Hudler září, stal se podruhé za sebou první hvězdou zápasu

V duelu Calgary proti domácímu Bostonu se český útočník Jiří Hudler blýskl dvěma kanadskými body za gól a asistenci a byl podruhé za sebou vyhlášen nejlepším hráčem utkání.
06.03.2015 10:41 |

Osobnosti: Jiří Hudler (258 článků)

Hudler zařídil Detroitu výhru, Michálek posunul Ottawu do play off

Český útočník Jiří Hudler zařídil v nedělním utkání NHL vítězství Detroitu 2:1 po samostatných nájezdech nad Floridou. Olomoucký rodák za asistence Jakuba Kindla vyrovnal v poslední třetině skóre zápasu, poté rozhodl penaltový rozstřel a stal se první hvězdou utkání. Na druhé straně vsítil jediný gól hostí Tomáš Fleischmann. Útočník Milan Michálek se gólem a dvěma asistencemi podílel na výhře Ottawy 5:1 nad ledě New Yorku Islanders. Senators sice jako první inkasovali, ale ještě do první přestávky srovnali a dalšími třemi zásahy v prostřední části skóre otočili. Ottawa si vítězstvím zajistila účast v play off.
02.04.2012 08:35 |

Osobnosti: Jakub Kindl (29 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Hokejisté Jiří Hudler a Roman Ćervenka přispěli ve středečním utkání NHL k výhře Calgary nad Coloradem 4:3. České duo obstaralo v 9. minutě úvodní gól zápasu, když Červenka v přesilové hře z úhlu nahodil puk do brankoviště a Hudler jej pohotově doklepl do sítě.
28.03.2013 07:35 |

Osobnosti: Jiří Hudler (258 článků) , Roman Červenka (217 článků)

Červenka a Hudler pomohli vypráskat Colorado

Hokejisté Jiří Hudler a Roman Červenka přispěli ve středečním utkání NHL k výhře Calgary nad Coloradem 4:3. České duo obstaralo v 9. minutě úvodní gól zápasu, když Červenka v přesilové hře z úhlu nahodil puk do brankoviště a Hudler jej pohotově doklepl do sítě.
28.03.2013 08:30 |

Voráček první hvězdou zápasu, Florida schytala debakl

Hokejový útočník Jakub Voráček se v utkání proti Bostonu bodově podílel na všech brankách Philadelphie a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Uzdravený Jiří Hudler oslavil návrat do sestavy Calgary dvěma asistencemi, i jeho zásluhou tak Flames uštědřili Jágrově Floridě nejvyšší porážku v sezoně.
14.01.2016 09:30 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , Jiří Hudler (258 článků)

Snajpr Michálek úřadoval! Dvěma góly pohřbil Calgary a byl vyhlášen hvězdou zápasu

Český hokejový útočník Milan Michálek se v nedělním utkání NHL podílel dvěma góly na výhře Ottawy nad Calgary 6:3 a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. U obou branek si připsal asistenci Aleš Hemský, v dresu poražených přihrál na dva góly Jiří Hudler.
31.03.2014 07:55 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Hudler poprvé promluvil o prostitutkách!

Hokejista Jiří Hudler (25) se poprvé vyjádřil ke své aféře s prostitutkami. A tváří se, jako by se vlastně ni nestalo. „Napsalo se hodně věcí, ale já se soustředím jen na hokej,“ tvrdí Hudler. Co ještě řekl?
31.08.2009 16:00 |

Hudler přispěl ke kanonádě Detroitu, zářil i Jágr

Jiří Hudler přispěl v sobotním utkání NHL dvěma góly ke kanonádě hokejistů Detroitu, kteří rozstříleli Winnipeg 7:1. Všechny góly inkasoval český brankář Ondřej Pavelec, teprve po tom sedmém, který vstřelil ve 42. minutě právě Hudler, se poroučel z branky.
11.12.2011 08:30 |

Osobnosti: Jiří Hudler (258 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Hadamczik utřel Hejdu! Neumí bruslit, nestíhá, uvedl naštvaný trenér. Co Hudler?

Obránce Jan Hejda a útočník Jiří Hudler. To jsou jména, která vyvolala nejvíc emocí, když chyběla na napjatě očekávaném seznamu trenéra Aloise Hadamczika pro olympiádu v Soči. Vzrušené debaty nekončí. Teď to navíc vypadá, že by Hudler přece jen mohl dostat šanci...
09.01.2014 16:05 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jan Hejda (23 článků) , Jiří Hudler (258 článků)

Hokejka Hudler je otcem! Dítě si pořídil s manažerkou Agáty!

08.01.2015 11:37 |

Hudler režíroval obrat Plamenů na ledě Colorada

Útočník Jiří Hudler si v NHL částečně spravil náladu poté, co se neobjevil v nominaci reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika na olympijské hry v Soči. V pondělním utkání pomohl gólem a asistencí k výhře Calgary na ledě Colorada 4:3 a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. V dresu domácích přihrál na jeden gól další nenominovaný obránce Jan Hejda.
07.01.2014 09:40 |

Ani Crosby, ani Hertl. Hvězdou noci se stal Jiří Hudler!

Jiří Hudler vymyslel dva góly pro své Calgary a raduje se z vítězství 3:2 nad Los Angeles. Český hokejista je navíc jediným hráčem letošního ročníku, který dokázal bodovat ve všech utkáních!
22.10.2013 07:55 |

Calgary vítězí i bez Červenky. Góly dává Hudler

Calgary Flames vyhráli podruhé za sebou a daří se jim střelecky. Podíl na tom má i Jiří Hudler, který se do sítě Nashvillu trefil jednou a další gól připravil. Roman Červenka ale v sestavě opět nebyl.
16.03.2013 08:15 |

Crosby byl podruhé za sebou vyhlášen první hvězdou měsíce v NHL

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby byl podruhé za sebou v NHL vyhlášen první hvězdou uplynulého měsíce.
05.01.2011 11:00 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků)

Hudler ožívá, Dallasu dal dva góly

Český útočník Detroitu Jiří Hudler vstřelil v první třetině zápasu v Dallasu dva góly a výrazně tím pomohl svému týmu k výhře 5:4.
04.01.2012 07:10 |

Češi zářili v NHL - Hudler opět bodoval, Plekanec má rekord

Útočník Jiří Hudler přispěl v sobotním utkání NHL dvěma trefami k výhře Detroitu v Buffalu 3:2 po samostatných nájezdech. Český hokejista tak bodoval v sedmém z posledních osmi zápasů a pomohl Red Wings zvítězit po předchozích dvou porážkách.
27.02.2011 09:10 |

Hudler dal gól a Detroit má rekord. Vyhrál 21 domácích zápasů v řadě!

Detroit vyhrál doma nad Dallasem 3:1, k výhře přispěl 18. gólem v sezoně Jiří Hudler a Red Wings překonali rekord NHL 21. domácí výhrou v řadě.
15.02.2012 07:50 |

Hudler byl u všeho! Trefil se i Hertl a Voráček zase válel

Jiří Hudler zajistil Calgary gólem a dvěma přihrávkami vítězství 3:0 na ledě Arizony a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Dva body si připsal Jakub Voráček, který tak nahání Sidney Crosbyho v kanadském bodování.
01.12.2014 00:25 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , Jiří Hudler (258 článků)

01.12.2014 00:45 |

Hudler odpověděl Hadamczikovi po svém. Rozhodl zápas a byl hvězdou

Už moc dobře věděl, že nejede. Pět hodin před zápasem v Coloradu oznámil trenér Alois Hadamczik světu, že olympijská nominace českých hokejistů pro Soči se obejde bez něj. Jiří Hudler se proto rozhodl, že odpoví činy. V noci rozhodl o vítězství svých Flames.
07.01.2014 08:05 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jiří Hudler (258 článků)