Článek

Houbařská radost paní Jarky: Čtyři megapýchavky

 
Houbaři zažívají žně. Čtenářka Blesku Jarka Pekárková našla v Jasinově na Blanensku rekordní úrodu pýchavek. Meteorologové však upozorňují, dnes buďte při vstupu do lesů opatrní. Má hrozivě fučet!
14.09.2015 22:00 |

podobné články

Podobné články

PROSTŘENO u Jarky: Spiknutí proti nesnesitelné Michaele!

 
Soutěžící středočeského Prostřena mají různé chutě, ale jedna věc je spojuje – nenávist k Michaele. Před hostinou u Jarky jí to pěkně spočítají!
01.12.2011 05:10 |

podobné články

Zvrat v případu Jarky pálené cigaretou: Otce polili benzínem a zapálili

 
Celé Slovensko minulý týden šokovalo video, ve kterém se otec 7leté Jarky přiznává, že ji popálil cigaretou a že její matku zbil, protože se bál, že má milence. Zásah úřadů do případu ale přinesl překvapivý zvrat! Muž byl k přiznání prý brutálně přinucen svým švagrem, který ho zapálil.
21.01.2015 12:16 |

podobné články

Houbařská sezona se zatím nekoná; těšte se až po víkendu

 
Navzdory vlhkému počasí houbařská sezona stagnuje. Rostou sice už také hřibovité druhy, ale podle odborníků je jich zatím málo. Růst jarních hub mezitím končí.
03.06.2010 12:45 |

podobné články

Houbařská sezona je tady. Po povodních se houbám daří

 
Houbařská sezona začíná. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži.
06.06.2010 18:40 |

podobné články

Je teplo a vlhko. Houbařská sezona začíná!

 
Je to tady! Ta pravá houbařská sezona začala. Teď už nemusíte být odborníci na rozpoznávání hub. Teď už najdete i hřiby.
18.07.2012 00:05 |

podobné články

Houbařská sezona je tu! Co přinesete z lesa? A která jedule vás může i zabít?

 
V lesích začínají růst houby a mnoho lidí tak vyráží s košíky do lesa. Houbařská sezona je zatím na svém začátku. V lese tak najdete jen některé druhy hub.
30.04.2013 06:00 |

podobné články

HOUBAŘSKÁ SEZONA je v plném proudu. Tady jsou vaše úlovky, podívejte se na plné koše hub!

 
Houbařská sezona je v plném proudu a každý den nás vy, čtenáři TN.cz, zásobujete novými a novými fotkami vašich úlovků. Podívejte se na další parádní fotky košů plných hub.
11.09.2013 06:00 |

podobné články

REVOLUCE V LESÍCH: Houbařská daň i zákaz vstupu! Čtěte, co na to říká šéf myslivců

 
Ve spoustě zemí Evropy je pevně omezené množství hub, které si můžete odnést z lesa, jinde se dokonce platí nálezné neboli houbařská daň. Nechystá se to i u nás?
07.10.2013 11:15 |

podobné články

Začíná houbařská sezona: Co všechno se už dá v lese najít?

 
Je polovina března a houbařská sezona začíná! V lesích už vykukují hlavičky prvních jedlých hub. Vyrazit můžeme zatím na kačenky a penízovky.
17.03.2017 11:40 |

podobné články

Noční drama v nechutné Výměně manželek: Kryštůfek dostal z Jarky záchvat

 
Jako by nestačilo, že se paní Jarka (39) potýká s následky rakoviny. Ve Výměně manželek se musela strachovat ještě o život dočasně svěřeného synka Kryštůfka (3,5), který už od plenek trpí epilepsií.
16.04.2015 06:25 |

podobné články

Houbařská rarita z karlovarských lesů: Na šišce vyrostly čtyři hřiby

 
Nevídáno, neslýcháno! Houby letos rostly opravdu všude. Důkazem je i kapitální úlovek Tadeáše Šustra (10) z Karlových Varů. Našel šišku, na které rostly čtyři hřiby hnědé, poddubáky.
30.10.2014 12:10 |

podobné články

Jak se staví sen: Nekonečné úpravy vzaly majitelům radost z bydlení. Jak ji tam vrátit?

