Článek

Honička jako z akčního filmu v Praze. Policie za jízdy střílela po vyděrači! NESESTŘÍHANÉ ZÁBĚRY

 
Policie zadržela v úterý ráno pražské Krči po pronásledování v autě a střelbě muže, který se vydával za policistu. Z vyšetřování vyplývá, že se jedná o vyděrače, který dlohodobě vymáhal peníze na bezbranné ženě.
04.04.2012 15:25 |

podobné články

Podobné články

Honička s policií v Praze jako z akčního filmu: Feťák obrátil BMW po karambolu na bok

 
Uháněl jako smyslů zbavený a v žilách mu kolovaly drogy. Sjetý řidič BMW se kvůli drogám nechtěl podrobit rutinní policejní kontrole a pořádně dupnul na plyn. Strážcům zákona začal ujíždět a byla z toho nakonec honička, která skončila karambolem jako z hollywoodského akčního filmu.
27.10.2015 13:50 |

podobné články

Záběry jako z filmu: Gang se snažil za jízdy vykrást nákladní vůz

 
Policie z rumunského oddělení pro odhalování organizovaného zločinu a terorismu (DIICOT) zveřejnila záběry z konce května, které spíše připomínají scénu z akčního hollywoodského filmu „Rychle a zběsile“. Zlodějský gang se na nich snaží vykrást náklaďák jedoucí v noci po dálnici.
13.06.2012 07:50 |

podobné články

Honička jako z akčního filmu: Policisté dopadli ujíždějícího muže, došlo i na výstřely!

 
V Praze se odehrála honička jako akčního snímku! Policisté pronásledovali řidiče Škody Superb, který pod vlivem odmítal zastavit a dokonce na strážce zákona najížděl. Nakonec došlo i na výstřely! Policisté prostřelili vozu, ve kterém uprchlík jel, pneumatiky.
10.07.2014 19:50 |

podobné články

Honička jako z akčního filmu: Řidiče kradeného vozu zastavil až policejní zátaras!

 
Jel v kradeném voze, a když si toho podle poznávací značky všimli policisté, nereagoval na jejich výzvu a začal ujíždět. Následovala honička jako z akčního filmu, která skončila drsně vypadající bouračkou. Řidiče zastavil až policejní zátaras.
12.02.2014 12:50 |

podobné články

Honičku jako z akčního filmu natáčeli z vrtulníku, prchající vystřídal tři auta

 
Automobilová honička jako vystřižená z akčního filmu se odehrála ve středu v americkém Denveru. Prchající muž tam ukradl tři auta, v jednom případě do jednoho dokonce narazil přímo při jízdě a řidičku násilím vytáhl ven. Jeho snažení však bylo marné – policie ho nakonec dostihla, napsala agentura Reuters.
13.03.2014 10:00 |

podobné články

Policejní honička jako z akčního filmu! Ujíždějícího řidiče nezastavila ani střelba!

 
Honičku jako vystřiženou z akčního filmu mohli spatřit lidé na Mostecku. V noci na pondělí tam policistům ujížděl řidič v bílém Fordu, nezastavila ho ani střelba.
06.01.2014 15:05 |

podobné články

Scéna jako z akčního hollywoodského filmu: Do auta se za jízdy dobýval muž!

 
Byl to den jako každý jiný – Brenda Cruz jela se svou rodinou autem po silnici, když tu se stala svědkem scény jako z akčního filmu! Na vedlejší auto se »přisál« muž a rozmláceným zadním sklem se dobýval do vozu!
30.06.2014 16:25 |

podobné články

Rakouská policie střílela po českém řidiči

 
Divokou honičku jak z akčního filmu vyvolal český řidič v Rakousku. Policisté ujíždějícího zastavili až výstřely z pistole.
02.05.2012 16:25 |

podobné články

Scéna jako z akčního filmu: Policisté honili falešného policistu

 
Zběsilá policejní honička v autech se odehrála v úterý v ulicích Prahy! Muži zákona přitom stíhali v autě podvodníka, který se vydával za policistu. Při šílené jízdě jel často v protisměru, nakonec však neunikl. Podívejte se na záběry z vrtulníku.
05.04.2012 11:30 |

