Článek

Hvězdy proti překupníkům vstupenek: Fanouškům budou skenovat obličeje

 
Stejně dlouho, jako existují živá vystoupení herců, hudebníků a zpěváků či sportovní utkání, vzkvétá i živnost překupníků vstupenek, kteří tyjí z fanoušků toužících dostat se na již vyprodaný koncert nebo zápas. Nyní se ale japonské popové hvězdy rozhodly všem pokoutním kšeftařům udělat čáru přes rozpočet s pomocí speciální technologie rozpoznávání tváří, jež by měla černý trh se vstupenkami přinejmenším přibrzdit.
16.04.2016 18:00 |

podobné články

Podobné články

Lístek na KHL za 30 tisíc? Aukce se Slovanu vymkla z rukou

 
Měl to být strategický počin proti překupníkům vstupenek, svůj účel to však nesplnilo. Vedení Slovanu Bratislava se na rapidně žádaný sobotní zápas se Lvem Praha rozhodlo pustit lístky do elektronické aukce, někteří chytráci ale přihazují zjevně bez toho, aniž by měli skutečný zájem si je koupit.
02.11.2012 14:25 |

podobné články

Sázavafest uvolňuje limitovanou edici vstupenek a představuje line-up Zvířecího dne

 
První den letošního Sázavafestu se ponese ve znamení zvířat - Světlé nad Sázavou se tak ve čtvrtek představí pouze kapely se zvířetem v názvu. Nyní organizátoři představují jeho line-up, spouští prodej limitované edice vstupenek 1+1 a také zahajují prodej vstupenek do festivalového kempu.
29.05.2014 17:36 |

podobné články

Přísnější kontroly na letišti: Ode dneška budou skenovat i dětské lahvičky!

 
Přísnější kontroly zavádí pražské letiště Václava Havla. Nově se budou sledovat veškeré tekutiny, tedy i ty zakoupené na letišti v duty free obchodech, tekuté léky, či dětská strava! Doteď měly tyto tři položky výjimku!
31.01.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4385 článků)

Fanklub fotbalové reprezentace má vyřešit problémy s distribucí vstupenek

 
Fotbalový svaz obnovil spolupráci s fanklubem české reprezentace. Hlavním důvodem je přednostní prodej vstupenek organizovaným fanouškům. Jeho čestným předsedou se stal Vladimír Šmicer, který je manažerem národního týmu.
04.05.2010 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Šmicer (82 článků)

Lístky na Adele černý trh „vyšponoval“ na 13 tisíc. Fanoušci zpěvačky zuří

 
Třináct a půl tisíce korun. Takovou sumu si černý trh diktuje za jeden lístek na koncert zpěvačky Adele, běžně se přitom ceny pohybují kolem tisícovky. Vstupenky na turné pro rok 2016, které nedávno umělkyně ohlásila, byly totiž vyprodány během několika minut. A zoufalým fanouškům tak nezbývá nic jiného než zaplatit tučnou sumu překupníkům.
30.12.2015 17:05 |

podobné články

Knihovna zdigitalizuje 223.000 stran děl židovských autorů

 
Městská knihovna v Praze převede do digitální podoby 223.000 stran hudebnin a knih od pražské židovských autorů z přelomu 19. a 20. století, většinu pak zpřístupní veřejnosti. Na projekt za 8,5 milionu korun získala evropskou dotaci, nakoupí z ní i skenery. ČTK to řekla mluvčí knihovny Lenka Hanzlíková. Skenovat se budou díla z oddělení hudebnin a vzácných tisků, jejichž existence je ohrožená rozpadem papíru, na kterém jsou vytištěná.
11.04.2015 10:20 |

podobné články

Novinky proti virům skenují také Facebook

 
Symantec představil nové antiviry pro rok 2011. Zdarma uvolnil také další nástroje. Umí dokonce skenovat i Facebook.
21.04.2010 10:25 |

podobné články

Předprodej vstupenek na ZUBRFEST 2016 odstartoval 30. května

 
Skvělé pivo, pestrá hudební produkce a celodenní zábava. To je jistota každého ročníku ZUBRFESTu. Ten letošní nebude výjimkou. Areál přerovského pivovaru Zubr otevírá své brány 25. června v 10 hodin a návštěvníci se mohou těšit na takové hvězdy, jako jsou Olympic, Petra Janů nebo Mandrage. Předprodej vstupenek začal v pondělí 30. května v podnikové prodejně pivovaru Zubr a KIS Přerov.
03.06.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (355 článků)

Lidé se nechávají u vstupu do klubu skenovat. Ať ví, jestli se dá uvnitř flirtovat

