Článek

Hororový případ podle skutečnosti: Zastlala mrtvého manžela!

 
Děsivá realita na televizní obrazovce! Ve 14. díle seriálu Policie Modrava ožije 11 let starý případ psychicky narušené ženy, která v posteli 18 měsíců ukrývala mrtvého manžela.
24.05.2015 05:07 |

podobné články

Podobné články

Žena zastlala mrtvého, brala jeho peníze

 
Je to hrozná představa. Žena (34) z Jeseníku zastlala mrtvolu invalidního muže (†59) do postele. Sedm měsíců žila v jeho domě v České Vsi a pobírala jako opatrovnice jeho důchod.
16.07.2010 22:10 |

podobné články

Láska až za hrob: Žena zastlala mrtvolu manžela do peřiňáku

 
Milovala ho nadevše a k tomu to neměla v hlavě v pořádku. Když ženě z obce Kamenné Zboží u Nymburka zemřel v dubnu manžel, nedokázala se s ním rozloučit. Jeho mrtvolu proto zastlala do peřiňáku.
08.07.2015 21:35 |

podobné články

Mrtvolu zastlala do postele

 
Příběh jako z hororového filmu se odehrál v rodinném domku v České Vsi na Jesenicku. Jana K. (34) tam žila sedm měsíců s nebožtíkem. Když invalida (59), o kterého se měla starat, loni v listopadu zemřel, zatajila to úřadům a mrtvolu zastlala pod přikrývky do postele. Dalších sedm měsíců pak předstírala, že muž žije, a pobírala na něj důchod a pečovatelské dávky. Celkem si přišla na více než 81 tisíc korun. Celá věc je o to děsivější, že s ní v domě žila také její třináctiletá dcera.
10.08.2010 11:04 |

podobné články

Zastlala mrtvého muže do postele a pobírala na něj sociální dávky

 
Jeseničtí policisté od čtvrtka stíhají čtyřiatřicetiletou ženu z Jeseníku, která jako opatrovnice sedm měsíců měla pobírat dávky na mrtvého devětapadesátiletého muže.
16.07.2010 15:30 |

podobné články

Věra zastlala mrtvolu manžela do novin a žila s ní v obýváku. Když přišla policie, bránila ji

 
Nechtěla se vzdát manžela, a tak když zemřel, ležícího na gauči v obýváku ho přikryla novinami a žila s ním dál v jedné domácnosti. Celé čtyři měsíce! Věra N. (63) z Kamenného Zboží u Nymburka je podezřelá z usmrcení z nedbalosti.
09.07.2015 15:00 |

podobné články

Věra N. (63) 4 měsíce žila s mrtvým mužem: Vrací se do domu hrůzy!

 
Nedokázala se smířit se smrtí manžela Václava (†69), a tak ho zastlala do novin a pečovala o něj – denně ho omývala. Věra N. (63) z Kamenného Zboží na Nymbursku se vrací do domu, kde čtyři měsíce žila s mrtvolou.
24.07.2015 05:20 |

podobné články

Slovenská upoutávka na hororový seriál je nefalšovaný horor

 
Živí mrtví (Walking dead), veleúspěšný hororový seriál, se už dostal i na Slovensko. A jak už to tak bývá u velkých filmových či seriálových úlovků, televize si na ně vytváří své vlastní upoutávky. Zatímco z té americké se pouze ježí chlupy na zádech, ta slovenská diváka uzemní tak dokonale, že ještě dlouhé chvíle nebude vědět, co si vlastně myslet.
06.03.2013 10:05 |

podobné články

Krátký hororový film, který byste si rozhodně neměli pouštět před spaním

 
Tenhle krátký amatérský hororový "filmeček":http://www.extra.cz/tema/filmari dokazuje, že k vybudování napětí a vyděšení diváka nepotřebujete žádné speciální efekty a nákladnou produkci. Stačí dobře promyšlené záběry, střih a práce s načasováním.
17.03.2014 20:25 |

podobné články

Lara Croft vs. zombie: Rise of the Tomb Raider dostal hororový nádech

 
Poslední dobrodružství nejznámější videoherní archeoložky patří k těm nejlepším. Rise of the Tomb Raider se dočkal navíc po vydání tradičních stahovatelných přídavků. Ten poslední přináší hororový nádech a krvelačné protivníky. Lara Croft se totiž tentokrát utká s nemrtvými zombiemi.
03.04.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (85 článků)

