Článek

Hvězdy proti překupníkům vstupenek: Fanouškům budou skenovat obličeje

 
Stejně dlouho, jako existují živá vystoupení herců, hudebníků a zpěváků či sportovní utkání, vzkvétá i živnost překupníků vstupenek, kteří tyjí z fanoušků toužících dostat se na již vyprodaný koncert nebo zápas. Nyní se ale japonské popové hvězdy rozhodly všem pokoutním kšeftařům udělat čáru přes rozpočet s pomocí speciální technologie rozpoznávání tváří, jež by měla černý trh se vstupenkami přinejmenším přibrzdit.
16.04.2016 18:00 |

podobné články

Podobné články

Lístek na KHL za 30 tisíc? Aukce se Slovanu vymkla z rukou

 
Měl to být strategický počin proti překupníkům vstupenek, svůj účel to však nesplnilo. Vedení Slovanu Bratislava se na rapidně žádaný sobotní zápas se Lvem Praha rozhodlo pustit lístky do elektronické aukce, někteří chytráci ale přihazují zjevně bez toho, aniž by měli skutečný zájem si je koupit.
02.11.2012 14:25 |

podobné články

Sázavafest uvolňuje limitovanou edici vstupenek a představuje line-up Zvířecího dne

 
První den letošního Sázavafestu se ponese ve znamení zvířat - Světlé nad Sázavou se tak ve čtvrtek představí pouze kapely se zvířetem v názvu. Nyní organizátoři představují jeho line-up, spouští prodej limitované edice vstupenek 1+1 a také zahajují prodej vstupenek do festivalového kempu.
29.05.2014 17:36 |

podobné články

Přísnější kontroly na letišti: Ode dneška budou skenovat i dětské lahvičky!

 
Přísnější kontroly zavádí pražské letiště Václava Havla. Nově se budou sledovat veškeré tekutiny, tedy i ty zakoupené na letišti v duty free obchodech, tekuté léky, či dětská strava! Doteď měly tyto tři položky výjimku!
31.01.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků)

Fanklub fotbalové reprezentace má vyřešit problémy s distribucí vstupenek

 
Fotbalový svaz obnovil spolupráci s fanklubem české reprezentace. Hlavním důvodem je přednostní prodej vstupenek organizovaným fanouškům. Jeho čestným předsedou se stal Vladimír Šmicer, který je manažerem národního týmu.
04.05.2010 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Šmicer (82 článků)

Lístky na Adele černý trh „vyšponoval“ na 13 tisíc. Fanoušci zpěvačky zuří

 
Třináct a půl tisíce korun. Takovou sumu si černý trh diktuje za jeden lístek na koncert zpěvačky Adele, běžně se přitom ceny pohybují kolem tisícovky. Vstupenky na turné pro rok 2016, které nedávno umělkyně ohlásila, byly totiž vyprodány během několika minut. A zoufalým fanouškům tak nezbývá nic jiného než zaplatit tučnou sumu překupníkům.
30.12.2015 17:05 |

podobné články

Knihovna zdigitalizuje 223.000 stran děl židovských autorů

 
Městská knihovna v Praze převede do digitální podoby 223.000 stran hudebnin a knih od pražské židovských autorů z přelomu 19. a 20. století, většinu pak zpřístupní veřejnosti. Na projekt za 8,5 milionu korun získala evropskou dotaci, nakoupí z ní i skenery. ČTK to řekla mluvčí knihovny Lenka Hanzlíková. Skenovat se budou díla z oddělení hudebnin a vzácných tisků, jejichž existence je ohrožená rozpadem papíru, na kterém jsou vytištěná.
11.04.2015 10:20 |

podobné články

Novinky proti virům skenují také Facebook

 
Symantec představil nové antiviry pro rok 2011. Zdarma uvolnil také další nástroje. Umí dokonce skenovat i Facebook.
21.04.2010 10:25 |

podobné články

Předprodej vstupenek na ZUBRFEST 2016 odstartoval 30. května

 
Skvělé pivo, pestrá hudební produkce a celodenní zábava. To je jistota každého ročníku ZUBRFESTu. Ten letošní nebude výjimkou. Areál přerovského pivovaru Zubr otevírá své brány 25. června v 10 hodin a návštěvníci se mohou těšit na takové hvězdy, jako jsou Olympic, Petra Janů nebo Mandrage. Předprodej vstupenek začal v pondělí 30. května v podnikové prodejně pivovaru Zubr a KIS Přerov.
03.06.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (364 článků)

Lidé se nechávají u vstupu do klubu skenovat. Ať ví, jestli se dá uvnitř flirtovat

