Článek

Hugh Hefner (89) má nemocného zajíčka. Crystal Harris (29) má boreliózu!

 
Kromě lechtivých fotek v Playboyi proslavila Crystal Harris (29) i svatba (samozřejmě z lásky!) se šéfem pánského časopisu Hughem Hefnerem (89). Tím, že se provdala za bohatého seladona, se možná zbavila starostí týkajících se peněz. Zdraví si za ně ale koupit nelze...
11.03.2016 15:00 |

podobné články

Podobné články

Hefner: Spal jsem s tisícovkou žen, manželky jsem nepodvedl

 
Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner tvrdí, že byl všem svým manželkám a partnerkám věrný. Ve vztazích je naprosto oddaný, ale jinak je tomu, když se nikomu nezaváže. Pak si prý dokázal užívat. Další články k tématu: Hefnerova manželka mlčí o společném sexu, rádi však hrají stolní hry Hugh Hefner si vzal o 60 let mladší blondýnu, která mu předloni utekla Hugh Hefner si vezme o 60 let mladší playmate, která mu loni dala košem Hugh Hefner se vrátil ke snoubence, která mu utekla týden před svatbou Bývalá nevěsta mluví o vteřinovém sexu s Hefnerem, ten ji viní ze lži Zakladatel Playboye Hefner se v sobotu neožení, nevěsta mu utekla
26.03.2013 16:40 |

podobné články

Hugh Hefner se zasnoubil

 
Zakladatel Playboye Hugh Hefner se ve svých čtyřiaosmdesáti letech zasnoubil. Nikoho jistě nepřekvapí, že jeho partnerkou je mladá, pohledná modelka… Zakladatel Playboye Hugh Hefner (84) se během Vánoc zasnoubil. Jeho snoubenkou je o šedesát let mladší playmate Crystal Harris (24). Zasnoubení prý bylo velmi romantické, Hugh totiž darovaly Crystal zásnubní prsten jako vánoční dárek. Dvojice [...]
26.12.2010 19:00 |

podobné články

Hugh Hefner (89) má nemocného zajíčka. Crystal Harris (29) má boreliózu!

 
Kromě lechtivých fotek v Playboyi proslavila Crystal Harris (29) i svatba (samozřejmě z lásky!) se šéfem pánského časopisu Hughem Hefnerem (89). Tím, že se provdala za bohatého seladona, se možná zbavila starostí týkajících se peněz. Zdraví si za ně ale koupit nelze...
10.03.2016 05:05 |

podobné články

Hefnerova manželka mlčí o společném sexu, rádi však hrají stolní hry

 
Když dojde na otázky ohledně sexu s šestaosmdesátiletým zakladatelem Playboye Hughem Hefnerem, jeho o 60 let mladší manželka Crystal diplomaticky odpoví "bez komentáře". Blondýnka však prozradila, že po večerech rádi hrají společenské hry. Další články k tématu: Hugh Hefner si vzal o 60 let mladší blondýnu, která mu předloni utekla Hugh Hefner si vezme o 60 let mladší playmate, která mu loni dala košem Hugh Hefner se vrátil ke snoubence, která mu utekla týden před svatbou Bývalá nevěsta mluví o vteřinovém sexu s Hefnerem, ten ji viní ze lži Zakladatel Playboye Hefner se v sobotu neožení, nevěsta mu utekla
11.02.2013 16:35 |

podobné články

Playboy kočička Crystal Hefner zase provokuje: Silikony nacpala do boží podprsenky! Tu chcete!

 
Krásná manželka magnáta a zakladatele Playboye "Hugha Hefnera":http://www.extra.cz/tema/hugh-hefner (88), "Crystal Harris":http://www.extra.cz/tema/crystal-harris (28) zase starouše provokuje. Na Instagram vyvěsila selfie v roztomilé smajlíkové podprsence.
18.11.2014 12:19 |

podobné články

Hugh Hefner oznámil datum svatby

 
O tom, že to Hugh Hefner myslí se svatbou vážně již není pochyb. Za pár měsíců sivezme svoji, o několik destítek let mladší, snoubenku… Čtyřiaosmdesátiletý zakladatel Playboye Hugh Hefner se bude na stará kolena ženit. V prosinci minulého roku požádal o ruku svoji přítelkyni a nyní již oznámil datum svatby. Se čtyřiadvacetiletou Crystal Harris se [...]
25.02.2011 01:50 |

podobné články

Hugh Hefner: Svatba nebude, s Crystal Harris je konec

 
Měli se ženit, teď jdou každý svojí cestou. Hugh Hefner se ale z rozchodu se svou ex-láskou Crystal Harris zotavuje rychle. Na čas, kdy měla být svatba, už má naplánovaný program.
15.06.2011 20:50 |

podobné články

Hugh Hefner (87) se ženou Crystal (27): Z postele nevylezou ani na Vánoce

 
Zakladatel Playboye Hugh Hefner (87) si i ve svém požehnaném věku rád užívá postelových radovánek. Jeho o 60 let mladší manželka Crystal Harris mu to také hojně dopřává, jen co si stařík lupne viagru.
14.12.2013 09:50 |

podobné články

Playboy Hugh Hefner: Že mu utekla nevěsta? Pche! Už má nového zajíčka!

