Článek

Hübner (SZ): Co dělat proti desinformaci? Informovat se

 
Mladí dobrovolníci v Jihlavě vyprávěli o své činnosti v táborech pro uprchlíky.
18.10.2015 12:21 |

podobné články

Podobné články

Inspekce bude muset rychleji informovat o nebezpečných výrobcích

 
Česká obchodní inspekce a další dozorové orgány budou muset rychleji informovat o nebezpečných výrobcích a navíc informovat v českém i anglickém jazyce.
10.05.2010 14:50 |

podobné články

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Kobza (Úsvit): Komu slouží užiteční idioti?

 
Ve většině případů nemají tuchy, jsouce ve víru desinformací, které jim do hlavy cpou státem vlastněná a poplatníky placená média. Je zdrcující vidět přímo v ulicích, jak je svážejí ze všech konců republiky, aby vytvořili dostatečně veliký dav, který ČT vhodnými úhly záběrů ještě několikanásobně zvětší.
22.11.2014 12:51 |

podobné články

Putin nad Západem nevyhrál a nikdy nad ním vyhrát nemůže, vzkazuje Libor Rouček. Trojský kůň Moskvy Zeman a užiteční idioti Kremlu na tom prý nic nezmění

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Putin nad Západem nevyhrál.“ O „epochální geopolitické prohře“ ruského prezidenta hovoří bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček. Zároveň je ale přesvědčen, že Vladimir Putin setrvá na postu další funkční období. Rouček konstatuje, že prezident Miloš Zeman nemá jediné pozvání ze západní Evropy či severní Ameriky k oficiální státní návštěvě. „Namísto toho jezdí na pofidérní akce kremelských oligarchů. Nemůže se proto divit, že spousta lidí u nás i na Západě jej považuje za trojského koně Moskvy.“ K šíření desinformací také zmínil: „Lidé, kteří u nás ruskou propagandu a dezinformace šíří, lze rozdělit zhruba do tří kategorií: agenti, ideologičtí sympatizanti a ‚užiteční idioti‘.“
17.08.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3087 článků) , Libor Rouček (216 článků) , Miloš Zeman (20927 článků)

Úřad na ochranu osobních údajů: Nepravdy o wi-fi v souvislosti s GDPR

 
Úřad pro ochranu osobních údajů je nucen podat dementi desinformací v článku na téma likvidačních sankcí za volně dostupnou wi-fi síť, který byl publikován deníkem E15 v pátek 23. února 2018.
27.02.2018 19:40 |

podobné články

Hity z bondovek zazní v Praze. Pomohou v boji proti rakovině

 
V rámci akce James Bond Concert vystoupí 17. listopadu v pražském kině Premiere Cinemas v Hostivaři Filharmonici města Prahy a zpěváci Jakub Hübner a Alžběta Kolečkářová.
06.11.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (542 článků) , Alžběta Kolečkářová (41 článků) , Jakub Hübner (3 články)

Hübner (SZ): REFERENDUM bude, pt. 2

 
Zastupitelé po dlouhé diskuzi odmítli návrh vedení podat proti rozsudku NSS ústavní stížnost. Rada chtěla pokračovat v tom, co jí, zdá se, jde poměrně dobře: Hrát o čas.
04.10.2015 07:31 |

podobné články

Totálně znechucení lidé denně čelí zločineckým imigrantům a toto vše se teď děje v Rakousku, popsal nám poslanec od Hofera. A tohle vzkázal Zemanovi a Schwarzenbergovi…

 
ROZHOVOR Johannes Hübner je členem rakouského parlamentu a mluvčím Strany svobodných pro zahraniční a evropské otázky, je rovněž právníkem ve Vídni. Upozorňuje, jaké problémy přinesli imigranti ohledně kriminality a neintegrování se do rakouské společnosti, a vyvrátil i tvrzení Karla Schwarzenberga. Ačkoli nepopírá, že ve vztazích mezi ČR a Rakouskem jsou problematické oblasti, měli bychom podle něj společně hájit naši identitu a suverenitu a i v rámci spolupráce s Visegrádem se bránit proti masové imigraci. Norbert Hofer z jeho strany, který se nedávno sešel s prezidentem Milošem Zemanem, podle něj šanci stát se rakouským prezidentem má.
27.09.2016 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3727 článků) , Miloš Zeman (20927 článků)

Český pivní festival zahájil Richard Tesařík s miss Zuzanou Jandovou

 
V pátek v 15:00 byl zahájen 2. ročník Českého pivního festivalu Praha 2009. Načepování prvního půllitru se ujali ředitel festivalu Jan Hübner s hudebníkem Richardem Tesaříkem, miss Zuzanou Jandovou a moderátorkou Evou Aichmajerovou. Festival bude trvat do 31. května a nabídne celkem 84 druhů českých piv.
22.05.2009 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (712 článků) , Richard Tesařík (47 článků) , Zuzana Jandová (202 článků) , Richard Tesařík (47 článků)

Střihavka do Německa? Plánuje ho koupit Duisburg

 
"Koupíme ho," tvrdí manažer Duisburgu Hübner
26.06.2009 10:45 |

podobné články

Expert vypočítal: Bájnou Atlantidu smetla tsunami!

