Článek

Hrdina z restaurace: Ležel jsem za barem a dělal mrtvého, kolem křičeli lidé

 
Dlouhých 13 minut se skrýval v prostorách restaurace a kolem něj létaly kulky. Mladík, který se v úterý podruhé narodil, popsal chvíle hrůzy, které zažil v restauraci.
27.02.2015 13:55 |

podobné články

Podobné články

Exkluzivně: Máme první rozhovor s Christopherem Lambertem. Podívejte se, jak dnes vypadá slavný Tarzan a idol žen

 
Legendární herec Christopher Lambert včera přiletěl do Česka, aby dnes zahájil událost letošní sezóny - Ples v Opeře Brno. I když už v minulosti navštívil Prahu, Brno je jeho premiérou. Super.cz poskytl slavný Tarzan či hvězda filmu Highlander exkluzivní rozhovor. "V Praze jsem už byl jako turista, v Bratislavě jsem natáčel film, nyní jsem poprvé v Brně. Přiletěl jsem včera kolem páté hodiny, odpočinul si, pak jsem zašel do restaurace. Bylo fantastické jídlo, příjemní lidé, skvělé aranžmá restaurace, víc jsem toho zatím nestihl," řekl Super.cz Lambert.
18.01.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lambert (29 článků)

Za pokus o vraždu před barem půjde student na deset let do vězení

 
Student Antonín Šafář půjde na deset let do vězení za loňský pokus o vraždu před plzeňským barem. Trest mu dnes potvrdil Vrchní soud v Praze, který zamítl mužovo odvolání. Opilý Šafář zaútočil poté, co mu lidé v baru nadávali kvůli jeho homosexuální orientaci.
10.08.2010 13:05 |

podobné články

Americké hvězdy v krizi? Po Bradu Pittovi prodává svou luxusní ,chalupu´ i Bruce Willis!

 
Něco přes 271 milionů korun chce akční hrdina Bruce Willis za svou „chalupu“, kterou si pořídil teprve před osmi lety ve městě Halley v americkém státě Idaho. Luxusní víkendovou rezidenci s nádherným výhledem na hory si podle svých slov nemá vůbec čas užít, a tak se jí chce stejně jako své restaurace s nočním barem Mint (cena 4,5 mil. dolarů) ve stejném městě co nejdříve zbavit.
09.12.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1595 článků) , Bruce Willis (312 článků)

Nejšílenější restaurace světa: Snídaně v rakvi, při obědě kanibalem a večeře pod vodou

 
Restauraci v rakvi, kanibalská restaurace, restaurace pod vodou… Vypadá to, že pár měsíců s klasickou restaurací už na trhu neprorazíte. Hitem jsou totiž restaurace, ze kterých si kromě plného žaludku odnesete i zážitek. Co na tom, že občas pořádně děsivý. Vítejte v nejšílenějších restauracích planety!
29.10.2012 00:15 |

podobné články

Tokijské bistro prodávající nudlovou polévku získalo prestižní michelinskou hvězdu

 
Oblíbená malá restaurace, která v Tokiu nabízí tradiční nudlovou polévku ramen, získala michelinskou hvězdu. Stala se tak první "nudlovou" jídelnou, která toto ocenění dostala. Informoval o tom zpravodajský server BBC News. Malá restaurace Tsuta, kde je k sezení jen devět míst, získala vysoce ceněnou hvězdičku v novém vydání Michelinského průvodce po Tokiu. Nudlová polévka ramen je v Japonsku široce rozšířený pokrm, který má kořeny v čínských nudlích. Je všeobecně vnímaná jako pokrm rychlého občerstvení, i když se objevují i restaurace, jež nabízejí její gurmánské verze. Restaurace Tsuta nabízí misku polévky ramen v přepočtu za 170 až 250 korun.
03.12.2015 09:00 |

podobné články

Už žádné sliby: Šlechtova restaurace se po 16 letech se dočká oprav

 
V pražské Stromovce brzy začne rekonstrukce Šlechtovy restaurace. Ta se plánuje už šestnáct let. Praha nyní našla v rozpočtu na rok 2016 první část financí na odvoz přebytečné zeminy ze zahrady restaurace. Termín zahájení rekonstrukce samotné vily zatím není jasný. „Co se týká opravy restaurace, věřím, že rekonstrukce začne do léta,“ nechal se slyšet pražský radní pro kulturu Jan Wolf (Trojkoalice/KDU-ČSL).
12.03.2016 12:10 |

podobné články

Vegani doporučují nejlepší veganské restaurace v Praze: Kam na svíčkovou nebo tiramisu?

