Článek

Hyenismus v praxi: Invalidnímu Vaškovi ukradli elektrický vozík z domu s pečovatelskou službou!

 
"Mnohé z vás jsem o pomoc nikdy nežádal, ale teď by se mi jedna velmi hodila," tak začíná status se smutným koncem, který uveřejnil na svém profilu mladý hráč florbalu Vašek Uher. Rozhodli jsme se mu pomoci a požádat vás, naše čtenáře, touto cestou o pomoc.
20.08.2015 11:21 |

podobné články

Podobné články

Vašek je léta invalidní: Teď mu ukradli vozík na hraní florbalu. Pomozte ho najít

 
Když je člověk upoután na invalidní vozík, je pro něj život mnohem těžší, ale to ví asi každý. Aby Vašek Uher mohl hrát svůj oblíbený florbal, musel si pořídit speciální vozík, jenže ten mu v neděli ukradli přímo z chodby domu s pečovatelskou službou. Pomůžete mu ho najít?
18.08.2015 12:10 |

podobné články

HYENISMUS: Nemohoucí stařence někdo ukradl invalidní vozík

 
O tom, že se drzost zlodějů se před ničím nezastaví se přesvědčila 73letá paní z Nového Jičína. Té někdo z domu s pečovatelskou službou ukradl invalidní vozík. Bez něj se stará paní nikam nedostane a na nový nemá.
29.03.2014 22:00 |

podobné články

Rekonstruují kotelnu v domě s pečovatelskou službou: Nechali seniory mrznout!

 
Desítky obyvatel domu s pečovatelskou službou v Sakařově ulici v Týně nad Vltavou jsou doslova v šoku. Radnice je nechala mrznout v jejich bytech poté, co začala s rekonstrukcí kotelny v domě. A to na začátku topné sezony. Nesmyslné rozhodnutí města mělo málem i lidskou oběť.
12.10.2011 12:15 |

podobné články

POŽÁR v domě s pečovatelskou službou! Jeden MRTVÝ!

 
Jednoho mrtvého člověka objevili hasiči v pátek při likvidaci požáru v domě s pečovatelskou službou v Jilemnici na Liberecku. Hořelo ve skladu lůžkovin, kde také hasiči objevili bezvládné tělo, sdělila agentuře Mediafax mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Zdena Štrauchová.
21.10.2011 14:20 |

podobné články

Seniorka se udusila při požáru v domě s pečovatelskou službou

 
Pětasedmdesátiletá žena zemřela dnes při požáru jednoho z bytů v domě s pečovatelskou službou v Luhačovicích na Zlínsku. Příčinou smrti bylo podle policie zřejmě udušení. Na požár upozornili lidé, kteří ucítili kouř a objevili ohořelé dveře.
27.01.2012 18:15 |

podobné články

Důchodkyně Zdena Fialová (68): Vyděračské metody v domově s pečovatelskou službou!

 
Když Zdena Fialová (68) před čtrnácti lety po rozvodu hledala nový domov, brala v úvahu, že má astma a pobírá invalidní důchod. Proto si sehnala byt v domově s pečovatelskou službou. Nečekala ale, že na ni budou používány doslova vyděračské metody.
02.11.2012 05:05 |

podobné články

Drama v Napajedlech: Hořel dům s pečovatelskou službou

 
V Napajedlech na Zlínsku hoří dům s pečovatelskou službou v ulici Pod Kalvárií. Uvnitř by měli být lidé, hasiči na místo poslali šest jednotek. Podle starostky Ireny Brabcové bylo celé zařízení evakuováno.
02.11.2015 13:40 |

podobné články

Invalidovi se rozbil vozík, který nutně potřebuje! NEUVĚŘÍTE, kdo mu ho opravil!

 
Hasiči ve Vsetíně pomohli v pondělí odpoledne invalidnímu muži, kterému se rozbil jeho vozík. Bez vozíku by muž nemohl normálně fungovat a tak si nemohl dovolit, poslat ho do opravy. Vozík proto opravili sami hasiči.
18.03.2014 10:25 |

podobné články

Karolínka s obrnou chce elektrický vozíček. Pomáhá celá vesnice

 
Třináctiletá Karolínka Pechalová z Lačnova na Valašsku už od narození trpí těžkou formou dětské mozkové obrny. Nemůže chodit, ani hýbat rukama. Dívku rodiče vozí na upraveném dětském kočárku, ale Karolínka si už několik let přeje elektrický vozík, který by všem usnadnil život. Rodina na něj ale nemá peníze. Skupina dobrovolníků proto uspořádala benefiční koncert a z výtěžku chce Karolínce vysněný vozík koupit.
31.08.2014 07:25 |

podobné články

Marika Gombitová má poprvé elektrický vozík! Po 37 letech invalidity

 
K smutnému výročí autonehody, která ji v roce 1980 připravila o možnost chodit, si Marika Gombitová (61) nadělila velký dar! První elektrický vozík do přírody. Stál ji asi jako malé auto...
09.11.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marika Gombitová (198 článků)

Hyenismus pojišťovny Média: Vydělává na důvěřivosti!

