Článek

I tohle mohou vidět turisté v Praze: České jogínky vyrazily do terénu

 
Jóga je velmi oblíbený prostředkem pro nastolení harmonie těla i ducha a propadlo jí také mnoho známých českých tváří. Některé z nich v úterý vyrazily do pražských ulic a zacvičily si venku.
29.07.2015 13:45 |

podobné články

Podobné články

Ženy s kalašnikovy vyrazily proti džihádistům na hranicích Evropy!

 
Je to neobvyklý pohled. Řada žen vzala do rukou samopaly a vyrazily do boje. Podobně jako třeba v izraelské armádě, i Kurdové mají mezi svými vojáky ženy. Doposud se účastnily především výcviku, ale v bojích o Kobani již vyrazily i do akce - Kurdové se totiž usilovně brání útokům džihádistů u města, které leží jen nedaleko hranic s Tureckem. A tedy celé Evropy.
16.10.2014 23:25 |

podobné články

Nemůžeme tu narazit na medvědy, vycvičte je, žádají nespokojení turisté v Yellowstonském parku

 
Do Yellowstonského národního parku proudí ročně miliony návštěvníků. Hlavním lákadlem je možnost vidět živé medvědy. Má to však háček. Případů, kdy turisté nějakého toho medvěda viděli, totiž razantně ubývá. Lidé si pak na správě parku stěžují, že návštěvou zbytečně vyhodili peníze. "Prosím, vycvičte své medvědy, aby byli tam, kde je mohou hosté vidět," navrhují dokonce někteří.
04.10.2015 07:00 |

podobné články

Foto, které děsí: Takhle si Gábina Partyšová vyrábí pocity totálního blaha

 
Moderátorka Gábina Partyšová  (35) si našla nový koníček a vydala se na dráhu jogínky. Minimálně dvakrát týdně se svou osobní učitelkou Katkou provádí krkolomné kousky, které jí dle jejích vlastních slov dělají hodně dobře.
01.02.2014 14:00 |

podobné články

Australanky po porodu své placenty mění v koktejly

 
Australské ženy přejaly trend z USA a využívají své placenty po porodu. Tak jako většina samic savců, které po porodu placentu sežerou, i australské jogínky ji pozřou. Je totiž plná vitaminů, minerálů a dalších bioaktivních látek, o něž nechtějí přijít. Placentu nepojídají samozřejmě na porodním sále, pozřou ji po náležité úpravě.
13.03.2015 14:05 |

podobné články

Co chtějí bohatí páprdové? Blondýnu s jogínskou postavou a vysokou školou

 
Milé dámy a především mladší děvčata. Chcete sbalit bohatého staříka, který vás bude zahalovat dárky a přepychem? Pomoci si můžete především změnou vizáže. Krom toho, že větší šanci mají inteligentní dívky alespoň s bakalářským titulem, je ideální milenka pro zámožného páprdu zelenookou blondýnou, s tělem jogínky a poprsím velikosti čtyři.
11.08.2015 21:00 |

podobné články

Turisté držení v karanténě kvůli MERS: Nejdřív jim napustili bazény, teď je pustili domů

 
Jeli na dovolenou, místo toho skončili v karanténě. Desítky turistů vyrazily z Brna do Polska s cestovkou pořádající cyklozájezdy. Jenže u delegáta se objevilo podezření na nákazu smrtícím virem MERS. A protože s ním všichni seděli v jednom autobuse, museli Čechy izolovat. Testy nakonec onemocnění nepotvrdily, turisté tak mají být z karantény propuštění.
03.07.2015 14:05 |

podobné články

Nejhůře oblékaní turisté? Britové!

 
Britští turisté jsou považováni za nejhůře oblékané cestovatele v Evropě, hned za nimi se umístili němečtí turisté.
07.06.2010 13:35 |

podobné články

Čeští turisté získali sebevědomí, místo autobusu si potrpí na komfort

 
Uplynutí 25 let od pádu komunismu a otevření hranic změnilo tuzemský trh cestovního ruchu k nepoznání. Odborníci se shodují, že největší proměnou prošli samotní čeští turisté. Češi získali v oblasti cestování sebevědomí, vyhledávají kvalitní služby a kladou důraz na komfort. Upouštějí od přepravování autobusem, nechtějí cestovat přes noc, vyžadují zajištěnou stravu. Turisté si navíc potrpí na bohatý doplňkový program a nebojí se objednávat dovolenou přes internet.
17.11.2014 09:46 |

