Hvězdná společnost v Monaku: Závod Formule 1 přilákal i Ronalda

Už od roku 1929 se tradičně koná Velká cena Monaka, kde mezi sebou soupeří závodníci Formule 1. Závod se pyšní velkým zájmem diváků. Je to společenská událost pro smetánku z celého světa. Na jednom místě se tedy sejdou lidé ze všech koutů světa.
24.05.2015 20:35 |

Rosberg kraloval v Monaku, suverénně vyhrál závod plný bouraček

Třicet let poté, co v Monaku vyhrál jeho otec Keke, vybojoval Nico Rosberg (27) s vozem Mercedes své druhé vítězství v závodech F1. Po loňské Velké ceně Číny triumfoval v Monaku, kde se narodil, vyrostl a kde pár metrů od závodní trati žije. Druhý dojel Sebastian Vettel, třetí Mark Webber, oba na Red Bullech.
26.05.2013 17:05 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)

Do republikánských primárek rázně promluvil nejstarší syn Ronalda Reagana. Takhle to prý už dál nejde

Nejstarší syn bývalého amerického prezidenta Ronalda Reagana Michael kritizuje republikány za nejednotnost a ideovou roztříštěnost, která oslabuje každého jejich kandidáta na prezidenta. Pokud prý chtějí republikáni uspět, musí vybrat kandidáta, který má největší šanci na vítězství. Jako tomu bylo v roce 1980 v případě jeho otce Ronalda Reagana.
27.03.2015 17:31 |

Osobnosti: Ronald Reagan (91 článků) , Michael Michael (1054 článků)

Závod F1 v Monaku ovládl Webber z Red Bullu

AKTUALIZOVÁNO – Vítěz kvalifikace Australan Mark Webber vyhrál Velkou cenu Monaka, šestý závod mistrovství světa vozů formule 1. Úspěch vozů Red Bull dnes umocnil druhým místem Němec Sebastian Vettel.
16.05.2010 17:45 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)

Hamiltona v Monaku doprovází jeho pes Roscoe. Přinese mu štěstí?

Lewis Hamilton budí v Monaku pozornost. A nejen tím, že umí z formule vytáhnout pořádnou rychlost! Všude totiž s sebou vodí svého psa Roscoea.
23.05.2013 17:15 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků)

V Monaku nebyla o bouračky nouze. Jediný, kdo ale vyfasoval trest, byl Romain Grosjean. Francouz bude pykat za srážku s Danielem Ricciardem z týmu Toro Rosso, francouzský pilot Lotusu přijde o deset míst na startu příštího závodu.
27.05.2013 09:40 |

Osobnosti: Romain Grosjean (31 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Společnost DPD podpořila premiérový běžecký závod Prahou

Společnost DPD CZ partnersky podpořila unikátní běžecký závod ČEZ City Trail Run, který se konal v neděli 19. října. Závod kombinující běh městem a přírodou zavedl běžce do míst, kde byli i rodilí Pražané překvapeni, jaké zajímavosti Praha nabízí. Společnost DPD zajišťovala přepravu během celého závodu.
21.10.2014 11:00 |

Feminizace formule 1? Ecclestone chce závody čistě pro ženy

Během Velké ceny Malajsie předložil promotér formule 1 Bernie Ecclestone zástupcům jednotlivých týmů několik návrhů, které by mohly vést k zatraktivnění divácky strádající formule 1. Nejdiskutovanějším z nich se záhy stala možnost vytvoření závodní série pouze pro ženy, jež by byla pevnou součástí víkendového programu formule 1.
27.04.2015 15:01 |

Osobnosti: Bernie Ecclestone (106 článků)

Dala příležitost Jágrovi a teď mají šanci jezdci formule: Krásná Miss je ozdobou závodů!

Česká Miss World Lucie Kovandová  (22) se víc než modelingu nyní věnuje cestování a pendluje mezi závody Formule E i Formule 1 a MotoGP. Zatímco ve stájích rychlých motorek běhá v sexy oblečcích, u formule si užívá džíny a tenisky.
07.03.2016 06:00 |

Osobnosti: Lucie Kovandová (117 článků)

Špotáková v Monaku vyhrála, Svoboda atakoval český rekord

Česká oštěpařka Barbora Špotáková při mítinku Diamantové ligy v Monaku potvrdila nárůst formy před mistrovstvím Evropy v Barceloně. Svůj závod vyhrála výkonem 65,76 metru z druhé série.
22.07.2010 23:15 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

Velká cena Kanady formule 1: Nejdelší závod historie!

