtípek se sexy Jindřiškou

 
Opravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná. Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl si oči vykroutit, jak si ji prohlížel. Když dokončil opravu a dostal zaplaceno, žena mu říká:"Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe.""Ovšem, madam.""No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je hodný a milý muž, ale ech, on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž..."
25.04.2014 06:05 |

podobné články

Mlčení oficiálního Ruska k Havlovi je zákonité, píše ruský deník

 
Za "naprosto zákonité" označil dnes ruský list Vedomosti mlčení "oficiálního Ruska" k úmrtí posledního československého a prvního českého prezidenta Václava Havla, kterému dnes Vedomosti věnovaly celou polovinu tiskové stránky.
21.12.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4854 článků)

MŠMT: Vědomosti a dovednosti dospělých

 
Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj dnes zveřejnila první výsledky z výzkumu vědomostí a dovedností dospělých PIAAC ( Programme for the International Assessment of Adult Competencies) .
08.10.2013 21:00 |

podobné články

Seznamka pro sex na jednu noc slaví desátý rozvod

 
Zatímco většina běžných seznamek slaví stý, tisící či stotisící sňatek, internetová seznamka ForgetDinner.co.uk slaví desátý rozvod.
21.06.2010 02:15 |

podobné články

Přes 7 milionů Čechů je online: Internetová populace se rekordně rozrůstá

 
Tuzemská internetová populace se v listopadu rozšířila na rekordních 7,22 milionu lidí starších deseti let. Je to zhruba o dvě procenta více než v říjnu. Vyplývá to z projektu NetMonitor.
04.01.2017 12:45 |

podobné články

Režisérka Shana Festeová: Hoře je nekonečná studnice emocí

 
Mezinárodní premiéru amerického nesoutěžního filmu Dar (The Greatest) uvedla na slavnostním zahájení festivalu debutující režisérka Shana Festeová. Do rolí rodičů, kteří se musejí vyrovnat s tragickou smrtí osmnáctiletého syna, se jí podařilo získat Susan Sarandonovou a Pierce Brosnana. Dívku, která s jejich synem bezprostředně před jeho smrtí otěhotněla, hraje vycházející hvězda Carey Mulliganová.
04.07.2009 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pierce Brosnan (119 článků) , Susan Sarandon (122 článků)

Second hand – studnice mnoha nápadů

 
Second hand neboli obchod se zbožím z druhé ruky vnímá každý trochu z odlišného pohledu. Někteří lidé se těmto druhům obchodů vyhybají velkým obloukem, protože jim nošení oblečení po zcela neznámých osobách přijde nevkusné. Na ...
02.03.2010 07:50 |

podobné články

Ptáci způsobili na Náchodsku několik výbojů a odpojili část vsi od proudu

 
Obyvatelé Pastviště, místní části Řešetovy Lhoty u Studnice na Náchodsku, si v posledních dnech připadají jako v Hitchcockově hororu Ptáci. Velké hejno pravděpodobně vlaštovek nebo jiřiček tady v neděli způsobilo zkrat na elektrickém vedení.
08.08.2011 12:25 |

podobné články

FOTOVÍPKY: Když se daří...

 
Nevyčerpatelná studnice fórů.
29.11.2010 15:30 |

podobné články

Mentoska v Coca-cole? Dělovka do čela!

 
Internet je nekonečná studnice skvělých lidských nápadů. Naštěstí při nich lidé mají po ruce kameru a vše pak nasdílet na síť. Alespoň se máme nad čím škodolibě bavit. Tentokráte "mentos-cola-raketa" sestřelí kameramana.
21.05.2011 21:15 |

podobné články

DĚLOSTŘELECKÝ GRANÁT! Nebezpečnou munici vykopal bagrista

 
Policejní pyrotechnik musel zasahovat v obci Studnice na Vyškovsku, kde bagrista při úpravě polní cesty narazil na munici.
10.06.2011 13:10 |

podobné články

Novým slovem „odklonil“ se baví čtenáři. Na účet Kocourka

 
Vyjádření Martin Kocourka o tom, jak „odklonil“ peníze na účet své matky, funguje jako nevyčerpatelná studnice vtipů. „Odejít nehodlám, mám ještě v plánu nějaké miliony odklonit,“ glosují čtenáři Kocourkovo prohlášení.
10.11.2011 16:00 |

podobné články

Digital Broadcasting kompletuje televizní síť 4, už je ve všech čtrnácti krajích Česka