 
Ve 25 klubech a barech San Franciska skenují návštěvníky elektronická "oka". Skenery předávají do aplikace pro chytré mobily zjištěné údaje o věku či pohlaví hostů a o celkové naplněnosti podniků. Noví návštěvníci tak jsou od tohoto víkendu schopni včas odhadnout, zda se uvnitř dá flirtovat, anebo je tam čeká nuda.
20.05.2012 09:45 |

podobné články

Epson představil dva nové inovativní a inteligentní firemní skenery

 
Společnost Epson představuje dva nové kompaktní dokumentové skenery WorkForce s podavačem listů. Díky širokým možnostem manipulace s dokumenty a inovativním funkcím zajišťujícím vysokou úroveň integrity dat jsou modely WorkForce DS-570W a DS-530 zaměřeny na efektivní a snadnou integraci do pracovních postupů každé organizace. Kromě schopnosti skenovat rychlostí až 35 str./min (70 obr./min) nabízejí tyto skenery širokou škálu možností zpracování dokumentů, takže můžete rychle snímat, organizovat a sdílet důležité firemní dokumenty.
07.09.2016 09:30 |

podobné články

Prodej vstupenek na fotbalové Euro má začít 12. prosince

 
Prodej vstupenek na fotbalové mistrovství Evropy v Polsku a na Ukrajině má být zahájen 12. prosince v 9:00. Každá z účastnických zemí dostane od UEFA vlastní internetový portál, přes který budou moct fanoušci vstupenky nakupovat. Kde, kdy a s kým bude česká reprezentace hrát, se rozhodlo v pátek při losu v Kyjevě.
28.11.2011 19:45 |

podobné články

Kolik budou stát lístky na KHL v Praze? Lev zveřejnil cenu vstupenek

 
Vedení HC Lev Praha zveřejnilo ceny vstupenek na nadcházející sezonu KHL.
03.07.2012 11:55 |

podobné články

Proč se zlobíte? Cenu vstupenek jsme ještě neurčili, vzkazují Viktoriáni Schalke

 
Německý tým Schalke 04 se o víkendu na svých webových stránkách ohradil proti ceně vstupenek na úvodní duel vyřazovací fáze Evropské ligy v Plzni. Západočeši reagují tím, že došlo jen k nedorozumění.
19.12.2011 14:35 |

podobné články

Ortel pomáhá uprchlíkům, ani o tom neví. Výdělky ze vstupenek jdou na integraci

 
Kontroverzní kapela Ortel, jejíž texty mívají xenofobní zabarvení, čelí sílící kritice. Pořádají se protestní akce proti klubům, kde má vystupovat. Zpěvák David Koller nedávno odmítl koncertovat v sálech, kde dovolili skupině hrát. A nově se přidávají i předprodejci vstupenek na její turné. Například portál smsticket ohlásil, že veškeré výtěžky z předprodeje lístků na vystoupení Ortelu pošle na dobré účely – integraci cizinců. Zároveň chce s producentem turné rozvázat spolupráci.
13.02.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (280 článků) , David Koller (111 článků)

Rakousko spustilo na hranicích s ČR rozsáhlé policejní kontroly

 
Rakouská policie v pátek na hranicích se zeměmi bývalého východního bloku spustila dosud nejrozsáhlejší preventivní akci proti překupníkům s kradenými věcmi a drogami a nelegální migraci. Píše to agentura APA.
19.03.2010 20:10 |

podobné články

Dřív hájil zákon. Teď vyvraždil rodinu i s batoletem!

 
K dalšímu krvavému útoku šíleného střelce došlo v USA. Vrahem čtyř lidí v arizonském městě Gilbert byl Jason Ready, někdejší velitel pohraniční stráže, která se zaměřovala na boj proti překupníkům drog u mexických hranic. Ready, údajně neonacista, spáchal po hrůzném činu sebevraždu.
04.05.2012 12:20 |

podobné články

Paroubek: Proti překupníkům s nelegálním lihem vláda neudělala zhola nic

 
Policejní nález milionu litrů nelegálního alkoholu je šokující zprávou.
21.05.2013 21:50 |

podobné články

Blesk.cz nachytal překupnici štěňat - Maskuje se: Z mazané blondýny je černovláska!

 
Blesk pokračuje v tažení proti překupníkům a množitelům štěňat. Figuranti deníku vyrazili na pražský Zličín koupit fenku krysaříka. A s čím se setkali? S překupnicí Evou Slováčkovou, dosud známou jako blondýna ze Zličína v bílé dodávce. Nyní je z ní černovláska v černém superbu. Scénář prodeje je ale stejný.
30.08.2014 05:15 |

podobné články

Zoo Liberec: Autonehoda v Kongu má tragické následky

 
Dne 28. 6. 2016 se v africkém Kongu stala nešťastná událost. Při návratu ze záchranné mise došlo k tragické autonehodě. Ta si vyžádala dvě oběti na životech. Zahynul dobrovolník organizace Save-Elephants, Matúš Jankovič. S touto organizací ZOO Liberec dlouhodobě spolupracuje na boji proti sloním pytlákům a překupníkům se slonovinou. Druhou obětí se stala fena belgického ovčáka, Cama. Ta v Česku prošla výcvikem na vyhledávání kontrabandu, který pochází z afrických zvířat.
22.08.2016 16:55 |

podobné články