 
Je to přesně týden, co zakladatel Playboye Hugh Hefner dostal kopačky od své snoubenky Crystal Harris (25) a musel zrušit veselku. Myslíte, že truchlí?
21.06.2011 12:05 |

podobné články

Otec Playboye Hefner se zasnoubil, jeho vyvolená je o 60 let mladší

 
Zakladatel legendárního pánského časopisu Playboy Hugh Hefner se v pátek zasnoubil se svou o 60 let mladší přítelkyní Crystal Harrisovou. "Když jsem Crystal navlékl prsten, přemohly ji slzy. Jsou to nejšťastnější Vánoce, co pamatuju," napsal v sobotu Hefner v sociální síti Twitter.
26.12.2010 12:25 |

podobné články

Playboy Hefner dostal do chomoutu zajíčka Crystal

 
Zakladatel legendárního pánského časopisu Playboy Hugh Hefner se po třetí ve svém životě oženil a to hned s o 60 let mladší Crystal Harrisovou, která mu už jednou svatbu odřekla.
02.01.2013 11:20 |

podobné články

Hugh Hefner prý ohluchl kvůli pravidelnému užívání Viagry

 
Zakladatel magazínu Playboy Hugh Hefner se dožil ve zdraví požehnaného věku. Zemřel v jednadevadesáti letech a netrpěl žádnou vážnou chorobou. Ale s jedním projevem stáří se smířit odmítal – neschopností udržet si erekci. A tak byl závislým na častém užívání Viagry. Milovník mladých žen za to platil nemalou daň. Jeho poslední manželka Crystal Harrisová teď světu přiznala, že ztopořený pyj musel Hugh vyměnit za schopnost slyšet.
02.10.2017 20:30 |

podobné články

Zakladatel Playboye Hugh Hefner: Musí za tchyní do Anglie!

 
Zakladatel pánského časopisu Playboy Hugh Hefner musí v 85 letech letět do Londýna, aby se poprvé setkal s matkou své nastávající Crystal Harris (25).
30.05.2011 12:05 |

podobné články

Zemřel pan Playboy Hugh Hefner, nakoukněte do jeho života snů!

 
Zakladatel časopisu Playboy už není mezi živými. Hugh Hefner skonal ve věku jednadevadesáti let ve středu 27. září. Mediálního magnáta přežila jeho poslední manželka Crystal Harris a také čtyři potomci z předchozích vztahů.
29.09.2017 08:30 |

podobné články

Podle herečky Pamely Anderson se Playboy Hugh Hefner cítil osaměle

 
Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner se cítil osaměle, přestože byl na sklonku života obklopen ženami a po jeho boku uléhala třetí manželka Crystal Harris. Tvrdí to jeho dlouholetá kamarádka Pamela Anderson. Jednadevadesátiletý podnikatel zemřel v září na selhání plic a sepsi. Zástava srdce byla podle herečky vysvobozením z velkých bolestí.
22.11.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (600 článků) , Pamela Anderson (552 článků)

Zakladatel Playboye Hefner se v sobotu neožení, nevěsta mu utekla

 
Už v sobotu se měl pětaosmdesátiletý Hugh Hefner potřetí oženit. O 60 let mladší Playmate z prosince roku 2009 Crystal Harrisová mu ale na poslední chvíli dala košem. Hefner o tom informoval na sociální síti Twitter.
15.06.2011 11:05 |

podobné články

Uprchlá snoubenka Hugha Hefnera (85) Crystal Harris (25) prodala zásnubní prsten za zlomek jeho ceny

 
Blonďatá playmate Crystal Harris (25) před čtyřmi měsíci zlomila srdce zakladateli pánského časopisu Playboy Hughu Hefnerovi (85), když mu utekla téměř od oltáře . Pouhých pět dní před pompézní svatbou za několik miliónů, kam bylo pozváno na 300 hostů, se od něj po bouřlivé hádce odstěhovala a ze svatby sešlo. Harris se nakonec snažila zpeněžit alespoň diamantový zásnubní prsten, za nějž dal Hefner téměř před rokem v přepočtu přes 1,6 miliónu korun. Prsten se jí však dlouho nedařilo prodat a nakonec za něj dostane jen necelou polovinu jeho ceny.
23.10.2011 11:05 |

podobné články

Hugh Hefner (83) vyvedl svůj harém

 
5:00 – Zakladatel slavného pánského časopisu Playboy Hugh Hefner si ani v 83 letech nehodlá odpočinout od mladých milenek. S »harémem« tří favoritek – blondýnkami Karissou, Kristinou (obě 19) a Crystal (23) – vyrazil na filmový festival v kanadském Torontu...
14.09.2009 02:05 |

podobné články

Takhle propadl fenoménu "selfie" i devadesátiletý rozkošník Hugh Hefner se svou mladičkou blonďatou manželkou Crystal!

 
Fenomén samofotky, tedy v angličtině "selfie", se už dotkl i téměř devadesátiletého matadora erotického průmyslu a zakladatele časopisu Playboy "Hugha Hefnera":http://www.extra.cz/tema/hugh-hefner, v branži přezdívaného jednoduše "Hef".
05.03.2014 23:40 |

podobné články