I s přispěním Hamrlíka srovnal Montreal sérii s Pittburghem, Detroit odvrátil mečbol

Hokejisté Montrealu zvítězili ve čtvrtečním utkání play off NHL nad Pittsburghem 3:2 a srovnali sérii na 2:2. Hlavně díky autorovi sedmi bodů Johanu Franzénovi smetl Detroit San Jose 7:1 a snížil stav série na 1:3.
07.05.2010 08:10 |

Osobnosti: Johan Franzén (3 články)

Třinec rozdrtil Zlín 6:1 a odvrátil první mečbol, boj o finále pokračuje

Třinec odvrátil první mečbol Zlína na domácí půdě, semifinále této série extraligového play off ještě neskončilo a půjde do šestého zápasu. Třinec rozhodl o pokračování pěti rychlými góly ze druhé třetiny, Zlín vede v sérii 3:2.
02.04.2013 21:40 |

Berdych odvrátil mečbol a postupuje v Barceloně dál

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych ve druhém setu odvrátil mečbol Nikolaje Davyděnka a postoupil do osmifinále turnaje v Barceloně. Ruského hráče na katalánské antuce udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:4.
23.04.2013 15:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1390 článků)

Washington už Hamrlíka nechce. Nabízí obránce k výměně

Vedení hokejového klubu Washington Capitals už dále nepočítá se službami českého zadáka Romana Hamrlíka a začalo jej nabízet potenciálním zájemcům.
23.02.2012 16:55 |

Osobnosti: Roman Hamrlík (40 článků)

Washington odkopl Hamrlíka. Co bude se zkušeným obráncem?

Washington už nestojí o služby českého hokejového obránce Romana Hamrlíka. Vedení Capitals dalo olympijského vítěze z Nagana k dispozici ostatním klubům NHL.
06.03.2013 07:05 |

Litvínov BOJUJE, doma SROVNAL sérii s Třincem

Litvínov porazil na domácím ledě i podruhé Třinec a srovnal čtvrtfinálovou sérii na 2:2, Slavia má po výhře 4:3 nad Libercem mečbol.
10.03.2011 20:40 |

Ottawa v duelu plném bitek rozstřílela Montreal

Hokejisté Ottawy přehráli v nedělním utkání NHL Montreal vysoko 6:1 a ujali se v sérii úvodního kola play off vedení 2:1. Senators i s přispěním jedné asistence Milana Michálka rozhodli čtyřmi góly ve třetí třetině, v níž soupeři utekli z 2:1 na konečných 6:1.
06.05.2013 08:25 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků)

Tomáš Berdych odvrátil mečbol a na Turnaji mistrů udolal Tipsareviče! Uff, to byly nervy!

Proti Djokovičovi v pondělí měl mečbol a neproměnil ho. Teď ho naopak vzal soupeři a slavil na Turnaji mistrů v Londýně vítězství. Český tenista Tomáš Berdych udolal v tiebreaku neoblíbeného soupeře Janka Tipsareviče po dvou hodinách a 26 minutách 2:6, 6:3 a 7:6 a má naději na postup do semifi nále.
24.11.2011 12:05 |

Pittsburgh deseti góly odvrátil první mečbol Philadelphie

Velmi přesvědčivým způsobem odvrátili hokejisté Pittsburghu v play off NHL první mečbol Philadelphie. Ve čtvrtém utkání rozstříleli Flyers na jejich ledě 10:3 a snížili stav série na 1:3.
19.04.2012 08:55 |

Berdych se málem loučil. Proti Davyděnkovi odvracel mečbol

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych ve druhém setu odvrátil mečbol Nikolaje Davyděnka a postoupil doosmifinále turnaje v Barceloně. Ruského hráče na katalánské antuce udolal po setech 3:6, 7:5 a 6:4.
23.04.2013 20:35 |

