Článek

Hvězda filmu Pearl Harbor je v Praze: Hollywoodského fešáka si v Česku hlídá jeho krásná přítelkyně

 
Barrandovské ateliéry a atraktivní lokace k nám opět přilákaly filmovou hvězdu první velikosti. Fanynky tak mohou v Praze narazit na Joshe Hartnetta (36), ale má to jeden háček. V patách je mu neustále jeho atraktivní partnerka.
25.05.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Josh Hartnett (18 článků)
Podobné články

Na internetu se prodávaly falešné vstupenky na koncert Pearl Jam v Praze. Žádný se přitom nechystá

 
Začátkem týdne se na řadě tuzemských serverů objevila informace, že v Praze vystoupí 27. června kapela Pearl Jam. Webová stránka onlineticketshop.cz na koncert dokonce prodávala vstupenky, ty nejlevnější stály dva tisíce korun. Nabídku po pár hodinách nakonec stáhla. Důvod? Pearl Jam totiž v O2 areně žádný koncert nechystají, potvrdila to i agentura Live Nation, která koncerty takto slavných kapel pravidelně v Česku pořádá. „Akci Pearl Jam neorganizujeme, kapela Pearl Jam se dle nejnovějších informací do České republiky ani nechystá.“ Server onlineticketshop.cz prodává lístky i na pražský koncert Justina Biebera, přestože oficiální předprodej začíná až 17. prosince.
10.12.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1379 článků) , Pearl Jam (8 článků)

Fešák z filmu Pearl Harbor Hartnett se stal tatínkem: Prvního potomka mu porodila hollywoodská kolegyně

 
Herec Josh Hartnett, jehož si divačky oblíbily ve válečném dramatu Pearl Harbor, si ve 37 letech konečně vyzkouší otcovské povinnosti. Jeho životní partnerka Tamsin Egerton (27) přivedla na svět miminko v londýnské porodnici.
02.12.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Josh Hartnett (18 článků) , Tamsin Egerton (5 článků)

Téměř zapomenutý krasavec z Pearl Harboru konečně vylezl z ulity. I s hubenou přítelkyní

 
Jen málokterá herečka, která s ním měla to štěstí stát na place, odolala jeho kouzlu. Tento dnes pětatřicetiletý hollywoodský fešák lámal srdce na potkání, a to dokonce i dámám z natáčecího štábu od asistentek po maskérky. Řeč je o Joshovi Hartnettovi - hvězdě snímků Fakulta, Pearl Harbor či Černý jestřáb sestřelen. Ale kde je mu dnes konec?
11.05.2014 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Josh Hartnett (18 článků)

V Pearl Harboru se v moři zjevil zlověstný obličej

 
Japonský útok na základnu Pearl Harbor se Američanům nesmazatelně vryl do paměti. Na místě také vznikl památník USS Arizona Memorial, který tuto tragickou událost druhé světové války neustále připomíná. Koncem září na místě pořídila jedna Australanka fotografii, která připomíná lidský obličej.
17.10.2011 17:10 |

podobné články

Spojené státy identifikují vojáky padlé u Pearl Harboru

 
Po více než 70 letech dostanou američtí námořníci, kteří padli během japonského útoku na bitevní loď Oklahoma během napadení havajského přístavu Pearl Harbor, svá jména. Zatím se jich díky moderním forenzním metodám podařilo identifikovat sedm. Vědce čeká dlouhá práce, na lodi zahynulo celkem 429 vojáků.
11.11.2015 08:25 |

podobné články

Hollywoodský herec William Fitcher kašle na českou Playmate. V Praze mu dělá společnost jeho krásná manželka

 
Již jsme vás informovali, že se v Praze dlouhodobě pohybuje slavný hollywoodský herec William Fitcher (57), kterého jste mohli spatřit po boku Bruce Willise a Bena Afflecka v Armageddonu, vedle George Clooneyho ve filmu Perfektní Bouře, dále ve filmech Pearl Harbor či Černý jestřáb sestřelen. Herec v Praze natáčí pokračování úspěšného kriminálního seriálu Bez hranic s režisérem Stevenem Seaglem.
26.03.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (223 článků) , George Clooney (738 článků) , Bruce Willis (317 článků)

V Praze vystoupí americká rocková skupina Pearl Jam

 
V pondělí vystoupí americká rocková skupina Pearl Jam v pražské O2 aréně. V roli hosta předních představitelů grungeové scény se představí legendární americká punková formace X. Pearl Jam zahrají všechny hity ze své dlouholeté kariéry. Zaznít by měly jejich známé písně jako Jeremy, Given To Fly, Alive či Just Breathe.
02.07.2012 10:15 |

podobné články

Rozkošné fotky: Jindy drsná Kelly Osbourne se láskyplně mazlí se svou dvouměsíční neteří Pearl

