Článek

Hodonín, nebo spíše Kocourkov?

 
Do opravy krytého plaveckého bazénu v Hodoníně »nasypala« radnice 18 milionů korun. Jenže teď jim padá na hlavu. Město se totiž zaměřilo pouze na zateplení budovy a výměnu oken.
05.10.2016 11:15 |

podobné články

Podobné články

Seďa (ČSSD): Kocourkov na ministerstvu práce a sociálních věcí

 
V naší zemi se vžila představa označovat Kocourkov za symbol neefektivního a netransparentního hospodaření. Podobným způsobem lze charakterizovat i hospodaření ministerstva práce a sociálních věcí pod vedení pana ministra J.Drábka.
15.03.2012 10:40 |

podobné články

Česká ostuda: ČR vůbec nejhorší v čerpání eurodotací! I kvůli Kalouskovi

 
Je to ostuda pro celé Česko. Ale i pro odcházejícího ministra financí Miroslava Kalouska. Česko bylo v dohledu nad čerpáním peněz z evropských fondů vůbec nejhorší zemí Evropské unie. Zkrátka Kocourkov. Nebo spíše Kalouskov?
03.07.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

Jsme spíše v Kocourkově, než v parlamentní demokracii, říká šéf KSČM

 
Podle Vojtěcha Filipa je jediná cesta, jak ven ze současné vládní krize taková, že budou vysány nové volby. Situace totiž připomíná všechno možné, ze všeho nejvíce však Kocourkov...
14.04.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (794 článků)

Sdružení Oživení zkontroluje rizika korupce u sedmi měst a obcí

 
Sdružení Oživení prověří radnice sedmi měst a obcí s ohledem na to, nakolik na jejich úřadech hrozí korupce. Uskuteční u nich protikorupční audit a doporučí jim, jak s případným nebezpečím bojovat. Do projektu se zapojily například Karlovy Vary, Hodonín, Lanškroun nebo Černošice. Novinářům to ve čtvrtek na tiskové konferenci řekl předseda Oživení Štěpán Rattay.
13.10.2011 17:10 |

podobné články

Zemanův kanál zaujal i Slováky. Chtějí k němu připojit i řeku Váh

 
Plán prezidenta Miloše Zemana na vybudování kanálu Dunaj-Odra-Labe zaujal i slovenskou stranu. Ve hře jsou dvě varianty. Buď vybudovat kanál spojující Odru s Váhem přes Jablunkovský průsmyk, nebo spojení řek Morava a Váh mezi městy Hodonín a Piešťany. Informuje o tom Mladá fronta Dnes.
05.10.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15163 článků)

Jiří Kubíček: Chtěli mě zastřelit!

 
Kovbojka, nebo Kocourkov? Korupční skandál Olomouce a střížkovské Bohemky zachází až do absurdních scén. Bývalý boss olomouckých fotbalistů Jiří Kubíček (55), který přišel s odposlechem usvědčujícím lidi okolo trenéra Psotky z uplácení, se teď bojí o život.
11.06.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kubíček (26 článků)

Preisler (PRO sport a zdraví): Vratislavice nad Nisou nebo Kocourkov?

 
Koaliční zastupitelé na druhý pokus schvalovali 8. rozpočtové opatření roku 2014. Po blamáži, kdy na první pokus schválili výdaje ve výši 73,4 miliardy korun se nepoučili a ačkoliv by každý občan oprávněně očekával, že si předkládaný materiál bedlivě překontrolují, nestalo se tak.
23.12.2014 15:06 |

podobné články

Semelová (KSČM): Diletantismus nebo záměr? Korupce a vychytralost? Kocourkov zvaný Praha

 
Nekonečný příběh tunelu Blanka, tanečky kolem karty Opencard, zašmodrchaná historie Škodova paláce, prapodivný nákup tramvají, neuvěřitelná smlouva s Veolií a další a další kauzy, smlouvy a nákupy, za které byly vyhozeny miliardové částky...
03.04.2015 13:36 |

podobné články

Technaři obsadili nepravý pozemek, policie je vystěhovala

 
Technoparty na jihu Moravy se o víkendu zřejmě neuskuteční. Dvě skupiny nákladních aut u Mikulčic a Moravské Nové Vsi na pomezí okresů Hodonín a Břeclav byly v pátek dopoledne jediným pomníčkem nočního pokusu technařů o uspořádání party.
31.07.2009 16:20 |

