Hokejisté Chomutova a Českých Budějovic si zahrají baráž o extraligu

Je rozhodnuto. Právo bojovat v baráži o postup do nejvyšší hokejové soutěže mají České Budějovice a Chomutov. Rozhodly o tom 5. zápasy semifinále play off první hokejové ligy. V obou případech je konečný stav série 4:1.
17.03.2015 21:16 |

Chomutov vyhrál baráž a bude hrát extraligu

Hokejisté Chomutova porazili v rozhodujícím sedmém utkání baráže o extraligu Mladou Boleslav 4:2 a po 38 letech postoupili do nejvyšší soutěže. Nejlepší prvoligový tým zvládl klíčový duel série i díky dvěma využitým přesilovým hrám. Středočeši extraligu opouští po čtyřech letech.
26.04.2012 21:45 |

Hokejisté Chomutova vyhráli na ledě Ústí a jsou v baráži o extraligu

Hokejisté Chomutova vyhráli první ligu a zahrají si baráž o účast v extralize s Mladou Boleslaví. Piráti zvítězili v rozhodujícím sedmém finálovém duelu na ledě nejlepšího týmu základní části a obhájce prvenství Ústí nad Labem 3:2 v prodloužení, nerozhodný stav zápasu i celé série zlomil v 68. minutě Jakub Grof.
09.04.2012 21:30 |

Osobnosti: Jakub Grof (1 článek)

Chomutov porazil Ústí a zahraje si baráž o extraligu

Hokejisté Chomutova vyhráli v rozhodujícím sedmém zápase finále play off první ligy v Ústí nad Labem 2:1 a postoupili do baráže o extraligu proti Mladé Boleslavi.
04.04.2010 19:50 |

Hokejisté Chomutova si zahrají extraligu. V baráži udolali Boleslav

Hokejisté Chomutova vyhráli v rozhodujícím sedmém utkání extraligové baráže na ledě Mladé Boleslavi 4:2 a postupují do nejvyšší hokejové soutěže. Mezi tuzemskou špičku se Chomutov vrací po 38 letech.
26.04.2012 20:20 |

Hokejisté Českých Budějovic udolaly Brno a vedou extraligu

Hokejisté Českých Budějovic udrželi i v 8. kole extraligy domácí neporazitelnost. V dnešní dohrávce zvítězily nad Brnem 3:2 a ujali se vedení v tabulce. Hosté přitom byli v prvních dvou třetinách nebezpečnějším týmem.
07.10.2010 09:30 |

Chomutov otočil zápas v Mladé Boleslavi a vyhrál první baráž

Hokejisté Chomutova vyhráli první utkání baráže o extraligu na ledě Mladé Boleslavi 3:2, když dokázali zápas otočit v rozmezí čtyř minut třetí třetiny. Na výhře vítěze první ligy se dvěma góly podílel kapitán Milan Kraft. Série hraná na čtyři výhry pokračuje v pondělí opět na ledě nejhoršího týmu extraligové sezony.
15.04.2012 20:55 |

Osobnosti: Milan Kraft (1 článek)

Prvoligové kluby se zlobí, ale hokejová baráž se měnit nebude

Rána pod pás pro prvoligové kluby. Baráž o hokejovou extraligu budou i nadále hrát jen vítěz 1. ligy a poslední z nejvyšší soutěže. A to i přesto, že se chystala změna.
30.06.2010 10:50 |

Baráž o extraligu: Uspěje Mladá Boleslav počtvrté v řadě?

Startuje extraligová baráž, oba celky, Mladá Boleslav i Ústí nad Labem, s ní mají bohaté zkušenosti.
06.04.2011 07:50 |

Za nerozhodného stavu pokračuje v Ústí extraligová baráž

Za vyrovnaného stavu 1:1 na zápasy dnes bude pokračovat na ledě hokejistů Ústí nad Labem baráž o extraligu mezi domácími Lvy a Mladou Boleslaví.
10.04.2011 08:30 |

Do Budějovic se vrací MOTOR! Vzkřísení klubu by měla pomoci tradice

Hokejisté Českých Budějovic budou nakonec hrát první ligu. Jihočeši získali licenci od Hradce Králové, kam naopak od nich HC Mountfield přesunul extraligu. Vedení hradeckého klubu se dohodlo na převodu práv s nově založeným Motorem České Budějovice.
20.07.2013 08:35 |

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli baráž a zůstávají v extralize

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v klíčovém sedmém utkání baráže o extraligu Ústí nad Labem 4:1. Středočeši tak potřetí za sebou uhájili v baráži příslušnost k elitě, sérii vyhráli 4:3 na zápasy.
17.04.2011 21:40 |

Výstava Slavné stavby Českých Budějovic v Poslanecké sněmovn

V Atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bude v pondělí 23. února 2015 v 16.00 hodin pod záštitou poslance Jana Zahradníka otevřena výstava Slavné stavby Českých Budějovic. Jedná se o prezentaci dvaceti panelů, představujících výběr ze 75 významných architektonických děl města, které budou uvedeny v připravované publikaci a velké výstavní expozici Slavné stavby Českých Budějovic. Výstava je důstojným výřezem z tohoto bohatého architektonického celku.
21.02.2015 13:01 |

Baráž: Ústí zabralo podruhé za sebou, rozhodne sedmý duel

Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli v šestém utkání baráže o extraligu nad Mladou Boleslaví 3:2 a vynutili si rozhodující sedmý zápas. Vítězný gól dal v 53. minutě Jan Kovář, který po 20 vteřinách zareagoval na vyrovnání Bruslařského klubu
15.04.2011 21:15 |

Osobnosti: Jan Kovář (34 článků)

Chomutov vyhrál v Ústí sedmé finále první ligy a zahraje si baráž o extraligu

Hokejisté týmu Piráti Chomutov vyhráli rozhodující sedmé finále první ligy na ledě Ústeckých Lvů 3:2 po prodloužení.
09.04.2012 20:25 |

Mladá Boleslav po obratu vyrovnala baráž s Chomutovem

Hokejisté Mladé Boleslavi zvítězili ve druhém utkání baráže o extraligu nad Chomutovem 6:2 a vyrovnali stav série na 1:1. Bruslařský klub sice prohrával po první třetině 0:2, ale čtyřmi góly ve druhé části vývoj otočil a v závěrečném dějství výsledek ještě vylepšil. Hattrickem se zaskvěl útočník Jaroslav Balaštík. Souboj na čtyři vítězné zápasy pokračuje ve čtvrtek a v pátek v Chomutově.
16.04.2012 21:40 |

Osobnosti: Jaroslav Balaštík (19 článků)

Boleslav vykročila do baráže o extraligu vítězně

Hokejisté Mladé Boleslavi využili domácího prostředí a v prvním zápase baráže o extraligu porazili Chomutov 5:3.
10.04.2010 21:20 |

Ústí v baráži znovu porazilo Boleslav a srovnalo stav série na 3:3

Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli v šestém utkání baráže o extraligu nad Mladou Boleslaví 3:2 a srovnali stav série na 3:3, takže o tom, kdo bude hrát extraligu rozhodne sedmý zápas.
15.04.2011 21:45 |

Kladno padlo v Olomouci a po 12 letech opouští extraligu!

Hokejisté Kladna prohráli v 9. kole baráže o extraligu na ledě Olomouce 3:5 a už nemají šanci udržet se mezi elitou.
13.04.2014 19:55 |

Hokejisté Českých Budějovic udolali Brno a vedou extraligu

Mountfield porazil doma Kometu 3:2 a posunul se do čela extraligové tabulky, Liberec přehrál Kladno 2:1.
06.10.2010 20:50 |