 
Pearl Clementine Osbourne v neděli oslavila dva měsíce od narození a na malé rodinné oslavě nemohla chybět ani pyšná teta Kelly Osbourne (27), která se do roztomilé holčičky doslova zamilovala. Dcerka Jacka Osbourna (26) a jeho snoubenky Lisy Stelly je středem pozornosti celé slavné rodiny a především v Kelly se možná díky Pearl probouzejí mateřské pudy.
06.07.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (131 článků) , Jack Osbourne (16 článků) , Liza Kelly (3 články)

Noví Pearl Jam už jsou na internetu

 
Právě oficiálně vychází novinka grungeových Pearl Jam Backspacer, na internetu ale byla ještě dříve. Několik tisíc lidí si ji už poslechlo na stránce Myspace. Backspacer se nevzdává tradičního zvuku Pearl Jam, ale přece jen je v jistém smyslu příklonem ke střednímu proudu.
22.09.2009 07:35 |

podobné články

Maybach Landaulet a Viano Vision Pearl v ČR

 
V sídle společnosti Mercedes-Benz Česká Republika, Daimlerova 2, Praha 4 - Chodov budou v následujících dnech vystaveny dva zajímavé exponáty. V termínu 1. - 13. 5. bude vystaven luxusní vůz Maybach Landaulet. V termínu 26. 4. - 10. 5. bude vystaveno Viano Vision Pearl, které se stalo předlohou pro sériovou limitovanou edici Viano Pearl, která byla představena na letošním ženevském autosalonu.
26.04.2012 08:21 |

podobné články

Začínající zpěvačka Magda si troufla na megahitovku od Faith Hill!

 
Úvodní píseň z hollywoodského trháku Pearl Harbor si vzala do parády mladá zpěvačka Magda. Na to, jak se se známým hitem, u kterého nezůstalo oko suché, poprala, se podívejte právě teď.
21.09.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Faith Hill (3 články)

Herec Alec Baldwin: Vykopli ho z letadla! Kvůli iPhonu!

 
Závislost na hře scrabble, která se hraje on-line prostřednictvím chytrého telefonu iPhone, stála hollywoodského herce Aleca Baldwina (53, Pearl Harbor) místo!
08.12.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (140 článků)

Hvězda filmu Pearl Harbor se svlékla do bikin: Tohle tělo má už 40 let, věřili byste?

 
Tento pohled skutečně neomrzí. Kate Beckinsale jako by netušila, o čem je stárnutí. I jako čtyřicátnice by do kapsy strčila spousty svých o mnoho mladších kolegyň z filmu. Kate totiž k docílení sexy figury nepotřebuje žádné počítačové úpravy, což je zřejmé z paparazzi fotek z jejích prázdnin v Mexiku.
25.08.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (32 článků)

Kate Beckinsale: Nikdy jsem nevypila jedinou sklenici alkoholu

 
Herečka Kate Beckinsale je opravdovou abstinentkou. Nejenže lihové nápoje nepije, ale nikdy v životě je prý ani nevypila nic na ex. „Neměla jsem nikdy jedinou sklenici alkoholického nápoje,“ tvrdí přímo hvězda filmu Pearl Harbor. Stačilo jí nabrat jediný doušek, který jí okamžitě stoupnul do hlavy a z něhož se jí udělalo zle.
02.01.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (32 článků)

USA nemají „bezpečný přístav“ pro osobní data

 
Soudní dvůr Evropské unie prohlásil 6. října 2015 za neplatnou dohodu známou pod názvem Safe Harbor, na jejímž základě bylo dosud možné předávat osobní údaje do Spojených států amerických společnostem, které se dobrovolně zavázaly dodržovat zásady „bezpečného přístavu“ (Safe Harbor).
19.11.2015 11:01 |

podobné články

Kate Beckinsale: Obléká se jako Victoria Beckham!

 
Kate Beckinsale (36), která se proslavila jako mladičká zdravotní sestra Evelyn ve filmu Pearl Harbor, se zhlédla ve stylu oblékání Victorie Beckham. V její oblíbené černé barvě je k vidění skoro každý den!
14.12.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (32 článků) , Victoria Beckham (793 článků)

Amanada Seyfried prý randí s hercem z filmu Pearl Harbor Joshem Hartnettem

 
Podle US Weekly se herečka Amanda Seyifried (26) nedávno zakoukala do amerického hezounka Joshe Hartnetta (33) a po nějaké době, kterou strávili jako přátelé, spolu začali chodit.
08.03.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Josh Hartnett (18 článků) , Amanda Seyfried (64 článků)

Amanda Seyfried prý randí s hercem z filmu Pearl Harbor Joshem Hartnettem

 
Podle US Weekly se herečka Amanda Seyfried (26) nedávno zakoukala do amerického hezounka Joshe Hartnetta (33) a po nějaké době, kterou strávili jako přátelé, spolu začali chodit.
08.03.2012 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Josh Hartnett (18 článků) , Amanda Seyfried (64 článků)

Ben Affleck chce mít další dítě

 
Americký herec Ben Affleck má s manželkou, herečkou Jennifer Garner tři potomky. Teď ale herečka přiznala, že by krasavec z filmu Pearl Harbor chtěl další dítě.
10.08.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (223 článků) , Jennifer Garner (90 článků)