Hokejisté v přípravě na MS poprvé prohráli, ve Švýcarsku 2:3

Čeští hokejisté prohráli ve třetím přípravném zápase před mistrovství světa ve Švýcarsku 2:3. Utkání ve Vispu, které bylo součástí seriálu Euro Hockey Challenge, rozhodli domácí reprezentanti v nerovnoměrném počtu hráčů na ledě. Dvě branky vstřelili v přesilových hrách, třetí přidali v oslabení. O české góly se postarali Lukáš Kašpar a Robert Kousal. Odveta se hraje v pátek v Bielu.
20.04.2016 19:20 |

Osobnosti: Robert Kousal (3 články) , Lukáš Kašpar (21 článků)

Hokejisté Liberce prohráli v historickém utkání s Bostonem 1:7

Hokejisté Liberce vyzvali jako první český klub na svém ledě k souboji tým NHL a v přípravě s Bostonem prohráli vysoko 1:7. Pro Bruins bylo dnešní vystoupení na severu Čech generálkou na víkendový vstup do nového ročníku NHL proti Phoenixu v pražském O2 areně. Dvěma brankami a třemi asistencemi se předvedl Patrice Bergeron, český útočník David Krejčí asistoval u úvodní trefy Nathana Hortona.
06.10.2010 15:05 |

Osobnosti: Patrice Bergeron (5 článků) , David Krejčí (200 článků)

Hokejisté Kladna v přípravě prohráli s Ufou 3:4

Kladenští hokejisté v pondělním přípravném utkání prohráli s ruskou Ufou 3:4.
15.08.2011 21:25 |

Slováci mají další český skalp. Hokejisté prohráli s rivalem i odvetě

Čeští hokejisté prohráli podruhé za sebou v přípravě na mistrovství světa se Slovenskem, tentokrát v Bratislavě 0:3. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika tak neobhájili loňský triumf v seriálu Euro Hockey Challenge, jehož byl duel součástí. Nejvíce bodů v sérii šesti zápasů získalo Švédsko.
20.04.2013 21:55 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (314 článků)

Hokejisté Lva v KHL poprvé nebodovali, prohráli se Spartakem

Hokejisté Lva Praha ve čtvrtém zápase v nové sezoně Kontinentální ligy vyšli poprvé bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Václava Sýkory na závěr úvodní série zápasů na kluzištích soupeřů prohráli v Moskvě se Spartakem 3:4. Vyrovnaný duel rozhodl svým druhým gólem v utkání v 55. minutě Pavel Medvěděv.
14.09.2013 20:20 |

Osobnosti: Václav Sýkora (41 článků)

Čeští hokejisté podlehli Finsku 2:3 v prodloužení

Čeští hokejisté prohráli ve druhém utkání na Kajotbet Hockey Games v Brně s Finskem 2:3 v prodloužení, zápas rozhodl v čase 62:27 Tuomas Kiiskinen. Finové se dostali s pěti body do čela tabulky posledního turnaje Euro Hockey Tour o bod před svěřence Aloise Hadamczika. Český tým v osmém zápase v přípravě na mistrovství světa poprvé prohrál. V neděli se utká na závěr turnaje od 18:00 s Ruskem.
28.04.2012 18:30 |

Hokejisté Slavie doma opět neskórovali a prohráli s Plzní 0:3

Hokejisté pražské Slavie prohráli ve 20. kole extraligy s Plzní 0:3 a připsali si v jedenáctém domácím zápase v sezoně už osmou porážku. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky navíc potřetí z posledních čtyř zápasů v O2 areně nedokázali vstřelit branku. Plzeň zabrala po čtyřech porážkách za sebou a gólman Marek Mazanec udržel poprvé v sezoně čisté konto.
06.11.2011 18:00 |

Osobnosti: Marek Mazanec (22 článků) , Vladimír Marek (32 článků)

Hokejisté na MS poprvé prohráli, s domácím Švédskem 1:2

Čeští hokejisté prohráli ve svém druhém utkání na mistrovství světa ve Stockholmu s domácím Švédskem 1:2. O jediný gól se v přesilovce postaral Jiří Hudler. Národnímu týmu k úspěchu nepomohl ani výborný výkon brankáře Alexandra Saláka.
04.05.2013 23:00 |

Osobnosti: Jiří Hudler (254 článků)

Hokejisté po dobré hře prohráli s Kanadou 2:1 a čtvrtfinále se jim vzdálilo

Čeští hokejisté prohráli i přes zlepšený výkon ve svém předposledním zápase v základní skupině mistrovství světa ve Stockholmu s Kanadou 1:2 a vážně jim hrozí, že nepostoupí do čtvrtfinále. Pokud získá dnes večer Norsko tři body v zápase s dosud neporaženým Švýcarskem, Češi poprvé v novodobé historii nepostoupí do bojů o medaile bez ohledu na výsledek závěrečného zápasu v základní skupině.
12.05.2013 17:20 |

Hokejová Sparta podlehla v přípravě prvoligovému Chomutovu

Hokejisté Sparty prohráli v přípravě s prvoligovým Chomutovem 2:4.
04.08.2011 20:40 |

Hokejisté doplatili na prospanou první třetinu. Švýcarsku podlehli o gól

Čeští hokejisté nestačili na úvod osmifinalové skupiny mistrovství světa Švýcarsku, kterému podlehli 2:3. Svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky doplatili především na ospalou hru v první třetině, ve které dvakrát inkasovali. Přestože ve zbytku duelu přidali na tempu, skóre už se jim podařilo jen zkorigovat.
19.05.2009 13:25 |

Osobnosti: Suzanne Vega (23 článků)

Ďáblové prohráli v Torontu, Jágr nedal nájezd

Hokejisté New Jersey prohráli v Torontu 2:3 po nájezdech a potvrdili tím, že jim nesvědčí penaltové rozuzlení zápasu. V letošní sezoně prohráli všech sedm rozstřelů a dali v nich jediný gól z 23 pokusů. Tristní bilanci nevylepšil ani Jaromír Jágr, který v první sérii nájezdů neuspěl. V základní hrací době zaznamenal jednu asistenci Marek Židlický.
13.01.2014 07:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2226 článků) , Marek Židlický (85 článků)

Hokejisté Sparty prohráli v European Trophy s IFK Helsinky 3:5

Hokejisté pražské Sparty prohráli ve svém druhém vystoupení v turnaji European Trophy s IFK Helsinky 3:5. Jediný český zástupce v soutěži, která slouží pro přední evropské týmy jako příprava na nadcházející sezonu, přišel o šanci na výhru již v první třetině, v které inkasoval čtyři branky.
14.08.2010 18:05 |

Hokejisté Sparty venku opět prohráli, v Litvínově podlehli 1:2

Hokejisté Litvínova porazili v předehrávaném utkání 9. kola extraligy Spartu 2:1 a nejméně do pátku se posunuli na osmé místo tabulky. Severočeši si díky gólu a asistenci Petera Jánského připsali čtvrtou domácí výhru v sezoně, Pražané prohráli i páté utkání venku.
08.10.2010 19:40 |

Osobnosti: Peter Jánský (6 článků)

Hokejisté ve Stockholmu prohráli i s Ruskem a skončili poslední

Čeští hokejisté prohráli ve svém posledním utkání na LG Hockey Games ve Stockholmu s Ruskem 2:4 a skončili s jediným bodem podle očekávání poslední.
13.02.2011 15:15 |

Naši hokejisté prohráli s Běloruskem

Čeští hokejisté prohráli v prvním ze dvou přípravných utkání v Bělorusku v rámci Euro Hockey Challenge s domácím výběrem 2:3 po samostatných nájezdech. Bělorusové vedli v průběhu zápasu již 2:0, ale v posledních sedmi minutách třetí třetiny dokázali vyrovnat Petr Průcha a 12 vteřin před koncem Roman Červenka. Nájezdy však rozhodl Andrej Stepanov.
08.04.2011 20:45 |

Osobnosti: Petr Průcha (44 článků) , Roman Červenka (217 článků)

Hokejisté prohráli se Švýcary, risk trenéra nevyšel

Čeští hokejisté prohráli v přípravném zápase se Švýcarskem 2:3, když rozhodující gól inkasovali v poslední sekundě při vlastní power play. Trenér Alois Hadamczik se totiž v závěru utkání rozhodl riskovat, neboť výhra v normální hrací době by Česku zajistila vítězství v premiérovém ročníku seriálu Euro Hockey Challenge, do kterého se duel započítával.
16.04.2011 20:10 |

Hokejisté Zlína doma prohráli se Slavií a přišli o vedení v extralize

Hokejisté Zlína prohráli v dohrávce 1. kola hokejové extraligy s pražskou Slavií 0:3 a přišli o vedení v tabulce. Moravský tým inkasoval dva góly v první třetině, třetí branku obdržel při závěrečné power play.
25.10.2011 21:10 |

Čeští hokejisté nestačili na úřadující mistry světa, prohráli vysoko 0:4

Čeští hokejisté prohráli ve druhém utkání na turnaji Karjala v Helsinkách s Finskem vysoko 0:4 a klesli na třetí místo. Ve vyprodané Hartwall Areně byla dominantní první formace Suomi. Dvě branky vstřelil Jarkko Immonen a po jedné Janne Pesonen a obránce Janne Niskala. Gólman Niko Hovinen udržel čisté konto. Pesonen si připsal celkem čtyři kanadské body.
12.11.2011 21:45 |

Osobnosti: Nika Nika (80 článků)

Historický debakl: Hokejisté prohráli s Finy 0:7

Čeští hokejisté ve svém druhém utkání na Švédských hrách ve Stockholmu prohráli s Finskem 0:7 a utrpěli nejtěžší porážku v historii samostatné republiky. Základ k vysoké výhře položili mistři světa třemi góly mezi 10. a 20. minutou. Dvakrát se do střelecké listiny zapsal útočník Janne Pesonen. Poslední utkání na turnaji čeká svěřence trenéra Aloise Hadamczika v neděli v poledne, kdy vyzvou Rusko.
11.02.2012 15:45 |