podobné články

NP Šumava: Legalizované fotopointy se vrací zpět do terénu

 
První fotopoint, který prošel územním řízením a má vydané platné stavební povolení, už je zpět na svém místě u rozhledny Poledník. Dalších devět zařízení, kterými se přímo v terénu mohou návštěvníci vyfotit, by se mělo vrátit v nadcházejících týdnech podle toho, jak budou vydávána jednotlivá stavební povolení.
24.01.2015 09:42 |

podobné články

KRNAP: Strážci mají napilno i v zimě, řidiči skútrů jsou stále agresivnější

 
Při každé pochůzce v terénu se zaměřují na dodržování omezení platných pro území národního parku, zejména na dodržování zákazu vstupu do volného terénu v 1. zóně KRNAP a omezení vjezdu vozidel bez platného povolení. Kromě dohledu poskytují návštěvníkům informace a v případě nutné potřeby jim mohou poskytnout kvalifikovanou první pomoc.
07.02.2015 16:01 |

podobné články

Velký zlom pro turisty. Mohou fotit v Bílém domě

 
Po 40 letech si mohou turisté při návštěvě Bilého domu pořizovat fotografie, první dáma Spojených států Michelle Obamová zákaz zrušila. Na selfies pomocí speciálních tyček ale turisté musí stále zapomenout. 
02.07.2015 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Obama (190 článků)

Ostravští úředníci vyrazili kvůli černé práci do terénu. Byli v šoku

 
Až pět lidí nelegálně pracujících v jednom restauračním zařízení v Moravskoslezském kraji odhalili kontroloři krajské pobočky Úřadu práce České republiky v Ostravě. Ti se začali soustředit na nelegální zaměstnávání, které na severu Moravy jen kvete. Zakročit proti němu se tak rozhodli v terénu.
01.10.2011 08:20 |

podobné články

České hotely patří k nejlepším na světě! Turisté si oblíbili Český Krumlov, Prahu a Karlovy Vary

 
České hotely zabodovaly v žebříčku nejlepších hotelů po celém světě! Turisté si oblíbili zejména ubytování v Českém Krumlově a v Praze. Shodně to uvedly cestovatelský portál TripAdvisor a hotelový vyhledávač trivago.
31.03.2016 18:35 |

podobné články

Manžela nejznámější české cvičitelky nabudil přírodovědný film. Bude dítě číslo čtyři?

 
Celebrity se vydaly na dovolenou. Vyrazily na Galapágy a na výlet na druhý konec světa za leguány, modronohými opeřenci nebo sloními želvami nemusely použít letadlo ani žádný jiný dopravní prostředek. Známé osobnosti vyrazily totiž do kina na premiéru přírodopisného filmu Galapágy 3D: Zázraky přírody.
04.06.2014 13:10 |

podobné články

Turisté natočili erupci sopky, tlaková vlna rozehnala mraky

 
Australští turisté natočili na konci srpna na Papui-Nové Guinei erupci sopky Mount Tavurvur. Tlaková vlna byla po výbuchu tak silná, že rozehnala mraky nad sopkou, jak je vidět na videu.
09.09.2014 05:11 |

podobné články

Supersporty vyjedou do terénu

 
Značky jako Lamborghini nebo Maserati pravděpodobně zanedlouho vyjedou s novými vozy. Jenže ty budou určené do terénu!
21.11.2010 07:55 |

podobné články

Nejvyšší most světa otevřen v Mexiku

 
Mexický prezident Felipe Calderón ve čtvrtek slavnostně otevřel most Baluarte, který je podle Guinnessovy knihy rekordů nejvyšší na světě. Přemosťuje údolí v pohoří Sierra Madre Occidental ve výšce 402,57 metru (výška mostovky nad nejnižším bodem terénu) a je součástí dálnice, která vede jedním nejtěžších terénů Mexika.
06.01.2012 12:10 |

podobné články

Horolezec se zřítil v nepřístupném terénu, zachraňoval ho vrtulník

 
V Horním Sedle u Hrádku na Liberecku spadl horolezec v špatně přístupném terénu. Na místo letěl vrtulník.
21.04.2012 15:00 |

podobné články

Lékařka Mrtková, která se zabývá problémy Romů, sepsala své zkušenosti z terénu

 
Postřehy z terénu k rasismu nabízí na webu Britské listy lékařka Petra Mrtková. Všímá si například ochoty běžných občanů věřit stokrát vyvrácené fámě, že Romové pobírají desetitisíce na sociálních dávkách, nebo postoje organizátorů protiromských pochodů, kteří vykřikují hesla „nic než národ“, když ale přijde řeč na jednotlivé příslušníky tohoto národa, nemají pro ně nic než slova pohrdání.
20.12.2013 10:37 |

podobné články