podobné články

Hodonínský boj proti pouličním prodejcům

 
Město Hodonín vyhlásilo válku podomním a pouličním prodejcům.
02.04.2010 18:10 |

podobné články

Policie obvinila exředitele zoo Hodonín z finančních machinací

 
Policie podle obvinila bývalého ředitele zoologické zahrady v Hodoníně Miroslava Fraise z porušování povinností při správě cizího majetku. Hrozí mu až dva roky vězení. Podle spisu způsobil zoologické zahradě machinacemi ztrátu 400.000 korun.
26.07.2010 11:55 |

podobné články

TRAGICKÁ NEHODA: Auto se převrátilo na střechu! Jeden pasažér zemřel!

 
U Moravského Písku na Hodonínsku došlo ve čtvrtek nad ránem k havárii osobního vozidla, při které byla usmrcena jedna osoba. Informace agentury Mediafax potvrdil operační důstojník policie Územního odboru Hodonín.
07.07.2011 06:50 |

podobné články

Hokejového brankáře Rajčáka pobodali na zábavě

 
Hokejového brankáře druholigového týmu SHK Hodonín Tomáše Rajčáka pobodali o víkendu podle slovenských médií tři Turci na zábavě v Radošovcích na západním Slovensku.
15.08.2011 10:45 |

podobné články

Hokejového brankáře Rajčáka na Slovensku pobodali, jeho stav je vážný

 
Slovenského hokejového brankáře druholigového SHK Hodonín Tomáše Rajčáka napadli na diskotéce v Radošovcích tři Turci a několikrát ho bodli do hrudi.
15.08.2011 14:50 |

podobné články

Zubr v hodonínské zoo nepřežil narození svého potomka

 
Dvě události - smutnou a radostnou - zaznamenali pracovníci Zoo Hodonín. Nejprve uhynul samec zubra Karel, zanedlouho se jeho družce Tamaře narodilo mládě, řekla v sobotu Mediafaxu mluvčí zoo Bohuna Mikulicová.
05.11.2011 16:45 |

podobné články

ČEZ: Nový vzorkovač biomasy přispěje k ekologičtější výrobě elektřiny a tepla

 
Moderní automatický vzorkovač biomasy umožní v Elektrárně Hodonín dokladovat s maximální přesností kvalitu a množství spálených biopaliv a objem elektřiny vyrobené z biopaliv. Přispěje také ke kvalitnějšímu řízení účinnosti jednotlivých bloků. Hodonínská elektrárna je producentem více než poloviny veškeré elektřiny z biomasy vyrobené ročně v rámci Skupiny ČEZ v České republice.
24.06.2012 12:50 |

podobné články

Lesy ČR zahajují výsadbu požárem poničených lokalit lesa v oblasti zvané Moravská Sahara

 
Státní podnik Lesy ČR v těchto dnech zahajuje novou výsadbu loni velkým požárem poničených lokalit v oblasti tak zvané Moravské Sahary, tedy území mezi Bzencem, Strážnicí a Ratíškovicemi v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji.
11.04.2013 10:40 |

podobné články

ČEZ: Energetici pomáhali již pošesté v neziskových organizacích

 
Čtyřicet čtyři zaměstnanců Jaderné elektrárny Dukovany a Elektrárny Hodonín věnovalo v průběhu tohoto týdne svůj pracovní den neziskové organizaci. Ujali se řady profesí od zedničiny přes zahradničení po péči o seniory. Celkem pomohli pěti neziskovým organizacím v Jihomoravském kraji a na Vysočině a tradičně nejvíce dobrovolníků čistilo Dalešickou přehradu.
25.05.2013 17:10 |

podobné články

Starosta Uherského Hradiště: Zásah považuji za nepřiměřený

 
Pozadí případu neznám, ale neudiví mě, když vyjde najevo, že věci byly mnohem složitější, než se zdálo. Nejen se svým pohledem na zásah ÚOOZ na Úřadu vlády, ale i se svým názorem na omezení imunity zákonodárců, se svěřil Květoslav Tichavský (ODS) našim stránkám. Podařilo se ale již městu dohodnout na splácení dluhu, který vůči němu má Hodonín? A jak se vyvíjí situace kolem uherskohradišťského Slováckého divadla či problémů s nedostatkem parkovacích míst na sídlištích?
26.07.2013 17:10 |

podobné články