Článek

I s podříznutým hrdlem vypadala božsky. Krásná Krézlová si užívala Halloween

 
Typicky anglosaský svátek Halloween se v posledních letech těší v Čechách stále větší oblibě. Převlékání do strašidelných kostýmů propadla mimo jiné také Karolína Krézlová  (28) . Ta s kamarádkami vyrazila na halloweenský večírek pořádaný v pražském Karlíně. Všechny dívky se převlékly za mrtvé nevěsty.
03.11.2015 15:20 |

podobné články

Podobné články

Rusko řeší dilema: Je člověk s podříznutým hrdlem cestující?

 
Může být člověk s podříznutým krkem považován za cestujícího, pokud je ochoten zaplatit jízdné? Morbidní, leč zároveň praktický problém momentálně řeší na sociálních sítích v sibiřském regionu Kuzbas. Vše zavinil krvavý incident, který se o víkendu odehrál v Novokuzněcku.
17.11.2015 08:30 |

podobné články

Brutální vražda modelky v dovolenkovém ráji: Našli ji s podříznutým hrdlem u silnice

 
V cizí exotické zemi chtěla najít práci snů, čekala tam na ni ale smrt. Mladou newyorskou modelku (†26) našli s proříznutým hrdlem ve křoví u silnice na Jamajce. Zdrcená rodina nedokáže tragédii pochopit.
01.12.2017 15:20 |

podobné články

Krásná Renáta (†19) zmizela cestou z práce: Řeka vyplavila její tělo, měla podříznutý krk

 
Nejhorší obavy se vyplnily. Svýma krásnýma modrýma očima se na své rodiče ani kamarády Renáta (†19) už nepodívá. Tělo s podříznutým hrdlem, které policisté včera našli na břehu řeky Turiec, patří právě jí.
30.05.2013 13:45 |

podobné články

Krézlová se fotila nahá pro Playboy: Podívejte se na žhavé fotky mladé zpěvačky!

 
Zpěvačka "Karolína Krézlová":http://www.extra.cz/tema/karolina-krezlova-bratr (25), která se nám tu a tam nachomejtne do článku, když si děláme bžundu z multinevěrníka "Jara Slávika":http://www.extra.cz/tema/jaro-slavik (38), se vedle zpěvu stále věnuje modelingu. A protože se ráda svléká, není se co divit, že si jí všimla česká mutace magazínu Playboy.
10.07.2013 10:40 |

podobné články

Pan Božský Chris Noth si vzal matku svého čtyřletého syna

 
Muž, jehož milovala hlavní hrdinka Sexu ve městě, už není k mání. Herec Chris Noth se už před Velikonocemi v tajnosti oženil na Havaji se svou dlouholetou přítelkyní Tarou Wilsonovou. Pár má čtyřletého syna Oriona, který nesl na svatbě prstýnky. Další články k tématu: VIDEO: Božský je Božský jen v Sexu ve městě. V reálu se štítí podat ruku Hrdinky Sexu ve městě se chovaly jako ve filmu, jen Božský byl odbožštělý VIDEO: Hvězdy Sexu ve městě zdraví Česko, od podzimu budou na DVD
13.04.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Noth (25 článků) , Tara Wilson (4 články) , Tara Wilson (4 články)

OBRAZEM: Když pan Božský přestane být božský. Poznáváte slavné krasavce?

 
Ani hollywoodští krasavci nezastaví čas. Pokud nedřou v posilovně a neinvestují do péče o své tělo, může řada fanynek zjistit, že ten, před jehož plakátem omdlévala, vypadá jako Pepa od vedle. Další články k tématu: Ze svalnatého Gladiátora Crowea je pořádný cvalík Keanu Reeves pořádně přibral a v Cannes ukázal dvojitou bradu VIDEO: Božský je Božský jen v Sexu ve městě. V reálu se štítí podat ruku
28.05.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (59 článků)

Egyptští lupiči podřízli HRDLO křesťanskému KNĚZI

 
Křesťanského kněze našli ve středu s podříznutým hrdlem na jihu Egypta. Policie sdělila, že se patrně stal obětí lupičů, píše agentura AFP.
23.02.2011 17:45 |

podobné články

Pavel Zedníček v Sanitce 2: Zachraňoval dívku s podříznutým hrdlem

 
I když od natočení prvních dílů legendárního seriálu Sanitka uběhlo už 27 let, představitel saniťáka Fandy Beznosky Pavel Zedníček (61) akční scény stále zvládá levou zadní! Při včerejším natáčení druhého dílu pod taktovkou režiséra Filipa Renče (46) zachraňoval život romské dívce, které její přítel podřízl hrdlo.
23.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (202 článků) , Filip Renč (567 článků)

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA: Soudce (†64) žhářů z Vítkova byl nalezen s podříznutým hrdlem

 
První vražda soudce v moderních dějinách Česka? Miloslav Studnička (†64), který poslal za mříže žháře z Vítkova, byl nalezen mrtvý na své chatě. Na těle měl několik bodných ran a také podříznutý krk. Policie vyšetřuje i možnost sebevraždy.
09.07.2012 17:05 |

podobné články

Soudce žhářů z Vítkova Studnička je mrtvý: Byla to vražda, našli ho s podříznutým hrdlem!

