Článek

Hostesce Kristýně přestal zaměstnavatel platit. Jak si poradila?

 
Kristýna pracovala jako hosteska. Měla platnou smlouvu, chodila včas, pracovala poctivě. Pak ale zjistila, že jí nepřišla část výplaty, a její šéf dělal „mrtvého brouka“. Domohla se nakonec svých nároků?
15.10.2015 18:55 |

podobné články

Podobné články

Výpověď dohodou? Neexistuje. Víme, kdy vám zaměstnavatel nesmí dát padáka

 
Pokud se vás zaměstnavatel rozhodně propustit, nikdy nejde o příjemnou záležitost. Každý to chce mít co nejrychleji za sebou a mnohdy se zaměstnanec ani nezamyslí nad tím, jaká má práva, a zaměstnavatel ho tak může úmyslně připravit o odstupné. V některých případech vás zaměstnavatel vůbec propustit nesmí. Víme, v jakých situacích byste se měli bránit.
03.03.2017 05:35 |

podobné články

Česká spořitelna získala titul Zaměstnavatel bez bariér 2012

 
Česká spořitelna v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2012 získala titul Zaměstnavatel bez bariér 2012 za projekt na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Transition.
18.10.2012 14:20 |

podobné články

Za neúčast v teambuildingu nesmí zaměstnavatel odebrat osobní ohodnocení

 
Zaměstnavatel nemá právo snížit nebo odepřít zaměstnanci osobní ohodnocení jen za to, že se například nezúčastní teambuildingových aktivit. Rozhodl tak Nejvyšší soud v případě ženy, jíž zaměstnavatel sebral osobní příplatek poté, co odmítla v rámci teambuildingu spolu s kolegy stavět věž z kelímků a přemisťovat je pomocí zvláštního jeřábu z jednoho stolu na druhý.
23.04.2013 11:10 |

podobné články

Veřejný ochránce práv: Zaměstnavatel nesmí ženu vyhodit jen proto, že má děti

 
Matka dvou dětí se po skončení rodičovské dovolené vrátila zpátky na pozici asistentky jedné finanční instituce. Ještě před ukončením rodičovské dovolené se ji zaměstnavatel snažil přesvědčit, aby přistoupila na ukončení pracovního poměru a do práce se nevracela. To si však žena, která se sama starala o dvě děti, nemohla dovolit a ani k tomu neměla důvod. Po návratu do práce se jí zaměstnavatel snažil podmínky znepříjemnit natolik, aby raději sama podala výpověď.
27.07.2017 20:10 |

podobné články

Reality show Malé lásky graduje: Kristýně se ozvala matka, která se na ni vykašlala. Jak to teď mezi sebou mají?

 
Reality show Malé lásky u lidí vcelku bodují. Ve středu večer jste mohli vidět další díl, ve kterém se představila kontroverzní dvojice. Kristýna s partnerem Romanem vedou mírně divoký život a nic moc je nerozhází. Změnil se jejich život nějak po narození malé Vikky? A jak je možné, že se Kristýně ozvala matka, která se na ni dříve vykašlala?
01.09.2017 22:00 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Po Kristýně (14) se slehla zem. Odešla v růžové mikině

 
Policisté pátrají po čtrnáctileté Kristýně Legezové z České Lípy. Dívka v neděli ráno odešla z domova a od té doby o ní nejsou žádné zprávy, sdělila mluvčí českolipské policie Ivana Baláková.
07.02.2011 15:30 |

podobné články

Uhl prý Kočí věří. Všechno, kromě toho, že předtím lhala

 
Komentátor Práva Petr Uhl v deníku rozebírá, proč a co vlastně Kristýně Kočí věří. „Kristýně Kočí z Věcí veřejných věřím všechno. Tedy až na její tvrzení, že předtím lhala. To teda lže, když tvrdí, že lhala,“ napnul v začátku svých úvah Uhl v dnešním komentáři.
15.04.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Toaletní papír a dědova králíkárna. Poslanec ODS se směje Kristýně Kočí

 
Poslanec ODS Pavel Staněk se na svém blogu vysmál poslankyni Kristýně Kočí, zvolené za Věci veřejné, toho času nezařazené. Ta si zřídila nové webové stránky, na kterých slíbila návštěvníkům možnost zblízka poznat politiku. Poslanec ODS přiznává, že rok před parlamentními volbami je rád za jakýkoliv nápad, takže se u poslankyně, a navíc neobyčejně úspěšné studentky politologie (s titulem se lopotí již devět let) s chutí inspiroval.
12.04.2013 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků) , Pavel Staněk (26 článků)

Lásky jí nenechaly jen zlomené srdce: Půvabné Kristýně Leichtové dokonce kluk zjizvil tvář

 
Jediná vada, kterou můžeme najít na krásné herečce Kristýně Leichtové  (28) , jsou jizvička na levé tváři, kousek pod okem, kterou se většinou snaží zakrývat pramenem vlasů. A konečně jsme, vlastně náhodou, zjistili, z čeho ji má.
26.12.2013 05:57 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (174 článků)

Po Kristýně (13) se slehla zem. Je na útěku nebo jí někdo ublížil?

