Článek

Hvězda seriálu Homeland se tajně oženila

 
Herec Rupert Friend se oženil. Do manželství s Aimee Mullins vstoupil letos v květnu v naprostém utajení před médii. Vychutnal si tak romantickou svatbu jen s nejbližšími příbuznými a přáteli. A dvojice teď na Instagramu zveřejnila řadu fotek ze samotné veselky i z měsíčního výročí uzavření sňatku, které připadlo na Den dětí.
08.06.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Friend (4 články)
Podobné články

Libanonský ministr chce žalovat americký seriál Homeland kvůli scéně s teroristy

 
Libanonský ministr hrozí žalobou americkému seriálu Homeland, který patří k nejúspěšnějším projektům posledních let. V seriálu se odehrála schůzka teroristů v Bejrútu, což Libanonce urazilo.
19.10.2012 14:25 |

podobné články

Seriál Homeland je rasistický a uráží Araby, hlásaly podvratné graffiti z nové epizody

 
Arabští umělci byli najati tvůrci seriálu Homeland (Ve jménu vlasti), který se natáčel v Berlíně, aby vytvořili graffiti do scény v uprchlickém táboře v Libanonu. Podařilo se jim do záběrů "propašovat" podvratné nápisy, které kritizují předpojaté vykreslení muslimského světa a vyobrazování Arabů a muslimů v negativním světle. Výkonný producent seriálu lituje, že nápisy neodhalili dříve, než se epizoda odvysílala. Zároveň však "uměleckou sabotáž" obdivuje.
17.10.2015 10:25 |

podobné články

Seriál Homeland (Ve jménu vlasti) se vrací! Co přinese 5. série?

 
Fanoušci seriálu Ve jménu vlasti (Homeland), zbystřete! 4. října totiž na televizní obrazovky v USA míří netrpělivě očekávaná pátá série. A bude se opravdu na co těšit!
04.10.2015 17:40 |

podobné články

Arabští umělci vytrollili seriál Homeland. Kulisy popsali urážkami a nikdo si toho nevšiml

 
Důvěřuj, ale prověřuj! Tímto heslem by se měli řídit tvůrci amerického seriálu Homeland (u nás: Ve jménu vlasti). Ve snaze o autentičnost totiž najali sprejery, kteří měli kulisy natáčení vyzdobit graffiti v arabštině. Jenže tito umělci jejich show sabotovali.
15.10.2015 17:00 |

podobné články

Cenám Emmy vládnul seriál o terorismu Homeland a Modern Family

 
Seriál Homeland o americkém tažení proti terorismu byl favoritem letošních televizních cen Emmy. Získal čtyři. V kategorii komedie už potřetí vyhrál seriál Modern Family.
24.09.2012 13:30 |

podobné články

Ivana Trump oženila na Floridě syna! Nevěsta měla ruku v sádře

 
Tak, a jsou nadobro z domu! Češka Ivana Trump (65, rozená Zelníčková) po Donaldovi jr. (36) a Ivance (33) oženila i třetí dítě, jež dala svému manželovi, americkému miliardáři Donaldu Trumpovi (68).
11.11.2014 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2441 článků) , Ivana Trump (221 článků)

Hvězda seriálu Glee se tajně oženila!

 
Matthew Morrison je od soboty ženatým mužem. Snoubenku Renee Puente si pětatřicetiletá hvězda seriálu Glee vzala na Havaji v blízkém kruhu rodiny a přátel. Veselku pro padesát osob uspořádali v soukromé rezidenci Kihei na havajském ostrově Maui.
20.10.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Morrison (4 články)

Dámy, máte smůlu: Hvězda Doktorů z Počátků se tajně oženila a zplodila syna

 
Hvězda seriálu Doktoři z Počátků, herec Martin Stránský  (44) , se oženil. Své 'ano' řekl seriálový doktor Ota Kovář po pěti letech vztahu právničce Martině.
04.09.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stránský (91 článků)

Tohle je nežhavější sexuální scéna v dějinách amerických seriálů

 
Herci Damian Lewis a Morena Baccarin spolu natáčí televizní seriál s názvem Homeland. Teď se na internetu objevily fotografie z výše uvedeného seriálu, kde se oba dva oddávají milostným hrátkám. Nutno podotknout, že snímky vypadají opravdu věrohodně a herci si při natáčení daných scén dali jistě záležet.
19.10.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Damian Lewis (7 článků) , Morena Baccarin (6 článků)

Dvaasedmdesátiletá hvězda skupiny Monthy Pyton se počtvrté oženila

 
Ve dvaasedmdesáti letech se herec John Cleese počtvrté oženil. Hvězda skupiny Monthy Pyton si vzala jednačtyřicetiletou bývalou modelku Jennifer Wade v soukromé vile na karibském ostrově Mustique. Původně přitom dvojice plánovala svatbu v Monaku.
14.08.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: John Cleese (45 článků)

Hvězda filmu Jurský park se oženila: Už potřetí... Vyjde to?

