Článek

Indiana Jones by zíral! Recenze Uncharted: The Nathan Drake’s Collection

 
Dobří holubi a ty největší herní hity se vždy vracejí. Na PlayStation 4 se hustou džunglí prodral i Nathan Drake, mladá verze Indiana Jonese, která svůj vzor v mnohém i předčí. Nathan je dobrodruh, tak trochu zloděj, ale dobrák a je proslulý náklonností opačného pohlaví a především třemi výbornými videohrami, které si nyní můžete zahrát ve vylepšené verzi. Kdo by odolal?
30.09.2015 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Jones (3 články)
Podobné články

Soutěžte s Nedělním Bleskem o hru UNCHARTED 3 Playstation a další skvělé ceny

 
Určitě znáte slavnou ságu Indiana Jonese. Teď si představte, že by byl o něco mladší, žil v současnosti a jmenoval by se Nathan Drake. Ideální jméno pro dobrodruha, který je jeden den v Evropě, druhý den na Středním Východě a na večeři si zaletí do USA. Třetí díl série Uncharted sbírá ty nejlepší kritiky a ocenění. Ze všeho nejvíc připomíná akční dobrodružný fi lm o pátrání po záhadné „Atlantidě“ ztracené kdesi v poušti, jehož se hráč stane nedílnou součástí. Hra přináší dechberoucí vizuální i herní zážitky a nastavuje laťku interaktivní zábavy zase o pořádný kus výš. Určitě znáte slavnou ságu Indiana Jonese. Teď si představte, že by byl o něco mladší, žilv současnosti a jmenoval by se Nathan Drake. Ideální jméno pro dobrodruha, který je jeden denv Evropě, druhý den na Středním Východě a na večeři si zaletí do USA. Třetí díl série Unchartedsbírá ty nejlepší kritiky a ocenění. Ze všeho nejvíc připomíná akční dobrodružný fi lm o pátránípo záhadné „Atlantidě“ ztracené kdesi v poušti, jehož se hráč stane nedílnou součástí. Hra přinášídechberoucí vizuální i herní zážitky a nastavuje laťku interaktivní zábavy zase o pořádný kus výš.
04.12.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Jones (3 články)

Indiana Jones v sukni! Uncharted: The Lost Legacy je parádní dámská jízda

 
Fanouškovství, popularita ani prachy nesmrdí nikomu. Takže i když se řeklo, že se sérií Uncharted je amen, rozhodně neskončila a taky nekončí. Dobrodruh, zloděj a neodolatelný milovník Nathan Drake si ale dává tentokrát oraz. Uncharted: The Lost Legacy je dámskou jízdou dvou hrdinek, které fanoušci série moc dobře znají. Prosím, přivítejte Chloe Fraser a Nadine Ross.
30.08.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Jones (3 články) , Chloe Jones (1 článek) , Fraser Ross (1 článek) , Nathan Ross (1 článek) , Ross Nathan (1 článek)

Uncharted 3: Drake's Deception je klenot pro PlayStation 3

 
(Recenze) Dobrodružná série Uncharted byla vždy o prozkoumávání neznámých koutů Země a posléze katakomb, prastarých hrobů a hledání pokladů. Uncharted je ale taktéž pokladem, protože na PlayStation 3 byste nenašli opěvovanější a vychvalovanější ságu, která si na této platformě odbyla premiéru. Třetí díl je ještě vybroušenější, než předchozí dva, nabízí propracovanější pěstní souboje, poutavý příběh a konečně se více zapracovalo i na multiplayeru. Chcete jasnou pecku pro PS3? Máte jí mít.
22.12.2011 14:45 |

podobné články

Nejhezčí grafika, jakou jsme kdy viděli! Recenze dosavadní hry roku Uncharted 4: A Thief’s End

 
Pro jedny dobrodruh, pro druhé zloděj. Pro všechny hráče však jeden z nejodvážnějších, nejvtipnějších a fyzicky nejzdatnějších hrdinů. Nathan Drake se vrací ve svém údajně posledním dobrodružství Uncharted 4: A Thief’s End. Jde o titul, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Jedná se zároveň o videohru, která svou vizuální podobou uzemní všechny a všechno. Tenhle epický moment v dějinách videoher byste si neměli nechat ujít.
14.05.2016 11:15 |

podobné články

Uncharted 3 – strhující dobrodružství

 
Herní dobrodruh Nathan Drake se do nebezpečného pátrání po ztracených tajemstvích minulosti vrhá se stejnou vervou jako jeho filmový kolega Indiana...
11.11.2011 11:05 |

podobné články

Kapesní Uncharted: Golden Abyss startuje s videem

 
Zatímco si na plnohodnotné pokračování konzolového Uncharted musíme po povedené trojce asi ještě pár let počkat, na handheldu tuhle nepříjemnou mezeru může vyplnit Uncharted: Golden Abyss od Bend Game Studios (Syphon Filter). To se u nás začne prodávat 22. února a my vám recenzi přineseme již velmi brzy. Mezitím se můžete pokochat pěkným startovním trailerem, který se...
14.02.2012 16:40 |

podobné články

Americký herec mobilizuje fanoušky. Chce roli ve filmu Uncharted

 
Herec Nathan Fillion by si rád zahrál ve filmu podle videohry Uncharted. Vyžaduje podporu svých fanoušků.
14.10.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Fillion (1 článek)