Obyčejně trvá závod formule 1 zhruba dvě hodiny. Nedělní Grand Prix Kanady se jela 4 hodiny a 4 minuty! Je to historický rekord, jen považte, že dosud byla nejdelší za posledních 50 let loňská Velká cena Koreje (2:48 hod.). Maximum z GP Německa 1954 byly 3 hodiny a 45 minut.
14.06.2011 12:05 |

ŠÍLENÉ SALTO! První závod Formule E skončil jako horor

Formule E odstartovala! Má za sebou první závod, první senzaci a hlavně pořádná salta v podání Nicka Heidfelda. Tomu pomohl v posledním kole Nicolas Prost. Oba piloti tak přišli o stupně vítězů.
13.09.2014 15:50 |

Osobnosti: Nick Heidfeld (17 článků)

Slováci ukázali v Monaku létající auto za miliony. Byl u toho i kníže Albert II.

Nový model létajícího auta představila ve čtvrtek na světové výstavě Top Marques v Monaku slovenská společnost AeroMobil. Firma zároveň zahájila přijímání předběžných objednávek na létající vozidlo, jehož cena přesáhne částku milionu eur (zhruba 27 milionů korun).
20.04.2017 20:10 |

Šampionát formule 1 čeká noční závod, jede se v Singapuru

Patnáctý závod mistrovství světa F1 hostí v neděli okruh Marina Bay v Singapuru, kde se jede jediný noční závod sezony.
23.09.2010 13:35 |

Šéf Turecké automobilové federace: Chceme závod, ale ne za každou cenu.

Organizátoři Velké ceny Turecka formule 1 po víkendové schůzce s Berniem Ecclestonem věří, že jejich závod nezmizí ze seriálu mistrovství světa. Před víkendovou Grand Prix se dostalo na veřejnost, že šéf seriálu plánuje zdvojnásobit své finanční požadavky, což by mohlo istanbulský závod zničit.
09.05.2011 12:05 |

Start závodu série GP2 v Monaku se změnil v hromadnou nehodu, ve které skončilo celkem deset vozů. Formule v jednu chvíli létaly na trati od mantinelu k mantinelu a kvůli kolizím z monopostů odlétávaly kusy křídel, kola i další součástky.
27.05.2012 08:40 |

Hvězdou Plesu v Opeře bude legenda formule 1 Mika Häkkinen

Finský závodník Mika Häkkinen (46) přijede na Ples v Opeře. Dvojnásobný mistr světa formule 1 přijal pozvání od topmodelky Terezy Maxové, která stejně jako pilot bydlí v Monaku.
29.01.2015 14:35 |

Osobnosti: Mika Häkkinen (23 článků) , Tereza Maxová (394 článků)

Nejnáročnější závod světa: Bahno, plameny a ostnaté dráty!

V anglické vesnici Perton proběhl tradiční závod Tough Guy, který je považován za vůbec nejnáročnější závod světa. Zúčastnilo se ho na pět tisíc nadšenců. Podle pořadatelů patří závod k nejbezpečnějším na světě, přesto v jeho historii již dva lidé zemřeli.
09.02.2010 09:15 |

Neuvěřitelné: Dnes běží svůj 54. závod. Pan Vladimír běhá Běchovice od roku 1963

Závod Běchovice-Praha slaví své 120. výročí od založení. Někteří běžci se účastní závodu už mnoho let. Největším pamětníkem je pan Kříž, který závod běhá už od svých 19 let. „Mým snem je uběhnout závod pod 55 minut,“ svěřil se před svým startem pro Blesk.cz.
25.09.2016 17:10 |

Pilot F1 Pérez je po nehodě v pořádku, může jet už ve Valencii

Mexický jezdec Sergio Pérez už je fit po těžké havárii před třemi týdny v Monaku a může startovat ve Velké ceně Evropy formule 1 ve Valencii. Jednadvacetiletý mladík kvůli následkům otřesu mozku přišel o poslední závod mistrovství světa v Montrealu.
18.06.2011 10:20 |

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)