Článek

Hrůzná anomálie jí nezabránila stát se matkou…

 
Mladá žena, toužila po dětech. Bohužel se u ní vyvinuly dvě sady reprodukčních orgánů, tedy dvě dělohy. Nakonec se stalo něco, v co nikdo nedoufal!
02.05.2016 08:25 |

podobné články

Podobné články

Feuereislová ostrouhala: Poslala na nás kriminálku za články o její prostituci a zlodějnách! Policie si ale možná brzy přijde pro ni!

 
Ťululum Eva Feuereislová, slávou posedlá finalistka čtvrtých VyVolených, ani napodruhé nedokázala docílit stažení článků o její "kontroverzní minulosti":http://www.extra.cz/hruzna-anomalie-plasticke-chirurgie-slavomanku-evu-f-preoperovali-ale-kvuli-podvodum-ji-strasidelne-dorustaji-vrasky-na-cele, které se eXtra.cz věnuje, protože vás to baví.
11.09.2014 08:56 |

podobné články

Legendární návrat šedesátosmičky: Ortéza Jágrovi v excelentním výkonu nezabránila. Dočkal se ovací publika!

 
Jaromír Jágr (45) nikdy nezklame a na český stadion se vrátil v plné parádě. V úspěšném výkonu mu nezabránila ani ortéza na noze. Po návratu z NHL se legendární hokejista ukázal v dresu Kladna a hned si připsal tři asistence. Je nesporné, že vítězství 7:2 nad Benátkami nad Jizerou je z velké části jeho zásluha.
04.02.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2500 článků)

Neuvěřitelná anomálie: Albínští sourozenci se chtějí stát celebritami

 
Opravdu kuriózní sourozenci se narodili v britském Wolwerhamptonu. Trpí totiž velmi vzácným albínismem, který postihuje jak lidi, tak i zvířata. Ovšem aby jím trpěly dvě děti v jedné rodině, je doopravdy ojedinělé.
07.08.2013 13:05 |

podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (891 článků) , Ornella Štiková (1046 článků)

Drsná Lucy Liu z Charlieho andílků se stala matkou: Dojemná první fotka!

 
V šestačtyřiceti letech se matkou stala herečka Lucy Liu. Hvězda seriálu Ally McBeal a filmů Charlieho andílci představila světu svého prvorozeného syna Rockwella Lloyda. Chlapečka si nechala odnosit náhradní matkou.
28.08.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Liu (16 článků)

Drsná Lucy Liu z Charlieho andílků se stala ve 46 letech matkou: Dojemná první fotka!

 
V šestačtyřiceti letech se matkou stala herečka Lucy Liu. Hvězda seriálu Ally McBeal a filmů Charlieho andílci představila světu svého prvorozeného syna Rockwella Lloyda. Chlapečka si nechala odnosit náhradní matkou.
28.08.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Liu (16 článků)

DŮM HRŮZY: Anomálie stále nikdo rozumně nevysvětlil

 
Nevysvětlitelné záhady ze Strašic na Rokycansku stále nemají racionální vysvětlení.
02.11.2009 21:35 |

podobné články

Experti: Ve Strašecí se nestraší

 
Definitivní ne! Ve "strašidelném" domku ve Strašecí se nestraší! Experti z několika institucí tam nenaměřili žádné anomálie a v úterý se shodli na tom, že je vše v normálu.
03.11.2009 18:40 |

podobné články

Strašlivá anomálie: Tři mladí bratři z Dominikánské republiky mají prsa jako dobře obdařená žena

 
Příroda je nevyzpytatelná. Kvůli hormonální nerovnováze se třem dospívajícím bratrům z Dominikánské republiky plně vyvinula ňadra. Chlapci ve věku 10, 12 a 17 let žijí s otcem v malém venkovském městě Azua v jižní části Dominikánské republiky.
11.10.2011 20:20 |

podobné články

Honda CR-Z vs. Peugeot RCZ: Pozoruhodné anomálie na postupu

 
Mezi malá kupé vtrhly dva modely, které to nebudou mít lehké. Zdánlivě nemají Peugeot RCZ a Honda CR-Z mnoho společného, ale druhý pohled není už tak jednoznačný. Který z nich má lepší šanci obstát v nemilosrdném světě sporťáků s cenou do tři čtvrtě milionu?
02.01.2012 03:50 |

