Článek

I před čtyřicítkou je na ni radost pohledět: Takhle se nestárnoucí filmová blondýnka vystavila v plavkách

 
Z letošního oscarového ceremoniálu sice odešla s prázdnou, ale přesto z ní stále vyzařuje spokojenost. Reese Witherspoon  (39) se může pochlubit třemi dětmi, řadou filmových trofejí a samozřejmě taky dokonalou postavou, díky níž stále sklízí obdiv.
12.04.2015 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)
Podobné články

VIDEO: Radost pohledět! Které roztleskávačky jsou více SEXY?

 
Většina sportovních fanoušků, zejména těch mužských, je nadšená, když jsou na zápase přítomny roztleskávačky. Nebudeme si nic nalhávat, zpravidla to bývají krásné mladé dívky, na které je radost pohledět. Obzvláště pyšné na své rozleskávačky mohou být fanoušci amerického fotbalu v Miami a New Orleans.
21.06.2013 15:05 |

podobné články

Na tuhle postavičku je radost pohledět: Tereza Kerndlová se pochlubila bříškem pevným jako skála a ukázala podprsenku

 
Tereza Kerndlová  (27) bezesporu patří mezi naše nejkrásnější a nejlépe oblékané zpěvačky. Během svých četných vystoupení tak fanoušky dostává do varu nejen svými pěveckými výkony, ale i sexy postavičkou, na kterou je radost pohledět.
28.04.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)

Maminka, nebo starší sestra? Nestárnoucí Pravá blondýnka Reese Witherspoon ukázala svého desetiletého syna

 
Hollywoodská herečka Reese Witherspoon (38) působí i se čtyřicítkou na krku velmi mladistvým dojmem. Zatímco její potomci rostou jako z vody, ona zůstává už několik let téměř beze změny.
01.05.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)

Za 13 let se nic nezměnilo: Reese Witherspoon je i po třech dětech věrná stylu pravé blondýnky

 
Se čtyřicítkou na krku a necelé dva roky po porodu svého třetího potomka je Reese Witherspoon  (38) stejně atraktivní jako v době, kdy bavila diváky komedií Pravá blondýnka. Film už sice patří do historie, ale nestárnoucí herečka mu i 13 let po premiéře dělá skvělou propagaci.
02.08.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)

Pravá blondýnka je dokonalá i těsně před čtyřicítkou: V kampani vlastní oděvní značky zúročila dokonalé nožky

 
Nejslavnější hollywoodská blondýnka má pořád výstavní postavičku jako na počátku své kariéry. Reese Witherspoon  (39) se při propagaci vlastní kolekce oblečení ujala role modelky.
05.02.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)

Ženy mají největší libido mezi třicítkou a čtyřicítkou

 
Ačkoli jejich hormony jsou na ústupu stejně jako plodnost, ženy mezi třicítkou a čtyřicítkou mají největší libido, nejčastěji souloží a nejvíce si sex užívají.
09.07.2010 08:00 |

podobné články

Moderátorka Top Staru se líčit nemusí: I se čtyřicítkou na krku má obličej jako děvčátko

 
Moderátorka, herečka a modelka Iva Kubelková  (37) si i po dvou dětech a s pomalu, ale jistě se blížící čtyřicítkou drží skvělou postavu. Když k tomu přičteme krásnou pleť, jejíž kvality nejlépe vyniknou bez jediného tahu kosmetickým štětcem, zamrkáme nad tím, kolik půvabu bylo někomu dáno do vínku.
20.08.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (500 článků)

Slavná hollywoodská blondýnka se těsně před čtyřicítkou ukázala v plavkách

 
Záhy po oscarovém ceremoniálu si herečka Reese Witherspoon  (39) sbalila kufry a vyrazila do Mexika. Dovolenou překvapivě netráví se svou rodinou, ale v doprovodu přátel.
03.03.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)

Růžová jí sekne i po třech dětech: Pravá blondýnka Reese Witherspoon ukázala sexy postavu v bikinách a odhalila tajné tetování

 
Na Reese Witherspoon (37) je vždy radost pohledět. Přestože před rokem a půl přivedla na svět už třetího potomka, na jejím těle není po těhotenských kilech ani památky.
12.01.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)

Pravá blondýnka po 13 letech: Reese Witherspoon si i po třech dětech může zahrát naivní studentku

 
Komedie Pravá blondýnka v roce 2001 proslavila tehdy pětadvacetiletou Reese Witherspoon  (38) , která by si svou nejznámější roli mohla zahrát i se čtyřicítkou na krku. Čas se totiž na její vizáži téměř nepodepsal.
16.10.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (221 článků)

Tady je Řepkovo: Vlaďka Erbová vypadá v plavkách famózně. S těmito plováky se moře bát nemusí!