 
Herec Jeff Goldblum se během minulého víkendu oženil. Za manželku pojal jednatřicetiletou kanadskou krásku Emilie Livingstonovu. Veselku měli v losangeleském hotelu Chateau Marmont a pozváni na ni byli příbuzní a přátelé. Hvězda filmů Moucha či Jurský park se ženila už potřetí.
16.11.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Goldblum (25 článků)

Madonnina dcera Lourdes si našla kluka! Randí s tímhle pohledným hercem

 
Podle posledních zpráv Madonnina  (54) dospívající dcera Lourdes (16) zahořela láskou k mladému herci Timothéemu Chalametovi, kterého můžete znát například ze seriálu Homeland.
08.04.2013 06:00 |

podobné články

Jana Kopecká (68) vzpomíná na manžela: Byla jsem Mildova čtvrtá nebo pátá žena

 
ROZHOVOR: To tajemství si odnesl Miloš Kopecký do hrobu. Ani jeho poslední žena Jana (68), s níž žil třicet let, dodnes neví, zda byla jeho čtvrtou, nebo pátou ženou. Kdosi jí totiž po jeho smrti prozradil, že ještě v mládí rodina tajně oženila Miloše po židovsku se sestřenicí.
27.02.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (86 článků)

Hvězda (51) Zelené míle se oženila s pannou (16)!

 
Doug Hutchinson je známý hlavně rolí vězeňského dozorce Perceyho Wetmora z filmu Zelená míle. Po této roli už o něm moc slyšet nebylo. To si teď rozhodně vynahradí skandálem, který spáchal v Las Vegas. Oženil se tam s šestnáctiletou Courtney Stodden.
21.06.2011 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Courtney Stodden (123 článků)

Hvězda filmů Prci, prci, prcičky se oženila

 
Herec Chris Klein se o víkendu oženil. Představitel Oze z filmů Prci, prci, prcičky si vzal snoubenku Lianu Rose Thyfault před 115 hosty v neděli 9. srpna na ranči v Montaně. Šestatřicetiletý Chris si nechal vystrojit veselku, která odrážela jeho lásku k přírodě státu Montana.
11.08.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Klein (8 článků)

Tyrese Gibson se na Valentýna oženil

 
Herec Tyrese Gibson si libuje v tajemstvích. Americká hvězda se na Valentýna oženila s neznámou ženou. Tajila veselku a stále odmítá odkrýt identitu své manželky. Osmatřicetiletý komik ale na Instagramu teď ukázal její ruku, aby se tak mohl pochlubit prsteny s obřími drahokamy, které jí daroval. A přidal snímky ze svatby.
06.03.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tyrese Gibson (7 článků)

Michal Jančařík je v chomoutu! »Rosnička« se oženila...

 
Moderátor »nováckého« počasí Michal Jančařík (35) se včera oženil s matkou své šestnáctiměsíční dcery Sofie Dianou Sixtovou, která si ponechala dívčí jméno. Svatba v rodinném kruhu se konala na Šumavě, kde svatebčané oslavovali až do pozdních nočních hodin. „Obřad měli na louce Zhůří a bylo to velice dojemné a krásné,“ prozradil ženichův otec Petr Jančařík...
11.07.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Jančařík (58 článků)

Hejdu z Óčka oženili s Kepkovou z Novy, ani jeden nic netušil

 
Sedmadvacetiletý moderátor hudební televize Óčko a rádia Kiss Proton Míra Hejda se dočkal svatby, aniž by se jí osobně zúčastnil. Kolegyně z rádia ho "oženila" s přítelkyní a nováckou tváří Zorou Kepkovou. To vše v době, kdy byli na dovolené.
06.09.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (97 článků) , Zora Hejdová (37 článků)

Sophia Lorenová vyhrála soudní spor, který se táhl téměř 40 let

 
Italský soud teprve nyní ukončil spor mezi státem a herečkou Sophií Lorenovou, který začal v roce 1974. Tehdy ji obvinili za neplacení daní. V úterý ji od rozsudku osvobodili. Další články k tématu: Sophia Lorenová před osmdesátkou: herečka zastínila i mladé modelky Sophia Lorenová v novém filmu hraje svou vlastní matku Do muzikálu Nine se vešla dámská špička: Lorenová, Cruzová i Kidmanová Lorenová a Bocelli jsou hvězdami římského festivalu Sophia Lorenová pózovala pro kalendář Pirelli Sophia Lorenová oženila syna Lorenová: Stáří je nepodstatné
24.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (88 článků)