 
Jedním z nejuznávanějších odborníků na dějiny Atlantidy je německý počítačový expert Michael Hübner. Ten v roce 2008 vypočítal na základě Platónových historických textů, že město leželo na jihu Maroka u Souss Massa. Podle něj vlivnou metropoli smetla tsunami a trosky pak zakryl písek. Archeologové podle něj mají pátrat na jih od Marakéše.
17.03.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1208 článků)

Symfonický orchestr Českého rozhlasu zve na večer světových i českých muzikálů

 
Uspořádá ho v pondělí 23. listopadu ve Smetanově síni Obecního domu a společně s Českým rozhlasem Dvojkou tak připomene 25 let rozhlasového pořadu Muzikál expres. Sestava interpretů si rozhodně zaslouží Vaši pozornost. Zazpívají Bára Basiková, Dasha, Hana Fialová, Michaela Gemrotová, Katarína Hasprová, Martina Šnytová, Dagmar Zázvůrková, Lukáš Adam, Ondřej Bábor, Václav Noid Bárta, Jakub Hübner, Jan Kříž a Tomáš Savka, zahrají houslista Václav Hudeček, klavírista Jan Simon a dirigovat bude Libor Pešek.
12.11.2015 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Václav Hudeček (56 článků) , Tomáš Savka (58 článků) , Bára Basiková (583 článků) , Jan Kříž (88 článků) , Dagmar Zázvůrková (2 články) , Katarína Hasprová (15 článků) , Libor Pešek (21 článků) , Hana Fialová (17 článků) , Jakub Hübner (3 články) , Lukáš Adam (7 článků) , Václav Český (440 článků) , Václav Bárta (1140 článků) , Michael Simon (23 článků) , Václav Fiala (67 článků) , Michaela Martin (20 článků) , Simon Martin (1 článek) , Ondřej Hudeček (35 článků) , Václav Bára (11 článků) , Ondřej Bárta (9 článků)

Babišovo ministerstvo bude informovat o boji proti daňovým únikům a inkasu daní

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) a generální ředitel Generálního finančního ředitelství Martin Janeček budou dnes na tiskové konferenci informovat o boji proti daňovým únikům v podobě agresivního daňového plánování, zlepšení kontroly převodních cen a vývoji inkasa na dani z příjmů právnických osob.
21.04.2016 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13042 článků)

Chmiel: ČSSD mi znemožnila informovat kraje o pomoci po povodních

 
Ministr pro evropské záležitosti chtěl informovat kraje o pomoci po povodních. Tvrdí, že mu to ČSSD znemožnila.
23.05.2010 13:30 |

podobné články

Agentury nehodlají informovat z švédské královské svatby

 
Tiskové agentury AFP, AP a Reuters nehodlají informovat o švédské královské svatbě.
19.06.2010 18:40 |

podobné články

Škrtat budu. Hodlám ale lépe informovat, říká Kalousek

 
Příští ministr financí Miroslav Kalousek přísné škrty, které Čechy čekají, už příliš neomlouvá. Argumentuje tím, že jsou nutné, a hodlá prý veřejnost neustále informovat, co nového se děje a proč se tak děje.
08.07.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6421 článků)

Europoslanci: Veřejnoprávní média musí o Evropské unii informovat

 
Poslancům Evropského parlamentu se nelíbí, že sdělovací prostředky věnují málo prostoru Evropské unii. Ve zprávě, kterou zákonodárci schválili tento týden na zasedání ve Štrasburku, dokonce tvrdí, že veřejnoprávní média mají odpovědnost o unijních záležitostech informovat.
09.09.2010 11:50 |

podobné články

Policii měl informovat sám Nečas, soudí právníci

 
Nejenom rezignující ministr Pavel Drobil (ODS), ale i sám premiér Petr Nečas (ODS) by mohl mít oplétačky se zákonem v souvislosti s údajnou korupční kauzou při výběrových řízeních na Státním fondu životního prostředí (SFŽP). Myslí si to hned tři z pěti Právem oslovených právníků, podle kterých Nečas zřejmě nesplnil zákonem danou povinnost neprodleně informovat o podezření ze spáchání trestného činu orgány činné v trestním řízení, tedy policii či státní zastupitelství.
17.12.2010 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9267 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Pavel Nečas (444 článků)

ČEZ mlčí ke sledování svého manažera firmou ABL

 
ČEZ nehodlá do budoucna informovat o případu údajného sledování jejich šéfa bezpečnosti Daniela Rouse bezpečnostní agenturou ABL. Pod dohledem soukromých detektivů měl být Rous v době, kdy se rozhodovalo o udělení zakázky za 632 miliónů korun na bezpečnostní služby. Generálním ředitelem ABL byl tehdy mecenáš VV Vít Bárta. ČEZ chtěl sice slyšet od ABL vysvětlení, ale s ohledem na Rousovo přání už o případu nebude informovat.
20.04.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Rous (15 článků) , Vít Bárta (2829 článků)