 
Ve 25 klubech a barech San Franciska skenují návštěvníky elektronická "oka". Skenery předávají do aplikace pro chytré mobily zjištěné údaje o věku či pohlaví hostů a o celkové naplněnosti podniků. Noví návštěvníci tak jsou od tohoto víkendu schopni včas odhadnout, zda se uvnitř dá flirtovat, anebo je tam čeká nuda.
20.05.2012 09:45 |

podobné články

Epson představil dva nové inovativní a inteligentní firemní skenery

 
Společnost Epson představuje dva nové kompaktní dokumentové skenery WorkForce s podavačem listů. Díky širokým možnostem manipulace s dokumenty a inovativním funkcím zajišťujícím vysokou úroveň integrity dat jsou modely WorkForce DS-570W a DS-530 zaměřeny na efektivní a snadnou integraci do pracovních postupů každé organizace. Kromě schopnosti skenovat rychlostí až 35 str./min (70 obr./min) nabízejí tyto skenery širokou škálu možností zpracování dokumentů, takže můžete rychle snímat, organizovat a sdílet důležité firemní dokumenty.
07.09.2016 09:30 |

podobné články

Odhaleno! Trump je technofob

 
Je proslulý svou náklonností k Twitteru, se svými přívrženci komunikuje prakticky výhradně přes něj. O to víc udivuje, že Donald Trump (70) má fobii z moderních technologií! I na e-maily prý raději odepisuje ručně a své asistenty nechává odpovědi skenovat a pak odesílat.
08.03.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2451 článků)

Povolme marihuanu i kokain, říká brazilský soudce. Chce mafii „vypálit rybník“

 
Soudce brazilského nejvyššího soudu Roberto Barroso věří, že legalizace některých drog, včetně marihuany a dokonce i kokainu, by pomohla Brazílii v boji proti drogovým kartelům. Padesátiletý boj proti překupníkům podle něj selhal. Věznice jsou přeplněné menšími dealery, zatímco násilné boje drogových gangů pokračují, řekl Barroso agentuře Reuters.
11.02.2017 09:40 |

podobné články

Prodej vstupenek na fotbalové Euro má začít 12. prosince

 
Prodej vstupenek na fotbalové mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině má být zahájen 12. prosince v 9:00. Každá z účastnických zemí dostane od UEFA vlastní internetový portál, přes který budou moct fanoušci vstupenky nakupovat. Kde, kdy a s kým bude česká reprezentace hrát, se rozhodlo v pátek při losu v Kyjevě.
28.11.2011 19:45 |

podobné články

Kolik budou stát lístky na KHL v Praze? Lev zveřejnil cenu vstupenek

 
Vedení HC Lev Praha zveřejnilo ceny vstupenek na nadcházející sezonu KHL.
03.07.2012 11:55 |

podobné články

Proč se zlobíte? Cenu vstupenek jsme ještě neurčili, vzkazují Viktoriáni Schalke

 
Německý tým Schalke 04 se o víkendu na svých webových stránkách ohradil proti ceně vstupenek na úvodní duel vyřazovací fáze Evropské ligy v Plzni. Západočeši reagují tím, že došlo jen k nedorozumění.
19.12.2011 14:35 |

podobné články

Ortel pomáhá uprchlíkům, ani o tom neví. Výdělky ze vstupenek jdou na integraci

 
Kontroverzní kapela Ortel, jejíž texty mívají xenofobní zabarvení, čelí sílící kritice. Pořádají se protestní akce proti klubům, kde má vystupovat. Zpěvák David Koller nedávno odmítl koncertovat v sálech, kde dovolili skupině hrát. A nově se přidávají i předprodejci vstupenek na její turné. Například portál smsticket ohlásil, že veškeré výtěžky z předprodeje lístků na vystoupení Ortelu pošle na dobré účely – integraci cizinců. Zároveň chce s producentem turné rozvázat spolupráci.
13.02.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (281 článků) , David Koller (112 článků)

Kanibal mu vykousl tvář! Jak se žije bez obličeje Ronaldovi rok poté?

 
Před rokem světem proběhla šokující zpráva o útoku kanibala na bezdomovce v americkém Miami. Kanibal Rudy Eugene napadl Ronalda Poppa a ukousl mu 75 procent obličeje. Části jeho tváře přežvykoval dlouhých 18 minut! Jak se žije muži bez obličeje dnes?
28.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Z obličeje lze vyčíst i sexuální preference člověka!

 
Tradiční čínské umění čtení z obličeje známé jako siang-mien svou diagnostiku vypracovává už tři tisíce let. Stoupenci této metody analýzy lidské duše podle rysů ve tváři tvrdí, že je možné na první pohled poznat, co má majitel toho kterého obličeje rád v posteli.
26.05.2014 09:05 |

podobné články

Diagnostika z obličeje: Naučte se rozpoznat příznaky choroby ještě dříve, než propukne!

 
"Již jsme vám psali":http://www.extra.cz/informace-vepsane-ve-tvari-neuverite-co-vsechno-se-da-vypozorovat-z-obliceje, že z rysů tváře lze vyčíst "psychické vlastnosti":http://www.extra.cz/tema/povaha daného člověka. Na základě barvy pleti, pupínků, otoků nebo kožních nerovností v různých oblastech obličeje můžeme pouhým pohledem dokonce určit i stav našich "vnitřních orgánů":http://www.extra.cz/organove-hodiny-proc-byste-meli-vedet-jakym-casovym-harmonogramem-se-ridi-organy-ve-vasem-tele.
11.09.2014 11:01 |

podobné články