podobné články

Neuvěřitelná policejní honička: Policejní auto pronásledovalo policejní auto

 
Scénu z akčního filmu připomínala honička mezi policisty v okrese Broward County na Floridě. Dálniční policejní hlídka tam totiž začala pronásledovat auto miamské policie poté, co jeho řidič bezohledně přejížděl z pruhu do pruhu. Místo, aby okamžitě zastavil u krajnice, ujížděl pryč rychlostí místy až 190 kilometrů v hodině. Po sedmi minutách honička skončila a miamský policista byl zatčen.
01.11.2011 14:20 |

podobné články

Honička jako z akčního filmu: Čerpadlář se pověsil ujíždějícímu zloději na okénko

 
Natankoval šedesát litrů benzínu a ujížděl bez placení! Když se ho pokoušel čerpadlář (29) zastavit, skončil po zběsilé jízdě v kotrmelcích. Piráta teď hledá policie.
10.09.2013 12:45 |

podobné články

ZBĚSILÁ HONIČKA! Policisté u Prahy postřelili ujíždějícího řidiče!

 
Honička jako z akčního filmu se odehrála v neděli časně ráno nedaleko Prahy. Policistům ujíždělo osobní auto, jeho řidiče policisté postřelili.
05.01.2014 10:10 |

podobné články

Přestřelka jako z akčního filmu u Prahy: Policie při honičce zasáhla ujíždějícího řidiče

 
Policie dnes brzy ráno v Novém Vestci u Prahy střílela na ujíždějící auto. Řidič odmítl zastavit při silniční kontrole a na policisty najížděl. Nereagoval ani na varovné výstřely. Řidiče hlídka nakonec zasáhla střelou do nohy. Nyní je v nemocnici. Na případu pracuje i generální inspekce.
05.01.2014 12:20 |

podobné články

Divoká honička: Policisté dopadli brutálního vraha stařenky (81)

 
Unikátní záběry z policejního vrtulníku připomínají scény z akčního filmu. Na videu uvidíte zběsilou policejní honičku a zatčení teprve devatenáctiletého muže, podezřelého z vraždy stařenky (†81) a pokusu o vraždu přítelkyně (21).
14.08.2009 12:05 |

podobné články

Šokující záběry: Únosce ji bodl do krku, odpráskli ho!

 
Australským Perthem otřásly záběry, které působí jako z akčního filmu. Za bílého dne tu jistý Brendan John Lindsay (38) nakráčel do restaurace, z baru sebral nůž a šéfku podniku Sheilu (37) vzal jako rukojmí.
11.11.2014 05:10 |

podobné články

Šílený Slovák prorazil závoru na chorvatské hranici: Policie ho honila 140 km

 
Dramatická policejní honička jako z akčního filmu se odehrála na chorvatské dálnici. Mladý Slovák tam v kradeném autě prorazil hraniční závoru a pak ještě bez placení projel několika mýtnicemi. Policie honila celých 140 km a zadržela ho, až když vylétl z vozovky.
23.07.2012 14:10 |

podobné články

Divoká honička v Praze: Řidič schválně boural do aut, aby zastavil policisty

 
Jako z hollywoodského akčního filmu! Pražští policisté dnes pronásledovali řidiče vozidla, které mělo kradené značky. Ten během honičky naboural přes deset aut, aby tak policistům zablokoval cestu. Nebylo mu to ale nic platné. Policisté ho za Prahou dopadli.
03.06.2015 20:20 |

podobné články

Kuriózní honička jak z akčního filmu měla překvapivé účastníky

 
Policisté pronásledující uprchlíky, vrtulníky televizních stanic v akci a řada diváků připoutaných napětím k obrazovkám. Na první pohled klasická automobilová honička, které jsou v USA tak populární. Jeden rozdíl se však našel – na útěku nebyli lidé, ale dvě lamy.
27.02.2015 14:46 |

podobné články

Policejní honička v Praze: Řidiče kradeného auta zastavily až výstřely

 
Scénu jako z akčního filmu viděli dnes návštěvníci pražského parku Ladronka. Policisté tam pronásledovali řidiče kradeného auta, zastavit se je podařilo až pomocí varovných výstřelů. Naštěstí se během honičky nikomu nic nestalo.
27.12.2013 17:37 |

podobné články