Hokejisté prohráli bitvu s Ruskem o vítězství v Euro Hockey Tour

Čeští hokejisté prohráli na závěr Českých her v Brně s Ruskem v přímém souboji o celkový triumf v Euro Hockey Tour 1:2 a skončili druzí o pět bodů za sbornou. Tým kouče Aloise Hadamczika vedl v generálce na mistrovství světa od páté minuty po trefě Ivana Rachůnka, ale v druhé třetině skóre otočili Jegor Averin a Kirill Petrov. V tabulce turnaje odsunuli Rusové český tým na třetí pozici.
28.04.2013 20:50 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Ivan Rachůnek (22 článků)

Češi zdolali Rusko a po 14 letech slaví vítězství v Euro Hockey Tour

Čeští hokejisté vyhráli v utkání KAJOTbet Hockey Games nad Ruskem 2:1, díky tomu obsadili na turnaji druhou příčku a stali se celkovými vítězi série Euro Hockey Tour.
29.04.2012 21:10 |

Češi zdolali na závěr Euro Hockey Tour Rusko 4:2

Čeští hokejisté porazili na závěr LG Hockey Games Rusko 4:2 a v posledním turnaji Euro Hockey Tour skončí druzí. Rusové se připravili o možnost vyhrát celý seriál, z prvenství v turnaji i EHT se budou radovat Finové.
02.05.2010 15:10 |

Hokejisté skončili na Karjale poslední, prohráli i s Ruskem

Čeští hokejisté prohráli na turnaji Karjala v posledním utkání s Ruskem 2:4 a na úvodní akci seriálu Euro Hockey Tour skončili se ziskem jediného bodu poslední. Zápas proti úřadujícím světovým šampionům rozhodla úvodní třetina, ve které dostali Češi tři góly.
09.11.2014 14:00 |

Čeští hokejisté podlehli Finsku 2:3 v prodloužení

Čeští hokejisté prohráli ve druhém utkání na Kajotbet Hockey Games v Brně s Finskem 2:3 v prodloužení, zápas rozhodl v čase 62:27 Tuomas Kiiskinen. Finové se dostali s pěti body do čela tabulky posledního turnaje Euro Hockey Tour o bod před svěřence Aloise Hadamczika. Český tým v osmém zápase v přípravě na mistrovství světa poprvé prohrál. V neděli se utká na závěr turnaje od 18:00 s Ruskem.
28.04.2012 18:30 |

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Vítězná série skončila. Čeští hokejisté prohráli s Ruskem 2:4

Čeští hokejisté Rusko pošesté v řadě neporazili, když s ním v Ostravě v druhém z dvojice utkání Euro Hockey Tour prohráli o dva góly. Smutným hrdinou zápasu se stal obránce Michal Kempný, který si dal vlastní gól.
13.02.2016 16:35 |

Osobnosti: Michal Kempný (7 článků)

Čeští hokejisté porazili na závěr Švédských her Rusko 4:2 a v posledním turnaji Euro Hockey Tour skončí druzí.
02.05.2010 14:30 |

Hokejisté narazí na prubířský kámen. Změří síly s vítězem Euro Hockey Tour

Rusko, již jistý vítěz série Euro Hockey Tour, bude soupeřem českého výběru v jeho druhém vystoupení na Českých hokejových hrách v Brně. Stejně jako ve vyhraném duelu s Finskem bude českou branku hájit Ondřej Pavelec.
23.04.2011 08:55 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků)

Hokejisté porazili Rusko a vyhráli po 14 letech EHT

Čeští hokejisté zvítězili v závěrečném utkání na Kajotbet Hockey Games v Brně nad Ruskem 2:1 a po čtrnácti letech ovládli Euro Hockey Tour. Sérii, kterou vyhráli jen v prvním ročníku 1997/98, opanovali o dva body právě před sbornou a Finskem. Na domácím turnaji svěřenci trenéra Aloise Hadamczika skončili druzí o bod za Finy, neobhájili tak loňský triumf.
30.04.2012 00:00 |

