Článek

Horák skončil ve slopestylu čtvrtý, Pančochová neprošla do finále

 
České snowboardistce Šárce Pančochové se účast na finále Světovém poháru ve slopestylu ve Špindlerově Mlýně příliš nepovedla. Poté, co její páteční výkon nestačil na přímý postup, dnes skončila v semifinále. V konečném pořadí je devátá. Mile naopak překvapil Petr Horák, který si v mužském finále dojel pro čtvrté místo.
14.03.2015 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)
Podobné články

Pančochová má na dosah křišťálový glóbus! Už chybí jen málo

 
Snowboardistka Šárka Pančochová vyhrála středeční kvalifikaci slopestylu ve finále Světového poháru a má na dosah zisk křišťálových glóbů za celkový triumf ve freestylových disciplínách i ve slopestylu.
05.03.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Snowboardistka Pančochová skončila ve slopestylu pátá. O medaili ji připravil pád

 
Snowboardistka Šárka Pančochová obsadila při olympijské premiéře slopestylu páté místo. Česká medailová naděje sice po první finálové jízdě soutěž vedla, ale ve druhé měla těžký pád a předstihla ji čtveřice soupeřek. Šampionkou v Extreme Parku v Krasné Poljaně se stala největší favoritka Jamie Andersonová z USA.
09.02.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Směšné i hororové, to jsou olympijské pády ze Soči: Šárka Pančochová vyděsila diváky, rakouská výprava se složila na zem během ceremoniálu

 
"Olympiáda v Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 jede pořádně teprve třetím dnem, ale už není nouze o pády, během nichž se na vteřinu zastaví srdce. Čechům se naposledy zatmělo před očima v neděli, kdy se měla ve slopestylu předvést naše "Šárka Pančochová":http://www.extra.cz/tema/sarka-pancochova, která měla jasně našlápnuto k medaili, ale děsivý pád vše zhatil.
10.02.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Pančochová udělala na Facebooku další krok ke coming outu! Místo depky nahá dívčí těla spojená v jedno!

 
Snowboardistka "Šárka Pančochová":http://www.extra.cz/tema/sarka-pancochova (23) udělala další výrazný krok k "předpokládanému coming outu":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-samer-je-pry-gay-hm-a-co-v-polsku-by-ho-upalili-na-slovensku-buzny-neexistuji-a-udavac-si-vybere-cesko-kde-to-ma-kazdy-na-salamu, ke kterému zjevně směřuje i přes svou stydlivost a "nedůvěru v média a odsudky nespravedlivého světa":http://www.extra.cz/frackovo-olympijske-okenko-sarko-pancochova-a-co-takhle-prestat-brecet, které převzala od svého ředitele, ikony českého snowboardingu a světového rekordmana v paranoii z rozhodčích "Martina Černíka":http://www.extra.cz/tema/martin-cernik.
24.07.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků)

Zraněná Pančochová jde do boje o finále

 
Snowboardistka Šárka Pančochová postoupila do semifinále olympijského závodu v U-rampě. Pátá závodnice z nedělního slopestylu, v němž měla těžký pád a zůstala otřesená, obsadila dnes ve své kvalifikační skupině osmé místo a bude bojovat o finále. Semifinálové jízdy začnou v 16:00 SEČ.
12.02.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Těžký pád ji nesrazil. Pančochová nastoupí na U-rampu

 
Česká snowboardistka Šárka Pančochová bude po těžkém pádu ve finále slopestylu startovat na olympijských hrách také v U-rampě, která je na programu ve středu. Rozhodla se tak po pondělním večerním tréninku, který pro ni byl jediným na trati v Extreme parku ve středisku Roza Chutor.
11.02.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Snowboardistka Pančochová je vicemistryní světa

 
Pančochová uspěla ve španělské La Molině ve slopestylu
22.01.2011 18:00 |

podobné články

Snowboardistka Šárka Pančochová: Třetí na zábradlí

 
Další z velkých úspěchů navlékla na svou šňůru snowboardistka Šárka Pančochová (21). Třetí flek ve slopestylu v rámci americké série Dew Tour ve středisku Breckenridge, při níž se mezi jezdce rozdělí 1,5 milionu dolarů (cca 29 milionů korun), to už je něco. A to byla juniorská mistryně světa pomlácená.
26.12.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Pančochová skončila na MS snowboardistů v semifinále

