Článek

Homosexuál z Cest domů Filip Čapka: Bojí se koní!

 
Strach a děs v očích měl Filip Čapka (40) alias homosexuál Sváťa Pech z Cest domů už před vstupem na statek. Zatímco herečky ze seriálu Všechny moje lásky Jana Bernášková (34) a Monika Zoubková (38) jezdily na koních jako profesionálky, on se k ořům ani nepřiblížil.
12.03.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (50 článků) , Monika Zoubková (32 článků) , Filip Čapka (18 článků)
Podobné články

Hrdina Cest domů Filip Čapka poprvé ukázal dceru. Myslíte, že je po tátovi?

 
Herci z primáckého seriálu Cesty domů opět pomáhají dětem z azylových domů. Rozsvítili pro ně vánoční strom splněných přání. A dětem hned nějaká přání splnili. Mezi herci se objevil i seriálový Sváťa Pech, tedy Filip Čapka, který na akci poprvé ukázal svoji rozkošnou dceru.
04.12.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

Oživení Cest domů: Filip Čapka v roli rebela!

 
Seriál Cesty domů diváky stále překvapuje novými a novými postavami. Tentokrát do děje vstoupí bratr soudkyně Simony (Veronika Freimanová) Sváťa Pech. Je to zlodějíček a podvodník, ale najde v sobě nečekanou lidskost. Hraje to Filip Čapka (39).
17.08.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

V České republice byla diagnostikována nakažlivá pohlavní nemoc koní

 
V České republice byl poprvé po osmi letech potvrzen výskyt nakažlivého bakteriálního onemocnění pohlavních orgánů koní. Nákaza zvaná nakažlivý zánět dělohy koní není přenosná pouze na klisny, jak by možná napovídal její název, ale také na hřebce. Právě u plemenného hřebce byla při preventivním vyšetření, provedeném ve Státním veterinárním ústavu Praha, nákaza v průběhu února diagnostikována. Onemocnění není přenosné na člověka. V chovech koní může však způsobovat značné ztráty v reprodukci. Státní veterinární správa (SVS) proto upozorňuje chovatele koní na důležitost preventivních vyšetření a na dodržování hygienických pravidel při ošetřování koní.
02.03.2017 16:55 |

podobné články

Co je to za šíleného opeřence? Hvězdu Cest domů pomazali povidly a zasypali peřím!

 
Herec Filip Čapka se v roli Sváti Pecha stává v seriálu Cesty domů jednou z nejoblíbenějších postav. Čapka v primáckém seriálu ztvárňuje velmi svérázného mladšího bratra soudkyně Simony, kterou hraje Veronika Freimanová. Zlodějíček a podvodník s čistou duší už se dostal do několika průšvihů. Hodná sestra Simona ho ale ze všech šlamastyk pokaždé vytáhla. A že těch bizarních situací nebylo málo!
16.10.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (162 článků) , Filip Čapka (18 článků)

Co spojuje Bonda 007 a Karla Čapka? Natáčeli o nich na stejných místech

 
Dokumentární film Dopisy od Karla Čapka bude mít premiéru v pondělí 14. prosince v kině Mat. Pro jeho autora, producenta a režiséra Ondřeje Kepku, je to jeden ze splněných snů. Kepka totiž po devadesáti letech putuje po stopách Anglických listů Karla Čapka a odhaluje mnoho zajímavostí a tajemství. Pátrání ho zavedlo i na místa, kde vznikala bondovka Skyfall.
08.12.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (118 článků) , Ondřej Kepka (44 článků)

Cenu Karla Čapka dostane Petr Šabach za přesvědčivé oslovení mladé generace

 
Cenu Karla Čapka pro rok 2016 dostane od Českého centra Mezinárodního PEN klubu Petr Šabach. Převezme ji ve čtvrtek v rezidenci pražského primátora. Podle poroty Petr Šabach nalezl zvlášť přesvědčivý způsob, jak oslovit mladou generaci. Zejména tím, jak zdůrazňuje styčné rysy mezi vlastním projevem a myšlením svých čtenářů, jejich vnímáním světa kolem sebe, konstatuje porota. V ní letos zasedli Jiří Dědeček, Petr Kotyk, Michal Novotný a Jiří Stránský a předsedal jí Vladimír Karfík. Cenu Karla Čapka založilo České centrum PEN klubu v roce 1994, kdy byla poprvé vyhlášena u příležitosti Světového kongresu PEN klubu v Praze.
05.01.2016 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Novotný (58 článků) , Karel Čapek (118 článků) , Jiří Stránský (46 článků) , Petr Šabach (29 článků) , Jiří Dědeček (28 článků) , Michal Novotný (55 článků) , Jiří Novotný (169 článků) , Vladimír Čapka (3 články) , Jiří Čapka (7 článků) , Karel Stránský (3 články) , Jiří Novotný (169 článků) , Vladimír Novotný (10 článků)

Ten to schytal: Hvězdu Cest domů lumpové pomazali dehtem a posypali peřím!

 
Filip Čapka se v roli Sváti Pecha stává v primáckém seriálu Cesty domů jednou z nejoblíbenějších postav. Na jejím osudu se dost často pěkně „vyřádí“ i autoři a následně pak maskéři. V jedné ze scén, kterou uvidíte už ve středečním díle, se Filip objeví pomazaný dehtem a posypaný peřím.
16.10.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

Odporná vražda: Žena zabila svého čtyřletého syna, protože se prý choval jako homosexuál!

 
Tento případ je opravdu nepochopitelný. Žena jménem Jessica Dutro (25) brutálně zavraždila svého čtyřletého syna Zacharyho, protože se prý choval a mluvil jako "homosexuál!":http://www.extra.cz/tema/homosexual
04.04.2014 18:30 |

podobné články

Expřítelkyně Mádla a ženatý Čapka: Vášnivá líbačka na jevišti i mimo něj!

 
Vášnivé polibky a žhavá objetí si na jevišti, ale i mimo něj naplno užívají herci Eva Josefíková (25) a Filip Čapka (40). Je možné, že polibky mimo jeviště jen trénují, ale každopádně se to moc nebude líbit Filipově manželce Zuzaně, s níž má dceru Aničku.
01.06.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků) , Eva Josefíková (89 článků)

Fuj, co tam proboha dělal? Hvězda Cest domů se válela v drůbežárně olepená slepičími exkrementy

 
Herec Filip Čapka, který hraje Sváťu, si v seriálu Cesty domů „užívá“ ty nejbláznivější scény. Objevil se například v ne zrovna příjemné situaci - zajatý v drůbežárně mezi slepicemi.
03.04.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

Největší otloukánek z Cest domů si užívá umělou krev a zranění: Chodí je ukazovat kamarádům do hospody

 
Mezi herce, kteří v seriálu Cesty domů zažili nejvíc rvaček a diváci je pomalu neznají jinak než s umělou krví a šrámy, rozhodně patří sympaťák Filip Čapka. Když jsme jej potkali na jezdeckém dni ve stájích v Kamenici u Prahy, k opravdovému úrazu přijít nechtěl. Jako jediný z přítomných herců odmítl na koně usednout.
17.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá

 
Lucie Bílá nedá na svého osmnáctiletého syna dopustit. Přestože je Filip Kratochvíl už dospělý, stále má o něj strach. Třeba když ponocuje a má na druhý den řídit auto. Filip zase prozradil, že nemá rád, když se Zlatá slavice rozezpívává. Další články k tématu: Lucie Bílá: Komediant jsem byla už jako dítě Doma nevařím, můj partner je fenomenální kuchař, prozradila Lucie Bílá Syn Lucie Bílé Filip skončil s holkou ve vaně. Jsme přátelé, tvrdí Syn Lucie Bílé Filip si v klipu zahrál milence své plnoleté vrstevnice Máma je můj nejlepší přítel, říká syn Lucie Bílé
04.10.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Filip Kratochvíl (84 článků)

Etzler nám pelichá: Hvězda Cest domů předvedla u koní řídnoucí kštici

 
Herci z primáckého seriálu Cesty domů Martin Kraus a Miroslav Etzler  (48) strávili den s dětmi a koňmi v Bučovicích u Votic. Právě tady totiž organizuje letní pobyty nejen pro handicapované děti občanské sdružení Zajíček na koni, kterému se rozhodli oba herci pomáhat v některých jeho aktivitách.
21.07.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (389 článků) , Martin Kraus (153 článků) , Martin Kraus (153 článků)

Nový adept na pohádkového prince: Takhle to krasavci z Cest domů sluší na koni

 
Musel si sice dát skleničku sektu na kuráž, ale na to, že se projede na koni, se krasavec ze seriálu Cesty domů Radúz Mácha těšil. Televize Prima uspořádala pro zájemce z řad svých seriálových hvězd jezdecké odpoledne a on se přihlásil jako první.
20.03.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Radúz Mácha (29 článků)

Filip Čapka z Cest domů: Taková čuňárna! Jak se mu to mohlo líbit?

 
Seriálový Sváťa Pech má opravdu pech. Jeho představitele Filipa Čapku (39) už máčeli v ledové vodě, pomazali dehtem a teď měl slepičince i na obličeji!
01.04.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

Filip Čapka z Cest domů: Taková čuňárna! Jak se mu to mohlo líbit?

 
Seriálový Sváťa Pech má opravdu pech. Jeho představitele Filipa Čapku (39) už máčeli v ledové vodě, pomazali dehtem a teď měl slepičince i na obličeji!
02.04.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Čapka (18 článků)

Klaus vydává pokračování Zápisků z cest

 
Prezidentu Václavu Klausovi v těchto dnech vychází další pokračování knižní podoby jeho Zápisků z cest, tentokrát pod názvem Zápisky z nových cest. O dojmy ze státnických cest se pravidelně dělil se čtenáři Práva a Novinek. Novinkám při této příležitosti odpověděl na pár otázek.
31.10.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků)

Klaus dnes pokřtil svou novou knihu z cest. Prý je lepší než ta předchozí

 
Prezident Václav Klaus dnes novinářům představil další knihu, která shrnuje jeho poznámky ze zahraničních cest. Texty, které v minulých třech letech publikoval v deníku Právo a na serveru Novinky.cz, nyní vycházejí v knize Zápisky z nových cest. Prezident tak navázal na svou předchozí cestopisnou knihu Zápisky z cest.
01.11.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků)

Kompletní dílo Karla Čapka je ke stažení na internetu

 
Kompletní literární dílo Karla Čapka je volně ke stažení na internetu. Beletrie, knížky pro děti, dramata, ale třeba i Čapkovy překlady nebo cestopisy zpřístupnila Městská knihovna v Praze. Na dílo se už nevztahuje autorský zákon, protože od smrti spisovatele uplynula loni ochranná lhůta sedmdesáti let.
04.06.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Čapek (118 článků)