 
Paní Eva je ve svém domě nešťastná. Těžce nesla odchod na venkov a ještě hůř snáší nekonečnou rekonstrukci domu, která nebere konce. Dcera Beáta rodinu do pořadu přihlásila, aby zase po letech uviděla v maminčiných očích radost a maminka se přestala stydět za to, jak bydlí. Jak dokáží šikovní designéři vdechnout bydlení život a radost?
06.05.2016 06:05 |

podobné články

Neckářova manželka: Při životě ji drží dialýza

 
Václav Neckář (66) prožívá nejtěžší období života. Zdravotní stav jeho manželky Jarky se natolik zhoršil, že s ní musí zpěvák už třikrát týdně jezdit do nemocnice na dialýzu. „Jsem skutečně zoufalý,“ přiznal Blesku Neckář. Toho teď nejvíc položila zpráva lékaře: Zdravotní stav vaší ženy už lepší nebude!
16.04.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (268 článků)

Táta Jan: Škemrá o sex!

 
V reality show Hledá se táta a máma se řeší vnitřní dilema, sex nebo jistota? Táta Jan Markovský (36) se totiž rozhoduje mezi dvěma adeptkami na mámu a to Martinou Hlavníčkovou (28) a Jarmilou Dostálovou (36). Zatímco u Jarky by Jan pochodil snadno, u Martiny škemrá o sex! Ta však nemá zájem.
05.05.2010 05:15 |

podobné články

Janovy děti mají jasno: Za mámu chceme Jarku!

 
Reality show Hledá se táta a máma pomalu spěje do konce a děti tatínka Jana Markovského (36) už mají jasno. Za maminku chtějí Jaroslavu Dostálovou (36). Vzájemné vztahy se upevní společně strávenými dvěma dny u mámy Jarky.
27.05.2010 06:00 |

podobné články

Módní policie: Kubelková riskuje svou pověst lady

 
Vyšetřováním dopravní nehody vyčerpaná a nevěrou partnera zdeptaná Dara odjela do USA, aby zde našla s dítětem klid. A i když byla notně přepadlá, její cestovní styling neměl chybu. Módní instinkty zkrátka v každé chvíli podvědomě fungují. Zafungovaly i u její kamarádky Simony Krainové, která opustila porodnici v roztrhaných džínsech, dlouhém pleteném kabátu a rustikálním stylem budila dojem, že snad jede na chatu. Každopádně volba svršků, byla zajímavá. Což nelze říct o nemožné róbě, kterou si Iva Kubelková spolu s jinými toaletami u návrhářky Jarky Sedláčkové zkoušela. Tady lze jen doufat, že si Iva průsvity kombinovaný model na žádnou společenskou akci nevezme. Porotci ze soutěže Česko Slovensko má talent, Slávikovi takový trapas nehrozí - tenhle playboy má styl, jemuž bohužel ubírá na síle způsob, jakým na luxusní svršky upozorňuje.
17.11.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (511 článků) , Simona Krainová (1905 článků)

Modelka Iva Kubelková zatahovala břicho, aby vynikly její obří vnady

 
Modelka ve výslužbě a moderátorka Iva Kubelková (33) se rozhodla zavzpomínat na časy, kdy vymetala jednu společenskou akci za druhou, a tak se narvala do mnoha a mnoha nových společenských šatů z dílny české oděvní návrhářky Jarky Sedláčkové. Výsledek můžete posoudit sami, na své si zajisté přijdou milovníci tradičního českého nevkusu.
17.11.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (511 článků)

Olga Menzelová: Svatební šaty oblékla poprvé!

 
Manželka oscarového režiséra Jiřího Menzela (72) Olga (32) si poprvé v životě oblékla svatební šaty! Na módní přehlídce na podporu charitativní akce Rakovina věc veřejná předváděla spolu s předními českými modelkami šaty z dílny návrhářek Jarky a Dominiky Sedláčkové...
11.12.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (274 článků)

PROSTŘENO Jarka o zábavě v Austrálii: Střílíme do klokanů! +VIDEO

 
Speciální vydání show Prostřeno! z Austrálie pokračuje u Jarky, která pracuje jako zdravotní sestra v domově důchodců. K protinožcům se původně vydala kvůli studiu angličtiny, aby mohla po návratu získat manažerskou pozici. Nakonec si ale zemi klokanů a její kulturu oblíbila a zůstala.
28.12.2011 05:05 |

podobné články