 
Že vegani zobou pouze zrní? Omyl. Důkazem toho jsou i pražské veganské restaurace, které nabízí alternativy běžných českých i zahraničních masových jídel. A tak i když zajdete do restaurace, ve které se vaří pouze vegansky, můžete si objednat například svíčkovou s pěti knedlíky nebo veganský guláš. Vegani doporučují své oblíbené podniky a taky oblíbená jídla, kterými si je daná restaurace získala.
17.06.2016 17:55 |

podobné články

Kat z Uherského Brodu a jeho oběti: "Popravil mi životní lásku!" říká zoufalá vdova Ludmila

 
Zabiják Zdeněk K. (†63) v úterý v restauraci Družba v Uherském Brodu popravil servírku (†43) a vzápětí sedm mužů (†27 až †66). Pak se skryl za barový pult a čekal na příjezd policistů. „První tam byli dva z místní hlídky. Se zbraní v ruce se snažili dostat do restaurace. Střelec na ně spustil palbu,“ řekl včera šéf policie ve Zlíně Jaromír Tkadleček. Za barem mu koukala jen hlava. „Restaurace byla plná různě ležících či sedících lidí. Policisté nemohli vědět, jestli jsou živí, zranění, nebo mrtví,“ dodal. Když zásahovka po desítkách minut příprav vběhla dovnitř, útočník se sám zastřelil. Aha! mluvilo s příbuznými obětí i s těmi, kteří měli to štěstí a masakr přežili.
26.02.2015 05:15 |

podobné články

Vágner z Ordinace zachraňoval za barem!

 
Herec Petr Vágner (32), který září v roli záchranáře Radima Nováka, je všestranný talent. Nejen že exceluje na divadelních prknech, umí dát první pomoc a skáče padákem. Skvěle ovládá i zachraňování žíznivců za barem.
04.12.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vágner (229 článků) , Radim Novák (22 článků)

Student, který před barem útočil nožem, dostal deset let

 
Třiadvacetiletý student Antonín Šafář půjde na deset let do vězení za loňský pokus o vraždu před plzeňským barem. Trest mu v úterý potvrdil Vrchní soud v Praze.
10.08.2010 13:40 |

podobné články

Před barem zaútočili na muže, ten nepřežil

 
Dvaatřicetiletý muž zemřel po převozu do nemocnice, poté co byl v neděli časně ráno zraněn při incidentu před barem v Dobrušce na Rychnovsku. Policie dopoledne zadržela dva muže ve věku 41 a 19 let.
17.10.2010 13:30 |

podobné články

Upila se na Silvestra! Mrtvolu našli za barem

 
Oslavy příchodu Nového roku zřejmě přehnala žena z Želetavy na Třebíčsku. Policisté ji nad ránem našli v restauraci mrtvou za barem.
01.01.2011 09:30 |

podobné články

Noid s Rudou z Ostravy řádili za barem!

 
Celebrity obsluhovaly za barem pro dobrou věc
24.07.2011 08:20 |

podobné články

To je ostuda: Krasavec Shia LaBeouf se porval v Kanadě před barem

 
Herec Shia LaBeouf (25) se porval. Ve Vancouveru ho prý v pátek v noci před barem vyprovokovali přítomní pijani a hollywoodský herec s alkoholem posilněnou kuráží se pustil do pěstního souboje.
21.10.2011 09:25 |

podobné články

České Miss v ultra krátkých šatičkách brigádničily za barem: Mužům padala brada, když vibrovaly šejkrem

 
Nejen Taťána Kuchařová  (25) v posledních dnech brigádničila jako barmanka . Práci za barem si vyzkoušely také České Miss Gabriela Kratochvílová  (23) , Tereza Chlebovská  (22) , Linda Bartošová a Monika Leová  (22) .
23.09.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (916 článků) , Tereza Chlebovská (271 článků) , Linda Bartošová (93 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků) , Monika Leová (223 článků) , Monika Kratochvílová (37 článků)

Faltýnová za barem: Já se tady přelíznu a jdeme míchat

 
Petra Faltýnová (35) vyrazila do společnosti bez svého partnera Leoše Mareše (37) a opět nezklamala. Faltýnová, která je proslulá svými módními kreacemi, při kterých ukazuje své přednosti, tentokrát na barmanské show v jednom z pražských klubů šokovala personál za barem! Co udělala?
29.11.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2879 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Kateřina Zemanová si užívá divoké večírky: Ve Španělsku míchá drinky za barem!

 
Přestože letos úspěšně odmaturovala, na prestižní vysokou školu se nakonec nedostala. Řeč je o první slečně Kateřině Zemanové (20), která si plnými doušky užívá za barem v Barceloně.
16.09.2014 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (257 článků)

Policisté řešili výtržnosti před barem, napadla je trojice agresorů

 
Dne 25. října v půl páté ráno řešili policisté z obvodního oddělení Písek výtržnosti skupiny osob před barem v Chelčického ulici v Písku. Dvoučlenná policejní hlídka se snažila výtržnosti vyřešit, když v tom dva muži a jedna žena zasahující policisty fyzicky napadli. Údery pěstí do hlavy a krku i kopy do těla skončily zraněním jednoho z policistů.
28.10.2014 11:40 |

podobné články

Hrdý Zeman prozradil, co dělá Kate: Vydělává si za barem! Pro NEabstinenta úctyhodné!

 
Zdravotní patálie stihly ženy v rodině Miloše Zemana! Prezident to prozradil ve Střepinách, kde promluvil nejen o nemocech první dcery a první dámy, ale i o zlomené ruce své tchyně. Vedle toho však prozradil i detaily toho, co plánuje jeho dcera po návratu do Česka – přijela totiž ze Španělska, kde si vydělávala za barem.
16.03.2015 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (18546 článků)