Hororový moment: Servírka ukradla zákaznici miminko a dala se s ním na útěk

 
Noční můra každé matky! Bezpečností kamery v restauraci zachytily hororový moment, kdy mladá servírka ukradla jedné zákaznici desetiměsíční miminko a dala se s ním na úprk. Matka na to naštěstí přišla během několik málo minut.
24.11.2016 00:15 |

podobné články

Hororový kolotoč plný křiku: Při pekelné jízdě se zranilo 21 vyděšených dětí

 
Tohle byla jízda, na kterou jen tak nezapomenou. 21 dětí, které měly tu smůlu, že nasedly na hororový kolotoč v zábavním parku v palestinském městě Ramalláh, se při děsivé jízdě zranilo. Stroj se porouchal a malé a vyděšené děti poranil.
14.08.2017 20:55 |

podobné články

Tipy na dárky pro manžela

 
Vánoce jsou opět za dveřmi a společně s nimi i příjemné či méně příjemné povinnosti v podobě pečení cukroví, uklízení domácnosti, výzdoby bydlení a výběru dárků. A právě dárky dělají mnohým z nás pořádné starosti, protože si zkrátka nevíme rady, čím pod ozdobeným stromečkem potěšit naše nejbližší. My ženy se určitě shodneme na tom, že nám kolikrát dělají největší problémy dárky dárky pro manžela. S dětmi si nějak poradíme, rodičům nadělíme kosmetický balíček nebo voucher na relaxační pobyt, ale jakmile dojde na dárky pro naše drahé polovičky, jsme v koncích. Tipy na dárky pro manžela – vyberte si také! Ačkoli do Vánoc zbývají ještě necelé tři týdny, není rozumné nechávat si výběr dárků na poslední chvíli. Nikomu se nechce pár dní před svátky lítat po obchodě, kde je hlava na hlavě, stát ve frontách a snášet nálady protivných prodavaček. Jestliže i vy máte radši, když si vše připravujete v klidu a s předstihem, pak je na čase začít něco dělat. Prosinec se totiž překulí rychleji nežli voda a Štědrý den bude za dveřmi. Pojďte se podívat na tipy na dárky pro manžela, kterými můžete potěšit svou drahou polovičku – určitě si mezi nimi vyberete. Nezapomenutelný zážitek Jestliže hledáte dárek, na který váš manžel nezapomene, darujte mu zážitek. K dostání jich je nespočet, vybírat můžete mezi adrenalinovými, jako je třeba seskok padákem nebo jízda ve Ferrari, nebo zážitky kulinářské, ať už v podobě kuchařského kurzu, aby vám doma taky něco uvařil, nebo třeba ochutnávání vína či piva – to podle toho, co má vaše láska raději. Nová košile se hodí každému Stejně jako šatník každé ženy i ten pánský musí obsahovat základní módní sestavu, do které neodmyslitelně patří i košile. Tu zkrátka potřebuje každý muž a ještě než začnete namítat, že košile není plnohodnotný dárek, dovolíme si vás zastavit: kvalitní košile... Čtěte více Příspěvek Tipy na dárky pro manžela pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.12.2017 21:05 |

podobné články

Zabíjel v Praze METANOL? Policisté našli v chatě mrtvého muže!

 
Další případ mrtvého člověka, kde příčinou smrti může být pití lihovin obsahujících metylalkohol, vyšetřují kriminalisté v Praze. Ve středu našli v pražském Suchdole mrtvého muže v chatové oblasti.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Matka ubodala vlastní dcerku (†7) a zastlala ji do postýlky

 
Německým Porúřím otřásl třetí vražedný útok na děti během posledních deseti dnů. Rozvedená matka o víkendu ubodala svoji sedmiletou dcerku Nelly.
13.08.2012 13:45 |

podobné články

OTŘESNÉ: Tragický porod v Krnově. Holčičku matka ubodala!?

 
V Česku ještě ani neutichla diskuze o brutální vraždě novorozence v Praze a kriminalisté už vyšetřují další smrt miminka. Mladá matka (29) v Krnově porodila doma, novorozenou holčičku zřejmě brutálně ubodala a zastlala do postele!
07.08.2014 12:40 |

podobné články

Porodila a ubodala své dítě?! Policie zadržela krkavčí matku z Krnova!

 
S poporodním krvácením ji převezli do nemocnice a odtud rovnou na policejní stanici. Devětadvacetiletá žena z Krnova je podezřelá, že své novorozené miminko ubodala a pak zastlala do peřin.
08.08.2014 09:40 |

podobné články

Soud s matkou-vražedkyní: Novorozenou holčičku 15krát bodla nůžkami

 
Měla se o ni starat a chránit ji, místo toho ji ubodala! Výjimečný trest může v příštích dnech vyfasovat za vraždu novorozené holčičky Svatava B. (30) z Krnova. Do děťátka vrazila patnáctkrát manikúrní nůžky. Pak jej zabalila do košile a zastlala do postele.
01.04.2015 14:40 |

podobné články

Moťovská prohlásila manžela za mrtvého!

 
PRAHA – Manželka pohřešovaného podnikatele Jana Moťovského (38) Kateřina Moťovská (30) chce nechat prohlásit svého manžela za mrtvého.
14.05.2009 02:05 |

podobné články

Moťovská chce manžela prohlásit za mrtvého!

 
Kateřina Moťovská podala u soudu pro Prahu 1 žádost, aby byl její pohřešovaný manžel prohlášen za mrtvého. Jan Moťovský zmizel loni začátkem srpna ve francouzském Nice. Letos v únoru policie případ odložila.
13.05.2009 17:05 |

podobné články