Článek

Horečka či světloplachost: Rodiče musí znát varovné signály meningokoku

 
Postup meningokokové infekce je rychlý, pacient může zemřít jen několik hodin od prvních příznaků. Rodiče by proto měli znát "zpaměti" projevy onemocnění, aby mohli urychleně provést domácí test a případně včas zavolali záchranku, jak ve středu upozornil prezident Fóra infekční, tropické a cestovní medicíny a odborný garant očkovacích center docent Rastislav Maďar. M eningokok zasáhne v Česku několik desítek lidí ročně, hlavně dětí a adolescentů.
02.09.2015 16:27 |

podobné články

Podobné články

Signály, že se mu líbíte

 
Potkala jste v baru sympatického muže, který je nejen zábavný a vtipný, ale zároveň i nesmírně pohledný a sexy. Dali jste se spolu do řeči, společná témata létala vzduchem a vy jste si celou dobu tiše pohrávala s otázkou, jestli se mi líbíte – protože on vám ano! Jestliže je to muž vašich snů a má veškeré vámi vysněné předpoklady, pak by byla obrovská škoda nechat ho jít a nezjistit, zda po vás netouží… Ačkoli si to neuvědomujete, při rozhovoru s druhým člověkem vysílá vaše tělo jasné signály. U mužů je tomu zrovna tak – jakmile se baví s ženou, která upoutala jejich pozornost, pak mimoděk vysílají jasné důkazy prozrazující jejich zájem o dotyčnou ženu či dívku. Chcete vědět, jestli se mu líbíte? Pak sledujte následující signály lásky! Líbíte se mu? Tyhle signály ho prozradí! Číst v mužských signálech je mnohdy daleko jednodušší, než se na první pohled zdá. Po přečtení dnešního článku již nikdy nebudete pochybovat o tom, jestli o vás daný sympaťák jeví zájem, nebo zda ho necháváte úplně chladným… Nevědomé pohyby obočí Lidská tvář je kolikrát jako otevřená kniha, ve které se dají číst ty nejzajímavější romány. Pokud v muži vzbudíte zájem, pak stačí sledovat jeho tvář a ihned budete mít jasno, že se rybička chytila. Žádný muž, i kdyby se sebevíce ovládal, totiž nedokáže udržet své obočí v klidu. Zájem z jeho strany tady vypozorujete jednoduše: pokud obočí nadzdvihává při pohledu na vás, pak je to jasné! Chce vás! Sebevědomý postoj Mužské tělo je pro ženy pastvou pro oko. Chcete-li zjistit, zda se danému muži opravdu líbíte, pak si všímejte, zda při rozhovoru s vámi zaujme sebevědomý postoj, kterým muži vyjadřují svou pozici alfa samce. Při tomto postavení se muži zpravidla narovnají, ramena stlačí dozadu, zatáhnou břicho a vypnou hruď. Doteky na těle Ve chvíli, kdy se... Čtěte více Příspěvek Signály, že se mu líbíte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.07.2016 04:40 |

podobné články

Další loď pátrající po malajsijském letadle zachytila signály!

 
Australské plavidlo pátrající v Indickém oceánu po zmizelém malajsijském letadle zachytilo signály, které odpovídají vysílání černých skříněk používaných v letadlech. Oznámil to dnes koordinátor pátracích operací Australan Angus Houston. Zjištění je podle něj "velmi povzbudivé". Může ale prý trvat několik dní, než se potvrdí, jestli signály opravu pochází ze záznamníků letu z pohřešovaného stroje.
07.04.2014 07:10 |

podobné články

Šílené drama: Zpěvačka Horecká vyhrožovala sebevraždou a chtěla podříznout dceru

 
Známá country zpěvačka skupiny Schovanky Hana Horecká (57) se včera v odpoledních hodinách zabarikádovala ve svém bytě ve Zbuzanech u Prahy. Nejdříve prý ohrožovala nožem svoji dceru Julianu (33), poté se chtěla zabít sama. Dceři se podařilo z bytu uniknout, Horecká nadále hrozila sebevraždou.
21.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Zpěvačka Hana Horecká: Skončila v blázinci! Rozmlouvala s anděly!

 
Známá country zpěvačka Hana Horecká (57) se o víkendu zřejmě pomátla a tak ji drží pod sedativy v psychiatrické léčebně v pražských Bohnicích! Horecká v sobotu nejdříve přivolala policii s tím, že ji někdo chce zabít.
22.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Hana Horecká před sebevraždou: Mluvím se svým andělem Arachetem!

 
Folková a country zpěvačka Hana Horecká (57) se v sobotu pokusila ve Zbuzanech u Prahy o sebevraždu a podříznutím vyhrožovala i své dceři Julianě (16). Horecká momentálně leží v bohnické psychiatrické léčebně a svědectví o jejím pohnutém způsobu života začala vystupovat na povrch!
23.08.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Horecká (24 článků)

Horecká ve válce s Černockou: Kvůli nevěře!

