Článek

Hrozí binec při prezidentských volbách

 
I když budou prezidentské volby až v roce 2018, píše se o nich již nyní více než dost. Dnešní deník Právo například uvádí, že volby může opětovně provázet chaos. Hrozí totiž, že se nestihne příprava změny ohledně ověřování podpisů pro kandidáty.
02.06.2016 08:15 |

podobné články

Podobné články

Fico dál zarputile mlčí o prohře v prezidentských volbách

 
Ani čtyři dny po prezidentských volbách se slovenský premiér a předseda strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) Robert Fico nevyjádřil k prohře v prezidentských volbách, v nichž ho porazil podnikatel Andrej Kiska. Šéf Ficovy prezidentské kampaně Marek Maďarič jen zopakoval, že výsledek referenda není důvodem ke změnám ve vládě. 
02.04.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (710 článků)

Babiš o puči v ANO: Je to binec!

 
Hnutí ANO narazilo v regionech. Během krátké doby ztratilo už druhého primátora krajského města. Důvod?  Puč a rozkol. Předseda hnutí Andrej Babiš tuhle situaci označil za „binec“ a rozhodl se jednat. Předseda poslaneckého klubu ANO Faltýnek je shovívavější, členy, kteří se postavili proti primátorovi z vlastních řad, politoval.
30.06.2015 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9966 článků)

VIDEO Neuvěřitelný projev Donalda Trumpa, o kterém média raději mlčí: Zdědili jsme obrovský binec. Ti, co ohrožují naší bezpečnost, skončí ve vězení

 
Prezident Donald Trump v sobotu přijel na Floridu. Čekalo ho bouřlivé přivítání. Dav příznivců novou hlavu státu nadšeně vítal a odměnil hřmotným potleskem Trumpova slova, že se bude vždy snažit mluvit přímo ke svým spoluobčanům a obejde média, která šíří lživé zprávy. Právě a jen s pomocí občanů chce dát do pořádku „jeden velký binec“, který prý zdědil po svých předchůdcích.
19.02.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3162 článků)

Senát dostal účetnictví jen od dvou prezidentských adeptů

 
Senátní mandátový a imunitní výbor měl v úterý k dispozici zatím jen od dvou prezidentských kandidátů vyúčtování jejich volební kampaně. Ostatní je musí dodat do soboty 30. března. Výbor má podle zákona o prezidentských volbách dostat účetnictví ke kontrole do dvou měsíců od vyhlášení výsledků voleb.
26.03.2013 16:11 |

podobné články

Černá magie v prezidentských volbách? V Rumunsku prý ano

 
Mircea Geoana, který těsně prohrál v rumunských prezidentských volbách, obvinil vítěze Traiana Basescua, že proti němu použil černou magii. Geoana v médiích prohlásil, že se stal terčem vln negativní energie, vysílaných proti němu při klíčové debatě před druhým kolem hlasování, které prohrál o 70 000 hlasů.
23.01.2010 11:20 |

podobné články

V prezidentských volbách na Ukrajině vítězí prozatím Janukovyč

 
Ukrajinská ústřední volební komise oznámila, že po sečtení 60 procent hlasů v prezidentských volbách vede opoziční kandidát Viktor Janukovyč nad dosavadní premiérkou Julií Tymošenkovou.
08.02.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (381 článků)

Will Ferrell natočí komedii o prezidentských volbách v USA

 
Hvězda nejšílenějších amerických komedií Will Ferell se stále více pouští do politického humoru. Jeho příští film, který ještě nemá název, bude o prezidentských volbách a v kinech by měl být v roce 2012, kdy bude Amerika volit nového prezidenta, uvedl server Hollywood Reporter.
06.12.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Will Ferrell (31 článků)

Boxer Kličko vyzve Janukovyče v prezidentských volbách

 
Vůdce ukrajinské opoziční strany UDAR Vitalij Kličko se definitivně rozhodl kandidovat v příštích prezidentských volbách. Oznámila to dnes z Kyjeva agentura Interfax-Ukrajina. Volby čekají Ukrajince počátkem roku 2015. Všeobecně se očekává, že dosavadní prezident Viktor Janukovyč bude post obhajovat.
16.12.2013 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (381 článků)

Čeká nás peklo. Válka. Tomio Okamura poskytl drtivý rozhovor

 
Pokud zvítězí v prezidentských volbách v USA Hillary Clintonová, můžeme čekat peklo. V rozhovoru pro server Byznysnoviny.cz to uvedl lídr Strany přímé demokracie Tomio Okamura. Podle něj by pro naši zemi bylo prospěšnější, kdyby v prezidentských volbách uspěl Donald Trump.
17.10.2016 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3162 článků) , Tomio Okamura (1663 článků)

