Článek

IMT Smile a Lúčnica přivážejí slovenské kořeny

 
Netradiční souznění hudby a tance přinese společný koncertní projekt slovenské kapely IMT Smile a tamního uměleckého souboru Lúčnica. Spojily síly v programu nazvaném Made in Slovakia. V sobotu 19. prosince ho představí v pražské O2 areně.
16.12.2015 13:35 |

podobné články

Podobné články

Lúčnica a IMT Smile vystoupí v pražské O2 areně

 
Netradiční spojení hudby, tance, lidových krojů i živelné energie hudebníků i tanečníků přináší projekt Made in Slovakia, který spojil rockovou kapelu IMT Smile v čele se zpěvákem a skladatelem Ivanem Táslerem a folklorní umělecký soubor Lúčnica. Rok od prvního uvedení na Slovensku se projekt představí 19. prosince v pražské O2 areně.
23.09.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (3 články)

Nová CD – Radůza, Věra Martinová i IMT Smile

 
Hudební novinky tohoto týdne budou výhradně česko-slovenské. Českou stranu reprezentují tři zpěvačky – Radůza, Věra Martinová a Jitka Molavcová. Ze Slovenska k nám dorazily zajímavé desky od kapel IMT Smile a Para.
17.03.2010 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Molavcová (49 článků) , Věra Martinová (95 článků) , Radůza (7 článků)

IMT Smile: Slovenská legenda chce zbořit Prahu

 
Zatímco na Slovensku je skupina IMT Smile možná nejpopulárnější tamní hudební kapelou, v Česku je její sláva mnohem menší. Podaří se jim to změnit?
09.04.2010 16:00 |

podobné články

IMT Smile: Vždy jsme byli písničková kapela

 
Slovenská skupina IMT Smile vydává nové album. Její zpěvák Ivan Táslerv rozhovoru pro Právo mluví o svých vzorech, hudebních vlivech a nahrávání s Petrem Lipou.
14.04.2010 08:00 |

podobné články

Nová alba: Michal Hrůza, IMT Smile nebo Dr. John

 
Především nové album zpěváka Michala Hrůzy zaujme v tomto týdnu fanoušky pop music. Kromě něho přichází s novinkou i Slováci IMT Smile nebo zajímavý Američan Dr. John. Za pozornost jistě stojí také sólovka člena Jethro Tull Iana Andersona či bývalého člena norských A-Ha Harketa Mortena.
18.04.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Ian Anderson (5 článků) , Michal Hrůza (232 článků) , John Michael (16 článků)

Ján Ďurovčík: Neumím pracovat na zakázku

 
Ján Ďurovčík je znám jako režisér a choreograf muzikálů Pomáda, Osmý světadíl, Atlantida, Horečka sobotní noci, Jesus Christ Superstar, Řek Zorba, Oliver Twist, ale i Stravinského baletu Svěcení jara. Letos 19. prosince v pražské O2 areně představí projekt Made in Slovakia, v němž spojil rockovou kapelu IMT Smile a folklórní soubor Lúčnica.
05.10.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ján Ďurovčík (32 článků)

Made In Slovakia, značka vysoké jakosti

 
Více než šest tisíc diváků se v sobotu sešlo v pražské O2 areně na vystoupení legendy slovenského folklóru, souboru Lúčnica, s rockovou formací IMT Smile. Program s názvem Made in Slovakia zhlédlo v loňském roce při pěti představeních v Bratislavě a Košicích na třicet tisíc fanoušků obou žánrů. V Praze se představil poprvé.
21.12.2015 12:25 |

podobné články

Vyšší třída pop-rocku

 
Slovenská skupina IMT Smile na osmé desce 2010: Odysea dva dál rozpracovává svůj pozoruhodný styl, který do pop-rocku integruje prvky méně profláknutých žánrů.
25.03.2010 17:00 |

podobné články

Peter Bič: Chtěli jsme se jen dobře bavit

 
Peter Bič Project je skupina z Košic, jejíž název nese jméno bývalého kytaristy kapely IMT Smile. Loni jí vyšlo album Say It Loud, z něhož se brzy ujal singl Hey Now. Odtud už byl krůček k tomu, aby se formace dostala do posluchačského povědomí. Na otázky Práva odpověděl o víkendu na Open Air Festivalu v Panenském Týnci kytarista Peter Bič.
13.08.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Hey (2 články)

Okamura v ráži: Imigranty vyhostit, s vašimi dětmi žádný muslim slitování mít také nebude. Valí se sem bojovníci a válku přivážejí s sebou. EU je smrtelné objetí, kde zahyneme

 
OPĚT JE TU 17. LISTOPAD Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura připomněl varování Interpolu a dalších služeb, že součástí migrační vlny jsou bojovníci Islámského státu. Toto varování všichni opomíjeli. Pokud jde o uprchlíky, valí se sem bojovníci a válku přivážejí s sebou.
14.11.2015 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1545 článků)

SOUTĚŽ: Vyhrajte zubní pudry White Pearl Smile za 99 Kč!