 
Podepište a budete mít spoustu výhod. Přesně takhle agenti zdravotní pojišťovny Média lákali bezbranné seniory v Domě s pečovatelskou službou v Pečkách na Kolínsku. Jenže skutečnost je úplně jiná.
02.11.2009 06:15 |

podobné články

Hyenismus! Ukradli sochu z památníku dětských obětí

 
Tohle je hyenismus nejhrubšího zrna! Neznámý zloděj ukradl z pietního území v Lidicích zhruba metr vysokou bronzovou sochu. Byla součástí sousoší znázorňujícího 82 lidických dětí, které zemřely v polském koncentračním táboře.
22.11.2010 18:05 |

podobné články

HYENISMUS: Nevidomé manžele okradli o všechny úspory! Teď se modlí, aby ušetřili na nájem

 
Odporný hyenismus vyšetřují policisté z Brna. Jen dva dny před Vánocemi si zloději vyhlédli nevidomý manželský pár, dostali se jim do bytu, ukradli peníze a platební kartu, ze které obratem vybrali veškerou hotovost.
23.12.2013 20:22 |

podobné články

Brodská o mamince Brejchové: Smiřuji se s nejhorším...

 
Už se snad stalo pravidlem, že osud každé velké filmové star nekončí růžově. A Jana Brejchová (74), které se přezdívalo česká Brigitte Bardot (79) a měla nabídky i z Hollywoodu, je toho důkazem. Z Rehabilitační kliniky Malvazinky, kde se zotavuje po kolapsu, neodejde domů, ale do domu s pečovatelskou službou. Její dcera Tereza Brodská (46) se, ač nerada, smiřuje s nejhorším...
05.06.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Bardot (98 článků) , Tereza Brodská (210 článků) , Jana Brejchová (267 článků)

Ochrnutý důchodce prosí zloděje: Vrať mi vozík!

 
Je úplně vyřízený a nemá chuť dál žít! Václavu Zimovi (66), který má půlku těla ochrnutou, ukradl zloděj-hyena elektrický vozík. Ten si invalidní důchodce po mrtvici pořídil před rokem za peníze z prodeje svého auta.
10.10.2009 05:15 |

podobné články

Invalidní důchodce: Můj ukradený vozík je zpátky!

 
Radostí opět září částečně ochrnutý Václav Zima (66) z Hradce Králové, kterému někdo před týdnem ukradl jeho elektrický vozík. Už ho má totiž zpátky doma.
13.10.2009 05:45 |

podobné články

Postižený David (4): Úřady mu vzaly peníze i vozík!

 
Těžký život má Michaela Křížová (35) z Chomutova, matka Davida (4), který je postižený dětskou mozkovou obrnou. Aby toho nebylo málo, úředníci ji svým rozhodnutím připravili o 4 tisíce měsíčně a revizní lékař jí zase zamítl možnost, aby David dostal elektrický invalidní vozík.
03.12.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael David (80 článků)

VIDEO: Splašený vozík smetl novináře jako kuželky

 
Neuvěřitelná nehoda se stala po zápase amerického fotbalu v Texasu. Do houfu novinářů, kteří zpovídali trenéra, vjel elektrický vozík, který nikdo neřídil.
19.12.2011 18:15 |

podobné články

Ochrnutý Martin potřebuje elektrický vozík. Pomůže mu internet

 
Desetiletý Martin je veselý, bystrý, rád si hraje s ostatními dětmi. Přesto se od nich liší, a to zásadním způsobem. Narodil se s dětskou mozkovou obrnou a odmalička je upoután na vozík. Nadační investiční fond Konto BARIÉRY ve spolupráci se společností Seznam.cz v rámci projektu Český internet pomáhá vyhlásily veřejnou internetovou sbírku.
08.04.2013 04:10 |

podobné články