Článek

Hrozba ve firemních kávovarech: Bakterií víc než na záchodě!

 
Už si nedovedete představit pracovní den bez kávy, pro kterou si do firemního automatu chodíte několikrát denně? Po přečtení tohoto článku vám možná přestane tolik chutnat…
09.01.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Hrozba ve firemních kávovarech: Bakterií víc než na záchodě!

 
Už si nedovedete představit pracovní den bez kávy, pro kterou si do firemního automatu chodíte několikrát denně? Po přečtení tohoto článku vám možná přestane tolik chutnat…
13.01.2016 09:35 |

podobné články

Firemní školky již za půl roku, plánuje Dobeš. Odborníci: Bude jich ale málo

 
Novela školského zákona počítá s podporou provozu firemních školek od ledna příštího roku. Jak by ale taková zařízení měla fungovat v praxi, to se snažil zjistit Český rozhlas. Podle něj Asociace provozovatelů firemních škol sice návrh vítá, ale tvrdí, že návrhy ministra školství Josefa Dobeše stačit nebudou. Proto ani masivní nárůst firemních předškolních zařízení zatím nečeká.
07.07.2011 13:40 |

podobné články

České firmy jsou s organizací firemních cest spokojené. Nechtějí ji svěřovat do rukou externím agenturám

 
Česká republika versus ostatní státy střední a východní Evropy. Amadeus právě zveřejnil výsledky průzkumu „Organizace a řízení firemních cest ve velkých a středních firmách střední a východní Evropy ”. Výsledky ukázaly, že i když jsou české společnosti do značné míry spokojené s tím, jak mají organizaci firemních cest v současnosti nastavenou, pořád je v této oblasti prostor pro zlepšení. Přestože se mezi státy střední a východní Evropy umístily v mnoha ohledech nad průměrem, například firemní cestovní politiku, která tento proces zjednodušuje, má zavedenou pouze 72 % z nich.
19.05.2017 15:40 |

podobné články

Na činkách v posilovně je 362krát víc bakterií než na záchodě!

 
Kdo chodí rád a často do posilovny, měl by vědět, že ve chvíli, kdy chytá na rukojeti činek a strojů, dotýká se semeniště bakterií. A to těch fekálních, které se nacházejí v lidských výkalech. Na těchto plochách je jich dokonce 362krát více než na míse veřejného záchodu. Prokázalo to mikrobiologické vyšetření stěrů z posiloven.
12.04.2016 18:05 |

podobné články

Důležité místo, kam i císař pán chodil pěšky: Rok a půl života na záchodě!

 
Celý rok a půl života… Přesně tak dlouho strávíme v průměru na záchodě! Mnozí z nás tam však nechodí jen vykonávat svou potřebu. Běžně si na záchodě čteme, telefonujeme nebo brouzdáme na internetu.
03.02.2013 08:45 |

podobné články

Ženy, víte, kde je víc bakterií než na záchodě? Ve vaší kabelce!

 
Je to tak. Poslední studie dokazují, že v dámské kabelce je víc breberek než v záchodové míse. Test ukázal, že v jedné z pěti kabelek se vyskytuje bakterie, která je nebezpečná pro lidské zdraví.
15.05.2013 12:00 |

podobné články

Nechutná realita: Na mobilech máme víc breberek, než je na záchodě!

 
Tak to je hnus. Podle jedné studie je na tabletech a chytrých telefonech několikanásobně víc bakterií, než je třeba na záchodovém prkénku.
17.08.2015 12:11 |

podobné články

Krachů firem ubývá, je však více osobních bankrotů

 
V červenci letošního roku bylo vyhlášeno celkem 111 firemních bankrotů, což je o 50 bankrotů méně než v červnu. Jak v úterý informovala společnost CCB, od začátku roku bylo vyhlášeno už 975 firemních bankrotů.
03.08.2010 15:20 |

podobné články

Srovnání firemních daní: Česko dostalo doporučení

 
Česko má daň z příjmu právnických osob v podobné výši jako okolní země. Vyplývá to z aktuálního přehledu firemních daní ve více než 150 zemích světa, který zveřejnila poradenská firma PwC na internetu. Podle PwC si tak Česko zachovává konkurenceschopnost a nemělo by daň zvyšovat.
28.09.2014 19:10 |

podobné články

TEST vědců: Mobily jsou špinavější než záchod! POZOR na bakterie

 
Mysleli jste si, že toaleta je místem s největším výskytem bakterií? Omyl! Na obrazovkách některých chytrých telefonů a tabletů je totiž podle vědců víc bakterií než na záchodovém sedátku! Co s tím?
18.09.2013 06:20 |

podobné články

Mobiloví maniaci, pozor! Chytré telefony a tablety obsahují třicetkrát víc bakterií než záchodové prkénko