Představení Uncharted 3: Drake's Deception

 
Třetí díl úspěšné PS3 série Uncharted, která zpracovává dobrodružství Nathana Drakea, potomka slavného Francise Drakea, se konečně ukazuje na videu a představuje rámcově i svůj děj. Jak název napovídá, půjde zde hlavně o podvody, ať už ze strany Nathana, nebo naopak směrem...
10.12.2010 02:55 |

podobné články

Do Uncharted 3 přibude nový co-op mód

 
Multiplayer Uncharted 3 brzy obohatí zbrusu nový herní mód “Co-op Shade Survival.” Vývojáři ze studia Naughty Dog sice zatím drží jazyk za zuby a nechtějí prozradit detaily, ale ze Shade Survival vydali první obrázek, který vypadá mnohoslibně - je tma, dva pánové hoří a Drake se kryje. Když název Shade Survival, tak něco jako přežívání ve stínech? Bude to tedy připomínat...
21.02.2012 11:50 |

podobné články

Znesvěcování hrobů je zábava! Uncharted 2 vám to dokáže

 
Lovec pokladů Nathan Drake si upevnil pozici jednoho z nejlepších virtuálních hrdinů.
02.10.2009 08:05 |

podobné články

První záběry z hraní Uncharted 3

 
Podívejte se, jak Nathan Drake a Sully prchají z hořícího panství.
14.12.2010 12:15 |

podobné články

FOTO: Tenhle parfém nekupujte! Je nebezpečný

 
Před parfémovanými vodami, které nesou jedno z trojice označení NC NEW COLLECTION, NC NEW COLLECTION GROUP nebo NC COLLECTION, by se měli mít na pozoru všichni ti, kteří je objeví v obchodu.
17.01.2011 16:10 |

podobné články

Drake přiznal, že chodil s Rihannou: Spadla mi do náručí a já jsem se k ní choval s úctou

 
Kanadský hudebník Drake, který proslul jako herec v seriálu Degrassi: The Next Generation, nedávno uvedl, že jeho mladší kolega Chris Brown ho nemůže ani vystát. A důvod? Fakt, že Drake chodil s jeho současnou přítelkyní Rihannou  (25) .
22.04.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (234 článků) , Chris Brown (169 článků)

Předobraz Indiana Jonese, vrchní správce památek Egypta Havás, dostal vyhazov

 
Sám si říkal Indiana Jones a nikdo mu tento titul nezpochybňoval. Tvrdil, že ještě předtím, než George Lucas vytvořil postavu Indiana Jonese, ptal se ho na několik detailů z jeho pohledu. Na počest svého tvrzení byl jen zřídka vídán bez typického klobouku. Zahí Havás vedl deset let egyptskou radu pro vykopávky a nechyběl u žádného většího objevu. Teď byl v rámci revoluce vyhozen.
19.07.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: George Lucas (45 článků)

Indiana Jones se vrátí ještě třikrát

 
Nesmrtelný filmový hrdina Indiana Jones se podle posledních zvěstí, které přinesly filmové servery, nejen vrátí, ale dokonce se rozběhne celá nová trilogie. Ve všech dílech bude hrát Shia LaBeouf, který ztvárnil mladého Indyho, a pravděpodobně i Harrison Ford.
19.06.2009 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (149 článků)

Kameny Booya: Indiana Jones má práci

 
Nejspíš jste viděli film Indiana Jones a Chrám zkázy, kde se proslulý archeolog v klobouku a s bičem u pasu snaží pro chudé vesničany získat zpět kámen s podivuhodnými vlastnostmi. Říkáte, že to byla hezká pohádka? A co když podobné kameny skutečně existují?
08.08.2011 07:20 |

podobné články

Nová DVD: Sherlock Holmes: Hra stínů, Terapie 1.série, Tom a Jerry kolem světa a Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

 
Tento týden vychází další pokračování příběhů Sherlocka Holmese a jeho věrného druha Dr. Watsona ve filmu Sherlock Holmes: Hra stínů. Pokračuje i Terapie s Rarlem Rodenem v roli terapeuta a Tom a jerry se vydávají na cestu kolem světa. Dobrodružství zažije Indiana Jones ve filmu Dobyvatelé ztracené archy.
09.05.2012 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Sherlock Holmes (143 článků) , Tom Jones (95 článků) , Jerry Jones (2 články) , Tom Watson (3 články) , Tom Tom (76 článků) , Jerry Watson (1 článek)

Harrison Ford, jehož kariéru nastartovaly Hvězdné války a Indiana Jones, slaví 70 let

 
Nejvíce ho proslavil vesmírný pilot Han Solo z Hvězdných válek a archeolog Indiana Jones ze stejnojmenné dobrodružné série, jehož si naposledy zahrál před čtyřmi lety. Americký herec Harrison Ford, kt...
13.07.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (149 článků)

Harrison Ford: Indiana Jones a... Království holé lebky!

 
Legendární Indiana Jones si v těchto parných dnech nechal udělat letní sestřih! Bujná prošedivělá kštice je pryč a Harrison Ford (70) hlavu má jako koleno!
23.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (149 článků)