 
Česká snowboardová reprezentantka Šárka Pančochová ukončila svou pouť za vysněnou medailí ve slopestylu na světovém šampionátu v norském Oslu během semifinálové jízdy.
17.02.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Historický úspěch! Snowboardistka Pančochová má stříbro z X-Games

 
Snowboardistka Šárka Pančochová skončila druhá ve slopestylu na prestižních X-Games v americkém Aspenu. Dvaadvacetiletá Češka zaostala jen o tři body za vítěznou Američankou Jamie Andersonovou.
27.01.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

SUPERŠÁRKA! Snowboardistka Pančochová vyhrála svěťák ve slopestylu!

 
Snowboardistka Šárka Pančochová poprvé v kariéře vyhrála slopestyle Světového poháru. Česká naděje pro olympijské hry v Soči, na kterých bude mít slopestyle premiéru, nenašla přemožitelku díky povedené druhé finálové jízdě v dnešním závodu v americkém Copper Mountain.
22.12.2013 21:37 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Žádný mejdan, ale boj o medaili, plánuje před OH snowboardistka Pančochová

 
Snowboardistka Šárka Pančochová nedělní výhrou ve slopestylu Světového poháru v Copper Mountains potvrdila, že by měla na olympijských hrách v Soči patřit k českým medailovým nadějím.
23.12.2013 10:42 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Pančochová po ošklivém pádu: Měla jsem být třetí, tvrdí dotčená Šárka

 
Snowboardistka Šárka Pančochová si myslí, že měla na olympijských hrách ve slopestylu skončit třetí. V olympijské premiéře této disciplíny rozhodčí přisoudili více bodů dvěma soupeřkám za jízdy, které byly na první pohled jednodušší. I proto česká reprezentantka v druhém finálovém kole v boji o medaili riskovala a v přemíře snahy dramaticky upadla.
10.02.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Na Moravě za špatné chování fackujeme, vzkazuje Pančochová Novotnému

 
Přestřelka mezi snowboardistkou Šárkou Pančochovou a bulvárním novinářem Pavlem Novotným nabírá na obrátkách. Pančochová obsadila na olympiádě v Soči ve slopestylu páté místo, když nepříjemně upadla. Ale odborníci se shodují v tom, že ji rozhodčí poškodili. Šárka po závodě prohlásila, že ji obrali o medaili. Novotný jí následně vzkázal, ať nefňuká a začne vyhrávat další závody.
15.02.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (516 článků) , Šárka Pančochová (53 článků)

PARÁDA! Pančochová vyhrála Světový pohár. Jako první Češka

 
Šárka Pančochová se jako první Češka stala celkovou vítězkou freestylového Světového poháru ve snowboardingu a získala zároveň malý křišťálový globus za slopestyle. Česká jezdkyně si oba triumfy zajistila dnešním vítězstvím ve slopestylu v rakouském Kreischbergu.
06.03.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Pančochové unikl postup do finále slopestylu o jedno místo

 
České snowboardistce Šárce Pančochové unikl o jedno místo přímý postup do finále olympijské soutěže ve slopestylu. Druhý pokus bude mít v neděli, kdy ji čeká semifinále a poté případně jízdy o medaile.
06.02.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Snowboardovým králem ve Špindlu se stal Horgmo. Pančochová ve finále chyběla

 
Špindlerův Mlýn se těšil marně. Finále závodu snowboardového Světového poháru se muselo obejít bez Šárky Pančochové. Fanoušky slopestylu ale potěšil fantastickou jízdou Torstein Horgmo.
16.03.2013 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)

Pančochová postoupila do fínále závodu SP na U-rampě v Saas - Fee

 
Snowboardistka Šárka Pančochová postoupila ve středu ve švýcarském Saas - Fee do finále závodu Světového poháru na U-rampě.
02.11.2011 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Pančochová (53 článků)