 
Není to sice úplně tak dílo přírody, ale přesto je na to radost pohledět! Vlaďka Erbová  (32) , která, jak jsme již informovali, v posledních dnech dlela u moře (a mimo jiné tam ukazovala i zadeček bez jediné známky avízované celulitidy ), se v Egyptě na dovolené ani tak neprsila. Ona prostě jde a kilometr před ní si vyšlapují její přednosti. Podívejte se do fotogalerie, proč ji asi místní pánové tolik obdivovali!
04.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (929 článků)

Svlečená Carmen Electra je zárukou skvělé podívané. Jak to jen dělá, že i v jednodílných plavkách je tak sexy?

 
Pohled na modelku a herečku Carmen Electru (40) v plavkách jsme vám přichystali už několikrát, ale u Carmen jde zkrátka o sázku na jistotu. Tahle blondýnka je i s přibývajícím věkem stále stejně krásná, jako když téměř před dvaceti lety hopsala po pláži v červených plavkách jako záchranářka Lani McKenzie z Pobřežní hlídky. Tentokrát Carmen zvolila růžovou variaci a během focení u bazénu v Beverly Hills názorně všem předvedla, proč si o ní ještě dnes muži nechávají zdát.
21.09.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Electra (82 článků)

Radost pohledět: Rozkošná česká zpěvačka zhubla 15 kilo a ukázala tělo v plavkách

 
Zpěvačka Kamila Nývltová odjela své čtyřiadvacáté narozeniny oslavit k moři. A vybrala si pořádně nebezpečnou destinaci. V době, kdy Egypt trápí velké nepokoje, vyrazila do Hurghady. S přítelem Tomášem si dopřála dvanáct dní plných luxusu, romantiky a plážového dovádění. Žádné nebezpečí necítila, známé letovisko prý zatím vypadá bezpečně.
17.07.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Nývltová (217 článků)

Tělo jako důkaz: Bývalá anorektička Eliška Bučková předvedla svou sportem zocelenou figuru v plavkách

 
Eliška Bučková  (24) už není kost a kůže. Modelka se místo hladovění zamilovala do cvičení a na její postavičce to je znát. Eliška je pevná jako nikdy předtím a hlavně vypadá zdravě. Pryč je anorektická kostřička, která nás děsila na módních molech. Nyní je na přehlídkách prádla či plavek radost na Elišku pohledět. Podívejte se v naší fotogalerii, jak to Elišce slušelo na poslední módní show v hotelu Jalta.
09.10.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Neměly by oblékat nic jiného než plavky. Na luxusní postavy finalistek České Miss je radost pohledět

 
Co si budeme namlouvat, nejočekávanější částí finálového večera České Miss je bezpochyby promenáda v plavkách. Vy na tuto disciplínu, kde se projeví veškeré klady a zápory finalistek, nemusíte čekat až do 2. dubna, kdy se v Obecním domě uskuteční velký galavečer, který bude v přímém přenosu vysílat televize Prima, my vám dáváme možnost pokochat se pohledem na desítku nejkrásnějších Češek už nyní.
24.03.2016 10:35 |

podobné články

Poznáváte zpěvačku, které je 47 let, ale v plavkách a bez make-upu vypadá pořád jako školačka?

 
Před pár dny oslavila milióntého fanouška na svém profilu jedné ze sociálních sítí lahvinkou vína, ale tahle nestárnoucí popová ikona má mnohem víc důvodů ke slavení... Která jiná zpěvačka se totiž před padesátkou bez obav může vyfotit v plavkách z jakéhokoli úhlu, pyšní se kampaní na spodní prádlo a ještě bez make-upu po koupání vypadá téměř stejně, jako když před téměř třiceti lety se zpíváním začínala?
07.08.2015 15:55 |

podobné články

Muzikálová hvězda vystavila své božské tělíčko v plavkách: Takhle vítala krásná blondýnka na pláži nový rok

 
Muzikálová hvězda Michaela Gemrotová si užívá zaslouženou dovolenou. Skoro rok nemohla z Prahy vytáhnout paty, protože jí to drsná příprava na hlavní ženskou roli ve Fantomovi opery nedovolovala. Několik měsíců denně dřela balet, chodila na hodiny zpěvu a nyní září coby Christine v divadle GoJa Music Hall.
03.01.2015 12:56 |

podobné články

Nestárnoucí herečka (38) má v bikinách lepší figuru než její dcera (18), kterou si pořídila se slavným zpěvákem

 
V italském letovisku Forte dei Marmi bylo možné zahlédnout dokonalou herečku Michelle Hunziker, která má i dva roky před čtyřicítkou postavu srovnatelnou s o generaci mladšími modelkami. Na pláži si překvapivě neužívala s kamarádkou, ale s dcerou na prahu dospělosti.
22.07.2015 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Hunziker (12 článků)

Nejvnadnější česká moderátorka vystavila své balóny: Takhle vypadají v plavkách přírodní ňadra číslo 7

 
Moderátorka Aneta Christovová je jednoznačně nejvnadnější českou moderátorkou. Pyšní se ňadry číslo 7 a nyní se ukázala v plavkách v pražském bazénu. Aneta je doslova krev a mlíko a své křivky se nebojí předvést.
05.08.2014 06:00 |

podobné články