 
Nejmladší sít digitální televize na českém území, multiplex 4 rozšiřuje svůj dosah. Její provozovatel, společnost Digital Broadcasting aktuálně zprovoznila vysílače Jablonec nad Nisou – Černá Studnice (kanál 25) a Olomouc – Slavonín (kanál 44) a v metropoli nově vysílač Praha – Ládví (má být dnes spuštěn na definitivním kanálu 42).
03.10.2012 14:05 |

podobné články

To bude sexy mamina: Kim Kardashian s ofinou a v těsném korzetu pozvedla své přednosti

 
Kim Kardashian  (32) je skutečně bezedná studnice rajcovních fotografií. I nyní v požehnaném stavu obšťastňuje své fanoušky na sociálních sítích pohledem na její nevídaně žensky tvarované tělo na stále nových a nových fotografiích. Pokud byste se rádi pokochali také, stačí zhlédnout Kiminu fotogalerii pod článkem.
28.02.2013 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1215 článků)

Manžel Mariah Carey Nick Cannon dělal striptýz v přímém přenosu

 
Známý moderátor a bavič Nick Cannon (32) svou bezprostředností baví diváky pěveckých a talentových show v USA již několik sezón. A jak se zdá, studnice jeho nápadů je nevyčerpatelná. Naposledy například divákům neváhal odhalit svou mužnou hruď.
11.07.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (446 článků) , Nick Cannon (81 článků)

Japonci si potrpí na ledacos. Momentálně jsou nejvíc v kurzu sexy služtičky!

 
Japonská kultura působí na nás Středoevropany často přinejmenším bizarně. Ať už se jedná o módu, hudbu nebo "hentai", vždycky nás dokáže překvapit tím, jak daleko umí zajít za hranici kýče a nevkusu. Když se do "Japonska":http://www.extra.cz/umeni-nebo-kyc-podivejte-se-na-6-bananu-do-kterych-japonec-vyryl-obrazky-znamych-postav vypravíte jako turista, čeká na vás nevyčerpatelná studnice zážitků. Unavíte se ve vodním parku, kde si můžete pohrát s roztomilými delfíny, abyste je posléze dostali naservírované jako hlavní chod v tematické restauraci, kde vás obslouží číšníci v těch nejdivnějších oblečcích, jaké si jen umíte představit. Ne náhodou proto patří mezi nejoblíbenější tamní stravovací zařízení takzvané Cosplay restaurace.
08.01.2014 13:30 |

podobné články

Policisté zachránili nemocnou ženu, tu postrádala její dcera

 
V minulém týdnu stochovští policisté přijali oznámení o pohřešování dvacetileté nesvéprávné ženy. To oznámila 28. února v půl deváté večer její pětačtyřicetiletá matka. Policistům sdělila, že její dcera je epileptička a odešla z domova v obci Hradečno – Nová Studnice bez udání důvodů do lesního porostu. Dále hlídce oznámila, že musí pravidelně užívat léky na svou nemoc. Ty si však s sebou nevzala. Navíc má období záchvatů, z domova odešla již několikrát, při kontaktu s cizími osobami je agresivní.
06.03.2014 14:40 |

podobné články

Paroubek: Nepřeberná studnice nerealizovatelných nápadů na Ministerstvu školství

 
Předseda vlády Sobotka by měl promluvit do duše ministru školství M. Chládkovi. M. Chládek je bezesporu nejagilnějším a talentovaným členem jeho vlády. Jeho politický přístup je založen na nepřetržitém chrlení témat, z nichž ovšem s přibývajícím časem je jen malá část použitelná a převoditelná do praktického života.
01.04.2014 16:55 |

podobné články

Takhle směšně vypadáte na fotkách ze seznamky!

 
Na internetových seznamkách se člověk setká s lecčím – kromě potencionálních úchylů, je to ale zlatá studnice trapných a především směšných fotografií. Vážně si tihle lidé myslí, že se s takovýma fotkami dá seznámit?
04.09.2014 21:55 |

podobné články