 
Otřesný případ vraždy řeší ostravští kriminalisté. Podle informací České televize našli soudce Krajského soudu v Ostravě Miloslava Studničku v pondělí odpoledne mrtvého na jeho chtě v Frenštátě pod Radhoštěm. Měl údajně podříznuté hrdlo.
09.07.2012 17:30 |

podobné články

Odstranění hlavy. Primitivní zabití. Psychiatr o podříznutém soudci

 
Soudce Krajského soudu v Ostravě Miloslav Studnička je mrtev. Podle informací České televize byl nalezen s podříznutým hrdlem ve své chatě. Kriminalisté vyšetřují, jestli šlo o sebevraždu nebo násilný čin. A jestli souvisel s výkonem soudcovské profese. Miloslav Studnička mimo jiné odsoudil k výjimečným trestům tzv. vítkovské žháře.
09.07.2012 22:50 |

podobné články

Odstranění hlavy. Primitivní zabití. Psychiatr o podříznutém soudci

 
Soudce Krajského soudu v Ostravě Miloslav Studnička je mrtev. Podle informací České televize byl nalezen s podříznutým hrdlem ve své chatě. Kriminalisté vyšetřují, jestli šlo o sebevraždu nebo násilný čin. A jestli souvisel s výkonem soudcovské profese. Miloslav Studnička mimo jiné odsoudil k výjimečným trestům tzv. vítkovské žháře.
10.07.2012 07:50 |

podobné články

První sebevražda roku: Muže s podříznutým krkem našla dcera!

 
Strašlivý způsob, jak odejít z tohoto světa, si vybral muž z Bíliny v Ústeckém kraji. S podřezaným hrdlem ho našla přímo jeho dcera. Lékař vyloučil cizí zavinění.
06.01.2015 10:26 |

podobné články

Starostu našli mrtvého na hřbitově: Mladík (18) mu podřízl hrdlo

 
Starostu belgického městečka Mouscron nalezli s podříznutým hrdlem na místním hřbitově. Hrůzný nález učinila jeho manželka. Policii se přihlásil osmnáctiletý mladík a přiznal, že právě on starostu brutálně zavraždil.
12.09.2017 12:35 |

podobné články

To snad ne! Krásná milenka Slávika Krézlová se posmívá postižené sokyni

 
Podivná slovní přestřelka dvojičky dívek, které se měly ochomýtat kolem porotce Talentu Jaro Slávika  (38) , má další a docela nechutné pokračování. Krásná údajná Slávikova milenka , zpěvačka a modelka Karolína Krézlová  (25) , která se má bát Báry Novotné , jež prý také měla s Jarem oplétačky a která Krézlovou označila za osobu trpící paranoiou , měla svou konkurentku ošklivě pohanit. „Ta postižená holka ať si políbí p***l,“ napsala na internet.
20.02.2013 17:55 |

podobné články

Halloween jak z hororu: Američan se rozhodl vyděsit své sousedy, naaranžoval kolem domu mrtvá těla

 
Halloween, známý také jako "Předvečer Všech svatých", je v mnoha anglofonních zemích jedním z vůbec nejoblíbenějších svátků. Slaví se 31. října, tedy krátce před našimi Dušičkami. Dospělí vydlabávají dýně, do kterých dávají zapálené svíčky, a děti "převlečené":http://www.extra.cz/halloween-se-blizi-tady-je-10-nejbizarnejsich-halloweenskych-prevleku (nejen) za strašidla chodí na koledu.
19.10.2013 07:20 |

podobné články

Původ svátku Halloween: Proč se dlabou dýně a co s tím má společného opilec Jack?

 
Poslední říjnový večer se v mnoha zemích, především v těch anglicky mluvících, nese ve znamení oslav Halloweenu. U nás sice nemá "Halloween":http://www.extra.cz/tema/halloween takovou tradici, ale postupně si získává stále větší oblibu.
28.10.2013 10:35 |

podobné články

HALLOWEEN je tady! Dlabání dýní začíná

 
Poslední říjnový den se slaví nejen v anglosaských zemích Halloween, původem keltský svátek se těší stále větší oblibě Čechů. Řada školek, ale také domy dětí a mládeže či zoologické a botanické zahrady proto dnes pořádají oslavu spojenou s vydlabáváním dýní, lampionovým průvodem nebo maškarním bálem. Češi ale stále více uznávají Dušičky, než Halloween
31.10.2013 06:45 |

podobné články

Zažijte FANTAstický Halloween! Máme pro vás lístky na párty roku!

 
Halloween je u nás stále populárnější! Každoročně jsou s ním spojené bláznivé i děsivé kostýmy, ale také černá a oranžová barva. Oranžová je i barvou oblíbené značky limonád FANTA, která si pro vás letos připravila zábavnou a fantastickými hosty napěchovanou párty FANTAstický Halloween!
27.10.2015 17:31 |

podobné články