Článek

Hrůza! Rosie O‘Donnell týden hledala dceru: Už ví, co se stalo...

 
Šílela starostí a zestárla o několik let. Americká komička Rosie O‘Donnell (53) od 11. srpna pohřešovala svou adoptivní dceru Chelsea (17)!
20.08.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Herečka Rosie O´Donnell prodělala infarkt

 
Americká herečka a moderátorka Rosie O´Donnell (50), kterou jste mohli vidět například při uvádění cen Grammy nebo v její The Rosie O´Donnell Show, utrpěla minulý týden infarkt - měla zablokovanou koronární tepnu.
21.08.2012 12:20 |

podobné články

Rosie Huntington-Whiteleyová provokuje, ukázala prsa a pak kalhotky

 
Modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteleyová ví, jak zaujmout. Na filmový večírek si vzala odvážné šaty, které odhalily její křivky. Na halloweenské party zase ukázala kalhotky. Další články k tématu: Nejvíc sexy žena světa Rosie Huntington-Whiteleyová se ráda odhaluje Nejvíc sexy ženou světa je modelka Rosie Huntington-Whiteleyová
27.05.2010 10:45 |

podobné články

Tyhle blond ségry, co vypadají jako dvojčata, proti sobě bojují o titul Miss

 
Sestry, které bez sebe nedají ránu a jsou si tak podobné, že si je lidé pletou, nyní stojí tváří v tvář proti sobě. Dvacetiletá Ellie O’Donnell a o téměř čtyři roky mladší Daisey O’Donnell z anglického Huddersfieldu obě postoupily do dalšího kola soutěže Miss Anglie. Nyní se ale mají utkat ve veřejném hlasování, které je může poslat do semifinále.
20.12.2015 13:55 |

podobné články

Nejvíc sexy žena světa Rosie: Říkali mi, že jsem tlustá

 
Nejvíc sexy ženě světa Rosie Huntington-Whiteley  (24) bylo doporučeno, aby shodila několik kilogramů. Rosie tuto informaci pro časopis Elle potvrdila.
31.05.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Krásná Rosie přiznala: Vypadala jsem jako ošklivka Betty

 
Krásná modelka Rosie Huntington Whiteley (24), která ve filmu Transformers nahradila sexy Megan Fox (24), si vždy nádherná nepřipadala. Naopak, v dětství prý trpěla. "Připadala jsem si jako ošklivka Betty, krása přišla až v pozdějším věku," říká Rosie.
24.11.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků) , Megan Fox (299 článků)

Provokatérka Rosie Huntington-Whiteley oblékla na Halloween kalhotky s podvazky. Za co šla?

 
Zvláštní halloweenský kostým zvolila v pátek na tematickou soukromou párty v Beverly Hills modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley  (25) . Těžko říct, za co byla převlečená, ale že aspirovala na nejodhalenější účastnici celé akce, je celkem jasné. Odvážná Rosie dorazila oděná pouze do spodního prádla, punčoch, podvazků a šatů, které nezakrývaly vůbec nic. Aby jí venku nebyla zima, tak přidala ještě kožich.
03.11.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Rosie Huntington-Whiteley vyšla na přehlídkové molo úplně odlíčená s odhalenými ňadry

 
Během londýnského týdne módy se ve čtvrtek konala přehlídka značky Balmain. Hlavní hvězdou se stala modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley  (26) . Show byla zajímavá mimo jiné i proto, že všechny modelky se po přehlídkovém mole procházely bez make-upu. Výjimkou nebyla ani Rosie, již navíc navlékli do minisukně a průsvitného vršku, skrze který prosvítalo to, co v posledních letech vídával pouze Jason Statham...
27.09.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jason Statham (33 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Hrůza má kvůli rvačce poškozený mozek, tady je 10 VIP, kteří se také dostali do bitky

 
Zpěvák "Michal Hrůza":http://www.extra.cz/tema/michal-hruza (43) "utrpěl včera vážné zranění":http://www.extra.cz/zpevak-michal-hruza-je-v-nemocnici-po-rvacce-ve-stodolni-zustal-tezce-zranen. Během rvačky na Stodolní ulici dostal ránu a "skončil v bezvědomí":http://www.extra.cz/hruzu-po-vaznem-krvaceni-do-mozku-operovali-co-bude-dal. V nemocnici se kvůli krvácení do mozku podrobil operaci a momentálně ho lékaři udržují v umělém spánku. Rozhodující jsou následující čtyři dny. Hrůza ale není jediný slavný, kdo se dostal do rvačky ať už vlastní vinou, nebo na něho někdo zaútočil.
18.07.2014 20:15 |

podobné články

Michal Hrůza je po brutálním útoku stále v ostravské nemocnici: Přesto vydělává

 
Michal Hrůza s kapelou měli být hvězdami festivalu Benátská! Právě dnes měli na festivalu vystoupit. Hrůza ale stále bojuje po napadení o život v ostravské nemocnici a je v umělém spánku. Pořadatelé festivalu za něj náhradu ale nehledali. Ba co víc. Dokonce i přes nepřítomnost dostane Hrůza zaplaceno.
25.07.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (249 článků)

Skvělá zpráva: Michal Hrůza se poprvé po zranění mozku ukázal svým fanouškům. Je zpět ve formě!

