Hudler hlavním strůjcem výhry Calgary. Mrázek opět čaroval

V čele s Jiřím Hudlerem postoupili hokejisté Calgary do dalších bojů play-off NHL. Český útočník v zápase proti Vancouveru dva góly dal a u dalších dvou asistoval. Brankář Petr Mrázek pomohl svému Detroitu čistým kontem k výhře nad Tampou a byl vyhlášen hlavní hvězdou zápasu.
26.04.2015 09:15 |

Osobnosti: Jiří Hudler (254 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Hokejisté Jiří Hudler a Roman Ćervenka přispěli ve středečním utkání NHL k výhře Calgary nad Coloradem 4:3. České duo obstaralo v 9. minutě úvodní gól zápasu, když Červenka v přesilové hře z úhlu nahodil puk do brankoviště a Hudler jej pohotově doklepl do sítě.
28.03.2013 07:35 |

Osobnosti: Jiří Hudler (254 článků) , Roman Červenka (217 článků)

Červenka a Hudler pomohli vypráskat Dallas

Hokejoví útočníci Roman Červenka a Jiří Hudler se ve středečním utkání NHL podíleli jednou brankou na výhře Calgary 7:4 nad Dallasem. Oba čeští hráči se gólově prosadili v úvodní třetině, kterou Flames ovládli poměrem 4:1. Hlavním strůjcem vítězství domácích byl ale Mike Cammaleri, který zaznamenal hattrick. V dresu poražených si dvě asistence připsal Jaromír Jágr.
14.02.2013 09:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2309 článků) , Jiří Hudler (254 článků) , Roman Červenka (217 článků)

Calgary vítězí i bez Červenky. Góly dává Hudler

Calgary Flames vyhráli podruhé za sebou a daří se jim střelecky. Podíl na tom má i Jiří Hudler, který se do sítě Nashvillu trefil jednou a další gól připravil. Roman Červenka ale v sestavě opět nebyl.
16.03.2013 08:15 |

Červenka a Hudler pomohli vypráskat Colorado

Hokejisté Jiří Hudler a Roman Červenka přispěli ve středečním utkání NHL k výhře Calgary nad Coloradem 4:3. České duo obstaralo v 9. minutě úvodní gól zápasu, když Červenka v přesilové hře z úhlu nahodil puk do brankoviště a Hudler jej pohotově doklepl do sítě.
28.03.2013 08:30 |

Hudler vyměnil Detroit za Calgary. Od Flames dostane pohádkové peníze

Český hokejový útočník Jiří Hudler opouští po dlouhých letech Detroit Red Wings a v rámci zámořské NHL bude oblékat dres Calgary Flames, s jehož vedením se dohodl na čtyřleté smlouvě na 16 milionů dolarů.
03.07.2012 09:10 |

Osobnosti: Jiří Hudler (254 článků)

Hudler bodoval i POŠESTÉ. Calgary ale prohrálo v Anaheimu

Český útočník Jiří Hudler bodoval i ve svém šestém utkání nového ročníku NHL, přesto s Calgary nakonec prohrál 2:3 v Anaheimu.
17.10.2013 07:15 |

Hudler asistoval u dvou branek Calgary, Eliášův gól stačil jen na bod

Hokejový útočník Jiří Hudler přispěl ve středečním utkání NHL dvěma přihrávkami k výhře Calgary nad Phoenixem 4:1. Svůj šestý gól v sezoně vstřelil Patrik Eliáš, pak ale neuspěl v penaltovém rozstřelu a New Jersey podlehli Montrealu 3:4 po nájezdech.
05.12.2013 10:10 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Jiří Hudler (254 článků)

Hudler přispěl k obratu Calgary, Voráček bodoval poosmé v řadě

Útočník Jiří Hudler se v pondělním utkání NHL podílel gólem a asistencí na výhře Calgary nad St. Louis 4:3 po samostatných nájezdech. Flames přitom prohrávali po dvou třetinách už 1:3 a vyrovnat se jim podařilo až pět sekund před koncem třetí třetiny.
24.12.2013 09:22 |

NHL: Hudler odstartoval obrat Calgary, Hemský na gól dál čeká

Třetí gól si v letošní sezoně hokejové NHL připsal Jiří Hudler z Calgary. Český útočník přispěl důležitou trefou Flames k domácí výhře 4:3 nad Nashvillem. Na první zásah do černého naopak i nadále čeká Aleš Hemský z Dallasu.
01.11.2014 11:00 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků) , Jiří Hudler (254 článků)

Jiří Hudler pokračuje v povedených výkonech v NHL. Poté, co dvěma góly vystřílel Calgary výhru v San Jose, byl klíčovým hráčem svého týmu také v sobotním utkání na ledě Arizony. Český útočník brankou a dvěma přihrávkami dovedl Flames k vítězství 3:0. Dva body si připsal také Jakub Voráček, jehož Philadelphia ale podlehla New Yorku Rangers 2:5.
30.11.2014 10:51 |

Osobnosti: Jakub Voráček (243 článků) , Jiří Hudler (254 článků)

Hudler pálil do černého, ale Calgary to k bodům nepomohlo

Hokejový útočník Jiří Hudler vstřelil v nedělním utkání NHL jediný gól Calgary, které prohrálo v Chicagu 1:2.
15.12.2014 10:10 |

Čeští brankáři zazářili. Mrázek vychytal Ovečkina, Pavelec dotáhl Jets k vítězství

Čeští brankáři Ondřej Pavelec a Petr Mrázek byli vyhlášeni hvězdami svých zápasů. Ondřej Pavelec odchytal proti Vancouveru výborné utkání a pomohl Winnipegu přerušit sérii šesti proher. Petr Mrázek se sice z výhry neradoval, pětadvaceti úspěšnými zákroky však zajistil Detroit alespoň jeden bod.
19.11.2015 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Vokoun vychytal proti Rangers čisté konto. Hudler dvakrát skóroval

Český brankář Tomáš Vokoun byl čtvrtečním utkání NHL hlavním strůjcem výhry Pittsburghu 3:0 na ledě New Yorku Rangers. Šestatřicetiletý gólman kryl všech 28 střel soupeře, připsal si první čisté konto sezony a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.02.2013 07:55 |

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků)

DRSNÝ ZÁPAS! Radoval se celý Detroit, jen Mrázek byl smutný

Před pár dny byl svědkem úžasné události. V utkání Buffala s Detroitem byl slavnostně vyřazen dres Dominika Haška a on poté v utkání čaroval. Když ale došlo na odvetu, byl Petr Mrázek dost smutný.
19.01.2015 12:16 |

Osobnosti: Dominik Hašek (337 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Mrázek zase čaroval a vychytal první nulu v play off NHL

Český gólman Petr Mrázek má za sebou další skvělé představení v brance Detroitu. V zápase s Tampou svou klec doslova zavřel a nepustil za záda ani jednu z dvaadvaceti střel.
22.04.2015 09:46 |

Osobnosti: Petr Mrázek (94 článků)

Jágr odmítl krásné góly a skóroval. Mrázek čaroval

Petr Mrázek nastoupil za Detroit v základní sestavě a famózním výkonem pomohl ke zisku bodu na ledě Montrealu. Český veterán Jaromír Jágr se svým 752. gólem v NHL výrazně podílel na dvoubodovém zisku nad Columbusem.
27.11.2016 10:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2309 článků) , Petr Mrázek (94 článků)

Hudler poprvé promluvil o prostitutkách!

Hokejista Jiří Hudler (25) se poprvé vyjádřil ke své aféře s prostitutkami. A tváří se, jako by se vlastně ni nestalo. „Napsalo se hodně věcí, ale já se soustředím jen na hokej,“ tvrdí Hudler. Co ještě řekl?
31.08.2009 16:00 |

Hudler přispěl ke kanonádě Detroitu, zářil i Jágr

Jiří Hudler přispěl v sobotním utkání NHL dvěma góly ke kanonádě hokejistů Detroitu, kteří rozstříleli Winnipeg 7:1. Všechny góly inkasoval český brankář Ondřej Pavelec, teprve po tom sedmém, který vstřelil ve 42. minutě právě Hudler, se poroučel z branky.
11.12.2011 08:30 |

Osobnosti: Jiří Hudler (254 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Hadamczik utřel Hejdu! Neumí bruslit, nestíhá, uvedl naštvaný trenér. Co Hudler?

Obránce Jan Hejda a útočník Jiří Hudler. To jsou jména, která vyvolala nejvíc emocí, když chyběla na napjatě očekávaném seznamu trenéra Aloise Hadamczika pro olympiádu v Soči. Vzrušené debaty nekončí. Teď to navíc vypadá, že by Hudler přece jen mohl dostat šanci...
09.01.2014 16:05 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jan Hejda (23 článků) , Jiří Hudler (254 článků)