Montreal vede díky Plekancovi v play off 1:0

Třemi zápasy ve středu v zámoří odstartovalo play off NHL. I s přispěním jedné branky Tomáše Plekance získal první bod Montreal, který vyhrál na ledě Tampy Bay 5:4 v prodloužení. Vítězně vstoupil do play off i Pittsburgh, když v zápase s Columbusem dohnal dvoubrankovou ztrátu a soupeře udolal 4:3. Stejným výsledkem porazil Anaheim doma Dallas.
17.04.2014 12:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (276 článků)

Litvínov byl pár vteřin od titulu, Třinec odvrátil mečbol v nájezdech

Šestatřicet vteřin byli od vytouženého titulu hokejisté Litvínova v pátém finálovém duelu v Třinci. Za stavu 1:0 pro Severočechy však v power play zacílil přesně třinecký Plíhal a srovnal. V prodloužení se nerozhodlo a na nájezdy byli šťastnější domácí. Jediným úspěšným exekutorem byl Dravecký. Série se za stavu 3:2 pro Vervu stěhuje na led žlutočerných.
19.04.2015 22:31 |

Gólman Halák udržel Montreal ve hře, Buffalo deklasovalo Boston

Slovenského brankáře Canadiens překonali hokejisté Washingtonu jen jednou a Montreal odvrátil vyřazení z bojů o Stanley Cup.
24.04.2010 09:05 |

Hamrlík si zranil po srážce se spoluhráčem Špačkem koleno

Bez českého obránce Romana Hamrlíka začal přípravu na novou sezonu NHL Montreal. Šestatřicetiletý Hamrlík si totiž zranil při neoficiálním tréninku koleno po srážce se spoluhráčem a krajanem Jaroslavem Špačkem.
20.09.2010 12:45 |

Osobnosti: Jaroslav Špaček (42 článků) , Roman Hamrlík (40 článků)

Montreal rozstřílel Detroit, góly dávali Plekanec a Hudler

V posledním utkání před nedělním zápasem All Star Game v Ottawě si Montreal proti Detroitu s chutí zastřílel a vyhrál 7:2, oba góly za hosty vstřelil Jiří Hudler.
26.01.2012 06:35 |

Osobnosti: Jiří Hudler (258 článků)

Boston přestřílel Montreal a srovnal stav série na 2:2

Montreal - Boston 4:5 po pr., Vancouver - Chicago 0:5
22.04.2011 10:45 |

Novotný (ČSSD): Detroit „po česku“?

Nedávno jsem četl jeden komentář k jednomu městu v USA. To město je Detroit. Určitě znáte. Detroit, osmnácté největší město v USA, požádalo minulý týden o bankrotovou ochranu.
18.09.2013 17:15 |

Petr Lachnit: Praha 5 jako americký Detroit?

„Někdejší čtvrté největší město USA a centrum automobilového průmyslu, michiganský Detroit, vyhlásilo 14. července 2013 bankrot. Vyvrcholily tak dlouhodobé problémy města, jehož úpadek vypadá hrozivě. Může mít americký Detroit i své české následovníky? To už nechám na čtenářích samotných,“ začíná tentokráte dost znepokojivě zastupitel páté městské části za hnutí ANO, JUDr. Petr Lachnit. A pokračuje…
16.03.2015 12:46 |

Osobnosti: Petr Lachnit (84 článků) , Petr Lachnit (83 článků)

Detroit otočil zápas se San Jose a srovnal stav na 3:3

Detroit - San Jose 3:1 (stav série 3:3)
11.05.2011 07:40 |

Montreal srovnal v play off NHL sérii s Pittsburghem

Hokejisté Montrealu zvítězili ve čtvrtečním utkání play off NHL nad Pittsburghem 3:2 a srovnali sérii na 2:2. Canadiens od 6. minuty až do začátku třetí třetiny prohrávali 1:2, pak však během 93 sekund dvěma brankami otočili skóre a těsný náskok uhájili až do konce.
07.05.2010 12:30 |