 
I když se většina z nás štítí dotknout se záchodového prkénka, málokdo z nás ví, že mnohem více bakterií se nachází na místech, kterých se často a bez ostychu dotýkáme. Více malých potvůrek než na toaletě najdeme totiž na displeji mobilního "telefonu":http://www.extra.cz/tema/telefon.
21.09.2013 15:25 |

podobné články

6 rad, jak vyčistit kuchyňská prkénka. Je na nich víc bakterií než na tom záchodovém!

 
V kuchyni se bez něj neobejdeme. Víte ale, na čem krájíte? Průměrné kuchyňské prkénko totiž na sobě má o 200 procent více fekálních bakterií, než to záchodové. Najdete na něm salmonelu, E. coli i listerii. Všechny vám mohou pěkně znepříjemnit život, protože způsobují průjmová a infekční onemocnění. Poradíme vám proto, jak se jich efektivně zbavit.
28.06.2015 06:05 |

podobné články

Při pití kávy do sebe lijete smrtící OLOVO, tvrdí vědci o kávovarech

 
Dvě třetiny kávovarů na přípravu espresa mohou být životu nebezpečné, zvláště po jejich čištění od vápenatých usazenin. Uvolňují totiž do nápoje velké množství težkých kovů, hlavně olova!
09.12.2013 11:05 |

podobné články

Navrátilová (VV): Na firemních školkách vidím samá pozitiva

 
„Vznik firemních školek je třeba podpořit. Můžou odlehčit běžným školkám a vycházejí vstříc zaměstnaným matkám," myslí si to poslankyně Věcí veřejných Dagmar Navrátilová.
02.03.2011 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Navrátilová (97 článků)

Podle expertů na IT udělal nejvyšší soud průlomové rozhodnutí

 
Počítačoví experti vítají rozhodnutí Nejvyššího soudu, které přináší nové pohledy na problematiku zneužívání firemních počítačů k soukromým účelům. Zákon vcelku jednoznačně vymezuje možnosti zaměstnavatele, který je oprávněn omezit využívání firemních počítačů k soukromým účelům.
03.10.2012 10:00 |

podobné články

Dimension Data: IT management ignoruje zranitelnosti ve firemních sítích

 
Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb, oznámila, že počet firemních sítí potenciálně ohrožených různými typy bezpečnostních zranitelností se snížil ze 75 procent pro rok 2011 na loňských 67 procent.
24.10.2013 19:10 |

podobné články

Neúspěšné jednání: ČSSD a lidovci se neshodli na restitucích a firemních daních

 
Sociální demokraté a lidovci na prvním jednání svých týmů nenašli shodu na církevních restitucích nebo firemních daních. Sblížili se naopak v otázce zavedení majetkových přiznání a registračních pokladen. Na večerní tiskové konferenci to dnes uvedli zástupci obou stran, jejichž expertní týmy nyní začnou diskusi nad konkrétními tématy.
12.11.2013 23:21 |

podobné články

Safetica: Únik firemních dat má často dopad na cenu akcií

 
Únik firemních dat má negativní vliv nejen na jméno firmy, ale také i na cenu jích akcií. Z tohoto důvodu se společnosti často snaží tuto informaci co nejdéle utajit. Pokud za únikem informací stojí vlastní zaměstnanec, pak je dopad na reputaci daleko větší.
26.03.2014 12:55 |

podobné články

Tuzemské firmy ztrácejí zájem o tištěnou inzerci, finance investují do online titulů a firemních magazínů

 
Společnosti v Česku přestávají investovat do inzerce v tištěných médiích a přesouvají svůj kapitál do firemních magazínů nebo online platforem. Podle odborníků preferují zejména opakovanou prezentaci a intenzivnější kontakt s konkrétní cílovou skupinou. Značný boom zaznamenaly v posledních 3 letech zejména zákaznické časopisy, u nichž došlo ze strany tuzemských firem k dvojnásobnému navýšení poptávky.
29.04.2014 10:40 |

podobné články