 
Zpěvák Michal Hrůza poprvé od svého propuštění z nemocnice zapózoval svým fanouškům. Hrůza po napadení v ostravské Stodolní ulici utrpěl vážné zranění mozku a dlouho se nevědělo, zda přežije. Nyní je jasné, že Hrůza svůj boj vyhrál a je zpátky v životě. Stále pokračuje v rekonvalescenci, ale cítí se mnohem lépe.
29.11.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (249 článků)

Co umí váš pes? Fenka Rosie dokáže bezchybně předstírat svou smrt

 
Zapomeňte na psí hrdinku Lassie. Pomyslného Oscara za rok 2011 získá tak jako tak fenka anglického setra Rosie, která si jej zaslouží za dokonalé předstírání své smrti. Video hravé fenky se stalo v uplynulých dnech obrovským virálním hitem a šíří se internetem jako blesk.
01.08.2011 09:10 |

podobné články

Nejvíce sexy žena světa šokuje: Miluju starší muže. Ani rozdíl dvaceti let není žádný problém.

 
Britská topmodelka a herečka Rosie Huntington (24), která byla minulý týden vyhlášena prestižními pánskými časopisy Maxim a FHM jako nejvíce sexy žena pro letošní rok si potrpí na zralé muže. V současnosti chodí Rosie s anglickým hercem a bývalým potápěčem Jasonem Stanhamem, kterému je 43 let. Kráska přitom dříve randila ještě se staršími muži.
09.05.2011 10:40 |

podobné články

Rosie: Po jednom soustu vypadá jak těhotná!

 
Angličanka Rosie Herbert (20) trpí velice vzácnou poruchou příjmu potravy. Pouhých pár soust jí nafoukne břicho tak, že vypadá jako těhotná.
08.01.2010 05:15 |

podobné články

Rosie: Zvracela jsem i šedesátkrát denně!

 
Angličanka Rosie Herbert (20) trpí velice vzácnou poruchou příjmu potravy. Stačí pár soust potravy a její břicho se nafoukne tak, že vypadá jako těhotná. A co víc, téměř nepřetržitě zvrací!
21.01.2010 00:10 |

podobné články

Sexy kočka Rosie ukazuje poprsí v reklamě. Podívejte se

 
Půvabná modelka Rosie Huntington-Whiteley se změnila k nepoznání.
26.04.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Rosie Huntington-Whiteley (51 článků)

Megan Fox se naváží do své následovnice

 
Přesto, že Megan Fox údajně opustila Transformers  dobrovolně, nemůže se smířit s tím, že ji nahradila Rosie Huntington-Whiteley. O své následovnici se Megan vyjadřuje dosti nelichotivě… Herečka Megan Fox, jež byla ústřední postavou filmu Transformers I. a II., se nemůže smířit s tím, že v nově připravovaném třetím díle ji nahradila modelka Rosie Huntington-Whiteley.  Megan se [...]
30.07.2010 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Rosie Huntington-Whiteley (51 článků) , Megan Fox (299 článků)

Nejvíc sexy ženou světa je modelka Rosie Huntington - Whiteley

 
Modelka Victoria’s Secret a teď už i herečka Rosie Huntington - Whiteley je nejvíc sexy ženou světa pro tento rok. Za sebou nechala i zpěvačku Katy Perry, herečky Cameron Diazovou, Natalie Portmanovou či Megan Foxovou.
05.05.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Megan Fox (300 článků) , Katy Perry (543 článků) , Megan Fox (299 článků)

Svět má novou bohyni krásy: Rosie Huntington!

 
Ještě nedávno to jméno nikdo neznal. Rosie předvádí prádlo pro Victoria´s Secret už pět let, dosud ovšem žila tak trochu ve stínu věhlasnějších modelek. Kam ty se ale poděly, když časopisy Maxim a FHM vyhodnocovaly nejkrásnější ženy světa?
07.05.2011 12:10 |

podobné články

Nejvíc sexy žena světa Rosie ukázala svůdné vnady

 
 Rosie je opravdu moc pěkná KOČIČKA
13.06.2011 14:00 |

podobné články