 
Napište nám, jak se jmenue gastroenteroložka, která odpovídá na dotazy čtenářů v rubrice Privátní klinika na webu iKondice.cz a vyhrajte jeden ze čtyř kusů bělících zubních pudrů White Pearl Smile za 99 Kč!
19.06.2012 15:00 |

podobné články

Kingstonští Rootz Underground připomenou kořeny reggae a R&B

 
Druhého března se v Praze poprvé objeví Rootz Underground z jamajského Kingstonu. Přivážejí syrovější kytarové roots reggae s rockovými vlivy.
23.02.2011 16:10 |

podobné články

Kingstonští Rootz Underground připomenou kořeny reggae

 
Druhého března se v Praze poprvé objeví Rootz Underground z jamajského Kingstonu. Přivážejí syrovější kytarové roots reggae s rockovými vlivy.
23.02.2011 16:20 |

podobné články

Vstupenky na představení Lúčnica

 
Tanec inspirovaný slovenskou lidovou tradicí.
02.04.2011 11:05 |

podobné články

Na nenávist jsem byla připravena, říká Miss America s indickými kořeny

 
Po získání titulu Miss America 2014 musela Nina Davuluri čelit různým útokům. Některým Američanům se nelíbilo, že má indické kořeny a dokonce si na protest "zvolili" vlastní blonďatou Miss. Čtyřiadvacetiletá královna krásy prý byla na podobné útoky připravena. Další články k tématu: Nová Miss America má indické kořeny, některým Američanům se to nelíbí Kritiky zlobí snědá Miss America. Natruc „zvolili“ blonďatou seržantku ZÁPISNÍK. Miss America a vůdkyně Bobo. Papež poskytl interview OBRAZEM: Modelky se stále víc prosazují v seriálech, nejvíc Prachařová
24.09.2013 13:20 |

podobné články

Piráti přivážejí srandu, sex a rock'n'roll

 
Scénárista a režisér Richard Curtis dodal do kin po Lásce nebeské další zdařilou oddechovou komedii Piráti na vlnách. Nedá velkou práci poznat jeho rukopis - vtipy jsou stejně břitké a nechybí ani roztomilý zvrhlík Bill Nighy (vyžilý rocker z Lásky nebeské) v roli šéfa ilegálního rádia. Oddechovka podle hesla sranda, sex a rock'n'roll by vás neměla zklamat.
20.07.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Nighy (3 články) , Richard Curtis (4 články)

Parkoviště před Pražským hradem: "Rejžují" tu tisíce na turistech!

 
Neuvěřitelné "podpory" cestovního ruchu se v metropoli dočkaly cestovní kanceláře. Autobusy, které denně přivážejí do Prahy tisíce zahraničních turistů, musí za jejich pětiminutové vyložení i naložení u Pražského hradu platit soukromé fi rmě 50 korun! To vše za souhlasu magistrátu.
27.08.2009 05:10 |

podobné články

Gossip přivážejí dance-punk

 
Do ČR dorazí dance-punková kapela The Gossip, jedna z poměrně nových partiček, které roubují kytary na rovné disko rytmy, ale dokážou se při tom vyhnout čistě konzumní hudbě. V pražském SaSaZu se ukáží 26. června.
04.03.2010 13:50 |

podobné články

"Bramborové" uruguayské fotbalisty vítaly doma desítky tisíc lidí

 
Fotbalisty Uruguaye, kteří si z mistrovství světa přivážejí senzační čtvrté místo, vítají po příletu do vlasti v Montevideu desítky tisíc lidí. Nadšení z fotbalového úspěchu v jihoamerické zemi nepokazila ani závěrečná porážka s Německem, kvůli níž se Uruguayci vrací bez medaile.
14.07.2010 10:25 |

podobné články