 
Pražští policisté pátrají po třináctileté Kristýně Ondráčkové. Její prababička o ní už od neděle nemá žádné zprávy a bojí se o ni. Dívka je ale možná jen na útěku se svou vrstevnicí. Mohly by se objevovat v hospodách a ubytovnách v Praze i mimo město.
04.02.2014 17:25 |

podobné články

Školné by za absolventy mohl zaplatit zaměstnavatel, uvažuje Dobeš

 
Půjčku na školné, které chce ministerstvo zavést na vysokých školách, by za absolventy mohl platit zaměstnavatel. Po jednání koaličních expertů to ve čtvrtek uvedl ministr školství Josef Dobeš (VV). Podle něj by se to mohlo týkat třeba pedagogů či zdravotníků. Reformní zákon o VŠ chce resort předložit vládě do konce listopadu.
10.11.2011 19:55 |

podobné články

Dobeš: Půjčku za školné by mohl platit zaměstnavatel

 
Koaliční experti na školství se dnes shodli na reformním zákonu o vysokých školách a na zákonu o finanční pomoci studentům. Řekl to ministr školství Josef Dobeš (VV), jednou z novinek je prý to, že by půjčku na školné mohl za absolventa zaplatit jeho zaměstnavatel.
10.11.2011 20:50 |

podobné články

Půjčku za školné by mohl platit zaměstnavatel, míní ministr Dobeš

 
Koaliční experti na školství se dnes shodli na reformním zákonu o vysokých školách a na zákonu o finanční pomoci studentům. ČTK to řekl ministr školství Josef Dobeš (VV), jednou z novinek je prý to, že by půjčku na školné mohl za absolventa zaplatit jeho zaměstnavatel. Podle Dobeše by se to týkalo třeba učitelů nebo zdravotníků. Nově by šlo také odečíst si úrok z půjčky z daňového přiznání.
11.11.2011 08:15 |

podobné články

Nový občanský zákoník: Zaměstnavatel zaplatí jen za dva týdny nemocenské!

 
Nový občanský zákoník od začátku tohoto roku přináší také změny ve výplatě nemocenské. Zaměstnavatel bude teď vyplácet peníze jen za první dva týdny nemoci, pak už bude peníze pacientovi platit stát.
16.01.2014 05:05 |

podobné články

V Alžírsku přestal po 19 letech platit VÝJIMEČNÝ STAV

 
Alžírská vláda ve čtvrtek oficiálně zrušila výjimečný stav, který v zemi platil 19 let. Informuje o tom agentura AFP. Výjimečný stav přestal platit ve chvíli, kdy byl v úředním věstníku ve čtvrtek zveřejněn text vládního dekretu.
24.02.2011 23:00 |

podobné články

Erotika v talk show: Host strhl hostesce šaty

 
Nechtěně udělala striptýz
10.08.2009 09:45 |

podobné články

Miloši Zemane, to není vaše žena! Kandidát na prezidenta se tiskl k mladé krásce

 
Starý jezevec Miloš Zeman, který je známý tím, že na své chalupě na Vysočině žije bez manželky Ivany, zažívá v Praze nejen povinnosti kvůli prezidentské kandidatuře, ale i malé radosti. Při křtu knížky Na ostří pera žurnalisty Milana Syručka se tak mohl tisknout k pohledné hostesce výrobce čajů. A jeho blažený úsměv hovoří za vše.
25.10.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20933 článků)

Sagan se omluvil hostesce za štípnutí do zadnice. Kráska dostala květiny

 
Cyklista Peter Sagan udělal definitivní tečku za aférou, kterou rozpoutal před dvěma týdny po závodu kolem Flander. Tehdy při vyhlašování vítězů štípnul do zadku jednu z hostesek.
10.04.2013 22:00 |

podobné články

Hamiltone, zklidni se! Závodník jásal nad vítězstvím, ale hostesku moc nepotěšil

 
Tohle se teda nedělá! Známý závodník F1 Lewis Hamilton oslavil vítězství v Šanghaji oblíbeným způsobem – z lahve šampaňského začal stříkat nápoj na všechny kolem. Hostesce, která se stala jeho první obětí, se to ale moc nelíbilo.
14.04.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (501 článků)