Euro Hockey Challenge: Slováci připravili Česku první porážku

Čeští hokejisté prohráli v pražské Tipsport Aréně se Slovenskem 2:3, když v závěrečné desetiminutovce přípravného utkání v rámci Euro Hockey Challenge ztratili vedení 2:1. Za domácí se dvakrát trefil Jiří Novotný, vítězství týmu českého trenéra Vladimíra Vůjtka zařídili Ján Sýkora, Tomáš Surový a Michel Miklík. Odveta se uskuteční v sobotu v Bratislavě.
18.04.2013 20:00 |

Osobnosti: Jiří Novotný (164 článků) , Jiří Novotný (164 článků) , Tomáš Novotný (48 článků) , Tomáš Novotný (48 článků) , Tomáš Novotný (44 článků)

Hokejisté prohráli se Švédy. Seveřanům nedokázali dát gól

Čeští hokejisté prohráli ve druhém vystoupení na Českých hrách v Brně se Švédskem 0:1 po trefě Pära Arlbrandta z 19. minuty a nepodařilo se jim posílit naději na triumf v Euro Hockey Tour.
27.04.2013 16:55 |

Hokejisté ve Stockholmu prohráli i s Ruskem a skončili poslední

Čeští hokejisté prohráli ve svém posledním utkání na LG Hockey Games ve Stockholmu s Ruskem 2:4 a skončili s jediným bodem podle očekávání poslední.
13.02.2011 15:15 |

Češi získali na Karjale jen bod, v zápase s Ruskem

Čeští hokejisté prohráli i ve svém třetím zápase na turnaji Karjala, tentokrát v nedělním duelu s Ruskem 3:4 v prodloužení. V konečné tabulce druhého dílu Euro Hockey Tour obsadí čtvrté místo se ziskem jediného bodu.
08.11.2009 15:35 |

Čeští hokejisté v přímém boji o triumf v EHT podlehli Rusku 1:2

28.04.2013 22:00 |

Hokejisté zakončili Karjalu prohrou s Ruskem 0:2 a jsou poslední

eští hokejisté prohráli na turnaji Karjala i třetí zápas, když v Helsinkách nestačili na Rusko. Sborná rozhodla o své výhře 2:0 v rozmezí 34 sekund na začátku třetí třetiny. Svěřenci trenéra Aloise Hadamczika při obhajobě loňského triumfu na turnaji obsadili poslední čtvrté místo, které jim patří i v seriálu Euro Hockey Tour, kde mají na kontě po šesti zápasech tři body.
10.11.2013 14:21 |

Hokejisté prohráli se Švýcary, risk trenéra nevyšel

Čeští hokejisté prohráli v přípravném zápase se Švýcarskem 2:3, když rozhodující gól inkasovali v poslední sekundě při vlastní power play. Trenér Alois Hadamczik se totiž v závěru utkání rozhodl riskovat, neboť výhra v normální hrací době by Česku zajistila vítězství v premiérovém ročníku seriálu Euro Hockey Challenge, do kterého se duel započítával.
16.04.2011 20:10 |

Češi končí v Soči poslední, prohráli i s domácím Ruskem

Čeští hokejisté protáhli čekání na vítězství v nové sezoně už na šest duelů. Sérii neprolomili ani v závěrečném utkání Channel One Cupu v Soči, kde domácím Rusku podlehli 2:3. V tabulce druhého dílu seriálu Euro Hockey Tour tak skončil tým kouče Vladimíra Růžičky s jedním bodem poslední.
21.12.2014 15:46 |

Hokejisté začnou ve Stockholmu zápasem proti domácímu Švédsku

Zápasem s domácím Švédskem vstoupí do LG Hockey Games ve Stockholmu čeští hokejisté a v třetím dílu série Euro Hockey Tour budou chtít potvrdit zlepšenou formu z prosincového Channel One Cupu.
09.02.2011 12:10 |

09.02.2011 20:45 |

Hokejisté: Udolají Švédy?

Zápasem s domácím Švédskem (19.30, ČT4) vstoupí do LG Hockey Games, třetího dílu Euro Hockey Tour ve Stockholmu, čeští hokejisté.
10.02.2011 12:10 |