Miroslav Novák: Tři otázky a odpovědi, které se pojí s vítězstvím D. Trumpa v prezidentských volbách

 
Komentář k vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách a dopadu na USD.
09.11.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3162 článků)

Jan Urbach: Hollande? Problém vyřešen. Nekandiduje

 
Francouzský socialistický prezident Francois Hollande dnes večer oznámil, že se nebude v prezidentských volbách příští rok ucházet o znovuzvolení. „Rozhodl jsem se, že nebudu kandidátem v prezidentských volbách a nebudu se ucházet o prodloužení mého mandátu,“ řekl nynější prezident. Je to od roku 1958 první případ, kdy prezident přijal takové rozhodnutí.
02.12.2016 09:25 |

podobné články

Trump zklamal. Je zcela možné, že se stane novým Georgem W. Bushem. A Sýrie a šance Le Penové ve francouzských prezidentských volbách... Politolog z Paříže předkládá fakta

 
ROZHOVOR Britský historik a známý konzervativní euroskeptický politický analytik a myslitel John Laughland, který je ředitelem studií na Institutu pro demokracii a spolupráci v Paříži, říká, že je možné, že v případě prezidenství Trumpa se může vše vrátit do starých zajetých kolejí. Napovídá tomu to, že Trump opustil již řadu věcí, které sliboval v prezidentské kampani. Šance Marine Le Penové uspět v prezidentských volbách jsou dle něj relativně malé. Šanci má dle něj i Fillon.
21.04.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: John Bush (6 článků) , John George (6 článků) , John Bush (3 články) , John Marin (2 články) , John Bush (3 články)

Odpůrci Le Penové by se neměli moc radovat. Zde je „černý scénář“

 
Vůdkyně Národní fronty Marine Le Penová sice v prezidentských volbách prohrála, ale jak konstatuje server Local, francouzská „krajní pravice“ je na vzestupu. Není vyloučeno, že se Le Penové podaří uspět v příštích prezidentských volbách.
11.05.2017 09:45 |

podobné články

Donald Trump varuje: Při volbách se můžeme dočkat podvodů

 
Server německého časopisu Stern přišel s důležitou informací. V amerických prezidentských volbách je stále větší horko, neboť republikánský prezidentský kandidát Donald Trump se nehodlá smířit s prohrou, kterou mu v Pensylvánii přisuzují předvolební průzkumy. Miliardář mluví o možném podvádění při volbách. Pohled do historie však ukazuje, že Trump bije na poplach zbytečně.
14.08.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3162 článků)

Ukrajina žádá Západ o podporu při mimořádných prezidentských volbách

 
Ukrajina adresovala Západu své prosby - prosí o podporu květnových prezidentských voleb. Jejich pořádání je ztěžováno situací na východě země, kde probíhají boje proti proruským vzbouřencům.
06.05.2014 20:45 |

podobné články

Zeman varuje SPOZ: Že budu prezidentem, vám úspěch ve volbách nezaručí

 
Vítězství v prezidentských volbách neznamená pro stranu, jejíž kandidát se stal hlavou státu, automaticky i úspěch v parlamentních volbách. Na krajské konferenci Strany práv občanů – Zemanovci (SPOZ) v Kunovicích na Zlínsku to v sobotu prohlásil její čestný předseda a budoucí prezident Miloš Zeman.
02.03.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17783 článků)

ODS hrozí: Kalousku, shoď vládu a povládnou komunisti

 
ANKETA V souvislosti s výsledkem prezidentských voleb se začalo hovořit o předčasných volbách. Budoucí prezident Miloš Zeman říká, že by byly nejlepším řešením, neboť koaliční LIDEM nezískali důvěru ve volbách. Hovoří se i o tom, že by předčasné volby mohly vyhovovat TOP 09.
29.01.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17783 článků)

Rumunská levice žádá soud o anulování prezidentských voleb

 
Sociálnědemokratická strana prezidentského kandidáta Mircey Geoany, který těsně prohrál v prezidentských volbách, rumunský ústavní soud požádala o anulování výsledků nedělního druhého kola hlasování.
08.12.2009 17:15 |

podobné články

Sázkaři věří z prezidentských kandidátů nejvíc Fischerovi

 
Sázkové kanceláře dávají největší šance na vítězství v lednových prezidentských volbách Janu Fischerovi. Sází na něj také většina sázkařů. Druhým největším favoritem je Miloš Zeman. Vyplývá to z dnešního zjištění ČTK mezi sázkovými firmami.
06.11.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1735 článků) , Miloš Zeman (17783 článků)