Článek

Horečka, která z lidí dělá superboháče! V německém Lottu jde o ohromujících 973 milionů!

 
Ten chlapík na obrázku měl vlastně takový nudný život IT konzultanta v Berlíně. Pak jeho manželka ale trefila ta správná čísla. Dnes je Matthias v balíku a je jasné, že nebude sám, na koho se usmálo štěstí. Dnes večer totiž v německém Lottu půjde o ohromujících 973 milionů Kč!
18.05.2016 13:05 |

podobné články

Podobné články

Horecká ve válce s Černockou: Kvůli nevěře!

 
Zpěvačka Skupiny Schovanky Hana Horecká (57) se dne 20. srpna pokusila o sebevraždu a zabitím vyhrožovala i své dceři Juliáně Magdaléně (16). Zároveň už před lety vedla otevřenou válku s Petrou Černockou, která byla stejně jako Hana manželkou bývalého vrchního kriminální rady České republiky Jana Vaculíka. Horecká ji nesnášela, protože prý tajila Vaculíkovi nevěry!
23.08.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (262 článků) , Hana Horecká (24 článků)

Šílené drama: Zpěvačka Horecká vyhrožovala sebevraždou a chtěla podříznout dceru

 
Známá country zpěvačka skupiny Schovanky Hana Horecká (57) se včera v odpoledních hodinách zabarikádovala ve svém bytě ve Zbuzanech u Prahy. Nejdříve prý ohrožovala nožem svoji dceru Julianu (33), poté se chtěla zabít sama. Dceři se podařilo z bytu uniknout, Horecká nadále hrozila sebevraždou.
21.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačka Hana Horecká: Skončila v blázinci! Rozmlouvala s anděly!

 
Známá country zpěvačka Hana Horecká (57) se o víkendu zřejmě pomátla a tak ji drží pod sedativy v psychiatrické léčebně v pražských Bohnicích! Horecká v sobotu nejdříve přivolala policii s tím, že ji někdo chce zabít.
22.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Hana Horecká před sebevraždou: Mluvím se svým andělem Arachetem!

 
Folková a country zpěvačka Hana Horecká (57) se v sobotu pokusila ve Zbuzanech u Prahy o sebevraždu a podříznutím vyhrožovala i své dceři Julianě (16). Horecká momentálně leží v bohnické psychiatrické léčebně a svědectví o jejím pohnutém způsobu života začala vystupovat na povrch!
23.08.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Nejextravagantnější hausbót v Evropě je na prodej! Za 7,5 milionů korun

 
Přáli jste si jako malí bydlet na "lodi":http://www.extra.cz/nejvetsi-soukroma-jachta-na-svete-vyplula-postavili-ji-pro-tajemneho-superbohace? Teď se vám tento sen může splnit. Tedy za předpokladu, že máte zbytečných 7,5 milionů Kč – což je stejná částka, za kterou se dá pořídit například větší rodinný domek v dobré lokalitě.
26.08.2013 11:20 |

podobné články

Největší soukromá jachta na světě vyplula, postavili ji pro tajemného superboháče

 
Stála 440 milionů liber, je delší než jakákoliv druhá výletní loď a sesadila z prvenství jachtu Eclipse ruského oligarchy Romana Abramoviče. S délkou 180 metrů je soukromá jachta Azzam největší na světě. A kdo je její majitel, to se jen odhaduje. Mysteriózní klient zadal výrobu německým dokům přes prostředníka, ale podle pověstí se jedná o jednoho z princů bohatého královského rodu Saúdů. Jachta totiž z Německa brzy popluje právě do Saúdské Arábie.
07.04.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Abramovič (70 článků)

Zpěvačka Horecká z blázince: Někdo se mě chce zbavit

 
Country zpěvačka Hana Horecká (57), která působila například ve Schovankách či Fešácích, se léčí na psychiatrii v Bohnicích. Před nedávnem chtěla otrávit svou dceru plynem a také vyhrožovala sebevraždou . Nyní ale tvrdí, že jde o spiknutí.
01.09.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Vodička (ČSSD): Je na západ cesta dlouhá... Ale jdeme správným směrem

 
Čeští autoři, nezřídka i ekonomové, často srovnávají platy v České republice s Německem. To není logické. Proč zrovna s Německem? Protože je to naše sousední země? Ale pak se ale musíme srovnávat s Polskem a Slovenskem. A když s Německem, tak pouze s východním Německem.
17.07.2017 20:55 |

podobné články

Kellner: Z prodejce kopírek mezi 'superboháče'

 
Sto dvacet šest miliard korun! To je odhad jmění Petra Kellnera (45). Miliardáře, který ale svůj majetek nezdědil ani nevyhrál, ale dopracoval se k němu vlastní schopností dobře investovat.
25.05.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (227 článků)

Kellner zchudl o téměř 100 miliard!

 
Krize dopadla i na české superboháče. Podle žebříčku, který sestavil časopis Týden, sto českých a slovenských miliardářů zchudlo během dvou let až o 160 miliard korun.
21.12.2009 20:25 |

podobné články

Tohle je sestava zlatokopek: Top 5 Miss, které dokázaly lží o lásce uhnat superboháče!

 
Život někdy přináší neuvěřitelné náhody. Třeba Miss a vicemiss ČR. Ty si po svém vítězství vždycky chtějí najít nějakého prostého chlapce z lidu, který má prázdné konto, ale velké srdce, a nakonec vždycky nějakou shodou okolností skončí v postýlce ošklivého, ale nechutně bohatého miliardáře. Tohle je pět z nich, které na čas nebo natrvalo fakt získaly jackpot!
27.03.2013 19:06 |

podobné články

Pracující chudina: Každý den dřou, přesto žijí bídně. Nová čísla o nezaměstnanosti a těžkém životě Čechů

 
V Česku je aktuálně (k poslednímu květnu 2014) podle evidence Úřadu práce ČR 549 973 nezaměstnaných. I když je to o 24 935 lidí méně než k poslednímu dubnu, ve srovnání s loňským koncem května je to stále více nezaměstnaných, a to celkem o 2510. Vyjádřeno procentuálně, v Česku je v populaci 7,5 procenta nezaměstnaných lidí. Mírně se zvedají počty volných pracovních míst, celkem jich bylo za 5 měsíců v nabídce více jak 48 tisíc.
09.06.2014 14:50 |

podobné články

Nabídka pro Clintonovu milenku Lewinskou: 25 milionů za šaty s Billovým spermatem!

 
Stážistka z Bílého domu Monica Lewinská (41), která proslula aférkou s prezidentem USA Billem Clintonem (68), dostala zajímavý návrh: muzeum erotiky z Las Vegas jí nabízí za slavné modré šaty potřísněné Billovým spermatem ohromujících 25 milionů korun!
12.05.2015 12:59 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (225 článků)

Fotbalová horečka udeřila naplno. V Malajsii se dokonce snažil vymluvit ministr z jednání vlády

 
Je to závažná nemoc. Fotbalová horečka… Jakmile ji chytnete, nemůžete dělat nic jiného než zůstat v nehybné pozici před televizí a jako medicínu polykat jeden přenos zápasu za druhým. Jako epidemie se šíří po celé planetě. V Číně si fanoušci kupují falešné nemocenské, v Malajsii dokonce donutila ke lžím ministra a v Nigérii zase zakázali veřejné sledování šampionátu v Brazílii, aby lidi neriskovali život.
16.06.2014 15:20 |

podobné články

Nákupní horečka se Praze na černý pátek vyhnula: Menší fronty se tvořily pouze u klenotnictví

 
Slevové šílenství, bitky o elektroniku nebo stovky lidí čekajících před obchody. Tak ve světě, a hlavně v USA, probíhá poslední listopadový »černý pátek«. K tomuto „svátku“ se přidaly i obchody v nákupních centrech v Praze, které zboží zlevnily i na polovinu. Nákupní horečka se ale nekonala. Redaktor Blesk.cz vybraná centra navštívil, na žádné větší fronty nenarazil. Menší se pouze tvořily u klenotnictví.
25.11.2016 17:00 |

podobné články

ZÁHADA: Dohnala zpěvačku k šílenství černá magie?! Horecká píše čarodějnické knihy!

 
Zpěvačka Hana Horecká, která skončila v psychiatrické léčebně v Bohnicích, má zkušenosti s černou magií. Potvrdil to jak Stanislav Ploch ze skupiny Schovanky, tak její manažerka Radka Jiráčková.
21.08.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačka Horecká: Do blázince mě dostal manžel

 
Falešní policisté, falešná záchranná služba, takovými představami trpěla country zpěvačka Hana Horecká (56), která se 20. srpna zabarikádovala ve svém bytě ve Zbuzanech u Prahy, o svých zachráncích. „Komunikuji s pátou dimenzí a mám velkou intuici, vím, že mě chtějí zabít,“ svěřila se nám ve včerejší první části rozhovoru. V dnešním druhém díle vyslovuje závažné podezření: „Za vším stojí můj exmanžel Jan Vaculík.“ Zpěvačka s diagnózou akutní psychóza je hospitalizovaná v bohnické psychiatrické léčebně.
06.09.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Horecká se chtěla zabít kvůli směnce

 
Zpěvačku Hanu Horeckou (57), která se nedávno zabarikádovala ve svém bytě a chtěla spáchat sebevraždu, prý trápila směnka na 750 tisíc korun, kterou podepsal její muž už v době, kdy spolu nežili a podle níž měla zpěvačka peníze manželovi dlužit. Horecká je nikdy neviděla, exekutor je prý ale vymáhal a obstavil i zpěvaččin majetek.
08.09.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačka Horecká chce z léčebny!

 
Country zpěvačka Hana Horecká (57), která se nedávno pokusila svou dceru otrávit plynem a vyhrožovala sebevraždou, vzkázala ze svého léčení, že její pobyt na psychiatrii je spiknutím. Tvrdí, že je zcela normální, a měla by být propuštěna. Odborníci se ale shodují, že lékařský dohled potřebuje. (jn)
16.09.2011 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)