 
Zpěvačka Skupiny Schovanky Hana Horecká (57) se dne 20. srpna pokusila o sebevraždu a zabitím vyhrožovala i své dceři Juliáně Magdaléně (16). Zároveň už před lety vedla otevřenou válku s Petrou Černockou, která byla stejně jako Hana manželkou bývalého vrchního kriminální rady České republiky Jana Vaculíka. Horecká ji nesnášela, protože prý tajila Vaculíkovi nevěry!
23.08.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (247 článků) , Hana Horecká (24 článků)

Zběsilou honičku Prahou ukončily varovné výstřely

 
Varovné výstřely museli ve středu ráno použít policisté, kteří v pražských ulicích pronásledovali ujíždějící auto. Čtyřčlennou posádku kradeného vozu peugeot se jim nakonec podařilo dopadnout, řekla mluvčí pražské policie Eva Miklíková.
08.09.2010 15:35 |

podobné články

Sirény někdy nestačí: Praha chce hromadně zasílat varovné SMS

 
Hlavní město Praha chce zavést hromadné zasílání varovných SMS, které by bylo možné v případě nehod nebo neštěstí zasílat obyvatelům postižených městských částí. V současnosti mohou varovné SMS dostat pouze ti obyvatelé, kteří se k přijímání varovných zpráv přihlásí. V praxi tak tato elektronická varování dostane jen minimum lidí.
29.08.2015 16:05 |

podobné články

DRAMA VE VZDUCHU! Nad Hongkongem se málem SRAZILA DVĚ LETADLA! Do nárazu prý zbývalo ŠEST VTEŘIN!

 
Nad Hongkongem se málem srazily dva letouny, na jejichž palubách bylo přes šest stovek lidí. Piloti naštěstí včas zareagovali na varovné signály, píše v úterý agentura AFP.
27.09.2011 09:55 |

podobné články

Jak poznáte, že je vám nevěrný?

 
Nevěra nám dokáže podlomit nohy i zhroutit celý vztah. I když patří mezi největší strašáky mezilidských vztahů, statistiky mluví jasně: U naprosté většiny párů se dříve nebo později objeví. Jaké jsou nejčastější varovné signály?
02.11.2011 06:10 |

podobné články

10 tipů pro zdravé nehty

 
Nehty jsou zrcadlem našeho zdraví. Stres, nedostatek železa nebo tekutin, různá onemocnění, infekce. To vše se většinou odrazí na jejich stavu. Naučte se poznávat varovné signály.
06.12.2011 13:20 |

podobné články

Hrozí vašemu dítětí sexuální zneužití? Poznejte to včas!

 
Psychologové varují, že po sexuálním zneužití mají děti následky na celý život. Jak poznáte varovné signály, že je vaše dítě zneužívané? A co radí dělat odborníci v takové situaci?
17.01.2012 17:00 |

podobné články

Max Payne: Valhalla je fan film, ze kterého oči nebolí

 
Max Payne film s Markem Wahlbergem jsem nikdy neviděl, protože ke mně dolehly varovné signály, abych to ve vlastním zájmu nedělal. Nemůžu teda říci, jestli je sedmiminutový kraťas Max Payne: Valhalla lepší, nebo horší, ale viděl jsem ho celý, v krku mě neškrábe, oči nebolí a hlava nehoří horečkou. Tak to asi nebude špatné. Vlastně se mi líbí, jak parta budoucích...
14.05.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Mark Wahlberg (63 článků)

6 super rad, jak se nenechat napálit cestovní kanceláří

 
Jaké jsou varovné signály o tom, že s cestovní kanceláří není vše v pořádku? Jak je možné, že cestovka chce k ceně zájezdu další peníze navíc? A za jakých podmínek lze dovolenou reklamovat? Tady je jednoduchý manuál s odpověďmi na nejdůležitější otázky.
05.08.2012 10:25 |

podobné články

Poslouchejte svoje tělo: 8 varovných signálů!

 
Někde vás bolí a píchá a neustává to? Neberte rozhodně varovné příznaky, které vysílá vaše tělo, na lehkou váhu! Hrát si na hrdinu a překonávat bolest za každou cenu, je pošetilé. Signály mohou předznamenávat problém mnohem většího rozsahu. Bolest je často chápána jako nutné zlo, které je třeba přetrpět. Občas ale může být jistým znamením, kterým nám organismus oznamuje, že něco není v pořádku. Zvláště pak u některých druhů bolesti bychom měli skutečně zpozornět. Nabízíme jejich stručný přehled.
07.07.2013 05:20 |

podobné články

Stroj ČSA nouzově přistál místo v Karlových Varech v Praze!

 
Linkové letadlo ČSA včera nečekaně nouzově přistálo na pražském Letišti Václava Havla. Původně měla linka z Moskvy sednout v Karlových Varech. Letadlo prý vysílalo varovné signály.
29.11.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4382 článků)

Skupinka na závory nedbala, poslední žena vlak vůbec neviděla

 
Přecházet koleje při sklopených závorách není nikdy dobrý nápad. Přesvědčila se o tom jedna žena z Nizozemska, která pospíchala a nebrala ohled na varovné signály. Před jedoucím vlakem uhnula na poslední chvíli.
01.03.2014 11:35 |

podobné články

Exkluzivně: Policie přizvala k vyšetřování smrti Bartošové specialisty na domácí násilí

 
Šlo v případě tragické smrti Ivety Bartošové  (✝48) o klasickou sebevraždu, nebo jí k zoufalému činu někdo, třeba manžel, napomohl? Kriminalisté až po smrti nejkontroverznější české zpěvačky vzali vážně dva roky trvající varovné signály o tom, že její soužití s Josefem Rychtářem  (56) nemuselo být úplně idylické. „Ve vyšetřovacím týmu je i odbornice na domácí násilí. Prováděla také šetření v místě bydliště zesnulé,“ informoval nás zdroj velmi blízký vyšetřování.
30.04.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6578 článků)

Váhalová (ČSSD): Nepřipravená Evropa

 
Evropskou unii zastihla vlna uprchlíků nepřipravenou, příliš dlouho podceňovala varovné signály.
22.05.2015 22:06 |

podobné články