podobné články

Darkness 2 se mění před očima, přibyla erotická scéna

 
MCV si všimlo zvláštní anomálie, jakou je dvojí ohodnocení brutální akce The Darkness 2 ze strany australských cenzorů. Jak následně upřesnil mluvčí 2K Games, došlo k němu kvůli tomu, že do hry za poslední půlrok přibyla jedna erotická scéna. K (pro maminky :) již tak znepokojujícím označením jako "hororové momenty, násilí, krev a nadávky" tak nyní přibyla...
11.01.2012 13:20 |

podobné články

Světová anomálie, říká Polčák. Nemůžeme kontrolovat, kam dáváme peníze

 
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) nemůže kontrolovat hospodaření státních podniků, navzdory tomu, že pracují přibližně se třetinou státního rozpočtu a zpravidla nedodržují zákonem uloženou povinnost zveřejňovat účetní uzávěrky. Zákon, který by to umožnil, ve sněmovně vázne. Jeho zpravodajem je Stanislav Polčák z TOP 09.
18.02.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Polčák (250 článků)

Přírodní anomálie: Manželka Dana Landy má upíří zuby

 
Kontroverzní zpěvák Daniel Landa  (43) připravuje nový projekt. V rockové opeře Klíč králů, kterou píše, se budou vyskytovat upíři, elfové, trpaslíci a orkové. Fantasy svět hodlá přenést na jeviště 20. října. "Abychom stihli odehrát aspoň dva měsíce do konce světa," vysvětlil.
04.03.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (466 článků)

Survarium prohloubí lásku k stalkerismu

 
Sice pořád dost neurčité, ale přesto hodnotné info odhalilo facebookové Q&A s autory MMO střílečky Survarium, tedy v podstatě nástupce Stalkera 2. Nebude se odehrávat v persistentním otevřeném světě, nýbrž v jednotlivých lokacích, jejichž počet chtějí autoři postupně navyšovat. V každé na vás budou číhat pasti, anomálie a nečekaní zmutovaní nepřátelé....
30.04.2012 14:20 |

podobné články

Lejla Abbasová o dítěti s Kocábem: Je to úlet! Beru to jako fór!

 
Jak moderátorku Lejlu Abbasovou (32) poznamenal porod syna, který je překvapivě více podobný svému otci Michaelu Kocábovi (57)? V její rodině ale tato anomálie není ničím výjimečným.
22.06.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (434 článků)

Banga z Gipsy.cz: Sourozenci mají modré oči, nemáme jen romské předky

 
Zpěvák kapely Gipsy.cz Radek Banga se rozhodl pátrat po svých předcích. Při natáčení dokumentu České televize Tajemství rodu procestoval Česko i Slovensko, odkud pocházejí jeho prarodiče. Dozvěděl se také, co je příčinou modrooké "anomálie" v jejich rodině. Další články k tématu: Zpěvák Gipsy.cz Radek Banga se tajně oženil na zámku Romové mě často mají za exota, říká emancipovaný Cikán Patrik Banga Radoslav Gipsy Banga: Po celou základku jsem cítil ten smrad komunismu Rom - superhrdina? Směšné, řekl Banga z Gipsy.cz. A pak si na něj zahrál
03.04.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Radoslav Banga (12 článků) , Radoslav Banga (12 článků)

Siao Wej: Dítě s ocáskem

 
V Číně je možné asi skoro všechno. A vzhledem k široké populaci země, která aktuálně čítá více než 1,35 miliardy osob, je velký prostor pro nejrůznější podivnosti a anomálie. Sedmiměsíční chlapec z provincie Kuang-Tung má z kostrče nezvykle dlouhý výrůstek, který připomíná zvířecí ocas. A čím je chlapec starší, tím se „ocásek” zvětšuje.
26.06.2013 18:55 |

podobné články

Řízení agendy EU, o které byl spor, zůstane Úřadu vlády

 
Téměř dva roky trvající anomálie, kdy mělo Česko hned dva státní tajemníky pro EU, je u konce. Ministr zahraničí úřednické vlády Jan Kohout zbavil svého prvního náměstka Jiřího Schneidera povinností vyplývajících z této funkce.
05.08.2013 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků)